Białe gołębie na ślub :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 20:18   #1
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Exclamation

Białe gołębie na ślub :)


Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego Zawsze marzyłam o tym, żebyśmy po wyjściu z kościoła wypuścili z rąk parę białych gołębi. Dzwoniłam już w parę miejsc, jedna osoba mi poradziła, żebyśmy sobie kupili za grosze na targu inwentarza, ale co ja mam potem robić z tymi gołębiami? No i ktoś musiałby nam je podać przed kościołem.. ahh Może macie jakieś rady, namiary czy propozycje... Help

Buźka
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:35   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego Zawsze marzyłam o tym, żebyśmy po wyjściu z kościoła wypuścili z rąk parę białych gołębi. Dzwoniłam już w parę miejsc, jedna osoba mi poradziła, żebyśmy sobie kupili za grosze na targu inwentarza, ale co ja mam potem robić z tymi gołębiami? No i ktoś musiałby nam je podać przed kościołem.. ahh Może macie jakieś rady, namiary czy propozycje... Help

Buźka
Wiesz zastanów się nad tymi gołębiami dobrze mi też się one marzyły dopóki w tamtym roku byłam na 3 ślubach i na każdym okazały się niewypałem. Na jednym jeden narobił Panu Młodemu na gajer, na ślubie jego siostry wiał wiatr i powiewał welon i zahaczył się gołąbek o welon i zdarł z głowy Panny Młodej, a na trzecim było najmniej tragicznie bo po prostu nie poleciały tylko przycupnęły i zaczęły skubać dziedziniec i takim oto sposobem odechciało mi się gołębi...
Ale jeśli uważasz, że bez tego nie przeżyjesz to lepiej pójdź do jakiejś hodowli i stamtąd wynajmij gołąbki najlepiej takie które mają w tym doświadczenie Na powyższych weselach gołąbki podawali świadkowie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:41   #3
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Dla mnie przede wszystkim gołębie to synonim weselnego kiczu, wybacz
A do tego zgadzam się z opinią, że to ryzykowne posunięcie. Wystraszony ptak może wlecieć w gości lub co bardziej prawdopodobne narobić na kogoś.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:14   #4
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego Zawsze marzyłam o tym, żebyśmy po wyjściu z kościoła wypuścili z rąk parę białych gołębi. Dzwoniłam już w parę miejsc, jedna osoba mi poradziła, żebyśmy sobie kupili za grosze na targu inwentarza, ale co ja mam potem robić z tymi gołębiami? No i ktoś musiałby nam je podać przed kościołem.. ahh Może macie jakieś rady, namiary czy propozycje... Help

Buźka
Dziewczyno!!!Coś Ty napisała...zaraz zostaniesz zasypana komentarzami w stylu: Ale wiocha, Ale kicz...Nie przejmuj się tym , rób jak Ci serduszko podpowiada. Chcesz mieć gołąbki, to miej.
Jeju teraz jakaś moda zapanowała na pseudo eleganckie wesela...I wszyscy teraz takie robią. Moim zdaniem wesele to po części jest wiocha i pokazówka, a te eleganckie wesela w większości to tzw. zjazd sztywniactwa. I Ą i Ę winietki i inne takie wynalazki pseudo hamerykańskie. Ludziom się w głowach przewraca.
Co do gołąbków, to owszem mieliśmy, ale dostaliśmy w ramach upominku od OSP w której grał mój luby i którzy grali nam na ślubie.
Także nie mam pojęcia skąd. Popytaj w najbliższej siebie okolicy.
Skąd jesteś?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dla mnie przede wszystkim gołębie to synonim weselnego kiczu, wybacz
A do tego zgadzam się z opinią, że to ryzykowne posunięcie. Wystraszony ptak może wlecieć w gości lub co bardziej prawdopodobne narobić na kogoś.
Bez przesady, nie wleci w ludzi, wypuszcza się je podrzucając do góry...a jak narobi, to na szczęście
Za parę lat wszyscy by to wspominali
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:36   #5
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Ja nie chce - mój ojciec ma hodowlę i się uparł - teraz obraził - bo jak to na 3 ślubach córek gołąbki były a ja nie chce....

Najlepiej znajdź w swojej miejscowości oddział hodowli gołębi pocztowych - Panowie bez problemu udostępnią gołąbki za symboliczną opłatę.
I bez problemu co potem zrobić z tymi gołębiami.

Najlepiej namiary znaleźć na stronach Polskiego Związku Hodowli Gołębi Pocztowych.

http://www.pzhgp.pl/
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-04-02 o 22:42
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:51   #6
goni29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Ja ostatnio czytałam o tym cały artykuł - http://supersluby.pl/wierzenia-i-prz...ubne-a122.html. I powiem Wam szczerze, że nie wyobrażam sobie trzymać się tych wszystkich przesądów;p Chyba bym zwariowała mając na sobie tyle mega różnych rzeczy tak stylowo i kolorystycznie odmiennych od siebie, byle tylko babcia była zadowolona;p A gołębie to jeden z tych przesądów o których nie do końca wiem, co myśleć;p Ponoć to tradycja przede wszystkim śląska...i w sumie, to tylko tam się z tym spotkałam..A czy to w ogóle..raczej wymiera czy staje się coraz bardziej popularne?
goni29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:53   #7
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Dziewczyno!!!Coś Ty napisała...zaraz zostaniesz zasypana komentarzami w stylu: Ale wiocha, Ale kicz...Nie przejmuj się tym , rób jak Ci serduszko podpowiada. Chcesz mieć gołąbki, to miej.
Jeju teraz jakaś moda zapanowała na pseudo eleganckie wesela...I wszyscy teraz takie robią. Moim zdaniem wesele to po części jest wiocha i pokazówka, a te eleganckie wesela w większości to tzw. zjazd sztywniactwa. I Ą i Ę winietki i inne takie wynalazki pseudo hamerykańskie. Ludziom się w głowach przewraca.
Co do gołąbków, to owszem mieliśmy, ale dostaliśmy w ramach upominku od OSP w której grał mój luby i którzy grali nam na ślubie.
Także nie mam pojęcia skąd. Popytaj w najbliższej siebie okolicy.
Skąd jesteś?

Bez przesady, nie wleci w ludzi, wypuszcza się je podrzucając do góry...a jak narobi, to na szczęście
Za parę lat wszyscy by to wspominali
A gołąbki to nie są pseudo hamerykańskie? Winietki stosuje się głównie ze względów praktycznych. I nie rozumiem co oznacza "pseudo eleganckie wesela"?
Nie sądzę, żeby pan młody czy panna młoda w drogiej sukni byli zadowoleni gdyby jeszcze przed weselem gołąb nasrał im na ubranie czy na głowę, to samo goście. Dla mnie ryzykowne i kiczowate.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 10:01   #8
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
A gołąbki to nie są pseudo hamerykańskie? Winietki stosuje się głównie ze względów praktycznych. I nie rozumiem co oznacza "pseudo eleganckie wesela"?
Nie sądzę, żeby pan młody czy panna młoda w drogiej sukni byli zadowoleni gdyby jeszcze przed weselem gołąb nasrał im na ubranie czy na głowę, to samo goście. Dla mnie ryzykowne i kiczowate.
Ta dziewczyna już w którymś wątku z kolei robi najazd na jak to mówi hamerykańskie wesela, które nie są robione w remizach, są winietki, a na ślubie tata prowadzi do oltarza, więc luz
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:31   #9
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna już w którymś wątku z kolei robi najazd na jak to mówi hamerykańskie wesela, które nie są robione w remizach, są winietki, a na ślubie tata prowadzi do oltarza, więc luz
Luz Luz Ja nie mam nic przeciwko remizie, ani 5* hotelu, każdy robi takie wesele na jakie go stać
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:09   #10
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna już w którymś wątku z kolei robi najazd na jak to mówi hamerykańskie wesela, które nie są robione w remizach, są winietki, a na ślubie tata prowadzi do oltarza, więc luz
Nie najazd, tylko wyrażam swoją opinię. Każdy ma, to co lubi
Kwestia gustu

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Luz Luz Ja nie mam nic przeciwko remizie, ani 5* hotelu, każdy robi takie wesele na jakie go stać
To prawda, wszystko zależy od funduszy...niestety...
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:06   #11
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego
W moje 27. urodziny Gratuluję wyboru daty
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 08:54   #12
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Nie najazd, tylko wyrażam swoją opinię. Każdy ma, to co lubi
Kwestia gustu

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


To prawda, wszystko zależy od funduszy...niestety...
W takim razie źle zrozumiałam... byłam na dwóch wątkach gdzie się wypowiadałaś i jakoś rzuciło mi się to w oczy, sorry
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 09:48   #13
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Tylko nie zapomnijście o korkach do kloaki
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:29   #14
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

booosh ale się rozpisałyście

Dzięki za wszystkie rady, opinie itd itp
To czy wesele jest pseudohamerykańskie bądź też wieśniackie to kwestia gustu. Myślę, że każda z nas ma lub miała wizję swojego wesela i nie nam to oceniać. To jest nasz dzień. Jeśli chodzi o gołębie, to zawsze o nich marzyłam na ślubie jednak zaczynam powoli z tego rezygnować. Nadzwoniłam się już trochę i jedyny pan, który byłby w stanie wynająć w tym terminie gołębie zaproponował, że mam je sobie odebrać w KARTONIE dzień wcześniej. A co w dzień ślubu? Przecież one padną w tym kartonie w aucie w taką duchotę, która pewno będzie. Poza tym już widzę jak świadkowa mi podaje gołębia. Pewnie by się przestraszyła i sama go z rąk wypuściła no i kupa na sukience nie brzmi zachęcająco tak czy siak na razie rozważam plusy i minusy, zajrzę na tą stronę hodowców, zobaczymy co z tego będzie

P.S. Jestem z Rybnika

Buźka
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:22   #15
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Straszny kicz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:14   #16
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Bez przesady, nie wleci w ludzi, wypuszcza się je podrzucając do góry...a jak narobi, to na szczęście
Za parę lat wszyscy by to wspominali
No faktycznie, świetnie

- Pamiętasz wesele Kaśki?
- Tej, której gołąb nasrał na sukienkę?

- Super było na weselu Zochy!
- No, ale najlepsze było, jak jej gołąb narobił na kieckę!

Cudowne wspomnienia
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:13   #17
justYsiak05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

od dawna się zastanawiałam czy zdazyło sie tak ze te gołębie mogą pobrudzić suknie
trochu kicha bo to w sumie żadnego symbolu nie ma, a niektorzy puszaja te bniedne ptaszki.
justYsiak05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:36   #18
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No faktycznie, świetnie

- Pamiętasz wesele Kaśki?
- Tej, której gołąb nasrał na sukienkę?

- Super było na weselu Zochy!
- No, ale najlepsze było, jak jej gołąb narobił na kieckę!

Cudowne wspomnienia
i to jest fakt nie pamiętam jaki miał Młody garnitur ale kupe wszyscy wspominają
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 11:36   #19
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No faktycznie, świetnie

- Pamiętasz wesele Kaśki?
- Tej, której gołąb nasrał na sukienkę?

- Super było na weselu Zochy!
- No, ale najlepsze było, jak jej gołąb narobił na kieckę!

Cudowne wspomnienia
Hehe
Tak na rozluźnienie napiszę.
Przypomniało mi się jeszcze jak mi koleżanka z pracy opowiadała, która ma już syna w moim wieku, o swoim weselu.
Wesele było w jakieś wiejskiej salce. Czyli wiocha 100 % ( tak mówię, to ja), no i jej koleżanki z pracy przyjechały z innego miasta i po drodze musiały się przebrać. Skoczyły za salę i się przebierały w kiecki wyjściowe. Pech chciał, że stał tam sobie dziadek młodej i wszystko widział ( całkiem niechcący), zobaczyła to babcia młodej i dziadka zaczęła gonić i wyzywać A najlepsze było potem, jak dwóch wujków na weselu przyprowadziło byka z pobliskiej obory i zaczęło dyskusję : " Zobacz jaka dziwna ta krowa"...i podniósł kitę / ogon zwierzaka. W tym momencie byk obsrakał całą rękę tego pana
A najgorsze było to, że jeszcze placek poleciał na podłogę i nie było jak tego umyć, bo wody nie było bieżącej czy coś tam.
Na weselu Młodej do śmiechu nie było, ale w perspektywie czasu po tych 20 kilku latach, jak nam opowiadała to w pracy, to wszyscy leżeliśmy ze śmiechu na ziemi...buahaha...
Żenujace? Może...no ale po tylu latach, to już nic się z tym nie da zrobić, można się tylko pośmiać...
dobra uciekam dziewczyny wesołych świąt
Moja mama pracuje w służbie zdrowia i w zeszłym roku organizowana była impreza w restauracji, na której zebrali się lekarze z naszego miasta. Poszłam tam z mamą.Tata nie mógł.
Impreza elegancka, bankietowe stoły z winietkamiZero balonów. Kwiaty w wysokich wazonach.
No super wystrój. No i sobie jemy i patrzymy na zebranych. Bawią się, ale stypa, bo zespół grał kawałki jazzowe i inne takie mało zabawowe jak dla mnie.
I o dziwo, to całe eleganckie towarzystwo siedzi, mało się bawią...W końcu jeden z lekarzy poszedł do zespołu i nagle zmiana klimatu muzycznego na disco polo i biesiada.
Jak prawie wszyscy siedzieli, to nagle prawie wszyscy na parkiecieI tańczyli do tzw. wiejskich piosenek...
I cóż...wnioskuję, że nie wolno generalizować. Ja to robiłam, przepraszam jeśli kogoś uraziłam, wyraziłam swoje zdanie może za mocno go broniąc.
Swoją opinię wyraziłam na podstawie tej własnie imprezy bardzo eleganckich ludzi, na poziomie wydawało by się, do eleganckiej muzyki.
Do przełomowego momentu niewielu osobom to spotkanie się podobało.
Moim zdaniem dodatki i cała ta nasza bieganina po to, aby wszystko było NAJ sa ważne, ale najważniejsze to, to co jest w nas i że się kochamy. Najważniejsze jest towarzystwo, goście i muzyka. Reszta już jest drugoplanowa.
Nie jesteśmy w stanie nikomu dogodzić. Tak się nie da. Choćbyśmy bardzo chciały.
Forum ukazuje, komu, co się podoba i opinie są różne.Życie. Dziewczyny udanych ślubów i wymarzonych wesel życzę.Pozdrawiam

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-04-08 o 02:13
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 16:15   #20
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez justYsiak05 Pokaż wiadomość
od dawna się zastanawiałam czy zdazyło sie tak ze te gołębie mogą pobrudzić suknie
trochu kicha bo to w sumie żadnego symbolu nie ma, a niektorzy puszaja te bniedne ptaszki.


Białe Gołębie to symbol miłości, wierności i szczęścia.
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:05   #21
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

moja siostra miała gołębie, ładnie to wyglądało, ale przestrzegam przed nimi

szkoda ptaków, pół biedy jak wypuścisz jakieś hodowlane, a jak jakieś młode z targu to potem same nie przeżyją...
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 07:57   #22
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Przemyśl to jeszcze
Gołębie i biała limuzyna to chyba największe weselne kicze
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:34   #23
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

jak już chyba wspominałam to wszystko jest kwestią gustu, to mój ślub i mi się ma podobać, czy inni uznają białe gołębie za kicz średnio mnie interesuje
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 07:57   #24
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Wiesz zastanów się nad tymi gołębiami dobrze mi też się one marzyły dopóki w tamtym roku byłam na 3 ślubach i na każdym okazały się niewypałem. Na jednym jeden narobił Panu Młodemu na gajer, na ślubie jego siostry wiał wiatr i powiewał welon i zahaczył się gołąbek o welon i zdarł z głowy Panny Młodej, a na trzecim było najmniej tragicznie bo po prostu nie poleciały tylko przycupnęły i zaczęły skubać dziedziniec i takim oto sposobem odechciało mi się gołębi...
Ale jeśli uważasz, że bez tego nie przeżyjesz to lepiej pójdź do jakiejś hodowli i stamtąd wynajmij gołąbki najlepiej takie które mają w tym doświadczenie Na powyższych weselach gołąbki podawali świadkowie
Jakie to realistyczne
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 16:50   #25
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Szkoda zwierząt i szkoda sukienki.
Byłam na weselu na którym były gołąbki, Panna młoda miała baaaaaardzo długo kwaśną minę po tym jak ów eteryczny piękny gołąbek symbol miłości bezczelnie ją osrał
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 20:05   #26
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Czytałąm na innym forum o puszczaniu gołębi.Młoda para wypożyczałą gołębie od hodowcy.Kilka dni przed ślubem Młoda Para była u hodowcy na nauce puszczania gołębi.Jak umiejętnie puścisz gołębie to nie ubrudzą Ci sukni ani garnituru.Hodowca przywiózł gołebie do kościoła,Młoda Para puściła i gołębie wróciły do hodowcy.Więc nie rezygnuj ze swojego marzenia tylko szukaj hodowcy białych gołebi.Powodzenia
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 08:09   #27
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

[QUOTE=Margheritka;3330711 1]Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego Zawsze marzyłam o tym, żebyśmy po wyjściu z kościoła wypuścili z rąk parę białych gołębi. Dzwoniłam już w parę miejsc, jedna osoba mi poradziła, żebyśmy sobie kupili za grosze na targu inwentarza, ale co ja mam potem robić z tymi gołębiami? No i ktoś musiałby nam je podać przed kościołem.. ahh Może macie jakieś rady, namiary czy propozycje... Help

EEE... po co męczyć biedne zwierzaki. Chyba, że faktycznie te pocztowe, one później powinny wrócić same do siebie...Ale tak to ja się nie znam...
ddas jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 14:45   #28
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

Nawet nie myślałam o innych niż pocztowe gołębie. Decyzję już podjęłam, wszystko już załatwione i gołębie będą

P.S. Mam już sukienkę!!!!


Buźka i zamykam wątek
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:23   #29
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Białe gołębie na ślub :)

[QUOTE=ddas;33849934]
Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

9 sierpnia 2012 wychodzę za mojego lubego Zawsze marzyłam o tym, żebyśmy po wyjściu z kościoła wypuścili z rąk parę białych gołębi. Dzwoniłam już w parę miejsc, jedna osoba mi poradziła, żebyśmy sobie kupili za grosze na targu inwentarza, ale co ja mam potem robić z tymi gołębiami? No i ktoś musiałby nam je podać przed kościołem.. ahh Może macie jakieś rady, namiary czy propozycje... Help

EEE... po co męczyć biedne zwierzaki. Chyba, że faktycznie te pocztowe, one później powinny wrócić same do siebie...Ale tak to ja się nie znam...
Słyszałam, że rosół jest smaczny i zdrowy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:49   #30
WeseleZklasa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Białe gołębie na ślub :)

tak jakoś mi się skojarzyło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zamiast gołębi.jpg (28,5 KB, 28 załadowań)
WeseleZklasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.