Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 18:02   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite

Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ?


od jakiegoś czasu bolała mnie dolna powieka i była zaczerwieniona od wczoraj mam coś na podobe jęzmienia cała rozowa powieka dolna i troche napuchnięta tam gdzie jest lekka górka pod dolą powieką jest lekko fioletowe i czerwone i biała gałka oczna jest zakrwiona w tym miejscu wygląda to ochydnie i nie wygląda na jęczmienia nie widziałam żeby jećzmien tak wyglądał że cała powieka jest tak fioletowo różowa i gałka oczna zakrwiona jak i pod dolną powieka jak myślicie jak mogę się tego pozbyć jaka maśc mi pomoże bez recepty ?? błagam pomóżcie muszę sie do jutra tego pozbyć
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:06   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ?

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu bolała mnie dolna powieka i była zaczerwieniona od wczoraj mam coś na podobe jęzmienia cała rozowa powieka dolna i troche napuchnięta tam gdzie jest lekka górka pod dolą powieką jest lekko fioletowe i czerwone i biała gałka oczna jest zakrwiona w tym miejscu wygląda to ochydnie i nie wygląda na jęczmienia nie widziałam żeby jećzmien tak wyglądał że cała powieka jest tak fioletowo różowa i gałka oczna zakrwiona jak i pod dolną powieka jak myślicie jak mogę się tego pozbyć jaka maśc mi pomoże bez recepty ?? błagam pomóżcie muszę sie do jutra tego pozbyć
sama tego nie wyleczysz jeśli to nie zwykły jęczmień
i nie zakładaj już więcej wątków na ten temat
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:26   #3
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ?

Jeżeli czuję, że zrobi mi się jęczmień, pocieram złotym pierścionkiem i przykładam do tego miejsca. Sposób mojej babci
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 09:38   #4
krysia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ?

Witaj.
Traktuj to jak chcesz ,ale skoro nic nie kosztuje sprobuj. PROBOWALO ZE 100 PROCENTOWYM SKUTKIEM SETKI OSOB , CHOC REAGIOWALY SMIECHEM :ZABOBON!!
Jesli masz jeczmien (poczatki) na np.lewym oku ,zawiaz na srodkowym palcu prawej reki czarna nitke .Owin kilka razy ,by nie spadla ,zawiaz i naloz pierscionek ,zeby nie "smiano " sie z Ciebie . Jesli poskutkuje -stosuj . Ja doswiadczylam wielu jeczmieni...ale starsza 100 letnia Cioci9a tak mi polecila i ...zawsze skutecznie znikal .
Pozdrawiam Irena
krysia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:53   #5
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Błagam pomóżcie czy to na pewno jest jeczmien ?

Krysia78 a jak zniknie już ten jęczmień to przetnij nitkę i schowaj pod kamień
A tak poważnie to jak moja siostrzenica miała jęczmień (taki total wielki, czerwony) to dałam jej maść Atecortin do oczu (na receptę, ale właśnie miałam a w ulotce było napisane, że jest na ropne stany zapalne itp.) i posmarowała tą maścią pod okiem ten jęczmień. Po jakichś 2 godz. cały podszedł ropą, więc posmarowała jeszcze raz i ta ropa wylazła. Wiem, że obrzydliwie brzmi ale ten Atecortin jakoś chyba działa ściągająco i wszystko wylazło. A na drugi dzień prawie nie było nic znać
ChocoWhite tak więc jakbyś miała przypadkiem taką maść to 100% polecam. A to, że całe oko jest przekrwione może być oczywiście spowodowane tym jęczmieniem, bo to stan zapalny i podrażnia oko. Proponuję iść do okulisty - najszybciej pomoże
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.