Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 20:06   #1861
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Linka, ale to bez sensu, co robisz.. to tak, jakbys kladla podklad na podklad (co de facto wlasnie czynisz). Takich pytan byly juz setki, btw.
Kochane, czy ktoras uzywala kremu Vitaplex-C z Lure Beauty?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:12   #1862
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Linka, ale to bez sensu, co robisz.. to tak, jakbys kladla podklad na podklad (co de facto wlasnie czynisz). Takich pytan byly juz setki, btw.
No może... Spróbuję z samymi minerałami. Ale to krycie... Poszukam bardziej kryjących minerałów.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:21   #1863
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość

a, ekhm...... gdzie Atojka?????
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale mam pewne podejrzenia
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hehe, ale wczoraj jeszcze pisala przeciez.
Nie spiskować mi tu!. A swoją drogą jesteście kochane. A ja tak baaaardzo się boję, coraz bardziej!!!
Właśnie mam wszystko już przygotowane, zostało mi wyparzenie butelki i smoczka na wszelki. także tydzień jeszcze musze nóżki zaciskać a potem juz będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A Atojki dalej nie ma ...
jestem jestem, ale przeczytać to coście naskrobały zajeło mi sporą cześć czasu. A teraz znów idę do obowiązków, przejąć od taty
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:29   #1864
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
No może... Spróbuję z samymi minerałami. Ale to krycie... Poszukam bardziej kryjących minerałów.
Nie wierzysz w krycie? Obejrzyj TEN WĄTEK
Po pierwsze: wybierz porządne, prawdziwe minerały. Po drugie: kup dobre pędzle, to podstawa właściwej aplikacji. Po trzecie: czytaj forum, tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje Powodzenia, udanych poszukiwań.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nie spiskować mi tu!. A swoją drogą jesteście kochane. A ja tak baaaardzo się boję, coraz bardziej!!!
Właśnie mam wszystko już przygotowane, zostało mi wyparzenie butelki i smoczka na wszelki. także tydzień jeszcze musze nóżki zaciskać a potem juz będzie dobrze


jestem jestem, ale przeczytać to coście naskrobały zajeło mi sporą cześć czasu. A teraz znów idę do obowiązków, przejąć od taty
Nie bój się, wszystko będzie dobrze
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:31   #1865
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Właśnie mam wszystko już przygotowane, zostało mi wyparzenie butelki i smoczka na wszelki. także tydzień jeszcze musze nóżki zaciskać a potem juz będzie dobrze
A co, cycków nie łaska zabrać?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:45   #1866
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Melduje sie ze nadrobilam wszystko!

Atojka, lista prezentow ma lada moment sie ukazac, wspaniala rzecz, mozna z niej cos wybrac ale niekoniecznie, tutaj problemem bedzie ze z Harrods'a................ .
Pastereczko podaj jakies namiary to zerkne, przezent i tak bede musiala przedyskutowac z TZ-tem.
Wlasnie po namysle doszlam do wniosku ze ja nigdy u nich w domu nie bylam.....zawsze to spotkania na Teneryfie albo w jej domu rodzinnym, badz w firmie, na miescie w Londynie..............

Violl na zyczenie wklejam co zabieram jak garderobe na slub, przyjecie przed i lunch po.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:45   #1867
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie wierzysz w krycie? Obejrzyj TEN WĄTEK
Po pierwsze: wybierz porządne, prawdziwe minerały. Po drugie: kup dobre pędzle, to podstawa właściwej aplikacji. Po trzecie: czytaj forum, tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje Powodzenia, udanych poszukiwań.
Powiem jedno: przekonałaś mnie. Dzięki
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 20:47   #1868
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

i druga czesc garderoby
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:52   #1869
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

ja bym jeszcze oscylowala wokól jakis zabytkowych rosentali


Wszystko mi sie podoba z gardroby - a torebki?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-02-27 o 21:00
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:12   #1870
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
mam kawkę i ja, pół litra
Miałam dziś 3 pobudki, od 6:40 budziły mnie gołębie Przysięgam, zainstaluję sobie na balkonie działko przeciwlotnicze
Pastereczka, co Ty powiesz? Ja kliknęłam wczoraj Burberry i przymierzam się do Kenzo Amour, obie flachy po 100 ml. Nie wiem, kiedy to zużyję, ale będę MIEĆ
Mi w ciągu miesiąca przybyło jakieś 7 flaszek 2 mgiełki VS i sporo odlewek I pragnę jeszcze

Violl, dostałaś ode mnie przesyłkę?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
i druga czesc garderoby
Druga i trzecia sukienka bardzo mi się podobają Lubię takie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:17   #1871
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mamy zloty medal

Kowalczyk zdobyła o centymetry
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 21:18   #1872
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

mamy złoto
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:18   #1873
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nie spiskować mi tu!. A swoją drogą jesteście kochane. A ja tak baaaardzo się boję, coraz bardziej!!!
Właśnie mam wszystko już przygotowane, zostało mi wyparzenie butelki i smoczka na wszelki. także tydzień jeszcze musze nóżki zaciskać a potem juz będzie dobrze
dobrze będzie wszystko wtedy kiedy należy


ej, a ja mam trochę głupkowate pytanie - myślicie, że można trzymać laptopa na kolanach (a dokładnie między kolanami a brzuchem) jak się jest w ciąży? (ale nie że 15 min tylko coś koło 2-3 godzin)? czy to może jakoś promieniować?
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:21   #1874
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Nie bój się, wszystko będzie dobrze
jaka zorientowana ale też mam taka nadzieje, ale tegoż samego faktu jak już wiem "z czym to się je". Pierwszym razem też się WOGÓLe nie bałam, jakichkolwiek leków a teraz obsesja i panika to mało


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A co, cycków nie łaska zabrać?
biorę, biorę ale na wszelki i pozostałe. Nie dostałam tym razem listy, ale może sie przydać. Poprzednica nic nie używała i nie dała się. Dopiero na ok 2 lata butelkę załapała (ale nie na trzeźwo).

a ja mam pytanie dzieciowe tez. Nie moge oduczyć M skubania wskazującym skórek wokół paznokcia kciuka.

Cans super
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:27   #1875
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jaka zorientowana ale też mam taka nadzieje, ale tegoż samego faktu jak już wiem "z czym to się je". Pierwszym razem też się WOGÓLe nie bałam, jakichkolwiek leków a teraz obsesja i panika to mało



biorę, biorę ale na wszelki i pozostałe. Nie dostałam tym razem listy, ale może sie przydać. Poprzednica nic nie używała i nie dała się. Dopiero na ok 2 lata butelkę załapała (ale nie na trzeźwo).

a ja mam pytanie dzieciowe tez. Nie moge oduczyć M skubania wskazującym skórek wokół paznokcia kciuka.

Cans super
Kurczę, mój też skubie i skórki i paznokcie urywa... jak ogryzał to szybko sobie z tym poradziłam z "gorzkim pazurkiem" ale teraz to sama nie wiem co mam z tym zrobić.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:27   #1876
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jaka zorientowana
Phi, no wiesz? W teorii to ja jestem świetna
Chciałam cię podnieść na duchu
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:27   #1877
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie dzieciowe tez. Nie moge oduczyć M skubania wskazującym skórek wokół paznokcia kciuka.
moja Kaśka skubała dopóki ja skubałam, a teraz jak coś odstaje to skubiemy razem ale na serio - trochę na zasadzie paradoksu, jak widzę że drapie paluszek, to uroczyście przyglądamy się razem co tam jest do drapania i robimy wyprawę po nożyczki i obcinamy (albo odrywamy )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:28   #1878
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Evelinku, mam prosbe. Dopłace jesli bedzie trzeba, ale moglabys proszę moje rosebudki wyslac poleconym? nie podoba mi sie to, co ostatnio dzieje sie z moimi przesyłkami...
Kochanie, ja wszystko wysyłam poleconym priorytetem, chyba ze ktoś wyraźnie życzy sobie inaczej. W przeszłości przy wymiankach miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji, więc teraz dmucham na zimne

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi się Warszawa podoba, dużo knajpek, dużo parków, zaskakująco zielono. Nie wiem tylko czy bym chciała na takich obrotach ciągle. Jednak cenie sobie wolny czas

Evelinko robiłaś badania??
Właśnie mnie też to pozytywnie zaskoczyło, zarówno w centrum, jak i na obrzeżach dużo zieleni. Albo ja miałam takie szczęście Ale mały ucieka od stolicy jak diabeł od święconej wody, więc raczej tam nie osiądziemy. To już prędzej Krk Nie to, żebym Łodzi nie lubiła, ale po łącznie 13h spędzonych w Krakowie zakochałam się i chyba mi tak zostanie. Tylko nie wiem, czy on się odważy na takie przenosiny, ale od czego ma mnie Ech, ale to dopiero za kilka lat możliwe (4xale, opuszczam się ). Się rozpisałam

Badanie robiłam, wszystko w normie Ale pani doktor powiedziała, że z tego co mówię, mogę mieć jakieś zaburzenia metaboliczne, tzn. niepoprawny rozkład węglowodanów, nie każcie mi tego tłumaczyć, jak lubię się bawić w lekarza, tak niewiele zrozumiałam z jej wywodu Generalnie stwierdziła, że oni nie mają możliwości przeprowadzenia dodatkowych badań w tym kierunku, więc to jest tylko jej przypuszczenie Tak czy inaczej, powinnam całkowicie odstawić węglowodany złożone i zobaczyć, jak się będę czuła.

Aha Lemi poszłam po rozmowie z tobą, bo tutaj diagnostyka jest przy laboratorium i jeśli wszystko jest w normie, to mówią od razu. Ale sumienie mnie ruszyło przez ciebie

A tak w ogóle, ktoś wie, gdzie się podziewa jmw na przykład Ruski rok jej tu nie widziałam, tak mnie dziś wzięło na wspominki.

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mi w ciągu miesiąca przybyło jakieś 7 flaszek 2 mgiełki VS i sporo odlewek I pragnę jeszcze
Jakie to szczęście, że jestem tak samo wybredna, jak Sel (gdzie ty, kobieto) bo bym przy was zbankrutowała Mnie też przybyły mgiełki, tyle że bath&body

Atojka Dobrze cię widzieć Coś sentymentalna dziś jestem, nawet mały zauważył

Pastereczko nie ma sprawy, koło środy się za to zabiorę dobrze?

AnkoFranko nie można! W ogóle w zaawansowanej ciąży nie powinno się spędzać przy kompie więcej, niż 1-1,5h dziennie, jeśli to absolutnie niezbędne. Lapek emituje dużo mniejsze promieniowanie niż pecet, ale lepiej nie ryzykować. To samo się tyczy komórki w kieszeni. Nie zlinkuję badań, czytałam może ze dwa lata temu, ale pamiętam bo mój też niedowiarek, jednak jak mu się pokaże 'namacalne' dowody, to się słucha

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-02-27 o 21:37
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:33   #1879
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Aniee - Twój tata ma tyle lat co mój TZ albo jesteś baardzo mlodziutka, albo tata wcześnie zaczął Ja tz ostatnio (na gwiazdkę) kupiłam piłkarskie spinki do koszuli, bardzo zadowolony był ale były różne, dla fanatyków motorów, aut, samolotów...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 21:36   #1880
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Phi, no wiesz? W teorii to ja jestem świetna
Chciałam cię podnieść na duchu
wiem, wiemprzecież.

ach ja się chciałam spytać, a może blisko mnie

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
moja Kaśka skubała dopóki ja skubałam, a teraz jak coś odstaje to skubiemy razem ale na serio - trochę na zasadzie paradoksu, jak widzę że drapie paluszek, to uroczyście przyglądamy się razem co tam jest do drapania i robimy wyprawę po nożyczki i obcinamy (albo odrywamy )
No u nas też tak, nawet sama często woła i plasterki tez czasem przyklejamy ale poza tym nie jestem w stanie jej upilnować cały czas się patrząc...

ev
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:45   #1881
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

z pytan natury filozoficznej, żołtodziób mineralny to osoba która nic nie wie o minerałach czy osoba z ciepłymi podtonami skóry?


rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:47   #1882
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Na jakich obrotach???!!!
eee no u Was tam to jednak zupełnie inaczej się pracuje, żeby na poziomie normalnym być
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
da sie , tylko po co? same kryja rownie dobrze

Pranie, no szybciej niz u nas
Dominika juz sie ciesze na spotkanie
Ja też

Evelinko całe szczęście że w normie, bo przyznam że się denerwowałam

I Atojka jest Córa ma się 22-ego marca urodzić (czyli tak jak ja ), nogi ściskaj


No i w szoku jestem, Kowalczyk złoto wywalczyła! Super babka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:48   #1883
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Violl na zyczenie wklejam co zabieram jak garderobe na slub, przyjecie przed i lunch po.
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
i druga czesc garderoby
Ooooo! Zwłaszcza pierwsze dwie kiecki będziesz super wyglądać. I zapomniałam, że u Was taka temperatura że możesz sobie na sandały pozwolić


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Violl, dostałaś ode mnie przesyłkę?
Aaaaa właśnie przedwczoraj doszło! Zapomniałam. Nie rozpakowywałam z folii bo to dla Ferg i tak no chyba, że ja o czymś nie wiem


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z pytan natury filozoficznej, żołtodziób mineralny to osoba która nic nie wie o minerałach czy osoba z ciepłymi podtonami skóry?




raczej to pierwsze
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:50   #1884
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
AnkoFranko nie można! W ogóle w zaawansowanej ciąży nie powinno się spędzać przy kompie więcej, niż 1-1,5h dziennie, jeśli to absolutnie niezbędne. Lapek emituje dużo mniejsze promieniowanie niż pecet, ale lepiej nie ryzykować. To samo się tyczy komórki w kieszeni. Nie zlinkuję badań, czytałam może ze dwa lata temu, ale pamiętam bo mój też niedowiarek, jednak jak mu się pokaże 'namacalne' dowody, to się słucha
no właśnie Evelinku, ja też słyszałam o lepiej nie nosić komórki w kieszeni, ale o co dokładniej chodzi? zawsze się boję mieć ją w torebce, żeby nie ukradli

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Aniee - Twój tata ma tyle lat co mój TZ albo jesteś baardzo mlodziutka, albo tata wcześnie zaczął Ja tz ostatnio (na gwiazdkę) kupiłam piłkarskie spinki do koszuli, bardzo zadowolony był ale były różne, dla fanatyków motorów, aut, samolotów...
ja rocznik '89 jestem, to nie aż tak młodziutka już dobry pomysł z tymi szpilkami, hmmm.. a gdzie takie coś można dostać?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:52   #1885
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dobrze będzie wszystko wtedy kiedy należy


ej, a ja mam trochę głupkowate pytanie - myślicie, że można trzymać laptopa na kolanach (a dokładnie między kolanami a brzuchem) jak się jest w ciąży? (ale nie że 15 min tylko coś koło 2-3 godzin)? czy to może jakoś promieniować?
nie mozna i nie suchaj tych co pozwalają
TY?????

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
....
a ja mam pytanie dzieciowe tez. Nie moge oduczyć M skubania wskazującym skórek wokół paznokcia kciuka.

Cans super
ja tez to mam z małą, podobno to taki uspokajacz, przytulam ją jak zaczyna i działa to, ale tez nie wiem co zeby nie zaczynała

Ev moze byc i za miesiac bardzo Ci dziękuję!
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:56   #1886
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z pytan natury filozoficznej, żołtodziób mineralny to osoba która nic nie wie o minerałach czy osoba z ciepłymi podtonami skóry?





Pastereczko, ogladam grafiki Pani Edyty Purzyckiej, podobaja mi sie bardzo Hiszpanskie klimaty, w sumie pasowaly by do mamy Panny mlodej, ktora nota bene przyjezdza za kilka dni................ mysle ze na kolejne urodziny Pani H. jedna z grafik bylaby super prezentem, jako ze wielbi takie klimaty.
Z innej beczki, znasz moze Pania Tymusz Haline? , swego czasu w galeri w KRK wraz z /TZ-tem bylismy zachwyceni jej pracami, tylko cena kilku tysiecy powstrzymala nas....ale jak to sie mowi co sie odwlecze to nie uciecze.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:02   #1887
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
z pytan natury filozoficznej, żołtodziób mineralny to osoba która nic nie wie o minerałach czy osoba z ciepłymi podtonami skóry?


Zakładając, że to drugie często określana jest jako 'kurczak', obstawiam opcję pierwszą

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17507853]no właśnie Evelinku, ja też słyszałam o lepiej nie nosić komórki w kieszeni, ale o co dokładniej chodzi? zawsze się boję mieć ją w torebce, żeby nie ukradli



ja rocznik '89 jestem, to nie aż tak młodziutka już dobry pomysł z tymi szpilkami, hmmm.. a gdzie takie coś można dostać?[/QUOTE]

Komórka emituje promieniowanie podczerwone (między innymi) o efekcie zbliżonym do mikrofali, czyli częściowo niszczy/uszkadza struktury białkowe w organizmie, czyt. komórki, co u mężczyzn powoduje zaburzenia płodności (zbadane), a u kobiet może wywoływać wahania cyklu, a w przypadkach ekstremalnych u obu płci odpowiednio zmiany nowotworowe narządów płciowych. Absolutnie nie chcę straszyć, końcówka zdania to ułamek procenta, osoby, które notorycznie mają kontakt z komputerem (szczególnie sw początkach pecetów) i noszą w kieszeni komórkę, palmtopa, itd. od dobrych kilkunastu lat. Efekt jest zbliżony do naświetlania osób pracujących w tv, tylko na znacznie mniejszą skalę. Jak od czasu do czasu wrzucisz tel do kieszeni, bo nie chce ci się brać torebki, to nic sie nie stanie, ale ciągłego noszenia w ten sposób bym się obawiała.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:03   #1888
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
eee no u Was tam to jednak zupełnie inaczej się pracuje, żeby na poziomie normalnym być


Ja też

Evelinko całe szczęście że w normie, bo przyznam że się denerwowałam

I Atojka jest Córa ma się 22-ego marca urodzić (czyli tak jak ja ), nogi ściskaj


No i w szoku jestem, Kowalczyk złoto wywalczyła! Super babka
nie wiem czy aż tyle wytrzymam, ale na wszelki wcale nie rozkładam. Nie chcę dat 6,8,12,16. Zaraz mi teść (6)albo sis będzie ciągle gadać przy każdej okazji przez lata, że to na ich urodziny, albo imieniny... wkurza mnie to jak już mówią tak, że rybka itp. jak oni... biedne dziecko. No a 8 to szkoda byłoby jej zabierać święta
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:05   #1889
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cansada
...droga oj droga, chyba zagranica sie pokazuje rowniez. purzycka nie jest jeszcze taka znana ale jest mloda, mysle ze bedzie znacznie drozsza niedlugo. Tak czy inaczej mnie się też podoba i kontakt z nia jest OK (ona ma czesc tytulow po hiszpansku chyba? ) popytam czy H.T da sie taniej kupic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-02-27 o 22:06
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:07   #1890
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
nie wiem czy aż tyle wytrzymam, ale na wszelki wcale nie rozkładam. Nie chcę dat 6,8,12,16. Zaraz mi teść (6)albo sis będzie ciągle gadać przy każdej okazji przez lata, że to na ich urodziny, albo imieniny... wkurza mnie to jak już mówią tak, że rybka itp. jak oni... biedne dziecko. No a 8 to szkoda byłoby jej zabierać święta
No to jak się urodzi 22-ego to nic nie będę mówić Słowo harcerza, pięć palców na sercu czy coś tam A 22.03 to już baranek
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.