Duże czy małe wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 15:17   #1
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2

Duże czy małe wesele?


Witajcie mam do Was pytanie: Z waszego punktu widzenia napiszcie mi jak uważacie: Mam sytuacje że mój TŻ chce wesele a mi na nim nie zależy bo wolałabym przeznaczyć tą kasę na wyjazd do Australii ponieważ uważam że jest to lepsza opcja wspominkowa. Co waszym zdaniem jest lepsze wyjazd czy wesele? Bo musimy pojsc na kompromis... innego rozwiazania nie widzę.
__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:58   #2
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Duże czy małe wesele?

oczywiście wyjazd

My robimy dokładnie tak samo. Ślub bierzemy 28 sierpnia (trochę nam się przyspieszył, bo miał być listopad) i w listopadzie właśnie wypływamy w rejs. Też uważamy, że będziemy to znacznie lepiej i dłużej wspominać, bo my w ogóle wesel nie lubimy Po ślubie tylko obiad na 10 osób i prosto na jakiś weekendzik spa, bo podróż poślubną tak dużo później mamy, że trzeba taki dodatkowy weekend sobie zarezerwować
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:47   #3
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Duże czy małe wesele?

Kompromisem bylby sredni slub i wyjazd gdzies blisko

Ja bylam w Australii i kraj ten jest przepiekny i kazdemu moge polecic z czystym sumieniem! Mam nadzieje, ze znow tam pojade, jednak slub i wesele bede miala tylko raz w zyciu i juz nie bedzie innej okazji. Przeciez nie musisz robic weselicha jak na wiosce, ale jakies eleganckie przyjecie, na ktorym bedziesz mogla sie cieszym swoim szczesciem z bliskimi.
A do Australii jeszcze zdazycie pojechac! A moze uda sie juz nawet na podroz poslubna?
Ja wybralabym wycieczke zamiast nowego auta np. czy innej RZECZY.
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 18:51   #4
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Duże czy małe wesele?

Wyjazd.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:06   #5
moniczka2123
Zadomowienie
 
Avatar moniczka2123
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie góry :)
Wiadomości: 1 670
Dot.: Duże czy małe wesele?

zgadzam się z molly18 wesele i ślub jest raz w życiu i ja na pewno wybieram wesele!
__________________

moniczka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:01   #6
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cholera.. Ciężki orzech do zgryzienia..opcja małego wesela nie wchodzi w gre bo mój Luby ma dużą bliską familję..ehh..a Ja małą...i co z tym fantem zrobić
__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:08   #7
moniczka2123
Zadomowienie
 
Avatar moniczka2123
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie góry :)
Wiadomości: 1 670
Dot.: Duże czy małe wesele?

zrób wesele o Australii później
__________________

moniczka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 20:49   #8
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Duże czy małe wesele?

Jedz do Australii poki mozesz. Potem moga sie przytrafic inne wydatki, dzieci, kredyty na mieszkanie itp. i z Australii bedą nici. A z rodziną i znajomymi zawsze zdązysz sie spotkac i zrobic dla nich imprezę , nie musi byc to do razu wesele.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:00   #9
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Duże czy małe wesele?

Faktycznie masz ciężko. Tak jak wcześniej dziewczyny wspominały, wesele jest raz w życiu ( a przynajmniej powinno być) musicie wspólnie to dyskutować aż do skutku. Osobiście, nie odpuściłabym sobie świętowania z rodzinką, ale każdy ma prawo wyboru. Skoro nie zależy Ci na tym to powinnaś porozmawiać ze swoim TŻ może on w głębi serca też nie potrzebuje mega imprezy tylko jakiś obiad po ślubie wystarczy. Według mnie najważniejsze jest to, żebyście spooooro o tym porozmawiali i dokładnie sprawdzili każdą ewentualność. Trzymam kciuki i wierze, że wybierzecie to czego naprawdę chcecie
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 06:52   #10
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Duże czy małe wesele?

Niestety chyba nie pomożemy bo to musi wyjść od Was. Nie ma się co przymuszać. Ale licz sie też co czuje TŻ-swoją drogą rzadka sytuacja że to facet woli wesele
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 07:08   #11
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
oczywiście wyjazd

My robimy dokładnie tak samo. Ślub bierzemy 28 sierpnia (trochę nam się przyspieszył, bo miał być listopad) i w listopadzie właśnie wypływamy w rejs. Też uważamy, że będziemy to znacznie lepiej i dłużej wspominać, bo my w ogóle wesel nie lubimy Po ślubie tylko obiad na 10 osób i prosto na jakiś weekendzik spa, bo podróż poślubną tak dużo później mamy, że trzeba taki dodatkowy weekend sobie zarezerwować
ilonkaczapela - można wiedzieć ile kosztuje Was ten ślub? opłaty kościelne i wsio inne?
Z góry dziękuję za odpowiedz
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 08:44   #12
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jedz do Australii poki mozesz. Potem moga sie przytrafic inne wydatki, dzieci, kredyty na mieszkanie itp. i z Australii bedą nici. A z rodziną i znajomymi zawsze zdązysz sie spotkac i zrobic dla nich imprezę , nie musi byc to do razu wesele.
popieram

AUSTRALIA, AUSTRALIA I JESZCZE RAZ AUSTRALIA - Aż Ci zazdroszczę, że masz taką możliwość. My byśmy tu byli jednogłośni.

My mamy obiad na 20 osób - my, świadkowie, rodzice, chrzestni, rodzeństwo nasze i rodziców (bez ich dzieci bo dorosłe i mają swoje rodziny), bez dziadków bo została tylko jedna babcia ale już nie na siłach do świętowania. To jakieś 2-2,5 tyś, a wieczorem spotykamy się ze znajomymi w pubie zarezerwowany tylko dla nas (60 osób) - płacimy tylko za jedzonko i napoje (za rezerwację pubu nic nie biorą) to też ok 2,5 tyś . Czyli przyjęcie zamknie się w 5 tyś. No a reszta to już według uznania i szaleństw. Ale udało nam się sukienkę garnitur buty tanio kupić, więc nie jest źle.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 08:53   #13
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Duże czy małe wesele?

Ja też nie chciałam wesela ale to było marzenie mojego TŻ.więc ok.robimy w tym roku wesele na 120 osób a w przyszłym jedziemy gdzieś gdzie bede chciała.Mamy 6-letnia córeczkę więc podróż napewno z dzieckiem.Ale generalnie chodzi mi o to że nawet jeśli są juz dzieci lub niebawem sie pojawią to nie oznacza to końca świata.Trochę niektóre rzeczy się zmieniają ale marzenia pozostaną.Trzeba je realizować.
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:18   #14
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Duże czy małe wesele?

Dzięki za wsparcie
Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, Czy macie przed ślubem jakieś oczekiwania jeżeli chodzi o życie po ślubie że ono sie dramatycznie mieni albo że bedzie pieknie..bo mój TŻ ma chybione wyobrażenie jakby grom z jasnego nieba miał spaść, a wcale tak nie będzie ..musze mu to wytłumaczyć bo pożniej sie okaże że bedzie rozczarowany..ehh
__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:42   #15
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Duże czy małe wesele?

hm... no jeśli już spadnie jakiś grom, to co najwyżej przyniesie szarą rzeczywistość... aczkolwiek niekoniecznie

jeśli dobrze zrozumiałam, twój tż liczy na to, że nagle dostaniecie olśnienia, zaczniecie się kochać niewyobrażalnie mocno, nie będziecie umieli bez siebie żyć? gatki będą prac się same, krasnoludki podadzą obiad, nie będzie różnic poglądów, wymiany zdań, i ogólnie bajka?

fajnie, też bym tak chciała...:rolleyes :
oj, uświadom go lepiej

a wracając do poprzedniego pytania... wolałabym małe wesele (najchętniej w ogóle) i wyjazd ofcourse...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:46   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez megii2 Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie
Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, Czy macie przed ślubem jakieś oczekiwania jeżeli chodzi o życie po ślubie że ono sie dramatycznie mieni albo że bedzie pieknie..bo mój TŻ ma chybione wyobrażenie jakby grom z jasnego nieba miał spaść, a wcale tak nie będzie ..musze mu to wytłumaczyć bo pożniej sie okaże że bedzie rozczarowany..ehh
przerazają mnie tacy facecie którzy maja jakies romantyczne wyobrazenie zycia zaraz po slubie i chcą wesela.
mieszkacie ze soba przed slubem ?polecam szczegolnie z takim typem czlowieka ktory czeka na grom z nieba.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:41   #17
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Duże czy małe wesele?

Jeśli znalibyście się od niedawna, to faktycznie ślub mógłby być jakąś większą zmianą, ale gdy ludzie już sie dobrze poznają, zamieszkają razem itp. to napewno wieeelkiej zmiany nie powinno być No może poza tym że TŻ będzie obrączkę nosił na palcu
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:06   #18
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
ilonkaczapela - można wiedzieć ile kosztuje Was ten ślub? opłaty kościelne i wsio inne?
Z góry dziękuję za odpowiedz

Hej Oczywiście odpowiadam, chociaż jeszcze nie wszystko wiemy. Suknia mi się już szyje i ma kosztować do 850zł maks. Garnitur też pewnie jakoś tak (mój narzeczony zażyczył sobie ecru i będziemy w takich samych kolorach) Więc za ciuchy myślę, że 2500zł już absolutnie ze wszystkim. Z opłat, to było tylko jakieś 80 zł w usc i tam będziemy właśnie ślub brać (nie jesteśmy katolikami). Nie potrzebowaliśmy odpisów aktów, bo akurat przypadkiem oboje urodziliśmy się w szpitalu w tym mieście, gdzie ślub bierzemy, mimo, że oboje tam nigdy nie mieszkaliśmy Obiad w restauracji jeszcze nie zamówiony, nawet nie wiemy ile to będzie kosztowało, ale myślę, że nie więcej niż 3000zł. Jedziemy własnym samochodem, bo jest śliczny (tzn nasz pierwszy własny), kupimy go niedługo Wiec raczej do kosztów ślubnych go nie zaliczę Kwiaty mamy za darmo, bo teściowie mają kwiaciarnie. To chyba tyle jeśli chodzi o koszty. Na razie jeszcze musimy poszukać restauracji i zarezerwować ją
Wiem, że trochę późno, ale my zawsze tak Najchętniej to nawet z tego obiadu byśmy zrezygnowali, bo nas takie rzeczy nie bawią Ale ojciec już kupił bilety i przylatuje do Polski specjalnie na ten ślub, więc już wyjścia nie mamy
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:51   #19
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Duże czy małe wesele?

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1348527 4]hm... no jeśli już spadnie jakiś grom, to co najwyżej przyniesie szarą rzeczywistość... aczkolwiek niekoniecznie

jeśli dobrze zrozumiałam, twój tż liczy na to, że nagle dostaniecie olśnienia, zaczniecie się kochać niewyobrażalnie mocno, nie będziecie umieli bez siebie żyć? gatki będą prac się same, krasnoludki podadzą obiad, nie będzie różnic poglądów, wymiany zdań, i ogólnie bajka?

fajnie, też bym tak chciała...:rolleyes :
oj, uświadom go lepiej

a wracając do poprzedniego pytania... wolałabym małe wesele (najchętniej w ogóle) i wyjazd ofcourse...[/QUOTE]

A gatki sie same prać nie będą...no właśnie
Troszke sie boję co to będzie
__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 10:07   #20
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Duże czy małe wesele?

Nie boj sie! Kochacie sie, wiec bedzie dobrze!!! A gatki bedzie prac pralka
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 10:56   #21
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Duże czy małe wesele?

Nie martw megii2:P każda kobieta musi przez to przejść Życie;] Ale zobaczysz że wszystko będzie ok. Tak jak mówiła molly18 pralka prać będzie wystarczy że ty posegregujesz tylko
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 11:49   #22
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Duże czy małe wesele?

A propo tytułu wątku: ja bym wolała wesele, które ma sie raz w zyciu, do Austrlii bede miala cale zycie, żeby wyjechac.

A propo idealistycznie nastawionego do małżenstwa Tż-ta, to ja mieszkam z moim juz rok i powiem, że czeka Twojego partnera lekie rozczarowanie,chociaz wiele spraw poprawia sie na lepsze. Wiadomo, pojawia sie czasem jakies problemy, ktore trzeba bedzie rozwiazac, codziennosc wpostaci obiadow, prania, prasowania, sprzatania czy kłotni. Ale np ja juz bym nie chciala wracac do domu rodzinnego, odpowiada mi mieszkanie z narzeczonym, we wrzesniu juz z męzem. I uwazam wspolne mieszkanie przed slubme za cos naprawde korzystnego , nic tak nie sprawdza czy para sie umie dogadac, czy tez przy byle konflikcie sie rozstanie.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:13   #23
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Duże czy małe wesele?

na Australię będzie jeszcze czas a wesele jest raz w życiu. Australię można przełożyć a skoro postanowiliście się pobrać teraz to wesele, jeśli wyprawiać, to teraz albo...nigdy Musicie się jakoś dogadać - małżeństwo to sztuka kompromisu Napisałaś, że Twój narzeczony ma dużą rodzinę a Ty małą - myślę, że kompromisem będzie jeśli zrobicie małe wesele , zaprosicie tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół - w ten sposób zaoszczędzicie pieniążki do których będziecie mogli łatwiej i szybciej dozbierać do wyjazdu do Australii a może i z prezentów się coś zwróci
jagss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:08   #24
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Duże czy małe wesele?

pieniądze na wesele i na dużą podróż są takie same, więc niewiele osób później chce tyle wydać na wakacje. A z okazji śłubu taki wyjazd jest zupełnie inny niż wszystkie późniejsze No i o wiele dłużej trwa niż wesele. Ale czy ty lubisz wesela? Lubisz się bawić w kręgu rodziny i przyjaciół, czy może sama myśl o tym Cię męczy? Bo jeżeli tak, to pogadajcie, co będzie dla was obojga lepsze.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:16   #25
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
pieniądze na wesele i na dużą podróż są takie same, więc niewiele osób później chce tyle wydać na wakacje. A z okazji śłubu taki wyjazd jest zupełnie inny niż wszystkie późniejsze No i o wiele dłużej trwa niż wesele. Ale czy ty lubisz wesela? Lubisz się bawić w kręgu rodziny i przyjaciół, czy może sama myśl o tym Cię męczy? Bo jeżeli tak, to pogadajcie, co będzie dla was obojga lepsze.
Szczerze to męczą mnie tego typu imprezy..tym bardziej że włąsne wesele nie polega na zabawie..prawda? Tylko na zabawianiu gości ..

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

A wracajac do mieszkania razem to niestety nie mamy tej przyjemności i obawiam sie jak ona nadejdzie po ślube to nie wiem czy damy rade..ehh..to zależy czy bedziemy mieszkac sami czy tez z rodzina..wole opcje sami!

__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:05   #26
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Duże czy małe wesele?

Kazdy tak woli ale z rodzicami wcale nie musi byc tak zle, jesli relacje sa dobre, to moga oni nawet pomoc. Np. mama ugotuje obiad dla wszystkich jak Ty bedziesz w pracy
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:28   #27
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez megii2 Pokaż wiadomość
Szczerze to męczą mnie tego typu imprezy..tym bardziej że włąsne wesele nie polega na zabawie..prawda? Tylko na zabawianiu gości ..

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

A wracajac do mieszkania razem to niestety nie mamy tej przyjemności i obawiam sie jak ona nadejdzie po ślube to nie wiem czy damy rade..ehh..to zależy czy bedziemy mieszkac sami czy tez z rodzina..wole opcje sami!
No to nie rob tego wesele, po co sie meczyc ? Zrobcie male przyjecie, elegancki obiad, bedzie to kosztowac niewiele i nie bedzie tak meczace i stresujace jak calonocne wesele. A potem pakowac walizki i leciec do Australii.
Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
Kazdy tak woli ale z rodzicami wcale nie musi byc tak zle, jesli relacje sa dobre, to moga oni nawet pomoc. Np. mama ugotuje obiad dla wszystkich jak Ty bedziesz w pracy
Jak relacje sa dobre to w porzadku, mozna troche pomieszkac,ale mimo to mlodzi powinni mieszkac sami , sami sobie dawac rade w zyciu. Trzeba kiedys odciac ta pepowine!
Mieszkanie w rodzicami czasami przeradza się w taką zabawę zabawa w doroslych. Niby po slube, niby pracuja, maja dzieci a nadal mieszkaja z mamusia i chodza do niej na obiadki i sluchaja sie jej w kazdej kwestii.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:05   #28
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Duże czy małe wesele?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
No to nie rob tego wesele, po co sie meczyc ? Zrobcie male przyjecie, elegancki obiad, bedzie to kosztowac niewiele i nie bedzie tak meczace i stresujace jak calonocne wesele. A potem pakowac walizki i leciec do Australii.

Jak relacje sa dobre to w porzadku, mozna troche pomieszkac,ale mimo to mlodzi powinni mieszkac sami , sami sobie dawac rade w zyciu. Trzeba kiedys odciac ta pepowine!
Mieszkanie w rodzicami czasami przeradza się w taką zabawę zabawa w doroslych. Niby po slube, niby pracuja, maja dzieci a nadal mieszkaja z mamusia i chodza do niej na obiadki i sluchaja sie jej w kazdej kwestii.
Chociaż to nie jest tematem wątku (a może by taki założyć)to popieram-byle gdzie byle sami. Dobrze jest odciąć pępowinę od najlepszych rodziców, bo to zawsze będzie troszkę zabawa w dom. Chyba, że naprawdę miejsce umożliwia prowadzenie dwóch oddzielnych gospodarstw.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:37   #29
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: Duże czy małe wesele?

sytuacja wyglada tak..że moglibyśmy mieszkać w małym misteczku..ale wiadomo małe miasteczko to małe miasteczko obawiam sie że mój luby będzie codziennie wpadał do mamuńki a mamuńka bedzie go cały czas o coś prosić i krąg sie zamyka.
__________________
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.