Tonery La Riche Directions - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 18:39   #1
T42
Raczkowanie
 
Avatar T42
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256

Tonery La Riche Directions


Używał ktoś farb La Riche Directions?
Można je znaleźć na allegro. Są to farby w rożnych jaskrawych kolorach - flamingo pink, turquise, lagoona blue, apple green i inne. Jak wrażenia?
T42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 20:29   #2
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Ja ich od kilku lat używam - właśnie dziś po 2 letniej przerwie (ciąża i karmienie) położyłam sobie lilac, a w lodówce czeka jeszcze turquoise
używałam już carnation pink, violet, plum i white toner - ten ostatni mnie rozczarował - natomiast reszta - super tylko trzeba ich używać zgodnie z instrukcją tzn. pamiętać, że one są na rozjaśniane włosy (ja zawsze je kładę na platynowe albo prawie platynowe - odrostów nie łapią w ogóle), no i umyć przedtem włosy jakimś szamponem otwierającym łuski włosa, bez odżywki - takim, po którym włosy są szorstkie. można trzymać je dużo dłużej niż zalecają, bo nie zawierają utleniaczy, więc nie niszczą włosów. teraz mam takie półdługie włosy - trochę za ramiona i potrzebuję 2 opakowań. i trzeba pamiętać, że ten kolor będzie się spłukiwał - po każdym myciu będzie inny. kupuję je w e-sklepach w UK albo na e-bay'u bo są tam dużo tańsze niż w Polsce - wolę trochę poczekać na przesyłkę niż płacić ponad 2 x tyle
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:34   #3
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

ajanna, a gdzie dokładnie zamawiasz, że Ci taniej wychodzi?

Ja kiedyś ich używałam. Jakoś 2 lata temu, i teraz wracam do nmojego kochanego Flamingo Pink ^^

Jeśli jednak macie więcej kasy, polecam farbę Special Effects. Butelka ma 118ml, a kolory trzymają się tygodniami!

A co do samego procesu farbowania, to polecam nałożyć farbę kiedy już wiecie, że nie będziecie wychodzić z domu, założyć plastikowy czepek, zawinąć głowę w ręcznik i spłukać wszystko dopiero rano ^^. Potem użyć bardzo mocnej, regenerującej odżywki, która zamknie łuski włosa, co pomoże farbie w pozostaniu na miejscu trochę dłużej ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...


Edytowane przez Sasame
Czas edycji: 2008-05-12 o 16:01
Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:11   #4
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Sasame: ja kupiłam u tego sprzedającego i przyszło w ciągu niecałych 2 tyg
http://cgi.ebay.pl/LA-RICHE-Directio...QQcmdZViewItem

a Ty proszę napisz, gdzie kupujesz tę farbę, którą polecasz?

BTW - mój nowy awatar to 2/3 Plum + 1/3 Violet położone na niezbyt udaną platynę (z żółtymi końcami). A Flamingo Pink też używałam - jest super
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 00:00   #5
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

OMFG ale tanio O_________O Szkoda tylko, że mają zamknięte do 26 maja T___T Zostanę bez farby na imprezę T.T

Special Effects możesz kupić np. tutaj: http://www.beeunique.co.uk/ ja kupowałam do tej pory tylko raz kilka butelek. Wysyłka była szybka i w ogóle ten sklep ma niezłą opinię ^^ I mają galerię ze zdjęciami większości kolorów, więc można zobaczyć jak to wszystko naprawdę wygląda ^^

Ja nie mogę sobie robić fioletu, bo nie pasuje mi do cery. O dziwo różowy pasuje O.o


Jeszcze pytanko: robiłaś sobie może włosy którąś z niebieskich farb? Chciałam kupić sobie Atlantic Blue [29 maja rozjaśniam włosy i farbuję część dookoła głowy na czarno i chcę robić sobie cieniutki niebieski pasek zaraz nad czarnymi, tak, żeby oddzielał różowy od czerni], ale boję się, żeby nie wyszedł zielony >.>... Miałam już robioną próbę rozjaśniacza, i kolor wyszedł jaśniutki, można powiedzieć, że prawie biały z lekkim złotawym połyskiem. Zawsze jednak to trochę żółtego i boję się, żeby coś wstrętnego nie wyszło >.>...
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:08   #6
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Sasame: dzięki za link
błękitów jeszcze nie robiłam, ale w lodówce mam 2 słoiczki turquoise mi też blond wychodzi żółtawy - zwł. na końcach ja też się zieleni boję, bo mi w niej fatalnie a ten turkus też ma trochę zieleni, więc zrobię go dopiero jak się opalę.
BTW podziwiam takie wielokolorowe kompozycje, o jakich piszesz - ja z trudem farbuję sobie wszystkie włosy na w miarę równy kolor. ale chyba sama tego nie robisz? wklej fotkę
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 23:31   #7
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Ja trochę panikuję, bo już dwa razy rozjaśniałam włosy i czułam się fatalnie i przyciemniałam z powrotem... Tylko teraz postanowiłam dodać pod spód czarny. Ja mam strasznie jasną cerę [tak jasną, że nie mogę dobrać nawet podkładu >.>...] i zawsze czerwone policzki, więc w samych jasnych włosach mi nie za dobrze [mimo, że jestem blondynką lol XD]. Zobaczymy jak to wyjdzie ^^

Farbować będę dopiero w czerwcu pewnie, bo fundusze mi się skończyły, i czuję, że chciałabym zamówić sobie farby od tamtego sprzedającego z ebay ^^ A robić będę sama. Do tej pory farbowałam się na jeden kolor. Z dwoma po prosu zrobię tak, że oddzielę sobie taki wąski pas blondu i nie położę na niego farby, potem zakryję różowe czepkiem i zrobię niebieski, po czym i tę warstwę zakryję czepkiem i ręcznikiem, i potem tak do rana

Wydaje mi się, że turquoise robi się zielony, kiedy się zaczyna wypłukiwać, ale na to jest sposób ^^. Dodaj trochę farby do szamponu, lub do odżywki, jeśli używasz spłukiwanej ^^ Wtedy kolor nie zmatowieje nawet kiedy zacznie się spłukiwać i nadal będzie miał niebieski ocień.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 19:34   #8
rose89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
La Riche Directions

Cześć...czy ktoś używał tonerów firmy LA RICHE DIRECTIONS? Chodzi mi głównie o odcień white...mam włosy w kolorze jasnego brązu a teraz dla odmiany chciałabym zafarbować je na biało, ale nie na stałe...dlatego pomyślałam o tym tonerze...czy musze je rozjaśniać?
rose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:34   #9
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Temat o La'Riche już jest...

Ja używam.
Żeby użyć białego tonera, musisz mieć bardzo, bardzo, bardzo mocno rozjaśnione włosy. Inaczej nie złapie. Każdy toner nakłada się na włosy uprzednio rozjaśnione. Poza tym, tego białego tonera używa się przede wszystkim do rozjaśniania innych tonerów.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:22   #10
rose89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: La Riche Directions

Hmm...a jak jest z tonerem ebony...? kiedyś użyłam go i miałam zielone włosy...były naturalne...nie rozjaśnione...
rose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:48   #11
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez rose89 Pokaż wiadomość
Hmm...a jak jest z tonerem ebony...? kiedyś użyłam go i miałam zielone włosy...były naturalne...nie rozjaśnione...
To nic dziwnego. Włosy nie rozjaśnione nie przyjmą dobrze tonera. Np. moje włosy mają już spory odrost, więc kiedy teraz położyłam Atlantic Blue, odrost jest lekko zielonkawy i w ogóle mój naturalny kolor tak jakby 'prześwituje' przez toner, podczas gdy reszta jest jaskrawo granatowa. Żaden toner nie nadaje się na naturalne włosy, niezależnie od tego jak ciemny ma kolor.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 13:15   #12
nashala
Przyczajenie
 
Avatar nashala
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: La Riche Directions

Jestem bardzo zadowolona! Użyłam Pillarbox Red. Kolor świetny. Wydają mi się te farby lepsze od Manic Panic, których używałam wcześniej. Polecam, jeżeli ktoś jeszcze się waha. I najlepiej kupić je na ebay'u. Za swoje z przesyłką zapłaciłam mniej niż za samą farbę na Allegro. Jakby co to mogę polecić dobrego sprzedawcę:-D
__________________
Być wilkiem w ludzkiej skórze...
...mieć dziką, wściekłą i gorącą krew...

...czuć strach i nienawidzieć...
...i kochać...!
nashala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:49   #13
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

nashala, pokaż zdjęcie chociaż samych włosów! Chciałam ostatnio kupić ten kolor, ale się wahałam i w końcu wzięłam flamingo pink i atlantic blue

Jak długo trzymałaś toner? ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 11:43   #14
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Kupiłam sobie alpine green, jak byłam w Krakowie
Ufarbowałam tylko grzywkę, nawet ładnie kolor wyszedł, tylko odrobinke zbyt niebieskawy...
Myślałam nad zmieszaniem go z jakimś jaśniejszym zielonym, ale ceny tych tonerów na allegro mnie zniechęciły, myślałam, że będzie troche taniej :P
Poszukam sobie na ebayu, może coś będzie
A wiecie może, czy kolor lepiej wyjdzie, jeśli rozjaśnię moje wlosy? Naturalnie mam tak jasny blond, że rozjaśniacz na pewno nie da żadnego efektu, ale też na ulotce jest napisane, że lepiej wychodzi na włosach zniszczonych farbowaniem itp?
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:17   #15
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Werness, tutaj masz najaniej: http://cgi.ebay.pl/LA-RICHE-Directio...QQcmdZViewItem

A co do farbowania, to na naturalnych blond włosach zawsze wychodzi inny odcień. Tonery są przeznaczone specjalnie do rozjaśnianych włosów. Rozjaśniacz zawsze daje efekt :P. Może spróbuj jakiegoś delikatnego, bez amoniaku. A na ulotce jest napisane, że kolory lepiej wychodzą na włosach traktowanych chemicznie [rozjaśniane, po trwałej...], a nie zniszczonych farbowaniem. Nie widzę Twojego koloru, więc nie mogę nic dokładniej powiedzieć, ale jeśli masz naprawdę tak jasny blond, że nie chcesz używać rozjaśniacza, używaj przed farbowaniem szamponu dogłębnie oczyszczającego bez odżywki. No i, nie odżywiaj włosów przed farbowaniem. Trzymanie dłużej, niż pół godziny też daje świetny efekt. Najlepiej zostawić toner na tak długo, jak możesz.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:47   #16
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Razem z przesyłką nie jest już taki tani, ale i tak lepiej niż na allegro czy w eboli
Dzięki za rady Następnym razem potrzymam go długo na glowie, a jak nadal nie będzie taki, jak chcę, to spróbuję rozjaśnić
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 18:24   #17
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

O.o to ile Ty byś chciała za słoiczek? Przecież za np. 3 tonery z przesyłką wychodzi 30zł. To za jeden na Allegro z przesyłką dasz więcej.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 18:45   #18
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Tak, tylko, że ja nie chcę kupić 3 ani 5, a za jeden czy dwa przesylka to ponad 10 zeta , wiec w malej ilosci mi sie średnio oplaca, porownujac koszt samego tonera oraz przesylki, choć i tak taniej niz na allegro
Zresztą za 3 tonery z przesylka wychodzi ponad 40 złotych, nie 30
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 00:23   #19
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

looool, przepraszam, źle policzyłam XDDDD nie wiem, gdzie ja mam głowę dzisiaj XD

Ale i tak, porównując z Allegro, to za cenę dwóch tonerów, tutaj masz trzy, a taniej nigdzie nie znajdziesz, choćbyś nie wiem jak się starała... Chyba, że na aukcjach z USA, ale stamtąd nie sprowadzisz, bo oni mają jakieś restrykcje względem przesyłania pocztą lotniczą środków chemicznych. Tak przynajmniej mi odpisali z jednego sklepu, kiedy próbowałam zamówić stamtąd jeszcze inny toner do włosów. Tak więc, chyba lepiej sobie odłożyć i zamówić więcej na zapas [nieotwarte słoiczki mogą stać nawet rok i nic im się nie stanie], albo dogadać się z kimś i złożyć wspólne zamówienie?
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 12:16   #20
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Heh, poczekam chyba do września, i rozejrzę się czy jakaś dziewczyna (a może chłopak? ) z nowej szkoły nie chce też zamówić, zwłaszcza, że można wtedy zmieszać te tonery i może wyjdzie jakiś fajny odcień
A te koszty przesyłki zmieniają się jakoś, jeśli zamówię powiedzmy 5 tonerów?

A z USA pamiętasz w jakim sklepie?
Może znalazłabym kogoś, kto ma zamiar wracać do Polski i by mi przywiózł
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:33   #21
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

niestety nie pamiętam już nazwy >.>...

Na dole strony masz napisane. Pierwszy słoiczek 2,50 GBP, a każdy następny + 1,10 GBP. Za pięć wychodzi 6,90 GBP. Ja znowu będę zamawiać w sierpniu na zapas Atlantic Blue i może jakiś nowy odcień, którego jeszcze nie używałam... Pewnie Vermillion Red, Violet, Rubine i Dark Tulip... ^^ Albo ten Bright DAffodil, żeby zrobić sobie niebiesko-zielono-żółte włosy
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:47   #22
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Aha, dzięki

Hah, to kolorowo
A masz może foto swoich pofarbowanych włosków?

Ja sie narazie zastanawiam nad Apple Green i Spring Green... ten drugi po zmieszaniu z moim alpine Green może jakoś by wyszedł, bo tak to dla mnie zbyt jaskrawy
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:02   #23
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

tu mam jedną fotkę Atlantic Blue ^^ http://i255.photobucket.com/albums/h...e/32cb2718.jpg w rzeczywistości kolor był troszkę ciemniejszy. A teraz jest ślicznie błękitny z prawie białymi refleksami ^^ Pewnie zjedzie całkiem do końca tygodnia

Apple green wypłukuje się na taki niebieskawo-turkusowy... I w ogóle, ciężko jest uzyskać dokładnie taki kolor, jak na próbce. Zależy od wyjściowego koloru włosów. Za to Spring Green ślicznie wygląda ^^ Wcale nie tak jaskrawo, tylko jak taka młoda, zielona trawka
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:26   #24
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Jakie śliczne! Nie pomyślałabym, że ten kolor tak ładnie może wyglądać na włosach

Turkusu mam już dosyć, ten mój wyszedł na początku zielony, a teraz to już turkusowy no ale tak było na próbce, więc nic dziwnego :P Następnym razem jak posiedzi kilka godzin na glowie, to może lepiej sie zieleń utrzyma
Oj, to muszę go mieć Kocham taką żywą zieleń
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:01   #25
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

To zależy też trochę od włosów. Moje przy pierwszym rozjaśnieniu praktycznie się wybieliły. Zostały tylko żółtawe na końcach, bo miałam jeszcze resztki z dawnego farbowania ^^ No i, mimo rozjaśniania, błyszczą mi się tak samo jak przed farbowaniem Nooooo iii jeszcze używam całej masy odżywek i kosmetyków nabłyszczających, żeby ten mój łeb jakoś wyglądał >.>

Na tej stronie: http://www.hairdyegallery.co.uk/directions.html chłopak na trzecim zdjęciu w pierwszej kolumnie od lewej ma właśnie Spring Green ^^ Strasznie mi się podoba ^^

Sporo kolorów z Directions możesz też zobaczyć na stronie http://haircrazy.info/ . Tylko trzeba dobrze pogrzebać ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:10   #26
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

Ten zielony jest świetny Tylko nie pasuje do mojej karnacji ostatnio zauważyłam, że jak ubiorę coś jaskrawo zielonego to moja naturalnie prawie biała, lekko różowa skóra wydaje sie taka szara i brzydka
No ale nic, i tak sie pewnie nie opre temu tonerowi xD

Dzięki za linki, pokażę rodzicom te sliczne fryzurki, to może nie wyrzucą mnie z domu jak wyjadę z pomysłem pofarbowania całej glowy
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:37   #27
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

to spróbuj dodać jeszcze jakiś inny kolor. Ja też jestem blada i do tego mam cały czas wypieki, więc nie powinnam niby robić różowych włosów, ale z tym czarnym i odrobiną niebieskiego wygląda to świetnie ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:42   #28
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: La Riche Directions

To pokombinuję
Pewnie zacznę od pasemek, czy czegoś takiego, na wszelki wypadek
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:50   #29
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Ja mam zamiar zacząć jutro zmywać już ten niebieski, bo mi się znudził. Następnym razem będę krócej trzymać, bo nie umiem wytrzymać z takimi samymi włosami przez dłużej, niż 3 tygodnie XD
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 21:13   #30
CafeFrancais
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: La Riche Directions

a ja mam pytanie, czy, jeśli rozjaśnię włosy farbą z rozjaśniaczem [tzn. farbą o określonym kolorze - superjasny blond - która zawiera rozjaśniacz], to czy potem złapie mi na to różowa płukanka? niestety nie mogłam nigdzie dopaść la riche i ostatnio zaczęłam na nie polować, ale do tego czasu w mojej małej mieścinie znalazłam jedynie tą płukankę, mam zamiar ją trzymać w dużej ilości i jak najdłużej, ale po moich wcześniejszych doświadczeniach z szamponetkami itd... czy złapie mi na tej farbie, czy muszę kupić SAM rozjaśniacz...?
__________________
`Yesterday, all my troubles seemed so far away...'
CafeFrancais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.