Krem nawilżający! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-11, 19:22   #1
wpotrzebiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8

Krem nawilżający!


Hej Jestem nastolatką, mam cerę tłustą. Szukam świetnie nawilżającego kremu,serum lub czegokolwiek innego, co na 100 % mnie nie zapcha. Bardzo proszę o polecenia, BĘDĘ DOZGONNIE WDZIĘCZNA <3

Edytowane przez wpotrzebiee
Czas edycji: 2017-06-11 o 19:36
wpotrzebiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 20:08   #2
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Krem nawilżający !

"co mnie na 100% nie zapcha" - Jakby to było takie proste. Musisz próbować kosmetyków na własnej skórze. Zwracaj uwagę na składy. Ja jak ognia unikam parafiny, wiele osób źle reaguje masło shea, oleje.
Obecnie na noc mam krem nawilżający z bawełną z Tołpy(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...lagodzacy.html), a na dzień ten: http://kobietamag.pl/wp-content/uplo...erbata-box.jpg. Z obu jestem zadowolona a też mam skórę skłonną do zapychania
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 21:09   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem nawilżający !

Cytat:
Napisane przez wpotrzebiee Pokaż wiadomość
Hej Jestem nastolatką, mam cerę tłustą. Szukam świetnie nawilżającego kremu,serum lub czegokolwiek innego, co na 100 % mnie nie zapcha. Bardzo proszę o polecenia, BĘDĘ DOZGONNIE WDZIĘCZNA <3
Nie ma takiego kremu, bo zapychanie:
-u każdego może być powodowane czym innym
-może powstawać nie pod wpływem jednego składnika ale kombinacji kilku
-może być mylone z trądzikiem o zupełnie innym, niekosmetycznym podłożu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 15:56   #4
wpotrzebiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Krem nawilżający !

Dziękuję bardzo za odpowiedź , może na coś się skuszę =D

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Tak, wiem ,że każdego zapycha coś innego, ale po wielu nieudanych próbach mam żmudne nadzieje, że znajdę coś, co nikomu nie zaszkodziło , a jedynie pomogło, coś z genialnym, nieszkodliwym dla nikogo składem, bardzo uniwersalnego. Liczę po prostu, że kiedyś znajdę krem czy serum idealne, chociaż wiem, że mogą takie nie istnieć.

Edytowane przez wpotrzebiee
Czas edycji: 2017-06-12 o 16:03
wpotrzebiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 17:15   #5
Nektaryneczka
Raczkowanie
 
Avatar Nektaryneczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 75
Dot.: Krem nawilżający !

Kremy firmy Miya - mam wersję różaną i jestem mega zadowolona. Mają kilka wersji do wyboru i ten mnie nie zapycha, a często mam z tym problem
Nektaryneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 22:13   #6
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Krem nawilżający !

Cytat:
Napisane przez wpotrzebiee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź , może na coś się skuszę =D

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Tak, wiem ,że każdego zapycha coś innego, ale po wielu nieudanych próbach mam żmudne nadzieje, że znajdę coś, co nikomu nie zaszkodziło , a jedynie pomogło, coś z genialnym, nieszkodliwym dla nikogo składem, bardzo uniwersalnego. Liczę po prostu, że kiedyś znajdę krem czy serum idealne, chociaż wiem, że mogą takie nie istnieć.
wypróbuj sobie kosmetyki z aloesem. ja na co dzień używam kremu z aloesem organique i jestem zadowolona. Mam problem z bardzo tłustą strefą T i suchą resztą twarzy. Ten krem jest akurat dla mojego typu cery. Ma lekką konsystencję i nie zapycha i jednocześnie bardzo nawilża tam gdzie trzeba.

Kiedyś próbowałam też kremu z aloesem Ziaji, sporo tańszy, ale nie odpowiadał mi, bo nie był wystarczająco lekki, a skład też nie zachęcał. Nie wiem jak Ty, ale moim zdaniem warto dopłacić za coś bardziej naturalnego
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:55   #7
wisienneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Krem nawilżający !

Wczoraj upolowałam tanio w aptece Biodermę, lekki nawilżający. Ciekawe jak się sprawdzi. Jeśli dobrze, to idę po zapas
wisienneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 13:04   #8
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Krem nawilżający !

Biodermę można moim zdaniem kupować w ciemno! Ja akurat mam problem z naczynkami i seria sensibio ar jest doskonała. A co do kosmetyków naturalnych - osoby z cerą nadwrażliwa powinny się zastanowić nad taka pielęgnacją. Niektóre zioła i wyciągi mogą nieźle uczulić.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 19:20   #9
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Krem nawilżający !

Ja też mogę polecić Organique, ale nie tyle kremy z aloesem bo jeszcze ich nie używałam, ale krem dyniowy do twarzy. Co prawda nie wiem, czy jeszcze jest w sprzedaży ale to był pierwszy krem, który mi się sprawdził i naprawdę nawilżył twarz.
Teraz używam olejku do twarzy Alterra, ale mam cerę mieszaną
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 23:05   #10
wpotrzebiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Krem nawilżający !

Dziękuję wszystkim stokrotnie za odpowiedzi i pomocne rady
wpotrzebiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 09:36   #11
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Krem nawilżający !

z tym zapychaniem to nie wiem, kazda cera inaczej reaguje, juz dziewczyny to mowily, ale do cery tlustej zdecydowanie polecam krem nawilzajaco matujacy, np taki z ziaji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-matujacy.html bardzo lekki, spowalnia proces wytwarzanego sebum czy ten caro detox belendy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...m-weglowy.html rowniez bardzo lekki, dodatkowo na plus jest dzialanie aktywnego wegla.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 18:22   #12
drzewozielone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Krem nawilżający !

Osobiscie proponowalabym Ci udac sie najpierw do dermatologa skoro jestes jeszcze nastolatka, Twoj organizm troszke inaczej reaguje na rozne rzeczy, wiec moze taka wizyta okazalaby sie dla Ciebie dobra Ewentualnie mozesz sprobowac kupic sobie jakies kosmetyki, ktore maja naturalny sklad, Vianek i xxx maja dobre oferty kremow xxx ma bardzo duzy wybor, wiec moze znajdziesz tez cos dla siebie, co akurat okaze sie strzalem w dziesiatke !

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-01 o 09:15 Powód: reklama
drzewozielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 19:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.