popękane pięty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 13:26   #1
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Angry

popękane pięty


Hej,
Wyszukiwarka mi nic nie wyplula

Ok sprawa wyglada tak. Mam przesuszone piety - mimo pielegnacji tworza sie na nich bolesne pekniecia. Grzybicy nie stwierdzono - bylam u dermy i powiedziala zeby sparowac. Smaruje kilka razy dziennie kremem Dr Stopa, do tego mam plyn zmiekczajacy, regularnie scieram zrogowacenia (jesli tak to mozna nazwac), chodze w skarpetach, probowalam juz produktow Scholla na pekajace piety i nic Nadal robia mi sie takie pekniecia i bruzdy na piecie. Czasem bardzo boli kiedy nagle taka bruzda peknie Normalnie nie wiem co jest Znacie jakas metode na takie paskudne pekniecia?

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:38   #2
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: popekane piety

Hej, też mi się zdarzają pęknięcia, ale nie aż takie. Spróbuj po delikatnym starciu wymoczyć nogi w soli, porządnie wymasować, a następnie nałożyć bardzo grubą warstwę kremu do stóp, lub czegoś natłuszczajacego chociażby wazeliny. Nastepnie włóż stopy w woreczki foliowe na to wełniane skarpety i spać. Mi jeszcze pomaga smarowanie co jakis czas stóp wit E w płynie. No i oczywiście wygodne buty to podstawa.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:08   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Ooo tego z wit. E nie probowalam. Zwykle kapsulki z witamina, takie z apteki?

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:14   #4
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: popekane piety

A maść z witaminą A?
Koszt 2 zł,a mocno natłuszcza właśnie taki zrogowaciały naskórek.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:22   #5
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: popekane piety

Hasceral, kilkanascie zł w aptece, wrzućcie w wyszukiwarkę

Oczywiście jako preparat zmiękczajścy & złuszczający. Moze dzięki temu przestana boleśnie pękać.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:50   #6
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Problem w tym ze moje stopy nie sa zrogowaciale bo na biezaco usuwam stwardnienia. Natomiast niemilosiernie sie susza i mimo natluszczania pekaja. Derma powiedziala ze mam dbac i natluszczac tylko ja juz nie wiem czym bo nawet masc z lojem nie dala rady Poszkam masci z A, a Hasceralu nie znam.
Dziekuje za podpowiedzi.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:58   #7
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Problem w tym ze moje stopy nie sa zrogowaciale bo na biezaco usuwam stwardnienia. Natomiast niemilosiernie sie susza i mimo natluszczania pekaja. Derma powiedziala ze mam dbac i natluszczac tylko ja juz nie wiem czym bo nawet masc z lojem nie dala rady Poszkam masci z A, a Hasceralu nie znam.
Dziekuje za podpowiedzi.

Nat
A derma wykluczyła egzemę?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 15:03   #8
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Tak. Zadnej grzybicy, egzemy czy cokolwiek. Stwierdzila ze "taka ich uroda" Wsciekam sie bo mowiac szczerze mam wrazenie ze jak tyle nie dbalam i nie scieralam to jakos mi tak nie pekaly. Susza sie blyskawicznie. Przerobilam plyn i krem Scholla, Dr Stopke, wazeline, kremy AA, i takie zwykle do stop, oliwki Johnson i lawendowa YR, krem hirsch z lojem i nic kurde.... nawet jak sie uspokajalo na jakis czas to zawsze wraca. Nigdy sie nie zaleczyly.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:20   #9
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: popekane piety

Pomocne są kremy apteczne z mocznikiem.
Z drogeryjnych świetny jest krem do stóp Pollena Eva z lnem.
I kąpiele stóp w krochmalu.
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:21   #10
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: popekane piety

Rozumiem
Zapytałam, bo na palcach u rak takie pękanie bez przyczyny (zgrubiałego, narastającego naskórka) często jest diagnozowanie jako egzema właśnie.
Ech to juz sama nie wiem... Spróbuj może ten hasceral (on bardzo zmiękcza) ale tylko wtedy kiedy ranek nie będzie! Jest tani a może coś da.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:38   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: popekane piety

Wlasnie jesli ran nie ma to wyprobowac mozna Hasceral czy cos innego z mocznikiem. Jak ran nie mam, bo gdy sa moze szczypac.
Dzis na TVN Style byl program studio urody czy jakos tak i bylo o spierzchnietych, spekanych stopach. Dla mnie nic nowego nie powiedzieli, ale moze dla ciebie bedzie to czyms nowym. Mowiono o masci z wit. A lub o wit. A w kapsulkach , czesto wystepuje razem z wit. E i zawartoscia tej kapsulki posmarowac stopy na noc. Wit. A ma gojace dzialanie.
Ja jako dziecko czasami mialam problemy z opuszckami palcow, tez mi tak pekaly. Nie bylam u lekarza. Moja mama byla w aptece i poradzila sie aptekarki. Mama wrocila z listkiem wit.A+D3 i kazala lykac i po krotkim czasie pomoglo. Moze i tobie brak witamin , wiec watro bylo by polykac. Tak sobie mysle, jedna kapsulke lyknac, a druga wsmarowac w stopy na noc, co tego bawelniane skarpetki, co by nie wytrzec stop w posciel.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 15:40   #12
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: popekane piety

Mam ten sam problem, tak jak i moja mama Do idealnego stanu w żaden sposób nie dają się doprowadzić Do względnie przyzwoitego stanu doprowadza je częste moczenie w wodzie z solami, a do pielęgnacji najlepiej się u mnie sprawdza Lipidro Creme Gehwola.
Hasceral ma silne stężenie mocznika i kwasu salicylowego, więc on jest raczej na zrogowacenia niż na popękane pięty.
Nat, nie masz przypadkem cukrzycy, albo problemów z poziomem cukru? Wtedy takie stopy to niestety norma
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:08   #13
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie jesli ran nie ma to wyprobowac mozna Hasceral czy cos innego z mocznikiem. Jak ran nie mam, bo gdy sa moze szczypac.
Dzis na TVN Style byl program studio urody czy jakos tak i bylo o spierzchnietych, spekanych stopach. Dla mnie nic nowego nie powiedzieli, ale moze dla ciebie bedzie to czyms nowym. Mowiono o masci z wit. A lub o wit. A w kapsulkach , czesto wystepuje razem z wit. E i zawartoscia tej kapsulki posmarowac stopy na noc. Wit. A ma gojace dzialanie.
Ja jako dziecko czasami mialam problemy z opuszckami palcow, tez mi tak pekaly. Nie bylam u lekarza. Moja mama byla w aptece i poradzila sie aptekarki. Mama wrocila z listkiem wit.A+D3 i kazala lykac i po krotkim czasie pomoglo. Moze i tobie brak witamin , wiec watro bylo by polykac. Tak sobie mysle, jedna kapsulke lyknac, a druga wsmarowac w stopy na noc, co tego bawelniane skarpetki, co by nie wytrzec stop w posciel.
Dzieki. TVN nie ogladalam i z kapsulkami to pierwsze slysze - sprobuje doustnie i domiejscowo . Z owijaniem folia to znam ale mi pomagaja wzglednie tylko skarpety (folia zlazi przez sen, ew koty gryza bo im szelesci)

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, tak jak i moja mama Do idealnego stanu w żaden sposób nie dają się doprowadzić Do względnie przyzwoitego stanu doprowadza je częste moczenie w wodzie z solami, a do pielęgnacji najlepiej się u mnie sprawdza Lipidro Creme Gehwola.
Hasceral ma silne stężenie mocznika i kwasu salicylowego, więc on jest raczej na zrogowacenia niż na popękane pięty.
Nat, nie masz przypadkem cukrzycy, albo problemów z poziomem cukru? Wtedy takie stopy to niestety norma
Wspolczuje Z chorob to mam chore zatoki i alergie pylkowe ale nic poza tym (a badam sie regularnie)
Lipidro tez nie znam Poszukam i wyporobuje.

Sluchajcie - a to mozliwe ze ja sobie zdzieraniem/zluszczaniem szkodze? Pumeks mam taki higieniczny (krysztalki zatopione w plastiku, wymieniam co jakis czas). Pumeksu w kremie tez probowalam (Avon i YR) ale jest troche malo skuteczny (zeby nie powiedziec ze prawie wcale nie dziala).

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:58   #14
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ooo tego z wit. E nie probowalam. Zwykle kapsulki z witamina, takie z apteki?

Nat
wit E w płynie, kupisz bez problemu w aptece. jest w takiej buteleczce z zakraplaczem. Spróbuj jeszcze - krem Clobaza w aptece za ok 12 zł. Dobrze natłuszcza przynajmniej mi skórę.
A co do tekstów "taką masz urodę" to wybierz się do innego dermatologa, ja słyszałam to przez 5 lat od swojego, aż w końcu zmieniłam i powoli wychodzę "ze swojej urody"
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:34   #15
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: popekane piety

Nat,

Mam dokładnie to samo. Po prostu wiecznie brzydkie, popękane pięty i zgrubiały naskórek.
Kremy drogeryjne nie robią nic - równie dobrze mogę sobie nic nie wsmarowywać.
Sholl na pięty owszem, ale ten stary - w mniejszej tubce, taka bardziej maść. Szkoda że go wycowali Jak większość dobrych kosmetyków.
Pumeks tylko naturalny, używany codziennie - też zastanawiałam się, czy to nie od tego - ale jak tylko przestaję używać robi się gorzej, pięty zaczynają pękać itp.
Hasceral mi nie pomógł w ogóle, dodatkowo przesuszuł.

Ładne stopy mam po peelingu z cukru i oliwy, nasmarowane dodatkowo czymś tłustym, ale efekt jest do następnego mycia.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:59   #16
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nat,

Mam dokładnie to samo. Po prostu wiecznie brzydkie, popękane pięty i zgrubiały naskórek.
Kremy drogeryjne nie robią nic - równie dobrze mogę sobie nic nie wsmarowywać.
Sholl na pięty owszem, ale ten stary - w mniejszej tubce, taka bardziej maść. Szkoda że go wycowali Jak większość dobrych kosmetyków.
Pumeks tylko naturalny, używany codziennie - też zastanawiałam się, czy to nie od tego - ale jak tylko przestaję używać robi się gorzej, pięty zaczynają pękać itp.
Hasceral mi nie pomógł w ogóle, dodatkowo przesuszuł.

Ładne stopy mam po peelingu z cukru i oliwy, nasmarowane dodatkowo czymś tłustym, ale efekt jest do następnego mycia.
Pumeksu naturalnego niestety sie brzydze straszliwie - zbiera sie w nim martwy naskorek + woda i wszystko zaczyna smierdziec Nie znam sposobu, zeby go trwale czy skutecznie odkazic. Siedlisko bakterii i tyle. Z drugiej strony ten pumeks plastikowy nie ma otworow, te "kamyczki" scierajace wystaja - czyli drapie sobie skore. Myslalam czy nie robie sobie w ten sposob rys, ktore potem moga zmienic sie w takie pekniecia.

Posmarowalam sobie stopy grubo kremem Dr Stopa i musze sie opedzac od kotow bo mi chca wylizac Jutro smigam po witaminy i zagadam w aptece.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:24   #17
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Pumeksu naturalnego niestety sie brzydze straszliwie - zbiera sie w nim martwy naskorek + woda i wszystko zaczyna smierdziec Nie znam sposobu, zeby go trwale czy skutecznie odkazic. Siedlisko bakterii i tyle. Z drugiej strony ten pumeks plastikowy nie ma otworow, te "kamyczki" scierajace wystaja - czyli drapie sobie skore. Myslalam czy nie robie sobie w ten sposob rys, ktore potem moga zmienic sie w takie pekniecia.

Posmarowalam sobie stopy grubo kremem Dr Stopa i musze sie opedzac od kotow bo mi chca wylizac Jutro smigam po witaminy i zagadam w aptece.

Nat
Ja po prostu pilnuję, aby pumeks był po kąpieli wysechł, a co tydzień kupuję nowy...

Daj znać co Ci powiedzą w aptece.

Aha - doraźnie mi pomaga Cold Creme.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 23:00   #18
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: popekane piety

Moja mama też mocznikowala, nawilżała, natłuszczała, złuszczała i co tam jeszcze. Pomógł jej preparat enzymatyczny do stóp z Ziaja PRO. Tam niby pisze, żeby zmywać, ale mama smarowala, skarpety i spać. I pomogło, przestała złuszczać tradycyjnie, tylko w ten właśnie sposób. Aha i po tym preparacie potem stosowała taką maskę parafinową z Bielendy, Kuracja parafinowa chyba.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 06:08   #19
Wega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: popekane piety

Od siebie polecam maść apteczną Solcokerasal, świetnie złuszcza. Wiem z autopsii, miałam okropne pięty. Polecam.
Wega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 06:41   #20
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: popekane piety

Polecam krem z Scholla na pekaja piety rewelacja po tygodniu problem z głowy. Stosowałam ja i moja mama naprawde działa
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:01   #21
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Pumeksu naturalnego niestety sie brzydze straszliwie - zbiera sie w nim martwy naskorek + woda i wszystko zaczyna smierdziec Nie znam sposobu, zeby go trwale czy skutecznie odkazic. Siedlisko bakterii i tyle.
Ja też wymieniam co tydzień. Kupuję naturalny, ale ten najtańszy, bez żadnych bajerów. Wydaje mi się , że wszelkie syntetyczne, plastikowe, tarki itp tylko drapią i podrażniają skórę powodując,że naskórek szybciej narasta.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:56   #22
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: popekane piety

ja uzywam zwyklego kremu dove na stopy
sa mieciutkie potem
dodatkowo scieranie ale to norma
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:01   #23
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: popekane piety

a moze wybierz sie do kosmetyczki dobrej na pedicure, moze jak doprowadzi stopy do porzadku, bedzie Ci o nie latwiej dbac
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:10   #24
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: popekane piety

Jeśli już mam popękane pięty to stosuję pumeks i zwykły krem nivea na noc. Pomaga
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:20   #25
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Ta Ziaja pro to jaks nowosc - w kazdym razie pierwsze slusze. Bielende widzialam ale troche droga - biorac pod uwage sklad to ja juz wole nakupic parafiny kosmetycznej. Scholla przerabialam i nic nie dal
Generalnie to problem nie jest z tym ze mam zrogowacialy naskorek - bo nie mam takiego Stopy mam wypielegnowane ale koszmarnie suche i na tej wypielegnowanej skorze robia mi sie (obecnie) bolesne pekniecia. Kosmetyczka nic tu nie da - a pedicure to sama zrobie i za darmo
Chyba bede musiala chodzic w kaloszach wypelnionych wazelina albo jakims tlustym kremem zeby to cos dalo.

Na razie kupilam witamine E - zobaczymy czy zadziala.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:36   #26
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: popekane piety

Nat, a może Twoje stopy są często narażone na zimno? Moja ciocia pracuje w kiosku i bardzo, ale to bardzo często pękają jej palce u rąk aż do krwi.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:23   #27
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ta Ziaja pro to jaks nowosc - w kazdym razie pierwsze slusze. Bielende widzialam ale troche droga - biorac pod uwage sklad to ja juz wole nakupic parafiny kosmetycznej. Scholla przerabialam i nic nie dal
Generalnie to problem nie jest z tym ze mam zrogowacialy naskorek - bo nie mam takiego Stopy mam wypielegnowane ale koszmarnie suche i na tej wypielegnowanej skorze robia mi sie (obecnie) bolesne pekniecia. Kosmetyczka nic tu nie da - a pedicure to sama zrobie i za darmo
Chyba bede musiala chodzic w kaloszach wypelnionych wazelina albo jakims tlustym kremem zeby to cos dalo.

Na razie kupilam witamine E - zobaczymy czy zadziala.

Nat
ZIaja PRO to gabinetówka. Można dostać w necie i na allegro. Maska parafinowa ma fajny skład bo to nie sama parafina, ale dużo olejów, pamiętam, że jak studiowałam skład to na pewno mi się rzucił wosk pszczeli, ale na pewno jeszcze inne dość treściwe składniki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:36   #28
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nat, a może Twoje stopy są często narażone na zimno? Moja ciocia pracuje w kiosku i bardzo, ale to bardzo często pękają jej palce u rąk aż do krwi.
Kurka - moze to to Łaze w skarpetach ale stopy i dlonie zawsze mam zimne (nawet latem).
Ukrycior - dzieki - poszukam tej Ziaji.
Babki jestescie nieocenione

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:52   #29
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nat, a może Twoje stopy są często narażone na zimno? Moja ciocia pracuje w kiosku i bardzo, ale to bardzo często pękają jej palce u rąk aż do krwi.
no i takie cuś właśnie mam w rodzinie zdiagnozowane jako egzemę i na egzemę jest leczone z powodzeniem
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:19   #30
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: popekane piety

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no i takie cuś właśnie mam w rodzinie zdiagnozowane jako egzemę i na egzemę jest leczone z powodzeniem
Przeciez egzema to zapalenie o podlozu alergicznym Ja mam klopoty z krazeniem a nie alergie (chyba ze katar sienny )

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 19:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.