Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 14:34   #3871
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Naturalne mam ciemne, kasztanowe
Współczuję historii z portfelem, miałam kiedyś takową sytuację... i się nauczyłam nie trzymać wszystkiego w jednym miejscu
hmm.. to może jednak warto spróbować, tym razem bym się nie bawiła w różne oksydanty na odrost i długość bo mi się ten brąz tak wypłukał że mam 2 cm naturalny, potem ciemny złoty blond a końcówki średni złoty blond także na całe 9% i powinno wyć ok
a tak w ogóle byłaś może wczoraj u fotografa na rynku? bo widziałam jaskrawą czerwień wchodzącą do fotografa i zastanawiałam się czy to Ty czy ktoś inny
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
farbowalam wczoraj allwaves z 3%wodą.... mam ciemną czerwień miejscami jaśniejszą i oczywiście odrost różowy.. ja nie wiem czemu allwaes tak farbuje dziwnie.. hehe mniejsza o to ogolnie jestem zadowolona.. włosy nie wysuszone ani troche i na naolejowane sezamowym farbowalam. jestem zadowolona z efektu.. przy takim kolorze zostane aaa i do tego bylo wyrywanko brwi i mam 2 nowe piercingi.. wiem wariatka jestem
jak na 3% to nawet mocno Ci to chwyciło wg mnie i pasuje Ci taka ciemna czerwień, jak najbardziej a co do piercingu to ja też chciałabym mieć w tym miejscu ale po obu stronach.. narazie mam tylko w języku kolczyk i się zbieram na te pod ustami
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja trzymałam te pianki po godzinę-półtorej i nie zauważyłam żadnego przesuszenia.
ja tak samo
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:19   #3872
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
hmm.. to może jednak warto spróbować, tym razem bym się nie bawiła w różne oksydanty na odrost i długość bo mi się ten brąz tak wypłukał że mam 2 cm naturalny, potem ciemny złoty blond a końcówki średni złoty blond także na całe 9% i powinno wyć ok
a tak w ogóle byłaś może wczoraj u fotografa na rynku? bo widziałam jaskrawą czerwień wchodzącą do fotografa i zastanawiałam się czy to Ty czy ktoś inny
Ktoś inny ;P Ja już nie jestem jaskrawa, jestem przyjemnie karmazynowa ;P


Mam nowy patent na olejki, działa!
Biorę do miseczki troszkę odżywek (Alterra i Z Apteczki Babuni) i dolewam łyżeczkę olejków Maziam tym włosy po myciu, trzymam z 5 minut i tylko spłukuję. Bałam się, że się będą od tego przetłuszczać, ale nic z tego Są piękne, miękkie i błyszczące.

Z historii koloru - troszkę końcówki płowieją, ale bliżej im różowego brązu niż rudego Całość stała się nieco bardziej oczo☠☠☠na, ale dalej trzyma się w ramach "intensywnej ciemnej czerwieni". Czyli jestem zadowolona
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:30   #3873
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

bo oleje najlepiej działają w połączeniu z wodą i odżywką. Prawie w 90% nakładam oleje na glorię i dodaję półprodukty. To i ja wam zdradzę że moje końcówki zmartwychwstały po nakładaniu olejku rycynowego na noc. Całość obciążał ale na końcówkach sprawuje się idealnie.

Sugar no i wezmę ten blond bo w razie czego mogę je przyciemnić, a jak kupię za ciemne to już doopa... i w końcu za 255 haha ciekawe jak to wyjdzie..mam już dosyć krótkich włosów ^.^

kolor mi się w ogóle nie spiera.... ciekawe czy jak potraktuję go dziś w końcu slsem to też będzie taki twardy
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:02   #3874
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
bo oleje najlepiej działają w połączeniu z wodą i odżywką. Prawie w 90% nakładam oleje na glorię i dodaję półprodukty. To i ja wam zdradzę że moje końcówki zmartwychwstały po nakładaniu olejku rycynowego na noc. Całość obciążał ale na końcówkach sprawuje się idealnie.

Sugar no i wezmę ten blond bo w razie czego mogę je przyciemnić, a jak kupię za ciemne to już doopa... i w końcu za 255 haha ciekawe jak to wyjdzie..mam już dosyć krótkich włosów ^.^

kolor mi się w ogóle nie spiera.... ciekawe czy jak potraktuję go dziś w końcu slsem to też będzie taki twardy
daj znać potem jak się czujesz z doczepami, ja kiedyś sobie chciałam kupić ale się skończyło na tym, że panika różnice w kolorze mnie pokonała..
Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Ktoś inny ;P Ja już nie jestem jaskrawa, jestem przyjemnie karmazynowa ;P


Mam nowy patent na olejki, działa!
Biorę do miseczki troszkę odżywek (Alterra i Z Apteczki Babuni) i dolewam łyżeczkę olejków Maziam tym włosy po myciu, trzymam z 5 minut i tylko spłukuję. Bałam się, że się będą od tego przetłuszczać, ale nic z tego Są piękne, miękkie i błyszczące.

Z historii koloru - troszkę końcówki płowieją, ale bliżej im różowego brązu niż rudego Całość stała się nieco bardziej oczo☠☠☠na, ale dalej trzyma się w ramach "intensywnej ciemnej czerwieni". Czyli jestem zadowolona
nawet nie wiedziałam, że z olejami tak można kombinować, ja muszę ten swój nieszczęsny z alterry wykończyć i wreszcie kokosa kupić
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 17:44   #3875
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

haha ok, mam nadzieję że uda mi się je zafarbować tak żeby zlewały się kolorem z moimi włosami ..
Mam chyba poważne załamanie.. korci mnie żeby pożegnać czerwień na rzecz czerni..to już 1,5roku tego niełatwego związku ..
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:12   #3876
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Meadow- Kochana a to trzeba się przemóc i zrobić bo takie gdybanie to dooopa jest wiem po sobie.. ja baardzo chcialam w brwi.. ale sie boje do kolezanki z tym isc zeby mi zrobila bo ona akurat tam nikomu nie robila( a na salon mnie nie stać-okolo 50Euro) Więc pomyślałam o tek wardze.. i mi kolezanka zrobila. powiem wam ze do niedzieli cierpialam bo bylam spuchnięta.. czyli 3 dni a teraz cierpie bo mi troche ropieje i zaczerwienieje ale podobno takie kolczyki sie goja do 2 miesiecy wiec.. uspokaja mnie to
Uolcia- A to jednak ten blondzik? suuper wlasnie ja tez zwykle robie mieszanke maska+olejek albo odzywka+ olejek na wilgotne wlosy a potem zmywam i tyle ew jeszcze szampon i odzywka. ale ostatnio chyba za duzo mieszam albo za duzo oleju daje bo cos tluste mam wlosy i to od razu po muyciu,..tak jakby źle wyplukane..hmm
Ned-a ty jestes teraz dalej na tym majicontrascie magenta? hehe
Dudzia- kope lat co u Ciebie ??

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
haha ok, mam nadzieję że uda mi się je zafarbować tak żeby zlewały się kolorem z moimi włosami ..
Mam chyba poważne załamanie.. korci mnie żeby pożegnać czerwień na rzecz czerni..to już 1,5roku tego niełatwego związku ..
NIE!! nie rób tego błędu co ja.. Patrz ja mialam taką fajną czerwień i zamiast ją pofarbować na ciemniejszą czerwień pofarbowalam na brąz z którego będę dłuuugo wychodzić bo był dość ciemny..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 08:45   #3877
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej

Uolcia mi by było szkoda kolorku

Sugar świetny Ci ten kolor wyszedł i na prawdę Ci pasuje miałam kiedyś taki, jak pierwszy raz farbowałam włosy, ale nie była to farba tylko szamponetka Palette-ale trzymała długo, po kilku miesiącach kolor prawie zszedł ale i tak był widać odrost

U mnie po kolejnym myciu włosów widać już różnicę, tzn odrost nadal idzie w róż ale reszta włosów bardziej w rudy. Jeszcze ze 2 mycia i będzie mnie korciło znowu położyć farbę W sumie pewnie trzeba będzie bo odrost juz dość mocno widać i na tym kolorze się wyróżnia.


Dziewczyny ponawiam swoje pytanie dotyczące Kolestonu-ktoś używał tej farby? bo mnie korci następnym razem z nią spróbować
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 12:20   #3878
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja nie polecam żadnych czerwonych farb, które nie należą do serii 'superrozjaśniających', 'wypasionych-czerwieni' i innych kontrastów, czyli te typu 7rr, 6rv itp...bo to po prostu wychodzi brąz z czerwoną/bordową poświatą która spiera się po paru myciach... Jeżeli chcesz mieć prawdziwą czerwień to tylko te specjalne czerwienie, np matrix sored, superrozjaśniający scandic, majicontrast, czerwienie 'sensua' elgonu itd. No, chyba że koleston też ma jakąś specjalną serię z intensywnymi czerwieniami?

oficjalnie stwierdzam że SLSy to wróg nr 1 czerwieni Maski, oleje, półprodukty nakładane na całą noc prawie nie ruszały mi koloru, a po umyciu slsem już jestem o 2 tony jaśniejsza i w sztucznym świetle już nawet trochę ruda ;[

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-06-28 o 14:22
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:25   #3879
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia aż tak super typowej czerwieni nie muszę mieć

A Koleston ma serię Vibrant Reds, ponoć dzięki czemuś tam kolory są trwalsze i intensywniejsze. Na stronie Welli kolorki wyglądają tak http://www.wella.com/pl-PL/koleston.aspx ale już na palecie inaczej, rozmyślam nad kolorem 77/46 ew. 77/44. No i jest też Special Mix i kolor 0/45 (czerwono-mahoniowy)


W załączeniu zdjęcia tych kolorów z palety, po kolei 77/46, 77/44 i 0/45


Powiedzcie mi jeszcze co to dokładnie oznacza, to podkreślone, bo nie wiem o co chodzi-

"Koleston Perfect 77/44 intensywnie czerwony int. średni blond"
"
Koleston Perfect 77/46 czerwono-fioletowy int. średni blond"


Jak do takich odcieni dodało by się utleniacz dajmy na to 9% to nie wyjdą takie kolorki?


Co do sls-ów - poradźcie mi czym myć włosy-problem jest taki że nabawiłam się łupieżu :/ kiedyś używałam head&shoulders do farbowanych włosów ale go juz nie robią no i mam problem. kupić jakiś inny przeciwłupieżowy do włosów farbowanych (np Nivea) czy spróbować z jakimś dziecięcym bez sls, pomoże mi to zwalczyć łupież?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4f21323e77705.jpg (42,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e34632c9bc670f8fdbb8d768626c74fe_5.jpg (27,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c847dd96041b884dabeef7f169d761e5_5.jpg (30,0 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-06-28 o 14:28
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:30   #3880
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

to o czym mówiłam Na średni blond (poziom 7) nałożony czerwony kolor.. chcesz, to próbuj a ten 0/45 to mixton, wzmacniacz koloru który dodajesz do farby
Wg mnie, nie, nie wyjdą. To jeszcze zależy jaki masz teraz kolor, ale jak już pisałam- intensywności bym się nie spodziewała... a widzę że jednak jej oczekujesz jeśli chcesz taki kolor jak na 'próbnikach'
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:36   #3881
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
to o czym mówiłam Na średni blond (poziom 7) nałożony czerwony kolor.. chcesz, to próbuj a ten 0/45 to mixton, wzmacniacz koloru który dodajesz do farby
Wg mnie, nie, nie wyjdą. To jeszcze zależy jaki masz teraz kolor, ale jak już pisałam- intensywności bym się nie spodziewała... a widzę że jednak jej oczekujesz jeśli chcesz taki kolor jak na 'próbnikach'
Nie nie, wiem że mi nie wyjdzie kolor z próbki tylko patrzę tak porównawczo z Allwaves 06gp który mam teraz na głowie, tu efekty mojego farbowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3701 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3828

No ale w takim razie chyba zostanę przy Allwaves, bo na naturalnym odroście kolor jest fajny, moze z czasem też bardziej weżre sie w reszte włosów no i chyba czas przerzucić się na szampon bez sls, tylko kurdę ten mój łupież...


Szkoda ze ten Matrix taki drogi jest...bo mi jedna tubka nie starczy :/ Majicontrast też trochę wyjdzie

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-06-28 o 14:40
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 15:02   #3882
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a ile razy już farbowałaś allwavesem? raz? Jeśli tak to spokoojnie jeszcze parę razy i będzie git Tak w ogóle to czemu chciałabyś zmienić farbę? Coś Ci nie pasuje w tym all? No to prawda z tym barwnikiem, on w końcu wnika we włos i dłużej się trzyma i ładniej to wszystko wygląda także bądź silna i cierpliwa ;p możesz też poprawić kolor np pianką.. ja po tym slsie jutro muszę to zrobić bo już jestem niezadowolona...

najlepiej przerzuć się na mycie odżywką (isana, mrs potters), bo dość trudno o szampon bez sls, chyba że niektóre dla dzieci (hipp, babydream), a na łupież może jakieś wcierki albo oleje? nawilżanie skóry głowy podobno daje lepsze efekty niż szampony przeciwłupieżowe ale nie jestem w stanie Ci bardziej doradzić bo nigdy ten problem mnie nie dotyczył
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:11   #3883
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak, allwavsem robiłam włosy tylko raz, wcześniej używałam drogeryjnego Wellatonu. A czemu myślę nad zmianą? sama nie wiem moze temu, że tu jednak większość dziewczyn używa właśnie innych farb, chyba tylko Sugar była wierna Allwaves. No ale w takim razie zostanę przy niej, zobaczymy jak kolejne farbowania. Tylko następnym razem odrost zrobię mieszanką wody 6 i 9% a resztę 9%.
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:56   #3884
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia- a widzisz dlatego warto myc odzywka albo szamponem rzadko i to bez slsa..
Mewa- kochana no ja farbowalam allwaves 3 razy bodajże.. i mi wychodzi zawsze na odroście róż hehe teraz mimo ze chce miec wlosy ciemno czerwone chyba itak zamowie z polski 2 tubki allwaves bo raz jest tani wychodzi mi z przesylka kolo 10-15 euro- tyle ile za 60 ml bym dala majicotrasta.. takze jest porównanie.. a dwa nawet na niskiej wodze wychodzi ładnie no teraz mam jeszcze pó tubki to za miesiąc ją zużyje.
a co do head and schoulders przyznam sie bez bicia czasem uzywam ale tylko wtedy gdy na prawde mam duuzo łupieżu -raz czy dwa razy sie zdażyło albo.. jak za duzo olejków dałam lub odzywki i wlosy byly za tłuste- wtedy wymieszalam odrobine z moim szamponem i wlosy sie porządni wymyły. A pozatym unikam tego typu szamponów bo baardzo wypłukują kolor
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:32   #3885
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar tylko że kiedyś H&S miał szampon specjalnie do włosów farbowanych i faktycznie było dobry, kolor się tak nie wypłukiwał jak od zwyklego szamponu przeciwłupieżowego. no i chciałam go kupić niedawno i się okazało że nigdzie go nie ma, sprawdziłam na stronie i juz nie ma tego szamponu

Co do Allwaves to nie dość ze tanio wychodzi to jeszcze jest wydajna, bo np zwyklej farby przy obecnej długości włosów szły mi prawie 2 opakowania, a Allwaves poszło tylko pół tubki, czyli jakby 1 farba. Do tego i tak wychodzi taniej jak drogeryjne

I co miałam pisać-zauważyłam, że po nałożeniu na włosy Allwaves-włosy mi mniej wypadają. nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jak, ale zauważyłam to już podczas zmywania farby, gdzie wyszła mi może spora garść włosów-a normalnie to mi wychodzą garściami, masakra po prostu. dobrze, że mam gęste i grube włosy
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:42   #3886
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Babki mam pytanie chciałam zamawiać już farbę ale się okazało, że potrzebuję jednak 2 tubki i trochę mi jeszcze kasy brakuje i mam jeszcze czas żeby przemyśleć wszystko... no i brać tego matrixa tak jak chciałam czy znowu walnać majicontrast? po majicontraście jedynie mi końcówki się nie podobały po pierwszym myciu bo były łososiowo brzydkie i już sama nie wiem, bo stan końcówek i tak dalej marny i podejrzewam, że się wypłuczą
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:53   #3887
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Babki mam pytanie chciałam zamawiać już farbę ale się okazało, że potrzebuję jednak 2 tubki i trochę mi jeszcze kasy brakuje i mam jeszcze czas żeby przemyśleć wszystko... no i brać tego matrixa tak jak chciałam czy znowu walnać majicontrast? po majicontraście jedynie mi końcówki się nie podobały po pierwszym myciu bo były łososiowo brzydkie i już sama nie wiem, bo stan końcówek i tak dalej marny i podejrzewam, że się wypłuczą
bierz to co chcesz i to na co cie stać a żeby końce mniej się wysuszały może uzyj niższej wody...? 6% moze? albo porządnie wyoliwkuj końcówki tydzien przed farbowaniem już?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
Sugar tylko że kiedyś H&S miał szampon specjalnie do włosów farbowanych i faktycznie było dobry, kolor się tak nie wypłukiwał jak od zwyklego szamponu przeciwłupieżowego. no i chciałam go kupić niedawno i się okazało że nigdzie go nie ma, sprawdziłam na stronie i juz nie ma tego szamponu

Co do Allwaves to nie dość ze tanio wychodzi to jeszcze jest wydajna, bo np zwyklej farby przy obecnej długości włosów szły mi prawie 2 opakowania, a Allwaves poszło tylko pół tubki, czyli jakby 1 farba. Do tego i tak wychodzi taniej jak drogeryjne

I co miałam pisać-zauważyłam, że po nałożeniu na włosy Allwaves-włosy mi mniej wypadają. nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jak, ale zauważyłam to już podczas zmywania farby, gdzie wyszła mi może spora garść włosów-a normalnie to mi wychodzą garściami, masakra po prostu. dobrze, że mam gęste i grube włosy
ale wiesz co mi tez miej ostatnio wypadają włosy.. może to zasługa olejów albo nie wiem.. no mi tez wystarcza pol tubki na wlosy do ramion
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:58   #3888
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
najlepiej przerzuć się na mycie odżywką
A co to oznacza bo ja nie wiem
Jak myc odżywką? Bez szamponu???

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

I mam jeszcze takie zapytanko, co sądzicie o farbach Artego?
Ja miałam raz robione włoski tą farbą, ale po pierwszym myciu kolor się nieziemsko zmył, czy to tylko dlatego, ze miałam bardzo zniszczone(rozjaśniane do bólu) włosy czy jak?
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:09   #3889
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
A co to oznacza bo ja nie wiem
Jak myc odżywką? Bez szamponu???

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

I mam jeszcze takie zapytanko, co sądzicie o farbach Artego?
Ja miałam raz robione włoski tą farbą, ale po pierwszym myciu kolor się nieziemsko zmył, czy to tylko dlatego, ze miałam bardzo zniszczone(rozjaśniane do bólu) włosy czy jak?
normalnie nie myjesz szamponem tylko odzywką
tych farb nie uzywalam ale to moze byc wina wlasnie zniszczonych wlosów albo szamponu..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 18:15   #3890
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, szampon używam loreal elseve ten czerwony do farbowanych.
No dobra ale tak całe włosy tą odżywką czy tylko od połowy?
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:27   #3891
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Sugar, szampon używam loreal elseve ten czerwony do farbowanych.
No dobra ale tak całe włosy tą odżywką czy tylko od połowy?
Jest cały wątek o tym, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. I uwaga - nie każda odzywka nadaje się do mycia włosów.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:58   #3892
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Babki mam pytanie chciałam zamawiać już farbę ale się okazało, że potrzebuję jednak 2 tubki i trochę mi jeszcze kasy brakuje i mam jeszcze czas żeby przemyśleć wszystko... no i brać tego matrixa tak jak chciałam czy znowu walnać majicontrast? po majicontraście jedynie mi końcówki się nie podobały po pierwszym myciu bo były łososiowo brzydkie i już sama nie wiem, bo stan końcówek i tak dalej marny i podejrzewam, że się wypłuczą
A o jakich tubkach mówisz? 50 ml czy 90? I o jakiej cenie mówisz? Daj znać na priv, to Ci może coś podpowiem ciekawego ;p
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:01   #3893
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Jest cały wątek o tym, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. I uwaga - nie każda odzywka nadaje się do mycia włosów.
nomm racja nie każda ja zazwyczaj używam tych sprawdzonych hehe isanę i balea a ostatnio byla alterra :d wszystkie trzy mi służą i wszystkie są bez silikonów,
Ale o tym że wątek jest o myciu odżywką nie wiedziałam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:06   #3894
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziewczyny czy na czerwonych włosach wyjdzie mi czarny bez żadnych prześwitów czerwieni?
Naha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:15   #3895
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Naha Pokaż wiadomość
dziewczyny czy na czerwonych włosach wyjdzie mi czarny bez żadnych prześwitów czerwieni?
ciężko powiedzieć. mi na ciemnym brązie prześwitywało czerwienią..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:44   #3896
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
nomm racja nie każda ja zazwyczaj używam tych sprawdzonych hehe isanę i balea a ostatnio byla alterra :d wszystkie trzy mi służą i wszystkie są bez silikonów,
Ale o tym że wątek jest o myciu odżywką nie wiedziałam..
No pewnie, że jest
Cytat:
Napisane przez Naha Pokaż wiadomość
dziewczyny czy na czerwonych włosach wyjdzie mi czarny bez żadnych prześwitów czerwieni?
Czerwień zawsze przebije, jak nie od razu po farbowaniu, to po kilku myciach na pewno.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:56   #3897
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Naha Pokaż wiadomość
dziewczyny czy na czerwonych włosach wyjdzie mi czarny bez żadnych prześwitów czerwieni?
Mi spod baaaaardzo ciemnego fioletu (a raczej fioletowej czerni ) przebijała czerwień. Widoczne było baaardzo, gdzie jeszcze farba trzymała, a gdzie już były rude. Na spłukanych partiach wyszedł fiolet, na tych dalej trzymających czerwień - burgund.
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:43   #3898
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

myłam kolejny raz, już porządnie szamponem z SLS i jestem już bardziej różowa niż czerwona jednak będę dalej myć odżywką i od czasu do czasu szamponem przy skórze. w nadchodzącym tygodniu walnę odrosty, później piankę czerwoną, zrobię focię do CV i zacznę szukać jakiejś pracy.
Wczoraj zrobiłam mojej bratanicy końcówki fioletowe, wpadające w róż świetne są
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:05   #3899
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A ja kupiłam szampon z joanny do czerwonych i rudych włosów, myłam jak na razie tylko raz, ale chyba szału nie robi... Chociaż narzeczony mówi, ze włosy mają inny kolor, są bardziej czerwone niż różowe. Hm... ja jednak nie potrafię tego stwierdzić..
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:23   #3900
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
A ja kupiłam szampon z joanny do czerwonych i rudych włosów, myłam jak na razie tylko raz, ale chyba szału nie robi... Chociaż narzeczony mówi, ze włosy mają inny kolor, są bardziej czerwone niż różowe. Hm... ja jednak nie potrafię tego stwierdzić..
też go miałam... g**** daje.. tylko stracona kasa moim zdaniem
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.