Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 17:04   #3691
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
fajny zbiór co tam masz za maseczkę Ziaja Pro? tę oczyszczającą? jak porównasz ja z maską błotną Planet Spa z Avonu? w ogóle jak się sprawuje Ziaja Pro w porównaniu do Avonu-żele i peelingi?
Za maską jest tonik Ziaja Pro a po prawej stronie w tym czerwonym opakowaniu odświeżająca maseczka owocowa z Oriflame.
Ogólnie kosmetyki Ziaja mam od tygodnia ale już widzę spektakularna różnicę w porównaniu jednak do kijowych żeli z Avonu, tak wiec jak na razie jestem bardzo zadowolona z Ziaji
Co do Avonu, to tak zele do mycia twarzy-miałam ich wiele- lipne i raczej juz ich nie bede kupować, znakomity jest ich peeling do twarzy ten niebieski chlodzacy (a nie jest to tylko moje zdanie)-gorąco polecam
te maseczki błotne z Avonu, to tez bez rewelacji..
Z Avonu to uwielbiam zele i peelingi pod prysznic, peelingi do stóp (szczegolenie ten mietowo-jezynowy) oraz niektore mgełki do ciała, siostra ubustwia krem do twarzy ten głebokonawilżający 24-h

Shpilcia hmm.. Normaderm.. co by tu powiedzieć..troche się zawiodłam na nim, ale może liczylam na cuda..cudów nie ma owszem matuje skóre ale to tyle, nie widze natomiast żeby zweżał pory ani redukował niedoskonałości, drobne przebarwienia itp.. więcej go nie kupię!
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:48   #3692
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ach, ten Sper-Pharm .
Chciałabym się usprawiedliwić, że na waniliowy balsam była promocja, więc m u s i a ł a m dorzucić go do tego niebieskiego z Ziaji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uyi.jpg (163,6 KB, 198 załadowań)
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:10   #3693
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wow imponująca kolekcja mogłabym przygarnąć prawie wszystkie
Nie oddam
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 11:35   #3694
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ach, ten Sper-Pharm .
Chciałabym się usprawiedliwić, że na waniliowy balsam była promocja, więc m u s i a ł a m dorzucić go do tego niebieskiego z Ziaji.
Fajna aktualizacja Miałam już żel i balsam z Ziaji.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 14:51   #3695
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

hawa przepiękną masz kolekcje-zwłaszcza do włosków!!!
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 17:32   #3696
vivik
Raczkowanie
 
Avatar vivik
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 195
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziewczęta, nie wiem czy to dobre miejsce na zadanie tego pytania, ale spróbuję
Czy któraś z Was używała może krem Olay z dodatkiem podkładu i może się podzielić wrażeniami?
Czy widać kolor? Czy krem faktycznie nawilża?
vivik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:05   #3697
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje dzisiejsze zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0002.jpg (145,4 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0007 (2).jpg (145,5 KB, 201 załadowań)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 18:18   #3698
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy
Piękne zakupy
Szczególnie kosmetyki z TBS
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:38   #3699
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy
Smakowite zakupki, a tak przy okazji chciałam zapytać jakiej pojemności są miniaturki maseł TBS ?
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2009-04-15 o 18:49
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:46   #3700
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Smakowite zakupki, a tak przy okazji chciałam zapytać jakiej pojemności są miniaturki maseł TBS ?
Ja nie Hawa, ale mam kilka miniaturek masełek to mogę odpowiedzieć. Pojemność minimasła to 50 ml (48 g).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:10   #3701
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ja nie Hawa, ale mam kilka miniaturek masełek to mogę odpowiedzieć. Pojemność minimasła to 50 ml (48 g).
Dzięki trochę mi szkoda wydawać na duże masło, a chciałabym wypróbować jakieś z TBS,
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:17   #3702
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Smakowite zakupki, a tak przy okazji chciałam zapytać jakiej pojemności są miniaturki maseł TBS ?
Miniaturki są bardzo fajne, jesli chcesz sobie jakiś zapach wyprobować. Są na tyle małe, że spokojnie zużyjesz je bez zmuszania się.
Duze 200ml polecam tym co juz dane maslo znają, lubią je i wiedzą, że dadzą radę zuzyz takie wielkie!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:41   #3703
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy
Hawa - masz TBS
Moje zamówienie z BU-kocham ich!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wymianki 061.jpg (26,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wymianki 063.jpg (14,1 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-17 o 10:42
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:25   #3704
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Mysha: Super aktualizacja
Widzę hydrolat migdałowy - kusi mnie, zwłaszcza po genialnym oleju z migdałów (z ZSK ). Jak porównasz go z rumiankowym? (rumiankowy bardzo lubię - zamówiłam półlitrową butle na mazidłach po zużyciu 100-ml z BU)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-17 o 11:27
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:30   #3705
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Super aktualizacja
Widzę hydrolat migdałowy - kusi mnie, zwłaszcza po genialnym oleju z migdałów (z ZSK ). Jak porównasz go z rumiankowym? (rumiankowy bardzo lubię - zamówiłam półlitrową butle na mazidłach po zużyciu 100-ml z BU)
Wczoraj przyszło, wcześniej testowałam rumiankowy-super!!! i zielona herbata-efektów nie widziałam,jest bezzapachowy,jako spryskiwacz na pędzel do minerałów może być,więcej go nie zamówiłam,może jakby tylko go używał to bym widziała różnicę?Po rumiankowym syfki się goją extra.Wczoraj testowalam geraniowy, też super, mam nadzieję,że na moje pryszczory podziała.Migdałowy na razie czeka.Neroli nie podoba mi się zapach-duszący,mdły jaśmin.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:04   #3706
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło, wcześniej testowałam rumiankowy-super!!! i zielona herbata-efektów nie widziałam,jest bezzapachowy,jako spryskiwacz na pędzel do minerałów może być,więcej go nie zamówiłam,może jakby tylko go używał to bym widziała różnicę?Po rumiankowym syfki się goją extra.Wczoraj testowalam geraniowy, też super, mam nadzieję,że na moje pryszczory podziała.Migdałowy na razie czeka.Neroli nie podoba mi się zapach-duszący,mdły jaśmin.
Jak uzyjesz migdałowego to napisz prosze jak wypada w porównaniu z rumiankiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:07   #3707
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziewczyny - wątek śledzę od dawna, ale że nie dysponuję aparatem, nie mogę na razie wkleić swoich zbiorów (dużo by tego było, bo przedkładam pielęgnację nad kolorówkę). Nieraz spotykam w waszych kolekcjach kosmetyki/półprodukty z BU - weszłam dziś na ich stronę i ogrom wyboru mnie poraził! Czy możecie doradzić mało doświadczonej koleżance - co mogłabym sobie wybrać na pierwszy raz. Dodam, że mam cerę mieszaną z okresowo występującymi pryszczami, przebarwieniami po "wyciskaniu" (niestety), i pajączkami. No i nie jestem już "dwudziestolatką" ;-)
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:24   #3708
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wątek śledzę od dawna, ale że nie dysponuję aparatem, nie mogę na razie wkleić swoich zbiorów (dużo by tego było, bo przedkładam pielęgnację nad kolorówkę). Nieraz spotykam w waszych kolekcjach kosmetyki/półprodukty z BU - weszłam dziś na ich stronę i ogrom wyboru mnie poraził! Czy możecie doradzić mało doświadczonej koleżance - co mogłabym sobie wybrać na pierwszy raz. Dodam, że mam cerę mieszaną z okresowo występującymi pryszczami, przebarwieniami po "wyciskaniu" (niestety), i pajączkami. No i nie jestem już "dwudziestolatką" ;-)
O pokrewna dusza: "Dodam, że mam cerę mieszaną z okresowo występującymi pryszczami, przebarwieniami po "wyciskaniu" (niestety), i pajączkami. No i nie jestem już "dwudziestolatką" ;-)" Polecam na początek olejek myjący i hydrolaty- weź ze 3 małe na spróbowanie np. geranium, kocanka (rewelacja na naczynka ale okropnie śmierdzi!), rumianek (jeśli nie masz na niego uczulenia), migdał (podobno świetnie nawilża), bo warto, a od zamówienia do otrzymania przesyłki mija 2 tyg. no i koszt już 1.Poczytaj wątki:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186064 , http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325904
Wprowadzaj pielęgnację stopniowo, bo skóra oszaleje.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:40   #3709
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wątek śledzę od dawna, ale że nie dysponuję aparatem, nie mogę na razie wkleić swoich zbiorów (dużo by tego było, bo przedkładam pielęgnację nad kolorówkę). Nieraz spotykam w waszych kolekcjach kosmetyki/półprodukty z BU - weszłam dziś na ich stronę i ogrom wyboru mnie poraził! Czy możecie doradzić mało doświadczonej koleżance - co mogłabym sobie wybrać na pierwszy raz. Dodam, że mam cerę mieszaną z okresowo występującymi pryszczami, przebarwieniami po "wyciskaniu" (niestety), i pajączkami. No i nie jestem już "dwudziestolatką" ;-)
BU i tak ma mniejszą ofertę niż np. Mazidła czy Zrób sobie krem

Ja podam jeszcze takie linki:
ZSK: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260651
Mazidła: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197308
KWC: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:51
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 12:42   #3710
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hawa - masz TBS
Moje zamówienie z BU-kocham ich!
Mmm
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:54   #3711
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
O pokrewna dusza: "Dodam, że mam cerę mieszaną z okresowo występującymi pryszczami, przebarwieniami po "wyciskaniu" (niestety), i pajączkami. No i nie jestem już "dwudziestolatką" ;-)" Polecam na początek olejek myjący i hydrolaty- weź ze 3 małe na spróbowanie np. geranium, kocanka (rewelacja na naczynka ale okropnie śmierdzi!), rumianek (jeśli nie masz na niego uczulenia), migdał (podobno świetnie nawilża), bo warto, a od zamówienia do otrzymania przesyłki mija 2 tyg. no i koszt już 1.Poczytaj wątki:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186064 , http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325904
Wprowadzaj pielęgnację stopniowo, bo skóra oszaleje.
mysha25xx- bardzo dziękuję za porady pokrewna duszo A taki rodzaj cery w okolicach 30stki to niestety ponoć znak naszych stresujących czasów. Polecane produkty zaraz sobie spiszę, a masz jakiś wypróbowany olejek myjący (na BU widzę 4). Jeśli dobrze zrozumiałam, to powinnam zacząć od olejku + któryś hydrolat?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:05   #3712
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
mysha25xx- bardzo dziękuję za porady pokrewna duszo A taki rodzaj cery w okolicach 30stki to niestety ponoć znak naszych stresujących czasów. Polecane produkty zaraz sobie spiszę, a masz jakiś wypróbowany olejek myjący (na BU widzę 4). Jeśli dobrze zrozumiałam, to powinnam zacząć od olejku + któryś hydrolat?
Ja też już dobijam 30 Tak myślę, ja tak zaczęłam bo wg. mnie najważniejsze oczyszczanie i widzę sporą różnicę. Jak lubisz aromat waniliowy to olejek myjący wanilia, a jak zapach świeżej skórki z pomarańczy to pomarańcza.Miałam olejek drzewko pomarańczowe i pachnie tak ziołowo-drzewnie-odświeżająco.Olejki różnią się zapachem, mi nawet oczu nie podrażniają, myślę, że przy używaniu 2xdziennie olejek starcza na ok.1,5-2 miesiące? Na początku za dużo go lałam i za dużo wody dawałam na dłonie.Hydrolatami się zlewam namiętnie, 2 małe zużyłam przez niecałe 3tyg. Poczytaj opinie, zamów ze 3 małe i próbuj po kolei, który lepszy.Tak jak pisałam ja polecam geranium, rumianek. Dziewczyny lubią oczar i kocankę-śmierdziuchy oba ale działanie cud!
A z BU, Mazidłami, Naturalnym Pięknem i ZSK jest tak,że część produktów mają wszystkie, a część tylko niektóre, jak to w sklepie.Ja zaczęłam od BU, ale już wsiąklam i podoba mi się NP.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:08
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:09   #3713
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ja też już dobijam 30 Tak myślę, ja tak zaczęłam bo wg. mnie najważniejsze oczyszczanie i widzę sporą różnicę. Jak lubisz aromat waniliowy to olejek myjący wanilia, a jak zapach świeżej skórki z pomarańczy to pomarańcza.Miałam olejek drzewko pomarańczowe i pachnie tak ziołowo-drzewnie-odświeżająco.Olejki różnią się zapachem, mi nawet oczu nie podrażniają, myślę, że przy używaniu 2xdziennie olejek starcza na ok.1,5-2 miesiące? Na początku za dużo go lałam i za dużo wody dawałam na dłonie.Hydrolatami się zlewam namiętnie, 2 małe zużyłam przez niecałe 3tyg.
A z BU, Mazidłami, Naturalnym Pięknem i ZSK jest tak,że część produktów mają wszystkie, a część tylko niektóre, jak to w sklepie.Ja zaczęłam od BU, ale już wsiąklam i podoba mi się NP.
Jeszcze raz dzięki! Ja chyba też złapałam bakcyla, bo właśnie dodaję do Zakładek polecane strony Lubię naturalną pielęgnację a ta wydaje się bardzo przyjemna.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:14   #3714
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Ja po fazie wstępnej przechodzę dalej-wypróbuję oleje, na razie tylko z róży rdzawej i tamanu oraz ukręcę serum granat. Nie mam ochoty na własnoręczne robienie kremu-za dużo babrania Ale kusi mnie mieszanie maseczek z glinki z różnymi ekstraktami, zaraz lecę radzić się na forum BU.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:11   #3715
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez usiawusia Pokaż wiadomość
Za maską jest tonik Ziaja Pro a po prawej stronie w tym czerwonym opakowaniu odświeżająca maseczka owocowa z Oriflame.
Ogólnie kosmetyki Ziaja mam od tygodnia ale już widzę spektakularna różnicę w porównaniu jednak do kijowych żeli z Avonu, tak wiec jak na razie jestem bardzo zadowolona z Ziaji
Co do Avonu, to tak zele do mycia twarzy-miałam ich wiele- lipne i raczej juz ich nie bede kupować, znakomity jest ich peeling do twarzy ten niebieski chlodzacy (a nie jest to tylko moje zdanie)-gorąco polecam
te maseczki błotne z Avonu, to tez bez rewelacji..
Z Avonu to uwielbiam zele i peelingi pod prysznic, peelingi do stóp (szczegolenie ten mietowo-jezynowy) oraz niektore mgełki do ciała, siostra ubustwia krem do twarzy ten głebokonawilżający 24-h
dzięki za odp akurat mi bardzo pasują te kosmetyki Avonu może się skuszę w koncu na tę Ziaję Pro ale na razie mam całą masę żeli do zużycia
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:47   #3716
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

wklejam mój zbiorek.

po zrobieniu zdjęć zauważyłam, że zapomniałam o:
- szmaponie Nivea Diamond Gloss + odżywce z tej serii
- odżywce bez spłukiwania Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja
- kremie z masłem kakaowym Ziaja
- paście wybielającej zęby Prokudent - rewelacyjna swoją drogą.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja1.jpg (39,9 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja2.jpg (33,9 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja3.jpg (41,9 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja4.jpg (42,7 KB, 204 załadowań)
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:38   #3717
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
wklejam mój zbiorek.

po zrobieniu zdjęć zauważyłam, że zapomniałam o:
- szmaponie Nivea Diamond Gloss + odżywce z tej serii
- odżywce bez spłukiwania Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja
- kremie z masłem kakaowym Ziaja
- paście wybielającej zęby Prokudent - rewelacyjna swoją drogą.

Ładny zbiorek
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:53   #3718
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
wklejam mój zbiorek.

po zrobieniu zdjęć zauważyłam, że zapomniałam o:
- szmaponie Nivea Diamond Gloss + odżywce z tej serii
- odżywce bez spłukiwania Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja
- kremie z masłem kakaowym Ziaja
- paście wybielającej zęby Prokudent - rewelacyjna swoją drogą.

Fuksjaa, jak ci się sprawuje balsam SOS Nivea? Bardzo treściwą ma konsystencję?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 17:56   #3719
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Ładny zbiorek
dzięki.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Fuksjaa, jak ci się sprawuje balsam SOS Nivea? Bardzo treściwą ma konsystencję?
z treściwą konsystecją to on ma niewiele wspólnego, jest raczej lekki i lejący. z nawilżeniem średnio, nie mam bardzo suchej skóry a i tak czuję pewien niedosyt jeżeli o nawilżenie chodzi. dobrze, że go dostałam, bo moim zdaniem nie warto go kupować.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 18:32   #3720
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

fuksjaa , że sie tak wyrażę "byczy" zmywacz do paznokci:P
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.