Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 11:21   #3241
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy a mi sie podoba i to nie wazne ze kuchnia. wazne ze wszystko jest tak pieknie poukladane, taki porzadek i jeszcze tyyyle tego a ze dodatkowo jest ci bardzo wygodnie- tym lepiej.
ja narazie trzymam mineralki w takim smiesznym zoltym kuferku, ktory kiedys dostalam jako nastolatka. malo ich wiec sie mieszcza

a ja dzisiaj mam dolek jesli chodzi o mineralki...ale jeszcze nie taki zeby na zwatpieniowym watku pisac. wczoraj glupia sie powyciskalam... i dzis czerwone placki mam. na dodatek znowu jakis przesusz mnie atakuje i podklad nie najlepiej na mnie wyglada.
nakladalam buff'd bisque- jakos trupio mi sie wydawalo, musialam zmyc.
pozniej byl fairly summer- cos mi nie teges ale nie wiem sama co...znow zmylam wsciekla.
na koniec nalozylam pink tan i wcale nie jest taki rozowy, wczoraj tak mi bilo po oczach ale sie pomylilam. i na twarzy nawet dobrze to wyglada. mint troche pomogl ale nakladalam go FT i wsteplowywalam w czerwone miejsca bo jak omiotlam to mialam wrazenie ze nie bardzo sie sprawdzal.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:23
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:29   #3242
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Cathy a mi sie podoba i to nie wazne ze kuchnia. wazne ze wszystko jest tak pieknie poukladane, taki porzadek i jeszcze tyyyle tego a ze dodatkowo jest ci bardzo wygodnie- tym lepiej.
ja narazie trzymam mineralki w takim smiesznym zoltym kuferku, ktory kiedys dostalam jako nastolatka. malo ich wiec sie mieszcza

a ja dzisiaj mam dolek jesli chodzi o mineralki...ale jeszcze nie taki zeby na zwatpieniowym watku pisac. wczoraj glupia sie powyciskalam... i dzis czerwone placki mam. na dodatek znowu jakis przesusz mnie atakuje i podklad nie najlepiej na mnie wyglada.
nakladalam buff'd bisque- jakos trupio mi sie wydawalo, musialam zmyc.
pozniej byl fairly summer- cos mi nie teges ale nie wiem sama co...znow zmylam wsciekla.
na koniec nalozylam pink tan i wcale nie jest taki rozowy, wczoraj tak mi bilo po oczach ale sie pomylilam. i na twarzy nawet dobrze to wyglada. mint troche pomogl ale nakladalam go FT i wsteplowywalam w czerwone miejsca bo jak omiotlam to mialam wrazenie ze nie bardzo sie sprawdzal.
ja zwątpienia miewam jak mi się @ zbliża, ale to takie raczej ogólne do swojego wyglądu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:33   #3243
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

heh.. mam podobnie. ale ja jeszcze prawie tydzien mam do @ wiec to chyba nie to. ale w lustro nie chce mi sie dzisiaj patrzec...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:37   #3244
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Mi to tak na tydzień wcześniej właśnie się zaczyna ogólne zwątpienie przez PMS Ale każdy ma inaczej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:51   #3245
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no dobra dziewczyny, to pokażę Wam, gdzie spędzam najwięcej czasu w domu
Miejsce jest w .... kuchni Zaadaptowałam jedną powierzchnię przy oknie (dobre światło) i szuflady do tego celu i miało to być rozwiązanie tymczasowe, ale jest tak wygodne, że zastanawiam się nad pozostawieniem go na stałe. Komputera w pokoju też nie chcę, więc stoi sobie biedaczek w kuchni, a że i tak używam jej sporadycznie ( ), to nic mu tu nie przeszkadza..No i siedząc przy komputerze, odsuwam sobie rano szuflady, wyjmuję na blat to, co mi potrzebne, nakładam mazidła, maluję się, chowam wszystko do szuflady i nic mi nie stoi na wierzchu
No, to teraz możecie się ze mnie nabijać
Lusterko też śmiszne, ale jest podświetlane, co przy moich wieczornych mazianiach jest bardzo przydatne
świetne! nie widać, że kuchnia bdb rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi to tak na tydzień wcześniej właśnie się zaczyna ogólne zwątpienie przez PMS Ale każdy ma inaczej
rany mój mąż mówi, że jak mam okres to nie da się ze mną rozmawiać..
nie wiem co się dzieje z moją skórą sucha jak pieprz.. nic nie pomaga
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:57   #3246
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja ostatnio zauwazylam duza poprawe jesli chodzi o nawilzenie, ale cos sie chyba znowu psuje...przynajmniej dzis jest gorzej
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:32   #3247
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Cathy ale to sobie sprytnie wymyśliłaś bardzo fajny pomysł, bardzo
dzięki pomysł niejako wymuszony przez życie i brak mebli
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy,swietnie to sobie zorganizowałasBrawo
Chce toaletke z mnostwem szuflad
dzięki Ja też chcę toaletkę z mnóóóóóstwem szuflad
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, świetny pomysł! I jaki porządek w szufladzie
dzięki z tym porządkiem to bym się nie do końca zgodziła, bo ciągle zabieram się za uporządkowanie moich zbiorów, ale jakoś czasu brak
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie no rispekt na dzielni totalny.
ważne ze dobre światło i odpowiednio dużo miejsca, a że kuchnia? Bardzo przyjazne otoczenie, lubię moją kuchnię
Ja też lubię moją kuchnię, choć kuchni tradycyjnej to ona w ogóle nie przypomina Ale jako iż żywimy się głównie poza domem (w tym u moich rodziców ), to nie urządzam jej pod kątem funkcjonalności kuchennnej
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy świetny ten pomysł z toaletką! Byś nie powiedziała, że to kuchnia, to by nikt się nie domyślił.
Dzięki Bo nie wyglada jak tradycyjna kuchnia Może kiedyś się to zmieni, ale jakoś gotowanie nigdy nie było moim powołaniem, więc na dzień dzisiejszy wystarcza mi, że jest tam miejsce na lodówkę, mikrofalę i kuchenkę (coby wodę na herbatę zagotować )
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Cathy a mi sie podoba i to nie wazne ze kuchnia. wazne ze wszystko jest tak pieknie poukladane, taki porzadek i jeszcze tyyyle tego a ze dodatkowo jest ci bardzo wygodnie- tym lepiej.
.
dzięki właśnie wygoda zadecydowała, że nie mam ochoty przenosić się w inne miejsce.
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
świetne! nie widać, że kuchnia bdb rozwiązanie
dzięki

a mnie się skończył macerat nagietkowy i wczoraj zmyłam makijaż tradycyjnym żelem do mycia twarzy (Avene) i dzisiaj rano też jej użyłam i coś mi nie pasuje. Do tego zamiast serum użyłam oleju śliwkowego, a zamiast oczaru hydrolat rumiankowy i jakaś taka ta moja skóra mało nawilżona... I minerały jakoś się tak ładnie nie wtopiły. Chyba się uzależniłam od mojego stałego zestawu pielęgnacyjnego..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 15:02   #3248
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Własnie wrociłam z ogródka i 30 minut siedzenia na słonku dało mi opalenizne To chyba efekt mojego wcinania marchewkiJak tak dalej pojdzie bede musiała pomyslec o ciemniejszym podkładzie bo moje fair i sandy fair nie beda sie nadawac
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:06   #3249
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dzis pierwszy test kombinacji Bielenda-Lirene-EDM i udalo sie
Nic sie nie zrolowalo, wszystko sie dobrze wchlonelo i wtopilo, upal taki, ze az pali skora ale makijaz na miejscu
Jak dojdzie paka z CS i BU to dodam do tego zestawu krzemionke lub puder perlowy i zobacze co za mazepa wyjdzie

Cathy, juz sie nie moge doczekac bialego linera z CS, dzieki twoim makijazom sie skusilam Licze, ze bedzie dobrze trzymal i podbijal mineraly

Musze sie pozalic na roze mineralne, co z tego, ze sie genialnie rozcieraja, nakladaja lekko i delikatnie, skoro ciagle zmieniaja kolor
Przy nastepnym zamowieniu klikne korektor lawendowy z EDM i zobacze czy nakladanie go pod roz cos daje.

Jeszcze jedno, wciaz mnie zachwyca to, jak makijaz mineralny sie swietnie zmywa. Latwo, szybko, bez zadnego tarcia, przy tradycyjnej kolorowce trzeba sie czasem nameczyc zeby dobrze oczyscic cere z tych wszystkich mazidlanych tluszczy i konserwantow. Swietna rzecz dla wrazliwcow, wreszcie zmywanie makijazu nie jest katorga, a ja nie wygladam jakbym sie urwala z barszczu ukrainskiego

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:16
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:09   #3250
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Własnie wrociłam z ogródka i 30 minut siedzenia na słonku dało mi opalenizne To chyba efekt mojego wcinania marchewkiJak tak dalej pojdzie bede musiała pomyslec o ciemniejszym podkładzie bo moje fair i sandy fair nie beda sie nadawac
ja przez kilka lat piłam w hurtowych ilościach soki marchewkowe (nawet powyżej 2 litrów dziennie) i moja cera zrobiła się bez słońca lekko pomarańczowa Teraz, gdy trochę je ograniczyłam, zauwazyłam, ze wraca do normalności i podkłady, które wcześniej pasowały, teraz już trochę mniej. Na szczęście mój ulubiony golden light pozostał wciąż pasujący
I ja już znalazłam odcień na lato I w majowy weekend mam zamiar trochę moją cerę zbrązowić, żeby się nadawał. Bo ja wbrew większości, uwielbiam opaleniznę I zazdroszczę Ci, że już się zdążyłaś lekko opalić, bo prognozy na weekend majowy są średnio optymistyczne
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy, juz sie nie moge doczekac bialego linera z CS, dzieki twoim makijazom sie skusilam Licze, ze bedzie dobrze trzymal i podbijal mineraly
ja też mam taką nadzieję Używam go tylko w duecie z bazą Lumene, więc nie wiem, jak spisze się sam, ale z bazą naprawdę fajnie działa Trzeba było powiedzieć, to bym Ci wysłała próbkę na spróbowanie przed zakupem

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:12
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:20   #3251
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dzieki ale i tak bylam zdecydowana od dawna zeby go kupic, tylko czekalam na okazje Ja sie glupia bazy Lumene pozbylam i co raz czesciej za nia tesknie. Mineraly drobinkowe zbieraja mi sie w zalamaniu, z matowymi nie mam tego problemu, hmm...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 15:24   #3252
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

czyli zrobiłaś dokładnie to samo, co ja Kupiłam Lumene, coś mi w niej nie pasowało, oddałam, potem kupiłam Artdeco, stwierdziłam, że Lumene bardziej mi pasowała i znowu kupiłam Lumene
Choć kusi mnie, żeby zakupić tą tak mocno zachwalaną na KWC polską bazę Joko za grosze, tylko nigdzie jej nie mogę znaleźć I ten pojemniczek mnie trochę odstrasza, bo nie lubię dłubania pazurami w kosmetyku Ale jak się okaże taka super, to może jakiś patent na to znajdę i pędzelkiem będę nabierać (o ile jej konsystencja na to pozwoli)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:31   #3253
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno, wciaz mnie zachwyca to, jak makijaz mineralny sie swietnie zmywa. Latwo, szybko, bez zadnego tarcia, przy tradycyjnej kolorowce trzeba sie czasem nameczyc zeby dobrze oczyscic cere z tych wszystkich mazidlanych tluszczy i konserwantow. Swietna rzecz dla wrazliwcow, wreszcie zmywanie makijazu nie jest katorga, a ja nie wygladam jakbym sie urwala z barszczu ukrainskiego

też tak miałam - a teraz moment i wszystko schodzi, twarz tylko lekko zaróżowiona i po kocance wraca do normalnego kolorytu

a tak z innej beczki - jak nakładam podkład to mam problem, bo go mi na twarzy nie widać i robię to właściwie na czuja i czasem się zastanawiam, mam ja go na twarzy czy nie
bardzo lubię ten efekt świeżej, promiennej, wyrównanej cery - a maski nie ma
przy tradycyjnej kolorówce zawsze widziałam, że jestem umalowana

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

a gdzie można nabyć tę bazę Lumene
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:32   #3254
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
[/COLOR]a gdzie można nabyć tę bazę Lumene
Ja kupiłam przez internet
O Tutaj
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:34
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:33   #3255
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

a gdzie można nabyć tę bazę Lumene
Allegro, drogerie z kosmetykami Lumene (u mnie np. w Naturze jest), sklepy internetowe
Choć zastanawia mnie, że tutaj jest też ta baza, ale zupełnie różni się od tej, którą ja mam
Moja ma 10 ml, a nie 7 i jest na niej napisane Beauty Base (Eye Makeup Base, Long Lasting Makeup), a nie Eyeshadow Primer

Dominkab- tym razem Ty byłaś szybsza

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-29 o 15:36
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:35   #3256
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ano wlasnie. Ja sie jej pozbylam, bo do klinikow mi ona zbedna byla, one mi sie trzymaja do oporu bez zmian (kaze sie nimi po smierci zmalowac, jak uschne niczym mumia i mnie odkopia za pare milenium to bede miala makijaz nie dziabniety zebem czasu, wierze swiecie) ale potem zaczelam zbierac mineraly i nagle zonk, maty sie trzymaja, a shimmery nie i wlasnie do nich przydalaby mi sie baza. Pierwsze slysze o tej Joko, zaraz ide czytac (ale ja tez wole higieniczne tubki).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:40   #3257
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ano wlasnie. Ja sie jej pozbylam, bo do klinikow mi ona zbedna byla, one mi sie trzymaja do oporu bez zmian (kaze sie nimi po smierci zmalowac, jak uschne niczym mumia i mnie odkopia za pare milenium to bede miala makijaz nie dziabniety zebem czasu, wierze swiecie) ale potem zaczelam zbierac mineraly i nagle zonk, maty sie trzymaja, a shimmery nie i wlasnie do nich przydalaby mi sie baza. Pierwsze slysze o tej Joko, zaraz ide czytac (ale ja tez wole higieniczne tubki).
ja się po śmierci nie będę malowac, bo się na kremację zdecyduję (znaczy się, przed śmiercią oczywiście decyzję podejmę )
A ta Joko to
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28831
Same superlatywy jak do tej pory, ale naszukałam się jej i do tej pory nie znalazłam w żadnej drogerii u siebie
chyba jedyny produkt na KWC, który nie ma ani jednej sredniej oceny.. Aż muszę to sprawdzić sama
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:44   #3258
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

O, to jak sprawdzisz, to koniecznie zdaj relację, bo jak dobra, to parę złotych na minerały zostanie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:49   #3259
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dzieki za link
Ja sie wciaz waham miedzy mumia a oddaniem sie do AM na cele naukowe

Przeczytalam recenzje Jutro bede polowac

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-04-29 o 16:02
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 16:17   #3260
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O, to jak sprawdzisz, to koniecznie zdaj relację, bo jak dobra, to parę złotych na minerały zostanie
jak tylko ją upoluję, to na pewno zdam relację
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzieki za link
Ja sie wciaz waham miedzy mumia a oddaniem sie do AM na cele naukowe

Przeczytalam recenzje Jutro bede polowac
U mnie mania proszkowa zaszła tak daleko, że nawet po śmierci chcę przybrać tą formę
Brr... co za makabryczny temat nam się rozwinął

Recenzje bazy rzeczywiście mnie zaskoczyły, bo rzadko się zdarza, żeby wszystkim bez wyjątków jakiś kosmetyk odpowiadał. A na temat tej bazy same pieśni pochwalne
Jak upolujesz, podziel się wrażeniami
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:23   #3261
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja się po śmierci nie będę malowac, bo się na kremację zdecyduję (znaczy się, przed śmiercią oczywiście decyzję podejmę )
A ta Joko to
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28831
Same superlatywy jak do tej pory, ale naszukałam się jej i do tej pory nie znalazłam w żadnej drogerii u siebie
chyba jedyny produkt na KWC, który nie ma ani jednej sredniej oceny.. Aż muszę to sprawdzić sama
Kasiu na Inermisie ją dostaniesz. Samej może się nie opłaca brać, ale mają tam tyle różnych kosmetyków, że zamiast w drogerii stacjonarnej, można zrobić zakupy u nich, a bazę wziąć przy okazji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:30   #3262
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic ! Ty kusicielko Ja na Inermisie ostatni raz robiłam zakupy, gdy jeszcze uwielbialam Ziaję Pro, ale odkąd przerzuciłam się na pielęgnację biochemiczną, to nic z drogeryjnych kosmetyków mi nie potrzebne.. (no prawie, bo zamienika pasty do zębów i płynu do higieny jeszcze nie odkryłam )Cóż, będę musiała jakieś perfumy zakupić (Gosh albo Sabatini), bo samej bazy się brać nie opłaca
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:35   #3263
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dzięki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:09   #3264
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cathy, poszukaj w bardzo niesieciowych drogeriach i takich specjalizujących się w niedrogich kosmetykach. A, patent z pędzelkiem nie przejdzie, za twarda...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:11   #3265
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Cathy, poszukaj w bardzo niesieciowych drogeriach i takich specjalizujących się w niedrogich kosmetykach. A, patent z pędzelkiem nie przejdzie, za twarda...
to teraz muszę jeszcze taką znaleźć a co do tego pędzelka to mnie zmartwiłaś.. Jak pomyślę, że mam w niej paluchami grzebać, to jakoś mi przechodzi ochota.. Może szpatułka się nada
używałaś jej już może?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:17   #3266
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
to teraz muszę jeszcze taką znaleźć a co do tego pędzelka to mnie zmartwiłaś.. Jak pomyślę, że mam w niej paluchami grzebać, to jakoś mi przechodzi ochota.. Może szpatułka się nada
używałaś jej już może?
Pokochałam ją miłością odwzajemnioną. Jest dość twarda, to fakt, i nie bardzo da się pędzelkiem wygrzebać, szpatułką ci się uda. Cóż, moje cienie się na niej trzymają jak przyspawane, a w przypadku niektórych to wcale nie było takie proste. Innej bazy dotąd nie uzywałam, ale ta mi wystarcza w zupełności.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:55   #3267
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja bym byla wdzieczna za ew porownanie do bazy art deco
wlasnie mi sie konczy i jesli ta jokowa jest taka genialna to wydam mniej
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:45   #3268
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja właśnie z tydzień temu zakupiłam bazę pod cienie Joko-jest super, cienie sie trzymają cały dzień. Fakt jest twarda i jak się ma pazurki nawet średnie, to się jej nie nabierze Ale ja nabieram i nakładam pędzelkiem do cieni Oriflame (taki podwójny, z drugiej strony ma gąbeczkę-pacynkę), bo jest strasznie sztywny-nie jakiś szorstki czy twardy tylko właśnie sztywniak z niego. Do cieni był nie bardzo i leżał sobie zapomniany w szufladzie a teraz jak znalazł.Wystarczy cienka warstwa tej bazy, nawet nie rozcieram jej palcem, tylko nakladam i rozcieram tym pędzelkiem.Jestem bardzo zadowolona.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Pędzelek kosztuje 18,90 zł (niestety tylko czasem jest w promocji) a za bazę zapłaciłam niecałe 10zł w sklepie chemiczno-kosmetyczno-ogrodniczym
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:17   #3269
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Wtrącę swoje trzy grosze do dyskusji na temat bazy Joko
Mam tłustą powiekę i cienie trzymają się powieki bardzo krótko. Przeczytałam pozytywne opinie na KWC i rozpoczęłam poszukiwania, bo faktycznie ciężko ją dostać Jest na pewno na allegro. Za swoją zapłaciłam 15,50 więc kupując na allegro nie wychodzi źle
Robiłam testy. Jedną powiekę malowałam samym cieniem, na drugiej cień nakładałam na bazę. Po kilkunastu godzinach na ,,gołej,, powiece cień był jedynie w zagięciach, na drugiej był w świetnym stanie! Przyznam, że byłam w lekkim szoku
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:47   #3270
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny pozwolę sobie zadać to pytanie tutaj, przeszukałam wątki,ale nie za bardzo zyskałam odpowiedź na moje wątpliwości. Dostałam laurkę z UC - łapnęli minerałki z EGM ( za 10$). Wiem, że mam im przesłać wydruk z paypala, wydruk zamówienia. Nie wiem tylko, co zrobić z zawiadomieniem, które przysłali. Na drugiej stronie są jakieś pola do wypełnienia - o wartości przesyłki, co jest w przesyłce. Zastnawiam się czy to wypełniać, bo tam jest jakoś to ujęte, że przesyłkę otrzymałam nieodpłatnie ( a to nie jest prawda przecież). To się wypełnia, nie wypełnia? Odsyła to zawiadomienie, czy tylko wydruki płatności i zamówienia. Myślałam, że to buła z masłem, a gdzieś się zapętliłam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.