Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 13:38   #2671
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Yhm - otwarcie jutro o 14.
W końcu .

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
tak, mniej więcej w październiku słyszałam
Ja się dowiedziałam kilka dni temu .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 13:44   #2672
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
W końcu .
Suri, a co, wybierasz się na otwarcie? Oby Cię tam nie zgnietli tylko. Straszne tłumy pewnie będą. Za to można dostać darmową... tadammmm.... mapę Złotych Tarasów, jak się pójdzie jutro.
Jakoś mnie to nie przekonuje...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 13:50   #2673
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Suri, a co, wybierasz się na otwarcie? Oby Cię tam nie zgnietli tylko. Straszne tłumy pewnie będą. Za to można dostać darmową... tadammmm.... mapę Złotych Tarasów, jak się pójdzie jutro.
Jakoś mnie to nie przekonuje...
Rayne, jeszcze nie zwariowałam .

Napisałam "w końcu", ponieważ otwarcie Złotych Tarasów przeciąga się od jesieni .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 13:56   #2674
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja jutro się wybieram, ale po 17.00, muszę sobie wybrac prezent urodzinowy Jak wrócę to zdam relację. Ale jak znam życie to pewnie część sklepów jeszcze będzie nieczynna.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 14:01   #2675
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ale jak znam życie to pewnie część sklepów jeszcze będzie nieczynna.
Na pewno .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 14:02   #2676
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja jutro się wybieram, ale po 17.00, muszę sobie wybrac prezent urodzinowy Jak wrócę to zdam relację. Ale jak znam życie to pewnie część sklepów jeszcze będzie nieczynna.
a którego masz urodziny?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 14:07   #2677
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
a którego masz urodziny?
09.02, a imieniny 13
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 16:59   #2678
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jeszcze raz dziękuję za życzonka. Buziaczki
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:49   #2679
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Iwonko - pisałam wczoraj; na receptę 3,20 zł, 10 ampułek. Koszt więc prawie groszowy.
Musialam gdzies przeoczyc, dzieki! Faktycznie groszowy, ja ostatnio bardzo lubie takie groszowe mazidelka, zwlaszcza jesli sa skuteczne! Teraz dostalam masc od dermatologa, nazywa sie Nitrofurazon - stosuje 3 dni dopiero, a twarz mi sie pieknie wygladzila , zniklo LZS (mialam na prawym zakole czerwona plame), a i moje przebarwienia pozapalne sa z dnia na dzien jasniejsze! Ponoc o tej masci rzadko ktory lekarz pamieta. Jest bez recepty i kosztuje 4,30
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 19:17   #2680
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

to ja
mam fajną pracę, do której dojeżdżam jedyne 70 km w jedną stronę
po całym dniu spędzonym w pobliżu komputera jakoś trudno wykrzesać mi entuzjazm do dalszego z nim obcowania poza tym akurat dzieci mają ferie i jestem sama w domu, ale tak na co dzień po powrocie z pracy pozwalam dzieciom po sobie poskakać i idę spać, by znów zerwać się skoro świt i jechać do pracy
w trakcie najkrótszych dni miałam wrażenie, że ciągle jest noc, bo jak wchodziłam do pracy było ciemno, a jak wychodziłam też było ciemno, teraz już jest lepiej, więc jestem pełna optymizmu
w pracy wszyscy się o mnie troszczą (serio), są mili i niezwykle cierpliwi, praca jest ciekawa i rozwijająca, tylko dlatego jeszcze pracuję i krzesam entuzjazm do dojazdów
pozdrawiam WAS wszystkie, dzięki za troskę i buziaki dla wszystkich:cm ok:
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 19:19   #2681
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Sylwiani, wow 70 km, podziwiam cię
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 19:28   #2682
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
to ja
mam fajną pracę, do której dojeżdżam jedyne 70 km w jedną stronę
po całym dniu spędzonym w pobliżu komputera jakoś trudno wykrzesać mi entuzjazm do dalszego z nim obcowania poza tym akurat dzieci mają ferie i jestem sama w domu, ale tak na co dzień po powrocie z pracy pozwalam dzieciom po sobie poskakać i idę spać, by znów zerwać się skoro świt i jechać do pracy
w trakcie najkrótszych dni miałam wrażenie, że ciągle jest noc, bo jak wchodziłam do pracy było ciemno, a jak wychodziłam też było ciemno, teraz już jest lepiej, więc jestem pełna optymizmu
w pracy wszyscy się o mnie troszczą (serio), są mili i niezwykle cierpliwi, praca jest ciekawa i rozwijająca, tylko dlatego jeszcze pracuję i krzesam entuzjazm do dojazdów
pozdrawiam WAS wszystkie, dzięki za troskę i buziaki dla wszystkich:cm ok:
Sylwia - mimo wszystko zaglądaj tutaj częściej - gratuluję fajnej pracy - jak jest fajna, to warto dojeżdżać - na świecie to norma.

A jak dzieci to znoszą?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:29   #2683
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Musialam gdzies przeoczyc, dzieki! Faktycznie groszowy, ja ostatnio bardzo lubie takie groszowe mazidelka, zwlaszcza jesli sa skuteczne! Teraz dostalam masc od dermatologa, nazywa sie Nitrofurazon - stosuje 3 dni dopiero, a twarz mi sie pieknie wygladzila , zniklo LZS (mialam na prawym zakole czerwona plame), a i moje przebarwienia pozapalne sa z dnia na dzien jasniejsze! Ponoc o tej masci rzadko ktory lekarz pamieta. Jest bez recepty i kosztuje 4,30
Nie ma za co Iwonko. Też lubię groszowe mazidełka które służą mojej skórze. Mam nadzieję, że i Tobie Vitacon podpasuje.
Czy Nitrofurazon o którym piszesz, może też pomóc na taki suche "placki" pojawiające się na policzkach w miejscach gdzie są rozszerzone naczynka?
Piszesz też o przebarwieniach - czy on rozjaśni przebarwienia pozostałe po pryszczach?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:47   #2684
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Sylwiani - bardzo się cieszę, że znalazłaś fajną i ciekawą pracę, bo trudno o taką. Wiem, jak bardzo musisz wracać zmęczona, ale uszy do góry, przywykniesz.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:59   #2685
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

sylwiani,a czym sie zawodowo zajmujesz?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:18   #2686
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri,tak te ampulki maja 10% vit.K i nalezy sie Nikicie BIG CMOK bo naprawde jest to swietna rzecz i coraz bardziej jestem zadowolona;okazalo sie ze moge mieszac je z oliwka Hipp jak i nakladac bezposrednio na buzie i nic zlego sie nie dzieje.Uzywam tego naprzemiennie z Dirosealem i bardzo podoba mi sie dzialanie tej kombinacji jak i samych ampulek.

Cieszę się Hexxano ze ampułki ci podpasowały i życze wszytskim dalszych owocnych kuracji Vitaconowych
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:35   #2687
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Nie ma za co Iwonko. Też lubię groszowe mazidełka które służą mojej skórze. Mam nadzieję, że i Tobie Vitacon podpasuje.
Czy Nitrofurazon o którym piszesz, może też pomóc na taki suche "placki" pojawiające się na policzkach w miejscach gdzie są rozszerzone naczynka?
Piszesz też o przebarwieniach - czy on rozjaśni przebarwienia pozostałe po pryszczach?
Wiecej o Nitrofurazonie: http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1411 Zanim jej uzylam poszukalam troche w necie o tej masci i natknelam sie na wypowiedzi dr Skupina, ktory polecal te masc przy zaczerwieniach, stanach zapalnych lub blizenkach potradzikowych.

Masc ma jedna wade /i dlatego nadaje sie tylko na noc/ a mianowicie jej podloze to wazelina, co sprawia, ze jest okropnie tlusta.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:50   #2688
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Wiecej o Nitrofurazonie: http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1411 Zanim jej uzylam poszukalam troche w necie o tej masci i natknelam sie na wypowiedzi dr Skupina, ktory polecal te masc przy zaczerwieniach, stanach zapalnych lub blizenkach potradzikowych.

Masc ma jedna wade /i dlatego nadaje sie tylko na noc/ a mianowicie jej podloze to wazelina, co sprawia, ze jest okropnie tlusta.

Dziękuję Iwonko za odpowiedź. Przyjrzę się bliżej tej maści. Ale jeśli działa na zaczerwienienia i plamy po trądziku, to może też ją sobie kupię.
Dziękuję raz jeszcze.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 22:30   #2689
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

AsikS, glownie dzialanie tej masci jest nastawione przeciw bakteriom. Masc jest bez recpety, wiec pewnie nie jest jakas bardzo inwazyjna, jednakze lepiej byloby skonsultowac stosowanie jej z lekarzem. Moje problemy zwiazane sa scisle z bakteriami, obecnie szukamy z dermatologiem przyczyn, co moze byc ogniskiem siania (mialam wizyte u laryngologa i stomatologa, jak na razie zeby mam ok, czeka mnie jeszcze wymaz z migdalek i sprawdzenie zatok, gdyz przewlekle choruje na to). Odkad stosuje te masc, (teraz dodatkowo zazywam Augmentin, antybiotyk dzialacy na bakteryjne zakazenia drog oddechowych), nie pojawilo sie nic nowego na twarzy (wyleczone lzs i brak nowych naciekow)

Co do wypowiedzi dr Skupina, to znalazlam takowe:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=47722

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=47699

Wczesniej chwalilam bardzo metronidazol w Rozexie, ale on mial tylko dzialanie lagodzace, tu natomiast zauwazam powoli regeneracje skory... No i dziala na lzs, co jest dla mnie bardzo istotne.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 11:13   #2690
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cześć
Dziękuję Iwonko za szczegółową odpowiedź. Czytam i śledzę Twoje wątki dotyczące cery, gdyż ostatnio pomimo stosowania kwasów i ogólnej poprawy cery jeśli chodzi o wypryski i pomimo nawilżania twarzy co 2 dni mam ogniska zapalne. Zaczęło się w okolicach brwi i pod samymi brwiami, a teraz przeniosło się na policzki. Wcześniej wydawało mi się, że nie mam wrażliwej cery i nie mam alergii, teraz widzę że moja cera z tłustej zmieniła się w mieszaną, wrażliwą i naczynkową. Dość trudna więc w codziennej pielęgnacji.
Dzisiaj wybieram się do dermatologa więc zapytam co sądzi o Nitrofurazonie i polecanym przez Ciebie Roborilu.
Dziękuję i pozdrawiam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 16:41   #2691
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

AsikS to, co ja mam, juz roznie nazywano: rosacea, lzs, nawet atopowe zapalenie skorty itp. itd. (nie pamietam juz wszystkich lacinskich nazw, ktore padaly). To nie sa juz te pryszcze, ktore nekaly mnie przed okresem. Takich juz nawet nie mam. Sama nie wiem, co bylo lepsze.

Powoli jednak zaczynam miec zaufanie do dermatologow, bo faktycznie stan skory znacznie mi sie poprawil, w porownaniu z tym, co mialam miesiac temu...

Napisz, co powiedzial lekarz i jak bylo na wizycie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 18:26   #2692
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dobry wieczór!
Dziękuję Iwonko za pamięć.
Otóż u mnie sprawa wygląda tak: stan cery ogólnie bardzo się poprawił co jest dużą zasługą Effaclaru K i Acne Dermu. Pory oczyściły się, cera wygładziła się, wyjaśniała.
Jednak powstał problem naczynek, które wyszły na wierzch. Nie miałam z tym wcześniej większego problemu. Owszem, często pod wpływem temperatur czerwieniłam się, ale nie było to tak męczące dla mnie. Teraz, nie dość że mam wiecznie czerwone policzki, to jeszcze doszedł do tego przesusz. Są też widoczne dość sporo popękane naczynka.
Co drugi dzień nawilżam bardzo dobrze twarz serumami, bądź olejami z Mazideł. Może to jednak zbyt mało? Może trzeba zainwestować w jakiś krem nawilżający?
Muszę wzmacniać naczynka i tym teraz zająć się w pierwszej kolejności (oczywiście nie przerywając kuracji w/w kwasami bo mi służą).
Lekarka poleciła mi Ruboril (Ty też go sobie bardzo chwalisz) i Rutinoscorbin (względnie Cerutin). Ale to drugie, to akurat stosuję już od bardzo dawna - ze 3 lata będą i regularnie a jakoś widocznie nie bardzo mi pomogły.
Troszkę martwią mnie te moje policzki. Zobaczymy jak będą reagować po Ruborilu i jak dalej będzie mi służyć Vitacon.
W sumie nic więcej się nie dowiedziałam, więc jakbyście Dziewczęta miały jeszcze jakiś pomysł, co mnie polecić - to będę wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:01   #2693
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ruboril jest swietny, bedziesz zadowolona. Nadaje sie jako baza, bo wchlania sie bez reszty, do calkowitego matu. Nie nawilza, wiec dla suchej skory bedzie potrzeba czegos jeszcze. Oczywiscie nie mozna oczekiwac po nim cudow - to w koncu tylko krem, lecz faktycznie po nalozeniu jest uczucie takiego "domkniecia" naczyn a twarz jest blada. Takie jest moje subiektywne odczucie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:37   #2694
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Iwonko - mam nadzieję, że mnie też pomoże. Oczekuję właśnie "domknięcia" naczynek i tego, bym trochę przybladła na policzkach a nie wyglądała jak lalka. Dziękuję raz jeszcze.
A na razie nałożyłam sobie drugą porcję Vitaconu z Hippciem. Ach, co za ulga i ukojenie dla mojej twarzy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:10   #2695
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nikito-v, Hexxano, AsikS - lekarz jakiej specjalizacji wypisał Wam receptę na ampułki Vitacon?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:27   #2696
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Suri mnie żaden lekarz.. pracuje w weterynarii więc mam możliwość zamawiać vitacon z hurtowni
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:56   #2697
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Suri - a mnie przepisał lekarz ogólny (powiedziałam, do czego potrzebuję, nie było problemu), a wczoraj dostałam drugą receptę na zapas od dermatologa.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:28   #2698
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Suri mnie żaden lekarz.. pracuje w weterynarii więc mam możliwość zamawiać vitacon z hurtowni
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Suri - a mnie przepisał lekarz ogólny (powiedziałam, do czego potrzebuję, nie było problemu), a wczoraj dostałam drugą receptę na zapas od dermatologa.
Nikita-v i AsikS, dziękuję za odp. .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 09:51   #2699
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
09.02, a imieniny 13
Contax, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin .

BTW: Jak się udały zakupy w Złotych Tarasach? Wybrałaś sobie prezent urodzinowy ?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 10:09   #2700
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ooooooo....!!!

Contax

Wszystkiego co najpiękniejsze oraz uśmiechu każdego dnia!!!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.