Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 11:51   #151
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

TLU
Przecierpie, ale ja wracam na 100% do Castingow ! Mam w d.... te pianke
O widzisz nie wiem skad wiedzialam o tym, ze masz cienkie wlosy. Nakladaj na noc w takim razie ! ))
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:24   #152
sumeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja zauważyłam przesuszenie włosów już zaraz po aplikacji tej pianki.
Już wiem że do niej nie wrócę. Co z tego że nie zawiera amoniaku skoro podejrzewam że zawiera inne świństwa (bo nie wierzę że nie, w końcu musi jakoś zabarwić włos).
Moje włosy duzo lepiej wygladały po farbach z amoniakiem, a więc porzucam ta piankę i pozostaję przy zwykłych farbach. Niestety mam duzo siwych, Casting się u mnie nie sprawdził (siwe wychodziły żółte i to wygladało okropnie).
sumeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:21   #153
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dzień dobry wszystkim!
obecny naturalny kolor wlosow mam taki jak widac na avatarze. wczoraj kupilam najjasniejszy blond(1000-perlowy blond) dzisiaj mam zamiar wlasnie zafarbowac tym kolorem.
prosze was o opinie co z tego wyjdzie jak na wasze oko i oczywiscie prosze o opinie babeczek ktore farbowaly wlasnie tym odcieniem.
Dziekuje ; ))

+ jeszcze dwa moje zdj na ktorych byc moze wyrazniej widac moj natualny kolor, w celu lepszej i oczywsicie dokladniejszej opinii

Edytowane przez Stella93
Czas edycji: 2010-10-22 o 10:30
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:08   #154
natala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Stella93- Mi wyszedł na podobnych włosach do Twoich nie perłowy ale trochę jaśniejszy od naturalnego bląd
Teraz trzymam na mocno rozjaśnionych włosach (platyna) jasny brąz, już się boje co to będzie
natala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:38   #155
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez natala_ Pokaż wiadomość
Stella93- Mi wyszedł na podobnych włosach do Twoich nie perłowy ale trochę jaśniejszy od naturalnego bląd
Teraz trzymam na mocno rozjaśnionych włosach (platyna) jasny brąz, już się boje co to będzie
kochana daj znać szybciutko jaki ci wyszedł kolor, czy dużo ciemniejszy niż na próbniku i opakowaniu??? pliss
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:49   #156
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez natala_ Pokaż wiadomość
Stella93- Mi wyszedł na podobnych włosach do Twoich nie perłowy ale trochę jaśniejszy od naturalnego bląd
Teraz trzymam na mocno rozjaśnionych włosach (platyna) jasny brąz, już się boje co to będzie
ojj tez bym sie bala, zartuje raz sie zyje! ; )) koniecznie opisz efekt koncowy i najlepiej wstaw jakie zdj

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez inex Pokaż wiadomość
kochana daj znać szybciutko jaki ci wyszedł kolor, czy dużo ciemniejszy niż na próbniku i opakowaniu??? pliss
dam znac napewno jak tylko zafarbuje
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:05   #157
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

cześć dziewczyny

Stella daj koniecznie znać jak poszło Ci to farbowanie !!! i jak kolorek!

ja po przeczytaniu (i przemyśleniu) wczoraj i dzisiaj całego wątku też postanowiłam kupić tę farbę (1000-perłowy blond). promocja w rossmanie była

tak naprawdę nigdy sama nie farbowałam włosów (zawsze u fryzjera) i trochę się boję ale skusiła mnie ta łatwa aplikacja i postać pianki. mam nadzieje, że nie czekają mnie żadne niespodzianki ?! hmm..
obecnie moje włosy mają odcień piaskowy blond (załączone zdj.) i tu pytanie: jak myślicie czy zakup tej farby nr 1000 to był dobry wybór na mój obecny kolorek ??? chodzi mi głownie o odrosty i odświeżenie koloru. farbować chcę dopiero za jakiś czas..
prosze doświadczone dziewczyny o opinie i rady
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 10:53   #158
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:25   #159
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Stella93 Pokaż wiadomość
NIGDY WIECEJ!
cos okropnego, moje wlosy maja kolor zolto-pomaranczowy wpadajacy w rudy!
aplikacja prosta, wlosy po farbowaniu mieciutkie leciutkie fajniutkie ale zaluje i to strasznie
nie wiem co teraz z tym zrobic.. myslalam zeby je teraz na jakis ciemny kolor zafarbowac ale boje sie ze znowu cos nie tak wyjdzie pooomocy! (
z farbowaniem zaczekaj jakieś 2 tyg, niech włosy odsapną, jak na razie kup sobie fioletowy szampon np. joanna, myj codziennie, pozbędziesz się żółci. powodzenia.
dziewczyny jak tam z orzechem laskowym?? nikt się nie odważył, ja przyznam, że mam cykora po waszych recenzjach, miałam farbować w ten weekend, ale poczekam na ocenę wizażystki farbującej na ten kolor...
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:01   #160
tinto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jakieś pół godziny temu pofarbowałam tym włosy, kolorem orzech laskowy. Wyszedł mi trochę intensywniejszy niż na zdjeciu z opakowania, ale to może dlatego, że wczoraj kładłam inny kolor, który okazał się porażką (ciemny złocisty blond - syoss). Ogólnie jestem zadowolona, kolor intensywny, włosy są błyszczące, bałam się, że zrobi się "gumka" po kolejnym farbowaniu, ale jest ok.
tinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:27   #161
Iskra396
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kupilam ta farbe w rossmanie w promocji za niecale 17zl. Malo co wierzylam w jakosc tej firmy,poniewaz poprzednie farby okazywaly sie fatalne i wogle nie lapaly koloru. Kupilam odcien najjasniejszy-perlowy blond i okazalo sie ze ta farba jest wspaniala. Rano obudzilam sie z pieknym jasniutkim blondem,dokladnie takim jaki jest na pudelku (wczesniej mialam ciemny blond). Farba naklada sie dziecinnie prosto dzieki dozownikowi z pompka (wystarczy przelać skladniki do buteleczki i przewrocic do gory),nie skapuje z wlosow,nie szczypie,nie zawiera amoniaku,jest lagodna i ma ladny zapach. pianka jest wydajna,jedno opakowanie wystarczylo mi na wlosy dlugosci kawalek ponad biust. Jestem pod wrazeniem firmy Schwarzkopf,zrobila kawal dobrej roboty. koloryzacja stala sie prosta i bardzo przyjemna. A i odzywka,dolaczona do farby jest cudowna,wlosy sa po niej blyszczace i pieknie pachna. Napewno kupie ta farbe jeszcze nie raz. goraco polecam!
Iskra396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 20:59   #162
Martita88
Rozeznanie
 
Avatar Martita88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 650
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja zakupiłam kolor złocisty blond, farbować będę w środę.

Przeraziły mnie niektóre recenzje ...

Eksperymentował ktoś z tym kolorkiem ?
Martita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:40   #163
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Iskra396 Pokaż wiadomość
Kupilam ta farbe w rossmanie w promocji za niecale 17zl. Malo co wierzylam w jakosc tej firmy,poniewaz poprzednie farby okazywaly sie fatalne i wogle nie lapaly koloru. Kupilam odcien najjasniejszy-perlowy blond i okazalo sie ze ta farba jest wspaniala. Rano obudzilam sie z pieknym jasniutkim blondem,dokladnie takim jaki jest na pudelku (wczesniej mialam ciemny blond). Farba naklada sie dziecinnie prosto dzieki dozownikowi z pompka (wystarczy przelać skladniki do buteleczki i przewrocic do gory),nie skapuje z wlosow,nie szczypie,nie zawiera amoniaku,jest lagodna i ma ladny zapach. pianka jest wydajna,jedno opakowanie wystarczylo mi na wlosy dlugosci kawalek ponad biust. Jestem pod wrazeniem firmy Schwarzkopf,zrobila kawal dobrej roboty. koloryzacja stala sie prosta i bardzo przyjemna. A i odzywka,dolaczona do farby jest cudowna,wlosy sa po niej blyszczace i pieknie pachna. Napewno kupie ta farbe jeszcze nie raz. goraco polecam!
Iskro dziwi mnie, ze zarejestrowalas sie na wizazu tylko po to, zeby wystawic tak wspaniala recenzje tej farbie. Piszesz, ze obudzilas sie z pieknym kolorem blond - tzn co - farba dziala tak, ze poszlas spac a potem BAM! w nocy stal sie cud i nastapila magiczna przemiana w blondynke. To forum jest dla wymiany rzetelnych opinii a nie kryptoreklame. Spojrz na posta Stelli powyzej - dziewczyna nakladala na naturalne wlosy na poziomie z ktorego ten kolor powinien wyjsc podrecznikowo, a wyszla jej pomarancza. Rozumiem, ze jej sie dostala ta ciemna strona magii i rano obudzila sie rudzielcem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:45   #164
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez tinto Pokaż wiadomość
Jakieś pół godziny temu pofarbowałam tym włosy, kolorem orzech laskowy. Wyszedł mi trochę intensywniejszy niż na zdjeciu z opakowania, ale to może dlatego, że wczoraj kładłam inny kolor, który okazał się porażką (ciemny złocisty blond - syoss). Ogólnie jestem zadowolona, kolor intensywny, włosy są błyszczące, bałam się, że zrobi się "gumka" po kolejnym farbowaniu, ale jest ok.
możesz wrzucić zdjęcia?
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:00   #165
tinto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

postaram sie, wieczorem,
dzisiaj po spaniu czuję, że włosy są miękkie i na prawdę błyszczą. Jeśli mam porównać jakość syossa i mousse to wygrywa mousse:
syoss: - śmierdzi, aż zatyka, włosy są szorstkie, kolor wyszedł "sprany" i matowy
mousse - bez zapachu, włosy miękkie, kolor intensywny i błyszczący
uwaga do mousse: nakłada się bezbarwną piankę, która bardzo szybko zmienia kolor na włosach, robią sie ciepłe w dotyku i skóra głowy swędzi - niegroźnie, bo nic mi nie wyskoczyło, a jestem alergiczką
tinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:44   #166
inex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nad Morzem...
Wiadomości: 72
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

[QUOTE=tinto;22861184]postaram sie, wieczorem,
dzisiaj po spaniu czuję, że włosy są miękkie i na prawdę błyszczą. Jeśli mam porównać jakość syossa i mousse to wygrywa mousse:
syoss: - śmierdzi, aż zatyka, włosy są szorstkie, kolor wyszedł "sprany" i matowy
mousse - bez zapachu, włosy miękkie, kolor intensywny i błyszczący
uwaga do mousse: nakłada się bezbarwną piankę, która bardzo szybko zmienia kolor na włosach, robią sie ciepłe w dotyku i skóra głowy swędzi - niegroźnie, bo nic mi nie wyskoczyło, a jestem alergiczką[/QUO

to super!
ciekawa jestem koloru, piszesz, że wyszedł bardziej intensywny niż na opakowaniu, a czy dużo ciemniejszy? nie chcę mieć ciemno brązowych włosów chodzi mi o jasny brąz z fajnym refleksem...
ps. czekam na zdjęcie
inex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 09:25   #167
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Stella a mogłabyś wrzucić jakąś fotkę włosków ??

kurcze - sama już nie wiem czy użyć tej farby czy nie..

a czy jeszcze może któraś z Was robiła ten perłowy blond ??
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:14   #168
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że odcieni jest sporo wystarczy wejść na stronkę: http://www.perfectmousse.pl/
wiem wiem wchodziłam na nią ale niestety nie ma żadnego ładnego jasnego brązu z odrobina rudości, raczej są takie naturalne kolorki jedyny który mi się podoba to pralina o której wyczytałam że wychodzi całkiem inaczej niz na opakowaniu i o wiele ciemniej
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:13   #169
mimiskierka
Raczkowanie
 
Avatar mimiskierka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 176
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

w sumie wybrałam się do rossmanna by kupic loreal casting gloss a w końcu wybrałam schwarzkopfa w piance. Koniecznie chciałąm farbe bez amoniaku, troszke obawiałam się, że może nie złapie takiego koloru jak bym chciała (ze względu na szalejące hormony w ciązy), ale jestem w sumie zadowolona.

Plusy:
-łatwa aplikacja
-bez amoniaku
-miło pachnie
-włosy miękkie i lśniące
-łatwo schodzą zabrudzenia ze skóry
- przystepna cena: dzis w rossmanie po promocji 16,99 zł

Minusy:
-na dzień farbowania brak (no chyba że mi jutro włosy wyjda to napiszę tfu tfu!

Poniżej wrzucam fotki przed (odrosty, niefarbowana od kwietnia, naturalny kolor włosów brąz) i po (kolor 2000 czerń)
__________________

mimiskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:35   #170
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hmm dwa tygodnie po farbowaniu farbą Schwarzkopf w piance, więc chciałabym zdać relacje Farba fakt, wydajna i nakładanie mniej problematyczne, nie potrzebowałam drugiej osoby, żeby mi ją nałożyła. Kupiłam kolor ciemny brąz. Po farbowaniu były rzeczywiście bardzo ciemne, prawie jak czarne.
Podczas kilku myć po farbowaniu woda była brązowa, wyglądało to jakby farba miała się wypłukać ekspresowo ale jak na razie kolor jest przepiękny, zjaśniał nieznacznie. Włosy błyszczą przepięknie.

Po żadnej innej farbie nie wypadało mi tak dużo włosów, przy myciu lecą dosłownie garściami (tylko przy myciu bo normalnie nie czeszę włosów, rozczesuję je tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami i mając obficie nałożoną maseczkę lub odżywkę). Przerażający widok a nie zanosi się, żeby przestały wypadać, bo przy każdym myciu wypada ich tyle samo. Faktem jednak jest, że nakładałam farbę dwa razy, dzień po dniu bo za pierwszym razem źle nałożyłam i złapało tylko połowę włosów.

Ze względu na to wypadanie poważnie zastanowię się nad użyciem jej drugi raz.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:41   #171
Nelly1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Martita88 Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam kolor złocisty blond, farbować będę w środę.

Przeraziły mnie niektóre recenzje ...

Eksperymentował ktoś z tym kolorkiem ?
ja również czekam na fotki z tego kolorku
Nelly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:14   #172
Nozika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 185
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dla mnie super! farbowałam na czekoladowy brążi wyszedł super kolorek, dla mnie największym plusem jest sposób aplikacji, łatwo, szybko, sprawnie. Gdy nakładałąm zwykła farbę zawsze miałam naciapane wszędzie, na rękach, twarzy, szyi i dookoła w łazience. Ta pianka nakłada się prościutko. Mam porównanie z Castingiem, Garnier 100%, garnier color shine, wella, loera'l i dla mnie ta jest najlepsza. Mam nadzieje, że inne firmy tez wprowadzą mus
__________________
książki na wymianę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457047
Nozika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:36   #173
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
wiem wiem wchodziłam na nią ale niestety nie ma żadnego ładnego jasnego brązu z odrobina rudości, raczej są takie naturalne kolorki jedyny który mi się podoba to pralina o której wyczytałam że wychodzi całkiem inaczej niz na opakowaniu i o wiele ciemniej
o pralinie też czytałam że wychodzi ciemno. Ale ja farbowałam jasny złocisty brąz i na początku też wyszedł ciemny prawie czarny! W sztucznym świetle wpadało w bordo a w słońcu taki ciemny brąz z jakimiś złotymi refleksami. A teraz po półtora tyg od farbowania (włosy myje codziennie bądź co drugi dzień) kolor jest identyczny jak na opakowaniu! Więc może warto spróbować? ja wiem, że teraz zrobię o ton jaśniejszą ponieważ nie chce po 3-4 myciach dopiero mieć to co chcę czyli nie za ciemno;p teraz z koloru jestem baaardzo zadowolona;D
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:38   #174
Stella93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

wiecie co wam babeczki powiem, po przeczytaniu wszystkich opinii wydaję mi sie, ze chyba tylko blondy zbytnio fajnie nie wychodza, ciemne kolory wychodza wyrazne, blyszczace. moj kolor to poprostu porazka. zainteresowal mnie komentarz osoby ktora napisala ze ma ciemny blond naturalny (tak jak ja mialam kiedys przed farbowaniem) a po przespaniu sie z tym na glowie nagle wyszedl piekny jasny blond, naprawde ciekawe, tez bym tak chciala, mi niestety po nocce nie wytarl sie ten zolto pomaranczowy kolor w poduszke
nigdy nie mialam ciemnych wlosow, ale niestety musze to chyba zmienic, poczekam jakies 2tyg. tak jak kolezanka wczesniej poradzila i sprobuje zafarbowac na cos ciemnego, boje sie ze bedzie jeszcze gorzej
Stella93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:15   #175
tinto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Zgodnie z obietnicą - fotki, kolor może wydawać się na zdjęciu ciemniejszy niż w rzeczywistości, mnie się bardzo podoba i innym też
tinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:32   #176
Martita88
Rozeznanie
 
Avatar Martita88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 650
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Straszycie z tymi blondami ...

A ja mam zamiar farbować się w środę ...

Mam nadzieję, że wyjdzie piękny kolorek, oby ...

Wszystko zależy od włosów indywidualnej osoby, ten sam kolor może wyjść zupełnie inaczej u dwóch osób.
Martita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:56   #177
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Martita88 Pokaż wiadomość
Straszycie z tymi blondami ...

A ja mam zamiar farbować się w środę ...
Mam nadzieję, że wyjdzie piękny kolorek, oby ...

Wszystko zależy od włosów indywidualnej osoby, ten sam kolor może wyjść zupełnie inaczej u dwóch osób.
to akurat prawda... z tego co czytałam ta farba wychodzi inaczej u każdej osoby... Mi wyszło na początku z poświata bordo a czytałam opinię innej dziewczyny i Jej wyszedł kolorek bez tego bordowego koloru na szczęście u mnie zniknął więc myślę, że nie można się stresować jeśli kolor nie wyszedł ponieważ po 4-5 myciach powinno wracać wszystko do normy ponieważ jak każdy wie kolor się zmywa
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:15   #178
aleksis300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Stella Tobie nie wyszedl kolor poniewaz ich najpierw nie rozjasnilas. Powinnas polozyc rozjasniacz i potem dopiero farbe jasny blond. Dlatego wyszedl pomaranczowy.
aleksis300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:09   #179
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez aleksis300 Pokaż wiadomość
Stella Tobie nie wyszedl kolor poniewaz ich najpierw nie rozjasnilas. Powinnas polozyc rozjasniacz i potem dopiero farbe jasny blond. Dlatego wyszedl pomaranczowy.
No nie wiem - na pudle farby pokazane sa kolory naturalne z ktorych 1000 powinien wyjsc i jest rowniez obrazowo pokazane jak powiniem wyjsc. Z jej koloru naturalnej bazy wedle pudla producenta powinien wyjsc blond. Wyszedl pomarancz, bo farba jest kiepska. To na wlosach z historia farbowania na braz najpierw uzywa sie rozjasniacza, albo na poziomie 5 czy 6. Na wlosach naturalnych niektore farby rozjasniajace wychodza jasno od razu. Ja rowniez uzywalam tego odcienia na duzo jasniejsze wlosy i wyszedl cieply odcien - daleko mu bylo do perlowego - a wlosy suche. Mysle, ze inne potencjalne klientki Schwarzkopfa powinny byc swiadome jak kolor moze wyjsc i jakie farba moze przyniesc skutki uboczne dla kondycji wlosow.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:01   #180
aleksis300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Jest na opakowaniu ze moze byc ciemny blond z ktorego powinnen wyjsc ten blond ale zawsze bedzie on cieplejszy jezeli sie nie rozjasni wczesciej tak mysle. Chyba ze ta farba ma w sobie rozjasniacz a nie kazda blond ma. Ale ogolem na troche ciemniejszych wlosach zawsze bedzie bardziej zolty ten blond.
Przed farbowaniem na braz nie ma po co rozjasniac chyba ze ktos ma czarne to normalne ze nie zlapie.
Ja farbowalam na braz ale mialam rozjasniane i blond wczesniej wiec pewnie szybko zejdzie ale wyszlo ok. Tez mam suche koncowki ale przed tez mialam wiec nie wiem czy ta farba bardziej wysusza. Tez zauwazylam ze przy myciu sie jakos ciagna.
aleksis300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.