Guerlain-kolorówka - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 14:50   #2791
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mnie na Allegro wpadly w oko te cienie http://www.allegro.pl/item727021205_...lato_2009.html . Uwazam jednak, ze taka cena na Allegro to gruba przesada. Przeciez to cena sephorowa (wybaczcie emotke, zawsze chcialam jej uzyc, ale nie bylo okazji ).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-09-12 o 14:51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:53   #2792
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14203193]Mnie na Allegro wpadly w oko te cienie http://www.allegro.pl/item727021205_...lato_2009.html . Uwazam jednak, ze taka cena na Allegro to gruba przesada. Przeciez to cena sephorowa (wybaczcie emotke, zawsze chcialam jej uzyc, ale nie bylo okazji ).[/QUOTE]


one sa na aukcji od jakiegos juz czasu, widocznie sprzedawca nie może ich sprzedac po tej cenie(też zawsze chciałam jej użyć)
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 15:01   #2793
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14203193]Mnie na Allegro wpadly w oko te cienie http://www.allegro.pl/item727021205_...lato_2009.html . Uwazam jednak, ze taka cena na Allegro to gruba przesada. Przeciez to cena sephorowa (wybaczcie emotke, zawsze chcialam jej uzyc, ale nie bylo okazji ).[/QUOTE]

to juz lepiej na brytyjskim ebayu kupic... wychodzi okolo 160 zl ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 19:03   #2794
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

tak sobie pomyslałam, ze szkoda, że Guerlain nie wprowadza do swoich limitowanek lakierów do paznokcji, napewno byłoby do czego powzdychac...
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 19:06   #2795
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Guerlain-kolorówka

a jaki jest ten nowy podkład parure gold???

macie jakieś opinie juz???

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-09-14 o 08:43
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 22:40   #2796
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14203193]Mnie na Allegro wpadly w oko te cienie http://www.allegro.pl/item727021205_...lato_2009.html . Uwazam jednak, ze taka cena na Allegro to gruba przesada. Przeciez to cena sephorowa (wybaczcie emotke, zawsze chcialam jej uzyc, ale nie bylo okazji ).[/QUOTE]
jak sie popatrzy na all to niektore ceny sa nawet o 30zl wyzsze od ceny w sklepie! i to bez kosztow wysylki, na ktorej tez nieraz zarabiaja, bo jak ktos sprzedaje probke podkladu 15ml i cena wysylki to 12zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 22:59   #2797
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak sie popatrzy na all to niektore ceny sa nawet o 30zl wyzsze od ceny w sklepie! i to bez kosztow wysylki, na ktorej tez nieraz zarabiaja, bo jak ktos sprzedaje probke podkladu 15ml i cena wysylki to 12zl

30zł to jeszcze nic, ja raz się spotkałam z aukcją, na której sprzedawca wystawił buty Prady 1000zł droższe od oryginału, który zreszta kupiłam w Paryżu, oczywiście okrzyczałam go mailowo, to sie tłumaczył kosztami transportu butów do Polski itp, ale 1000zł!!!!!!!! poza tym miałam wątpliwości, co do ich oryginalności, ale to już inna sprawa....
Wracając do Guerlaina to upolowałam właśnie bardzo tanio zestaw pomadek z limitowanki zimowej 2008, ma któraś??? Ja jutro dopiero za nie zapłacę i nie moge się doczekać jak do mnie dotrą
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 10:47   #2798
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Byłam w sobote w Spehorze i macałam sobie wszystkie rzeczy z Guerlaina ktore mnie interesowaly.
Macałam prasowańce i cienie te poczwórne Ombre Eclat coś tam

Co do prasowańców to faktycznie Mythic jest zdecydowanie najjasniejszy. Beige przyciemnia a ten ostatni jest rozowy.

Cienie pięęęękne

Odnosze tylko wrazenie, ze od takiego macania palcami te kosmetyki twardnieja i tworzy sie taka skalna jakby powłoczka, denerwujące to jest.

Bo jesli uzywa sie do pudrow pedzla albo puszka to jest ok - z cieniami tak samo. Natomiast jak maca sie to palcami to robią się twarde.

Na prasowańce narazie przeszkla mi ochota bo nie zauwazylam zadnego rozświetlenia ani nic, natomiast na cienie chyba zapoluje za miesiąc.

Aaaaa no i oglądalam jeszcze sobie Meteorytki. Mythic najbardziej mnie urzekło ze wszystkich No i jak zobaczylam jak duze jest opoakowanie to stwierdzilam, ze gdybym kupila Pastele to faktycznie musialoby mi starczec na dlugo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 11:30   #2799
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Immolation to, ze od macania palcami mazidla twardnieja to w sumie nic dziwnego... tluste mamy lapki, nawet jak nam sie wydaje, ze nie ... i myziajac zostawiamy troche tego na cieniu lub rozu... to sie potem ladnie laczy ze skladnikami produktow... i powstaje skorupka ...

fujj ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 11:39   #2800
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aniaz84 Pokaż wiadomość
30zł to jeszcze nic, ja raz się spotkałam z aukcją, na której sprzedawca wystawił buty Prady 1000zł droższe od oryginału, który zreszta kupiłam w Paryżu, oczywiście okrzyczałam go mailowo, to sie tłumaczył kosztami transportu butów do Polski itp, ale 1000zł!!!!!!!! poza tym miałam wątpliwości, co do ich oryginalności, ale to już inna sprawa....
Wracając do Guerlaina to upolowałam właśnie bardzo tanio zestaw pomadek z limitowanki zimowej 2008, ma któraś??? Ja jutro dopiero za nie zapłacę i nie moge się doczekać jak do mnie dotrą
no to sporo wiadomo, ze kazdy chce zarobic, i przyznam sie, ze gdybym byla na miejscu tego faceta to bym sie nawet nie tlumaczyla tylko napisala, ze to moja aukcja i wystawiam za tyle za ile uwazam a Pani nic do tego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 11:46   #2801
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Immolation to, ze od macania palcami mazidla twardnieja to w sumie nic dziwnego... tluste mamy lapki, nawet jak nam sie wydaje, ze nie ... i myziajac zostawiamy troche tego na cieniu lub rozu... to sie potem ladnie laczy ze skladnikami produktow... i powstaje skorupka ...

fujj ...

Brrrr.... jak sobie teraz o tym pomyślałam to.... A fe

Ale cienie piękne Muszę je mieć Do smokey będa swietne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 12:04   #2802
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Brrrr.... jak sobie teraz o tym pomyślałam to.... A fe
hehe... jak sobie pomysle, ze te setki klientow dziennie po tym lapkami myziaja... dlatego nigdy bym nie przestestowala czegos z uzywanego testera na buzi ...

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ale cienie piękne Muszę je mieć Do smokey będa swietne
to na pewno ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:06   #2803
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hehe... jak sobie pomysle, ze te setki klientow dziennie po tym lapkami myziaja... dlatego nigdy bym nie przestestowala czegos z uzywanego testera na buzi ...

to na pewno ...
heh u mnie w marrionad to najwyzej 2 osoby dziennie macaja te rzeczy przez te kobiety to tam wogole ludzi nie ma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:16   #2804
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to sporo wiadomo, ze kazdy chce zarobic, i przyznam sie, ze gdybym byla na miejscu tego faceta to bym sie nawet nie tlumaczyla tylko napisala, ze to moja aukcja i wystawiam za tyle za ile uwazam a Pani nic do tego

Oczywiście, każduy ma prawo wystwaić swoje produkty za tyle, ile mu się podoba, ale te buty nie były oryginalne, a ja nie lubię, jak ktoś wykorzystuje nieświadomość potencjalnych klinetów, jeszcze w dodatku podnosząc cenę tak znacznie
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:17   #2805
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie w marrionad to najwyzej 2 osoby dziennie macaja te rzeczy przez te kobiety to tam wogole ludzi nie ma
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:51   #2806
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aniaz84 Pokaż wiadomość
Oczywiście, każduy ma prawo wystwaić swoje produkty za tyle, ile mu się podoba, ale te buty nie były oryginalne, a ja nie lubię, jak ktoś wykorzystuje nieświadomość potencjalnych klinetów, jeszcze w dodatku podnosząc cenę tak znacznie
no, ale sama napisalas, ze nie mialas pewnosci ze byly oryginalne, ale ze nie byly tez chyba nie mialas? takie sprawy powinno sie od razu na all zglaszac i napisac sprzedawcy, ze sprzedawanie podrobek i wystawianie ich jako oryginaly jest karalne
ja tak raz nacielam sie na brazer diora, byla licytacja i bylam druga, napisala do mnie czy chce kupic, wiec myslalam, ze osoba, ktora wygrala zrezygnowala. No i zgodzilam sie, bo tak bylam zreszta napalona na brazer, ktorego do tej pory nie mam bo mi sie odwidzial przez to. I otwieram koperte a tam caly pokruszony puder! no ale jak ktos wysyla puder w samej kopercie, co z tego ze babelkowej ale no puder nie byl dodatkowo zabezpieczony!
i pisze do niej, a ona, ze jej i tak nic nie zrobie, ze moze sama go zniszczyla i ja ta juz nic nie interesuje. Pozniej sie przyjrzalam temu pudrowi i porownalam z shimmerami diora, i zero kodu, literki jakies takie mniejsze, futeral tez inny troche no i farbka wychodzila poza kontury literek i jakos mnie to zdziwilo bo w koncu Dior sie stara zeby rzeczy byly perfekcyjnie zrobione a nie...
napisalam jej, ze to jest wedlug mnie podroba, poinformowalam allegro i bede zglaszala sprawe na policje. To szybko odpisala, ze zwroci pieniadze i zeby jej oddac puder. I tyle, chociaz pozniej nadal sprzedawala te diory
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
i juz wiemy co robic zeby miec spokoj w pracy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:56   #2807
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

dimiti, nie miałam pewności, ajk do niego pisałam, miałam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości, bo nie chciałam robić mu przez moje przeczucie kłopotów, nie pamiętam co mi odpowiedział, bo to było ok2 lata temu, ale coś, w co mu nie uwierzyłam i napisałam maila do galerii LaFayette, w której ja kupiłam moje i okazało się, ze faktycznie buty były wyprodukowane tylko w jednym kolorzem tym co miałam, a sprzedawca miał w innym i to jeszcze po 3500zł, ale jak już się upweniłam, to go nie było na allegro już
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:57   #2808
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no, ale sama napisalas, ze nie mialas pewnosci ze byly oryginalne, ale ze nie byly tez chyba nie mialas? takie sprawy powinno sie od razu na all zglaszac i napisac sprzedawcy, ze sprzedawanie podrobek i wystawianie ich jako oryginaly jest karalne
ja tak raz nacielam sie na brazer diora, byla licytacja i bylam druga, napisala do mnie czy chce kupic, wiec myslalam, ze osoba, ktora wygrala zrezygnowala. No i zgodzilam sie, bo tak bylam zreszta napalona na brazer, ktorego do tej pory nie mam bo mi sie odwidzial przez to. I otwieram koperte a tam caly pokruszony puder! no ale jak ktos wysyla puder w samej kopercie, co z tego ze babelkowej ale no puder nie byl dodatkowo zabezpieczony!
i pisze do niej, a ona, ze jej i tak nic nie zrobie, ze moze sama go zniszczyla i ja ta juz nic nie interesuje. Pozniej sie przyjrzalam temu pudrowi i porownalam z shimmerami diora, i zero kodu, literki jakies takie mniejsze, futeral tez inny troche no i farbka wychodzila poza kontury literek i jakos mnie to zdziwilo bo w koncu Dior sie stara zeby rzeczy byly perfekcyjnie zrobione a nie...
napisalam jej, ze to jest wedlug mnie podroba, poinformowalam allegro i bede zglaszala sprawe na policje. To szybko odpisala, ze zwroci pieniadze i zeby jej oddac puder. I tyle, chociaz pozniej nadal sprzedawala te diory

i juz wiemy co robic zeby miec spokoj w pracy
Jak ja nienawidzę takich sytuacji Na szcescie mi sie jeszcze nie zdarzylo kupic podroby, ale jak juz czytam i takich sytuacjach to az mi sie cisnieie podnosi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:58   #2809
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

ale z kupnem kosmetyków nigdy sie nie przejechałam (chyba...)
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 13:16   #2810
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aniaz84 Pokaż wiadomość
dimiti, nie miałam pewności, ajk do niego pisałam, miałam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości, bo nie chciałam robić mu przez moje przeczucie kłopotów, nie pamiętam co mi odpowiedział, bo to było ok2 lata temu, ale coś, w co mu nie uwierzyłam i napisałam maila do galerii LaFayette, w której ja kupiłam moje i okazało się, ze faktycznie buty były wyprodukowane tylko w jednym kolorzem tym co miałam, a sprzedawca miał w innym i to jeszcze po 3500zł, ale jak już się upweniłam, to go nie było na allegro już
heh no to albo zlikwidowal aukcje i poszedl na ebaya? albo ktos kupil


heh na all tak jak i na innych portalach aukcyjnych trzeba uwazac, tylko jest taki problem, ze sprzedawca moze dac zdjecie oryginalu a wyslac swietna podrobke i czesto ludzie sie nie potrafia zorientowac, ze maja podrobke. Tak jest z MACiem jak ogladam na all, takie paletki ludzie nieraz kupowali, ze to jest nieporozumienie totalne! i cena za niska, i wzor i odcienie no normalnie nic nie pasuje do MACa a i tak chetni sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 13:26   #2811
aniaz84
Rozeznanie
 
Avatar aniaz84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 657
Dot.: Guerlain-kolorówka

no MAC to jest masowo podrabiany, mi to się śmiać chce jak widze zestaw pędzli za 60zł!!!! ostatnio też drugie, po czwórkach Guerlaina, cienie, kt. kocham Shiseido hydro powder są bardzo tanio wystawiane, czespo po 20zł w licytwacji za tester, kolory sie zgadzają itp, tylko problem, ze Shiseido nie ma dekaltualtra kodow i nie wiem jak to sprawdzić. Myslicie, że w perfumeriach można kody sprawdzić i czy w ogóle po kodzie mozna wykryć podróbkę??
aniaz84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:10   #2812
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aniaz84 Pokaż wiadomość
no MAC to jest masowo podrabiany, mi to się śmiać chce jak widze zestaw pędzli za 60zł!!!! ostatnio też drugie, po czwórkach Guerlaina, cienie, kt. kocham Shiseido hydro powder są bardzo tanio wystawiane, czespo po 20zł w licytwacji za tester, kolory sie zgadzają itp, tylko problem, ze Shiseido nie ma dekaltualtra kodow i nie wiem jak to sprawdzić. Myslicie, że w perfumeriach można kody sprawdzić i czy w ogóle po kodzie mozna wykryć podróbkę??
w pefrumeri kod mozna jedynie tak sprawdzic, ze dasz sprzedawczyni i ona bedzie sie na tym znala, ale niestety u nas w wiekszosci przypadkow jest tak, ze one by wogole nie wiedzialy o co ci chodzi
ja mam tylko jeden pedzel MACa do podkladu, dostalam od chrzestnej jak przyleciala z USA, ten i kilka innych pedzli, w tym laury mercier. Ale i tak kupilam zestaw i ciagle kupuje pedzle z EDMu. Heh moze i niektorzy wiedza, ze te pedzle z MACa to podrobki, ale kupuja bo inni, ktorym pokaza wogole nie beda wiedzieli, ze to podroba a powiedza, ze dali za pedzle tAAAAAka kase bo to taaaaaka swietna marka!
a pozniej sie okaze, ze pol wlosia z pedzla siedzi na twarzy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:23   #2813
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
w pefrumeri kod mozna jedynie tak sprawdzic, ze dasz sprzedawczyni i ona bedzie sie na tym znala, ale niestety u nas w wiekszosci przypadkow jest tak, ze one by wogole nie wiedzialy o co ci chodzi
ja mam tylko jeden pedzel MACa do podkladu, dostalam od chrzestnej jak przyleciala z USA, ten i kilka innych pedzli, w tym laury mercier. Ale i tak kupilam zestaw i ciagle kupuje pedzle z EDMu. Heh moze i niektorzy wiedza, ze te pedzle z MACa to podrobki, ale kupuja bo inni, ktorym pokaza wogole nie beda wiedzieli, ze to podroba a powiedza, ze dali za pedzle tAAAAAka kase bo to taaaaaka swietna marka!
a pozniej sie okaze, ze pol wlosia z pedzla siedzi na twarzy
coś w stylu: dla lansu zrobię wszystko ;p

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

dimiti, masz już meteorki?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:34   #2814
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
coś w stylu: dla lansu zrobię wszystko ;p

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

dimiti, masz już meteorki?
nie mam jeszcze zestawu dopiero dostalam paczke, ktora zamowilam z 1,5 tyg temu takze albo w piatek dostane, albo w kolejny tydzien

dziewczyny tak dla pewnosci pastele to pearly white? bo raz widze opisy pastel white raz to raz znowu cos innego, ze juz mi sie pomieszalo wszystko!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:50   #2815
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jednak kupiłam!

http://www.allegro.pl/item733294760_..._promocja.html

Zbankrutuje przez Was!
Lece zaplacic
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:52   #2816
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Brrrr.... jak sobie teraz o tym pomyślałam to.... A fe

Ale cienie piękne Muszę je mieć Do smokey będa swietne

Pasują do Ciebie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:54   #2817
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Jednak kupiłam!
Zbankrutuje przez Was!
Lece zaplacic
gratulacje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:56   #2818
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

widze, ze nikt nie pomoze
i tak juz za pozno

ustrzelilam Pastele za 130zl z wysylka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:01   #2819
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Immolation, dimiti gratuluję zakupu
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:06   #2820
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

nie wiem czy dobrze zrobilam, bo nie byly moim mush have no, ale...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.