NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 12:45   #2881
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Boski. Lecą do mnie cienie z tej kolekcji i puderek również Jeszcze zamówiłam cienie z nowej limitowanki Guerlain.
A odwyk?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:51   #2882
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Mejkapownia :d A czy pudelko tic-tacow ma jakies ukryte - kosmetyczne zastosowanie?:d
Oprocz oczywiscie przechowywnia samych tic-tacow?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:55   #2883
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
1. ten korektor pod oczy nie powala - zdecydowanie tylko pod oczy w celu rozjaśnienia sińców, nie kryje powalająco, z wypryskami myślę że nie poradzi sobie; - jesli chcesz coś co ładnie zakrywa wszystkie niedoskonałości to z czystym sumieniem polecę to kółko kauflaży ( ostatnio na allegro jest w promocyjnej cenie 49 zamiast 56 - kryje DOSKONALE - ja też używam od kilku dni pod oczy na wory okropne od niewyspania i wyglądam jakbym nic nie robiła tylko spała rewelka!!
co do promocji kryolana - raczej na nie nie licz- mało jest go w Polsce póki co, nie są to kolekcje sezonowe tylko kosmetyk profesjonalny więc nie bawią się w jakieś wyprzedaże ( czasem tylko jak mają zbyt duży stan magazynowy i chcą się czegoś pozbyć
ja kupuje w Poznaniu - sklep.impre-art.com.pl ,
jeżdzę do nich bo lubię sobie w kosmetykach "pogrzebać" ale sprzedają też na allegro i w sklepie netowym ( ceny na allegro mają najkorzystniejsze ) - dla mnie solidny i sprawdzony sprzedawca;
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
popieram kupowałam na allegro u tego sprzedawcy
Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja też
wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Koło mojej pracy jest kryolan, więc sobie pooglądam te korektory, potrzebuję właśnie na wypryski, cienie pod oczami mam małe, więc łatwo je zakryć. Szukam porządnego korektora i dlatego pomyślałam o kryolanie. Obejrzałam to kółko, ale czy jeśli ja potrzebuję tego tylko do własnego użytku, warto mi kupować całe w kilku kolorach, czy lepiej jakiś pojedynczy korektor kryolana?
przepraszam za ten napad pytań, ale pytam profesjonalistki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:58   #2884
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Koło mojej pracy jest kryolan, więc sobie pooglądam te korektory, potrzebuję właśnie na wypryski, cienie pod oczami mam małe, więc łatwo je zakryć. Szukam porządnego korektora i dlatego pomyślałam o kryolanie. Obejrzałam to kółko, ale czy jeśli ja potrzebuję tego tylko do własnego użytku, warto mi kupować całe w kilku kolorach, czy lepiej jakiś pojedynczy korektor kryolana?
przepraszam za ten napad pytań, ale pytam profesjonalistki
Wiesz kilka odcieni korektora przydaje się nawet dla użytku własnego - latem masz ciemniejszą skórę, zimą jaśniejszą itd. I tak zamiast kupować ileś odcieni korektora masz jedną paletkę i do woli mieszasz odcienie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:03   #2885
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Wiesz kilka odcieni korektora przydaje się nawet dla użytku własnego - latem masz ciemniejszą skórę, zimą jaśniejszą itd. I tak zamiast kupować ileś odcieni korektora masz jedną paletkę i do woli mieszasz odcienie

pewnie masz rację, chociaż jak kupowałam jakieś rzeczy w kilku kolorach, to zazwyczaj więcej niż połowa były zdecydowanie za ciemne, dlatego pytam. Ale pójdę tam po prostu i pooglądam te korektory na żywo i się zdecyduję
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:04   #2886
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Odwyk nie oznacza totalnego zaprzestania kupowania, ale nie kupowanie takiego samego cienia, albo trzeciego identycznego pudru i ogólne zapanowanie nad ilością kupowaną. Nie 15 tanich cieni ale jedna droższa paletka. I to mi odpowiada. I TŻ też jest zadowolony.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:05   #2887
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
pewnie masz rację, chociaż jak kupowałam jakieś rzeczy w kilku kolorach, to zazwyczaj więcej niż połowa były zdecydowanie za ciemne, dlatego pytam. Ale pójdę tam po prostu i pooglądam te korektory na żywo i się zdecyduję
Najlepiej Ja niestety nie mam możliwości oglądania kosmetyków Kryolanu na żywo
Skoro są za ciemne to kup produkt za jasny i pomieszaj Tylko najlepiej z tej samej firmy i serii bo inaczej mogą się np. rozwarstwiać (aczkolwiek nie muszą)
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 13:34   #2888
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mejkapownia :d A czy pudelko tic-tacow ma jakies ukryte - kosmetyczne zastosowanie?:d
Oprocz oczywiscie przechowywnia samych tic-tacow?
świeży oddech pani malującej

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Koło mojej pracy jest kryolan, więc sobie pooglądam te korektory, potrzebuję właśnie na wypryski, cienie pod oczami mam małe, więc łatwo je zakryć. Szukam porządnego korektora i dlatego pomyślałam o kryolanie. Obejrzałam to kółko, ale czy jeśli ja potrzebuję tego tylko do własnego użytku, warto mi kupować całe w kilku kolorach, czy lepiej jakiś pojedynczy korektor kryolana?
przepraszam za ten napad pytań, ale pytam profesjonalistki
ja w sumie nie wiem czy oni mają pojedyncze korektory na wypryski itp... wiem że mają jakieś kamuflaze pakowane pojednynczo - ale jakoś nigdy ich nie oglądałam więc nie wiem co to - mam jedno "coś " co się zwie dermacolor light foundation - niby podkład, ale panie w kryolanie jako korektor właśnie poleciły - takie to małe jak cień do powiek - u mnie się nie sprawdziło - za ciężkie, niby kryje ale przy okazji widać że coś tam pod tymi oczami "nawalone" - nie podoba mi się ;
a paletka hmmmm ... na moją twarz przydają się 3 kolory , 2 też by starczyły - może gdybym się super opaliła to więcej - tylko naprawdę nie potrafię Ci powiedzieć czy można kupić ten sam produkt pojedynczo - i na ile to się opłaca
w kazdym razie te w pisaku na wypryski odradzam - zbyt wodniste jak na krycie;
aha - jeszcze dodam że to kółko ma bardzo fajną konsystencję, sztywną, ale jak się paluchem nakłada ladnie wchodzi w skórę;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:49   #2889
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
świeży oddech pani malującej



ja w sumie nie wiem czy oni mają pojedyncze korektory na wypryski itp... wiem że mają jakieś kamuflaze pakowane pojednynczo - ale jakoś nigdy ich nie oglądałam więc nie wiem co to - mam jedno "coś " co się zwie dermacolor light foundation - niby podkład, ale panie w kryolanie jako korektor właśnie poleciły - takie to małe jak cień do powiek - u mnie się nie sprawdziło - za ciężkie, niby kryje ale przy okazji widać że coś tam pod tymi oczami "nawalone" - nie podoba mi się ;
a paletka hmmmm ... na moją twarz przydają się 3 kolory , 2 też by starczyły - może gdybym się super opaliła to więcej - tylko naprawdę nie potrafię Ci powiedzieć czy można kupić ten sam produkt pojedynczo - i na ile to się opłaca
w kazdym razie te w pisaku na wypryski odradzam - zbyt wodniste jak na krycie;
aha - jeszcze dodam że to kółko ma bardzo fajną konsystencję, sztywną, ale jak się paluchem nakłada ladnie wchodzi w skórę;
wielkie dzięki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:09   #2890
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Lubię ten tusz, mam bardzo kiepskie rzęsy, patrz krótkie i rzadkie, a całkiem fajnie je pogrubia i wydłuża. Tu masz przykład https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=346040 makijażu z nim na rzęsach.
dziękuję za odpowiedź też mam właśnie takie dość marne rzęsy. widzę, że dość fajny daje efekt
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:39   #2891
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Odwyk nie oznacza totalnego zaprzestania kupowania, ale nie kupowanie takiego samego cienia, albo trzeciego identycznego pudru i ogólne zapanowanie nad ilością kupowaną. Nie 15 tanich cieni ale jedna droższa paletka. I to mi odpowiada. I TŻ też jest zadowolony.
To ja troszkę mam inny odwyk Chce ograniczyć ilość kosmetykow, a 3 takich samych pudrow nigdy nie mialam:P
Kupuj z głową, a w razie czego Cie na odwykowym przywolamy do porządku.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 15:48   #2892
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

3 takie same w sensie - jasne pudry matujące. I kupowalam pudry, róże i podobne bez przetestowania. Mało sprytne, no i zdecydowanie nie potrzebne. Wolę mieć teraz kilka lepszych produktów no i usunęłam znaczną część kolorówki, zresztą jak dojdą wszystkie przesyłki to pokażę co mam
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:57   #2893
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Tez uwazam ze lepiej miec kilka a lepszych, aczkolwiek niestety nie wszytskie drogie sa dobre:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:02   #2894
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Przy okazji przymusowych porzadkow( wysypal mi sie sypki cień ) cyknelam foty .
Mój zbior ostatnio się zmienił. Dążę ku minimalizacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080297.jpg (92,1 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080299.jpg (70,9 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080301.jpg (49,9 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080302.jpg (33,1 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080303.jpg (44,1 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080304.jpg (51,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080305.jpg (101,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080307.jpg (55,7 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080308.jpg (73,4 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080310.jpg (86,4 KB, 248 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:04   #2895
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080312.jpg (61,2 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080313.jpg (58,3 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080314.jpg (74,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080315.jpg (115,1 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080316.jpg (81,9 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080317.jpg (33,9 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080318.jpg (67,3 KB, 221 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:09   #2896
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

kasiasiar o rany piękny zbiorek bardzo podobają mi się paletki z drugiego posta. Właśnie takie kolorki jakich najczęściej używam, moje ulubione. Jednak stwierdziłam, że muszę poeksperymentować z innymi kolorkami i czekam teraz na dwie paletki i inne drobiazgi. Tylko się zastanawiam gdzie ja to będę trzymać, bo miejsca już mam mało na swoje malowidła
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:36   #2897
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przy okazji przymusowych porzadkow( wysypal mi sie sypki cień ) cyknelam foty .
Mój zbior ostatnio się zmienił. Dążę ku minimalizacji
Świetny zbiór Zdradz prosze co to za mały czerwony słoiczek Clarinsa? Czy to jest może baza pod makijaż? Wato kupić? Drugi kosmetyk Clarinsa to podkład czy krem tonujący? Przepraszam za tyle pytań ale ostatnio mam na ostrą faze. na Clarinsa
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:38   #2898
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

kasiasiar, piękna kolekcja
Zważywszy na to, ze - jak widze - masz dużą skalę porównawczą, napisz coś o kosmetykach Clarins. Jak się mają np do podkładów Estee?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:45   #2899
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przy okazji przymusowych porzadkow( wysypal mi sie sypki cień ) cyknelam foty .
Mój zbior ostatnio się zmienił. Dążę ku minimalizacji
Absolutnie cudowny zbiorek.
Mam kilka pytań. Zadowolona jesteś z podkładu Clinique Superbalanced? Masz może porównanie do Superfit'a? Z którego podkładu jesteś najbardziej zadowolona?
Co to za trójka cieni Clinique?

Zazdroszczę piątki Diora, paletek z bezcłówek i zestawu lakierów Diora, żałuję że go nie kupiłam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:46   #2900
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

kasiasiar świetny zbior. Jestes zadowolona z potrojnego cienia Gosh?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:58   #2901
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dziekuję

Anetak ten czerwony sloiczek to Ta baza teraz porównując ja z innymi bazami jakie miałam wypada slabo . tzn nie matuje w ogóle, moze zapychać bo taka gumowa jest

na tym samym zdjeciu jest inna baza clarinsa dokladnie ta uwielbiam ja. nadaje subtelnego błysku, nadaje sie nawet do tłustej cery. Pory , zmarszczki sa wygfładzone, cera na prawde rowna i jednolita. jedyny minusik to taki, ze moze odrobine podkręcać rózowy odcien cery

tej pierwszej juz nie kupie natomiast ta rozswietlającą z pewnościa tak

Franko podkład z clarinsa to true comfort foundation. jest na prawde lekki taki prawie krem tonujacy. Niby polecany szczegolnie do skory suchej i odwodnionej ale do mojej mieszanej tez sie nadaje . jest lekki, krycie więc srednie. Ale buzia jest po nim ładnie aksamitna, ujednolicona, lekko rozświetlona. Dobrze przy tym nawilza
Ale i tak na razie mój numer jeden to DW light natomiast individualist to porazka, gesty, taki zapychajacy, wlazi w pory, świecę sie po godzinie, łatwo złazi z twarzy ...

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Absolutnie cudowny zbiorek.
Mam kilka pytań. Zadowolona jesteś z podkładu Clinique Superbalanced? Masz może porównanie do Superfit'a? Z którego podkładu jesteś najbardziej zadowolona?
Co to za trójka cieni Clinique?

Zazdroszczę piątki Diora, paletek z bezcłówek i zestawu lakierów Diora, żałuję że go nie kupiłam.
dziekuję

Tak mam porownanie obu podkładów clinique Oba sa dobre. Superfit ładnie rozświetla, jak dla mnie nadaje twarzy taki elegancki wygląd, świeża, swietlista cera, optycznie wygładza zmarszczki, jak dla mnie to taki podklad na wieczór.
Natomiast superbalanced ciut dłuzej utrzymuje mat, jest odrobinke bardziej kryjacy, nie rozswietla .
Od jakiegoś roku moj nr 1 wśród podkładow to EL DW light zuzywam juz 3 buteleczke i kupie kolejną

Cienie clinique to totally neutral

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
kasiasiar świetny zbior. Jestes zadowolona z potrojnego cienia Gosh?
dziekuję
raczej nie jestem zadowolona. Kolorki sa delikatne, cienie dość slabo napigmentowane szczegolnie ten limonkowy odcień. najlepiej radzi sobie fiolet. natomiast dobrze trzymaja się powieki, odrobine sie krusza przy nakładaniu pedzelkiem
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:59   #2902
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przy okazji przymusowych porzadkow( wysypal mi sie sypki cień ) cyknelam foty .
Mój zbior ostatnio się zmienił. Dążę ku minimalizacji
bardzo ładny zbiór.

Mam pytanie odnośnie podkładów. Masz porównanie DW i DW light? czym się różnią w praktyce?

Jak się sprawuje baza matująca YSL? Warto zainwestować?

Walczę ze świeceniem, długo się powstrzymywałam przed kulkami guerlain, ale widzę, że mnóstwo osób je ma (ty też). Masz tłustą cerę? jak się sprawują? nie podbijają błysku sebum?

dziękuję
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:11   #2903
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Miskowa dziękuję

Nigdy nie mialam DW od razu kupilam wersje light i tak jak pisałam to moj KWC. Ale nie od poczatku. na poczatku rozczarowałam się bo spodziewalam sie light cos w stylu hydralight isadora. Ale przyzwyczaiłam się do tej konsystencji i uwielbiam DW light

Baza YSL z moim swieceniem radzi sobie dość dobrze , a nie ma latwego zadania ma taka fajna konsystencję, jakby sie dotykało papieru, ale łatwo rozsmarowuje sie , nie zapycha, nie utrudnia aplikacji podkladu, nadaje cerze aksamitności. nakladana pod podklad dobrze utrzymuje go , utrwala.natomiast nakladana na podkład lepiej matuje . Mysle, ze warto ja kupić

jesli chodzi o polaczenie kulki+ tłusta cera. Pozbyłam sie beige chic i mythic bo wydawalo mi sie, ze ciutke podkrecaja świecenie. Pink fresh uzywam jako róż na poliki. natomiast z gold temptation pozbyłam sie 99% srebrnych kulek bo nadawaly twarzy jakby takiej mokrej poswiaty co nie komponowało się zbytnio z tłustą cerą. Teraz jest ok
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:12   #2904
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Miskowa dziękuję

Nigdy nie mialam DW od razu kupilam wersje light i tak jak pisałam to moj KWC. Ale nie od poczatku. na poczatku rozczarowałam się bo spodziewalam sie light cos w stylu hydralight isadora. Ale przyzwyczaiłam się do tej konsystencji i uwielbiam DW light

Baza YSL z moim swieceniem radzi sobie dość dobrze , a nie ma latwego zadania ma taka fajna konsystencję, jakby sie dotykało papieru, ale łatwo rozsmarowuje sie , nie zapycha, nie utrudnia aplikacji podkladu, nadaje cerze aksamitności. nakladana pod podklad dobrze utrzymuje go , utrwala.natomiast nakladana na podkład lepiej matuje . Mysle, ze warto ja kupić

jesli chodzi o polaczenie kulki+ tłusta cera. Pozbyłam sie beige chic i mythic bo wydawalo mi sie, ze ciutke podkrecaja świecenie. Pink fresh uzywam jako róż na poliki. natomiast z gold temptation pozbyłam sie 99% srebrnych kulek bo nadawaly twarzy jakby takiej mokrej poswiaty co nie komponowało się zbytnio z tłustą cerą. Teraz jest ok
wielkie dzięki, ja używam DW i póki co jest najlepszy na sezon jesienno-zimowy, latem odpuszczam podkład. Ale właśnie chętnie bym spróbowała DW light, żeby zobaczyć, czym się różnią.

W bazę muszę się zaopatrzyć, więc może na nią zapoluję, a kulki to jednak daruje po twoim opisie, nie będę połowy wywalać, żeby osiągnąć efekt, zwłaszcza że swoje kosztują. Mam swoje ulubione róże i brazery, więc chyba przy nich zostanę

dzięki raz jeszcze za info
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:25   #2905
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Kasiu, super zbiór. Zazdroszczę piąteczki Diora Bardzo. I kulek Gold Temptation

Swoją drogą jestem ciekawa czy będą jakieś limitowane kulki tej zimy.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:08   #2906
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Kasiasiar piknie Napisz prosze jak sie sprawuja pedzle Dior, chcialam je kiedys kliknac na eBay ale zrezygnowalam. Warto?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:40   #2907
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Kasiasiar pięęęękny zbiór.. Podobają mi sie wszystkie kolory cieni.......(a miałam mieć detoks na jakis czas)

wrzucam swoja wczesnolipcowo-lotniskowo-mineralna aktualizację. Plus mały wypad do Bootsa, po tabl.przeciwbólowe.. a wyszłam z dwoma lakierami(ten turkusowy.. szkoda ze zdjecie nie oddaje jak on opalizuje...)

Tak na marginesie.. to marzy mi sie całkowicie "przejść" na minerały(cienie np..) ale czuje że z moich ukochanych Urban Decay nie bede w stanie zrezygnować..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (114,6 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (129,6 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (110,7 KB, 137 załadowań)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:46   #2908
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przy okazji przymusowych porzadkow( wysypal mi sie sypki cień ) cyknelam foty .
Mój zbior ostatnio się zmienił. Dążę ku minimalizacji
ta minimalizacja średnio Ci wychodzi
wszystko piękne
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:57   #2909
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kasiasiar pięęęękny zbiór.. Podobają mi sie wszystkie kolory cieni.......(a miałam mieć detoks na jakis czas)

wrzucam swoja wczesnolipcowo-lotniskowo-mineralna aktualizację. Plus mały wypad do Bootsa, po tabl.przeciwbólowe.. a wyszłam z dwoma lakierami(ten turkusowy.. szkoda ze zdjecie nie oddaje jak on opalizuje...)

Tak na marginesie.. to marzy mi sie całkowicie "przejść" na minerały(cienie np..) ale czuje że z moich ukochanych Urban Decay nie bede w stanie zrezygnować..
Ja z cieniami przechodze na MEOW Powiedz czy ten fairly light jest czystym bezem czy z domieszka zoltego?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:17   #2910
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Mogę zrobić swatch'a jeśli chcesz..
Ma trochę zółci(zwłaszcza w intensive, ktorą miałam tylko w samplu)..(beżami nazwałabym raczej te jaśniejsze..I mieszam go zawsze z Olive Fair w innej formule.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.