ciemne w³osy+safira jasny br±z - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-10-02, 19:47   #1
dziewuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 18
Unhappy

ciemne w³osy+safira jasny br±z


wczoraj zrobi³am g³upstwo i na moich dosyc jasnych w³osach po safirze "zlocisty cynamon" powsta³ kolor który jest bardzo ciemnym br±zem z jakimis... czerwonymi refleksami. To by³a farba do 24 myæ.
Chc±c szybko sie tego pozbyæ kupi³am spowrotem Safire "z³ocisty cynamon" Wiem ze w³osy bed± ciemniejsze ni¿ mia³am ale to nic.
Na palecie na pudelku, jednym z kolorów wyj¶ciowych jest taki ciemny jak mam wiec moze sie troche rozjasni±. Bojê siê tylko ¿e wylez± te czerwone refleksy. WIece co¶ na ten temat?
Mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co wiem, Safira szybka sie spiera. Ale czy jesli przed farbowaniem mam ciemne w³osy, to bedzie sie spiera³a w kierunku jasnych odcieni czy ciemnych?
dziewuszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-03, 13:54   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: ciemne w³osy+safira jasny br±z

Cytat:
Napisane przez dziewuszka Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj zrobi³am g³upstwo i na moich dosyc jasnych w³osach po safirze "zlocisty cynamon" powsta³ kolor który jest bardzo ciemnym br±zem z jakimis... czerwonymi refleksami. To by³a farba do 24 myæ.
Chc±c szybko sie tego pozbyæ kupi³am spowrotem Safire "z³ocisty cynamon" Wiem ze w³osy bed± ciemniejsze ni¿ mia³am ale to nic.
Na palecie na pudelku, jednym z kolorów wyj¶ciowych jest taki ciemny jak mam wiec moze sie troche rozjasni±. Bojê siê tylko ¿e wylez± te czerwone refleksy. WIece co¶ na ten temat?
Mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co wiem, Safira szybka sie spiera. Ale czy jesli przed farbowaniem mam ciemne w³osy, to bedzie sie spiera³a w kierunku jasnych odcieni czy ciemnych?
To czy safira szybko sie spiera to kwestia dyskusyjna...fryzjer z renomowanego salonu chwyci³ sie za g³owe, gdy dowiedzia³ sie, ¿e na ciemno farbowa³am w³asnie ta farb±, a teraz chcia³am rozjasniæ....
Nie liczy³abym , ze w³osy siê rozjasni±...zazwyczaj to tylko efekt na pude³ku tak sugeruje, technicznie jest to ma³o prawdopodobnie, zwazywszy , ¿e farba ta nie zawiera rozjasniacza...
Je¶li farba bêdzie sie spieraæ to najpewniej w kierunku tego co jest pod spodem w Twoim przypadku bardzo mo¿liwe , ¿e bêda wychodzic refleksy po tym szamponie koloryzujacym , którego u¿y³a¶.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.