Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 16:30   #1231
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Nie należę do osób potliwych, dobrze znosze upały, ale super deo mi nie działa-ani nie chroni przed poceniem (nic a nic) ani nie zabija nieprzyjemnego zapachu, chyba bym musiała co 2 godz. stosować Etiaxil to kiler, choć mam wersję sensitive-działa super, ale to szczypanie i klejenie jest okropne!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 15:16   #1232
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za kilka pytań:
Czy toniku z PHA można używac codziennie (1 raz dziennie) czy lepiej na zmianę z jakimś hydrolatem? - doczytałam
No i co polecicie w zamian tradycyjnego (mało naturalnego) kremu pod oczy czy kremu na dzień/noc.
Czytałam oczywiście o mieszankach oleju z HA, czy bardziej skomplikowanych ukręcanych samodzielnie kremach, serach, słynnej frakcji, B&E, i ogólnie pielęgnacji EGM czy BB, ale chodzi mi co polecacie, co stosujeci i z czego jesteście zadowolne i co kiedy (dzień / noc) i co gdzie (twarz / pod oczy)

Edytowane przez T3kla
Czas edycji: 2009-08-07 o 15:27
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 15:29   #1233
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

T3cla na temat toniku bylo juz pisane kilka razy, wystarczy wlaczyc wyszukiwarke w tym watku.
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=18035041
Kazdy uzywa wedle swojego widzi-mi-sie, codziennie, co drugi dzien, trzeci. Glownie na noc.
A w wyborze kremow pomoze ci biochemiczne KWC - http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109 oraz watki poszczegolnych firm - EGM, itp.

Linczu nie ma, jest wyszukiwarka

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-07 o 15:33
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 15:31   #1234
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za kilka pytań:
Czy toniku z PHA można używac codziennie (1 raz dziennie) czy lepiej na zmianę z jakimś hydrolatem?
No i co polecicie w zamian tradycyjnego (mało naturalnego) kremu pod oczy czy kremu na dzień/noc.
Czytałam oczywiście o mieszankach oleju z HA, czy bardziej skomplikowanych ukręcanych samodzielnie kremach, serach, słynnej frakcji, B&E, i ogólnie pielęgnacji EGM czy BB, ale chodzi mi co polecacie, co stosujeci i z czego jesteście zadowolne i co kiedy (dzień / noc) i co gdzie (twarz / pod oczy)
BU na swojej stronie podaje, że toniku PHA nie polecają stosować codziennie.

Co polecamy? Właśnie to co wymieniłaś. Dużo pisałyśmy o tym jak stosujemy, z czym, trudno tak pisać wszystko jeszcze raz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 15:48   #1235
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzięki za wyrozumiałość, doczytam.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 16:08   #1236
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

teraz ja z glupim moze pytaniem ale musze. zbieram sie do zrobienia samodzielnie balsamu do ciala, chcialabym sie wreszcie sprezyc bo wykonczylam drogeryjny i czyms sie smarowac musze.
chcialam wiec zapytac czy do kazdego balsamu musze dodawac wit.E? bo jest w sporej ilosci receptur...
no i mam takie oleje: sliwkowy, z pestek moreli, ze slodkich migdalow, po troszku z orzechow laskowych i awokado, z pestek czeresni, probki winogronowego i z czarnej porzeczki i maceraty brzozowy i z zielonej herbaty. co najlepiej byloby polaczyc z maslem shea zeby wyszedl fajny balsam. chce zrobic mniejsza ilosc, bez wody i skladnikow hydrolizowanych zeby mial wieksza trwalosc. aaa i jeszcze kokosowy! obowiazkowo chce go tam umiescic
dziekuje

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-07 o 16:16
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 17:36   #1237
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

T3kla ja pod oczy tradycyjnym lecę. Teraz mam Ahavę, a czekam na Burt's Bees. Potrzebuję w tym miejscu porządnego nawilżenia i jakoś wydaje mi się że sama naturalna nie da rady.
Paula mi się wydaje, że nie musisz wszędzie dodawać vit. E, ale ona przedłuża trwałość olejów, bo to taki naturalny antyoksydant i dodatkowo dobrze na skórę działa. Z resztą pytań nie pomogę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 17:44   #1238
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
chcialam wiec zapytac czy do kazdego balsamu musze dodawac wit.E? bo jest w sporej ilosci receptur...
Ja dodaję, jeśli trzymam mieszankę olejów/maseł poza lodówką (małe porcje). Myślę, że lodówkowe mogą się obyć bez wit. E.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 18:54   #1239
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dzieki dziewczyny
zamierzalam trzymac go w lodowce wlasnie wiec obejdzie sie bez wit.E (tym bardziej ze nie chce na razie robic kolejnego zamowienia biochemicznego..) tylko teraz zastanawiam sie jakie oleje polaczyc, i czy miksowac pozniej blenderem (troche mi go szkoda bo to Zeptera... a nie wiem czy nie padnie...) czy zwyklym mikserem.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 18:56   #1240
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dominiko pamiętam jak kiedyś zachwalałaś macerat brzozowy z Mazideł. Nadal go sobie chwalisz? Właśnie przez Twoje pozytywne opinie zamówiłam dzisiaj dużą butlę - zresztą to będzie mój pierwszy w życiu kontakt z maceratem. Powiedz mi, czy to tłuścioch jest, czy on raczej z tych lżejszych olejów?

Poza tym z olejów wzięłam jeszcze truskawkowy (ten z Naturalisa po prostu uwielbiam) i w ciemno jabłkowy. No i jeszcze frakcję wrzuciłam do koszyka, będę miała porównanie z tą Naturalisową.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:03   #1241
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja co prawda nie Dominika, ale tez uzywam maceratu brzozowego. moim zdaniem nie jest ciezki, mi sie dosc szybko wchlania i nie zostawia takiej tlustej warstwy jak np olej ze slodkich migdalow. fajny jest
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 19:09   #1242
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja co prawda nie Dominika, ale tez uzywam maceratu brzozowego. moim zdaniem nie jest ciezki, mi sie dosc szybko wchlania i nie zostawia takiej tlustej warstwy jak np olej ze slodkich migdalow. fajny jest
Potwierdzam wszystko co Paula napisała. Dodam od siebie, że lubię jeszcze zapach tego maceratu Jak świeżo zerwane i zgniecione liście
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:19   #1243
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
T3kla ja pod oczy tradycyjnym lecę. Teraz mam Ahavę, a czekam na Burt's Bees. Potrzebuję w tym miejscu porządnego nawilżenia i jakoś wydaje mi się że sama naturalna nie da rady.
Dominkab, czekam na Twoją recenzję BB.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:21   #1244
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Świetnie! Dziękuję wam za odpowiedź, zatem nie mogę się już go doczekać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:33   #1245
PerleBlanche
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Witam
Tak jak pisalam jakis czas temu, zamowienie na BU zostalo zrealizowane [paczka przyszla po 3,4 dniach!!] Serum lemon w polaczeniu z zelem h. moge polecic z czystym sumieniem. Buzia jest ladnie rozjasniona, wszystkie przykre niespodzianki goja sie. Ciezko bedzie mi sie z tym rozstac. Jesli ktoras z Was ma jakies watpliwosci, to polecam.

Inna sprawa, ze przed wielkim sobotnim wyjsciem, postanowilam sobie zakupic zel do twarzy -nowosc z Garniera [hm mozna tu tak konkretnie pisac z czego i za ile ?] z kwasem s. I PO PROSTU KATASTROFA. wygladalm jakby mnie zaatakowalo stado komarow, tyle mam kropek na twarzy, mowiac brzydko "syf za syfem" Mam cere mieszana, z niedoskonalosciami, jeszcze mnie nic nie podraznilo ... takze, radze sie zastanowic Proponujecie moze jakies sposoby, porady? co bym tu mogla zrobic? Oczywiscie serum i serum i serum... W sobote ide na makijaz... tej biednej kobiecie rece opadna jak mnie zobaczy
Tak to juz jest, czlowiek planuje jeden dzien jak szalony i zawsze cos sie spierdzieli
No nic musialam sie wyzalic.
PerleBlanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 22:40   #1246
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tylko teraz zastanawiam sie jakie oleje polaczyc, i czy miksowac pozniej blenderem (troche mi go szkoda bo to Zeptera... a nie wiem czy nie padnie...) czy zwyklym mikserem.
A po co mikserem? Masła wystarczy rozpuścić i wymieszać z olejami za pomocą bagietki.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 01:48   #1247
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dominkob, dziala ten telocapil na wloski?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 09:31   #1248
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dominkob, dziala ten telocapil na wloski?
Ja jestem gapa, bo miałam zrobić sobie fotki "przed i po" no i teraz ciężko mi powiedzieć. Wydaje mi się że działa, ale powoli. Włoski zrobiły się miększe i cieńsze to na pewno, nie wiem czy jest ich mniej Ale się nie poddaję, bo już teraz jakiś progres jest
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 09:56   #1249
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja jestem gapa, bo miałam zrobić sobie fotki "przed i po" no i teraz ciężko mi powiedzieć. Wydaje mi się że działa, ale powoli. Włoski zrobiły się miększe i cieńsze to na pewno, nie wiem czy jest ich mniej Ale się nie poddaję, bo już teraz jakiś progres jest
A jak długo stosujesz? Ja sobie zrobiłam serum do ciała, ale jakos zapominam sie smarować
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 13:44   #1250
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

zakupiłam ostatnio parę rzeczy na NP i muszę pochwalić maseczkę Revitalising Peel-Off http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002 maseczka co prawda troszkę wionie rybą aż nasz kotecek z zainteresowaniem zaczął niuchać za to co robi z cerą można wybaczyć jej mało komfortowy zapach
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:45   #1251
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A to sie skuze, tylko ja niesystematyczna jestem no ale mysle, ze warto sprobowac.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 17:34   #1252
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
zakupiłam ostatnio parę rzeczy na NP i muszę pochwalić maseczkę Revitalising Peel-Off http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002 maseczka co prawda troszkę wionie rybą aż nasz kotecek z zainteresowaniem zaczął niuchać za to co robi z cerą można wybaczyć jej mało komfortowy zapach
kilka stron temu się nią zachwycałam, a zapaszek to nic w porównaniu ze spiruliną
działanie ma rewelacyjne!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:44   #1253
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
A jak długo stosujesz? Ja sobie zrobiłam serum do ciała, ale jakos zapominam sie smarować
Miesiąc
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:04   #1254
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A po co mikserem? Masła wystarczy rozpuścić i wymieszać z olejami za pomocą bagietki.
zeby byl bardziej puszysty a nie zbity.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:28   #1255
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dominko, jak sie nazywala ta strona przez ktora zamawialas BB? potrzebuje czegos mega maselkowatego pod oczy (w stylu Anti Gravity Clinique), aby dobrze nawilzalo
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 22:26   #1256
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, jak sie nazywala ta strona przez ktora zamawialas BB? potrzebuje czegos mega maselkowatego pod oczy (w stylu Anti Gravity Clinique), aby dobrze nawilzalo
feelunique
na ebayu ceny czasem niższe, ale tu wysyłka darmowa.

Cytat:
mega masełkowate-
brzmi cudownie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 00:30   #1257
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zeby byl bardziej puszysty a nie zbity.
Bez fazy wodnej puszysty nie będzie. Masła i tak będziesz musiała rozpuścić, żeby się dobrze wymieszały z olejami, czyli w praktyce otrzymasz mieszankę o konsystencji oleju, która będzie nieźle bryzgać przy miksowaniu. Żeby mazidło nie wyszło zbyt "lejące", trzeba będzie odpowiednio dobrać proporcje maseł i olejów (stężenia zależne od twardości maseł). Na początek proponowałabym dać do 20% olejów, najwyżej jak mieszanina porządnie zastygnie (najlepiej włożyć do lodówki, gdy temperatura spadnie do pokojowej) i stwierdzisz, że jest zbyt miękka/twarda, to można ponownie rozpuścić i dodać kapkę masła/oleju.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 08:37   #1258
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Bez fazy wodnej puszysty nie będzie. Masła i tak będziesz musiała rozpuścić, żeby się dobrze wymieszały z olejami, czyli w praktyce otrzymasz mieszankę o konsystencji oleju, która będzie nieźle bryzgać przy miksowaniu. Żeby mazidło nie wyszło zbyt "lejące", trzeba będzie odpowiednio dobrać proporcje maseł i olejów (stężenia zależne od twardości maseł). Na początek proponowałabym dać do 20% olejów, najwyżej jak mieszanina porządnie zastygnie (najlepiej włożyć do lodówki, gdy temperatura spadnie do pokojowej) i stwierdzisz, że jest zbyt miękka/twarda, to można ponownie rozpuścić i dodać kapkę masła/oleju.
pozwolę się z Toba nie zgodzić
oleje i masła z dodatkiem wosku po porządnym zmiksowaniu tworzą fajny, puszysty mus - im dlużej miksujesz tym bardziejj porowaty wychodzi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 12:50   #1259
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Bardzo proszę Lorri o konsultacje
Do tej pory własnorecznie kręciłam mazidła, ale z gotowych receptur. Zatem doswiadczenia za wielkiego nie mam. Jakiś czas temu przeczytałam peany na temat wyciągu z koniczyny, no i jak zobaczyłam wyciąg z czerwonej koniczyny na mazidłach, to nie mogłam sie oprzeć. Tymczasem przyszedł czarny proszek rozpuszczalny w alkoholu etylowym 95% (spirytus) + układ wodno-olejowy (emulsja).
Czy mogłabyś mi coś podpowiedzieć co z tego ukręcić?
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 12:53   #1260
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Musze pochwalic moj nowy nabytek: olejek na blizny z BU. Stosowany z HA pod krem nawilzajacy jako serum jest swietny! ladnie napina i nawilza, mam nadzieje ze zrobi rowniez cos z moimi sladami po syfkach...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.