Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 10:42   #3961
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zemszczę się za to wszystko, czym tu kusicie
takie coś sobie w piątek zrobiłam , dziś juz prawie nie ma
Ladny.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poszło... razem z truskawkami, gruszkami i resztą towarzystwa

Laski, gdzie kupię fajne dżinsy

ale nie bardzo drogie, bo mam swoje zasady i drogich ciuchów nie kupuję.

Byłam w sklepach: Levis, Wrangler, Big Star i ni ma

Kiedyś kupowałam męskie 501, ale jakoś teraz nie ma małych rozmiarów męskich
Levi's . Moja ukochana dzinsowa marka. Polecam przejsc sie po paru salonach bo asortyment od Sasa do Lasa. Ciezko znalezc cos klasycznego, niewycieranego, nieprzypomijacego w dotyku gumy.

Ja nosze przewaznie Slim Curve Classic Rise Slim Leg. Mam kilka par.
Maja jednak jeden powazny minus. Nawet po kilkunastu praniach dalej barwia moje nogi. Jak zdejmuje zwlaszcza granatowe to wygladam jakby mnie ktos biczowal. Nie latwo to zmyc.
Material bardzo dobry (w porownaniu do obecnego asortymentu) - namiastka starego, dobrego dzinsu. Ladnie sie ukladaja. Nie gniota sie (prasuje raz po praniu a pozniej juz mi sie nie chce). Moje ulubione galoty chyba.
Sporo sie naszukalam, bo wiekszosc byla taka rozciagliwo-gumowa, ze zamiast bungee mozna ich uzywac.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-04-22 o 10:44
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:56   #3962
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wypadła mi plomba Oczywiście dlatego, ze gryzłam bardzo twarde cukierki, które w dodatku nazywały sie łamiszczęki (ironia losu)

Teraz bede musiala pofatygowac sie ponad 300 km do mojej dentystki w Opolu, bo zadnemu innemu dentyscie nie ufam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:22   #3963
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja z zasady żadnemu nie ufam. I fryzjerom też
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:43   #3964
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

SMs'a z Sephory tym razem nie dostałam, przynajmniej na razie.

Ja mam jeszcze jedą miniaturę Le Volume, będę jeszcze testować, ale trzeba przyznać, że faktycznie ten tusz jest niezły .
tez smsa nie dostałam...

Olu to prawda le volume króluje wsod ostatnio testowanych u mnie tuszach, powiem więcej jest lepszy od ulubionego givenchy noir...

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To samo mam, zaden filtr mi nie pasuje. Czuje sie jak zacementowana



Wczoraj jednak złamałam sie troszkę i doszłam do wniosku, ze skoro i tak niczego do makijazu znalesc nie moge to sprobuje samoopalacza Miałam akurat próbkę z P&R z bronzerem. jak sie posmaowałam, to wyglądalam jakbym rok w pełnym słońcu na roli pracowala Załamana byłam nieco. Choc rano nie bylo tak zle i podkład PRAWIE pasował. Zastanawiam sie nad stałym stosowaniem, choc problematyczne jest to, ze ja samoopalaczy nie znosze, bo śmierdzą
ja tak samo, używam na strefie T baze mac fpf 50 ale ze względu na fakt ze przedłuza makijaz...

testowałam w sobotę samoopalacze z p&r i nie dla mnie to, nie opalam sie - tyle co mnie słonko złapie...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nabrałam ochoty na jakiś fajny bronzer... czekałam na guerlain ale opinie średnie, więc pomyślałam o Armanim - o tym co Hola Ola zachwalała

ale na stronie Douglasa jest tylko sheer bronzer
a Ola pisała o bronze mania - nie mogę go znaleźć na stronie Douglasa - on jest na stałe dostępny czy tylko sezonowo? ile kosztuje
P4W dam znac jutro dokładnie jak sie armaniusz nazywa na 99% to ten bronzer co w D on line

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40424249]Chyba wybielanie nie jest mi pisane. Dzis odwazylam sie nalozyc paski po raz drugi. Znow boli jak cholera. Nazelowalam sie juz Elmexem. Zapobiegawczo dwa dni temu tez to zrobilam. Nic nie pomaga .[/QUOTE]

czytam o Twoich zmaganiach z paskami i mam dreszcze na same wspomnienie, w grudniu kupiłam paski po 3 dałam spokój bo ból był nie do zniesienia...

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zemszczę się za to wszystko, czym tu kusicie
takie coś sobie w piątek zrobiłam , dziś juz prawie nie ma

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też planuję zakwas wyhodować , dojrzałam do tego z chwilą, kiedy dotarło do mnie, że nie dość, że płacimy za chleb srednio 7 - 10 złotych (mały bochenek!), to jeszcze wcale nie smakuje nam on jakos wyjątkowo Ja nie wiem, gdzie się podziało pieczywo z mojego dzieciństwa
dokąłdnie ale 15 km od mego zamieszkania w małej miejscowości jest mała rodzinna piekarnia- chleb razo od nich to poezja, pieka co 2 dni tylko 300 bochenków zapraszam
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja z zasady żadnemu nie ufam. I fryzjerom też
piątka Siostro
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:48   #3965
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


P4W dam znac jutro dokładnie jak sie armaniusz nazywa na 99% to ten bronzer co w D on line
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:06   #3966
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zemszczę się za to wszystko, czym tu kusicie
takie coś sobie w piątek zrobiłam , dziś juz prawie nie ma
boski!

Małgosiu mhm - Levis jest ok, ale ma modele jeansów, które dobre są dla typowej kobiecej figury - szersze biodra, wąska talia. Na mnie Levisy z damskiej linii wyglądają źle (mam wąskie biodra i nie tak szczupłą talię, raczej chłopięcy typ figury).
Ostatnio (od 2 lat) kupuję jeansy w Zarze i jestem zadowolona. U nich cena za jeansy to przeważnie ok. 169 zł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:31   #3967
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też planuję zakwas wyhodować , dojrzałam do tego z chwilą, kiedy dotarło do mnie, że nie dość, że płacimy za chleb srednio 7 - 10 złotych (mały bochenek!), to jeszcze wcale nie smakuje nam on jakos wyjątkowo Ja nie wiem, gdzie się podziało pieczywo z mojego dzieciństwa
u mnie jest Tu gdzie mieszkam aktualnie jest rodzinna piekarnia od pokoleń, chlebek i różne buły robia takie, że niech się wszyscy inni schowają na zakwasie, świeży, elastyczny , nie taka glina albo napompowane powietrzem to coś co inni sprzedają jako chleb.
już im powiedziałam ostatnio że to przez nich schudnąć nie mogę a mąż ma od dawna zapisaną moją ostatnią wolę - jak będę umierać, to ostatnim posiłkiem jaki chcę zjeść jest kanapeczka z chleba z tej piekarni, dobrą kiełbaską, pomidorem i majonez na wierzchu i choćbyśmy na końcu świata mieszkali, to ma mi to spod ziemi wytrzasnąć - zaprzysięgłam go

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu to prawda le volume króluje wsod ostatnio testowanych u mnie tuszach, powiem więcej jest lepszy od ulubionego givenchy noir...
Hola, powiedz mi jak Ty się tym ustrojstwem malujesz?? Namówiłyście mnie na ten tusz ale ja ni cholery tymi kulkami sie umalowac nie umiem, no nie pasuje mi to do oka
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 13:36   #3968
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja z zasady żadnemu nie ufam. I fryzjerom też
Ja to samo, fryzjerzy godni zaufania nie są Ostatnio wlosy podcinal mi tż Moze nie było idealnie równo, ale on przynajmniej rozumie co znaczy 2 cm

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
u mnie jest Tu gdzie mieszkam aktualnie jest rodzinna piekarnia od pokoleń, chlebek i różne buły robia takie, że niech się wszyscy inni schowają na zakwasie, świeży, elastyczny , nie taka glina albo napompowane powietrzem to coś co inni sprzedają jako chleb.
już im powiedziałam ostatnio że to przez nich schudnąć nie mogę a mąż ma od dawna zapisaną moją ostatnią wolę - jak będę umierać, to ostatnim posiłkiem jaki chcę zjeść jest kanapeczka z chleba z tej piekarni, dobrą kiełbaską, pomidorem i majonez na wierzchu i choćbyśmy na końcu świata mieszkali, to ma mi to spod ziemi wytrzasnąć - zaprzysięgłam go

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



Hola, powiedz mi jak Ty się tym ustrojstwem malujesz?? Namówiłyście mnie na ten tusz ale ja ni cholery tymi kulkami sie umalowac nie umiem, no nie pasuje mi to do oka
A Ty z Warszawy jestes? Jak tak to zdradz gdzie ta cudowna piekarnia Z rozkoszą zapuszczę tam swoje macki
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:37   #3969
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
u mnie jest Tu gdzie mieszkam aktualnie jest rodzinna piekarnia od pokoleń, chlebek i różne buły robia takie, że niech się wszyscy inni schowają na zakwasie, świeży, elastyczny , nie taka glina albo napompowane powietrzem to coś co inni sprzedają jako chleb.
już im powiedziałam ostatnio że to przez nich schudnąć nie mogę a mąż ma od dawna zapisaną moją ostatnią wolę - jak będę umierać, to ostatnim posiłkiem jaki chcę zjeść jest kanapeczka z chleba z tej piekarni, dobrą kiełbaską, pomidorem i majonez na wierzchu i choćbyśmy na końcu świata mieszkali, to ma mi to spod ziemi wytrzasnąć - zaprzysięgłam go

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



Hola, powiedz mi jak Ty się tym ustrojstwem malujesz?? Namówiłyście mnie na ten tusz ale ja ni cholery tymi kulkami sie umalowac nie umiem, no nie pasuje mi to do oka
niezła jesteś z ostania wolą

Moniq bardzo lubie givenchy i nie należę do grona nielicznych raczej które ten tusz lubią ale chanel jednak obecnie the best
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:43   #3970
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40429840]
Levi's . Moja ukochana dzinsowa marka. Polecam przejsc sie po paru salonach bo asortyment od Sasa do Lasa. Ciezko znalezc cos klasycznego, niewycieranego, nieprzypomijacego w dotyku gumy.

Ja nosze przewaznie Slim Curve Classic Rise Slim Leg. Mam kilka par.
Maja jednak jeden powazny minus. Nawet po kilkunastu praniach dalej barwia moje nogi. Jak zdejmuje zwlaszcza granatowe to wygladam jakby mnie ktos biczowal. Nie latwo to zmyc.
Material bardzo dobry (w porownaniu do obecnego asortymentu) - namiastka starego, dobrego dzinsu. Ladnie sie ukladaja. Nie gniota sie (prasuje raz po praniu a pozniej juz mi sie nie chce). Moje ulubione galoty chyba.
Sporo sie naszukalam, bo wiekszosc byla taka rozciagliwo-gumowa, ze zamiast bungee mozna ich uzywac.[/QUOTE]Hmmm fajny ten model, ale kompletnie nie dla mnie (ja żem jest kobieta bez bioder Oni dalej szyją w Płocku? Ja miałam jedną parę polskich Levisów jakieś 14 lat temu; one niestety nie umywały się do hamerykańskich. Wczoraj pytałam w dwóch sklepach - niestety wycofali małe rozmiary z linii męskiej

ale dzięki za sugestię - poszperam w asortymencie damskim, a nuż coś trafię.

najgorsze, że teraz jest moda na skinny i wszędzie tylko wąskie nogawki nie mam nic przeciwko, ale dla odmiany chciałam prostą.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Małgosiu mhm - Levis jest ok, ale ma modele jeansów, które dobre są dla typowej kobiecej figury - szersze biodra, wąska talia. Na mnie Levisy z damskiej linii wyglądają źle (mam wąskie biodra i nie tak szczupłą talię, raczej chłopięcy typ figury).
Ostatnio (od 2 lat) kupuję jeansy w Zarze i jestem zadowolona. U nich cena za jeansy to przeważnie ok. 169 zł
Dzięks. No to skoczę do Zary poszukać. Przez kilka lat kupowałam dżinsy Only; cena przystępna i jakość całkiem całkiem, ale zlikwidowali koło mnie oba sklepy. A ten w Złotych nie ma w ogóle działu dżinsowego.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:51   #3971
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A Ty z Warszawy jestes? Jak tak to zdradz gdzie ta cudowna piekarnia Z rozkoszą zapuszczę tam swoje macki
aktualnie chwilowo nie z Wawy- te cuda to na pewnej wsi sprzedają, skąd pochodzę

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
niezła jesteś z ostania wolą

Moniq bardzo lubie givenchy i nie należę do grona nielicznych raczej które ten tusz lubią ale chanel jednak obecnie the best
no co no co, trzeba wiedzieć co się chce, ostatnia wola to bardzo istotna kwestia jest
no to jak się tym należy posługiwać - zygzakiem, prosto, obracając pomóż sierocie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 14:24   #3972
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

D. online:
10% rabatu na wszystko do 25 kwietnia kod: DOUGLAS78
10% rabatu na zestawy do 28 kwietnia kod: ZESTAWY2013
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:52   #3973
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięks. No to skoczę do Zary poszukać. Przez kilka lat kupowałam dżinsy Only; cena przystępna i jakość całkiem całkiem, ale zlikwidowali koło mnie oba sklepy. A ten w Złotych nie ma w ogóle działu dżinsowego.
a, przypomniało mi się jeszcze, że Benetton i Sisley mogą mieć też całkiem fajne jeansy - ceny przystępne są w outlecie Factory w Ursusie. W normalnych sklepach ceny kosmiczne :/
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:00   #3974
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hmmm fajny ten model, ale kompletnie nie dla mnie (ja żem jest kobieta bez bioder Oni dalej szyją w Płocku? Ja miałam jedną parę polskich Levisów jakieś 14 lat temu; one niestety nie umywały się do hamerykańskich. Wczoraj pytałam w dwóch sklepach - niestety wycofali małe rozmiary z linii męskiej

ale dzięki za sugestię - poszperam w asortymencie damskim, a nuż coś trafię.

najgorsze, że teraz jest moda na skinny i wszędzie tylko wąskie nogawki nie mam nic przeciwko, ale dla odmiany chciałam prostą.


Dzięks. No to skoczę do Zary poszukać. Przez kilka lat kupowałam dżinsy Only; cena przystępna i jakość całkiem całkiem, ale zlikwidowali koło mnie oba sklepy. A ten w Złotych nie ma w ogóle działu dżinsowego.
dzinsy Only sa moimi ulubionymi na rowni z Pepe Jeans
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:31   #3975
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
a, przypomniało mi się jeszcze, że Benetton i Sisley mogą mieć też całkiem fajne jeansy - ceny przystępne są w outlecie Factory w Ursusie. W normalnych sklepach ceny kosmiczne :/


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dzinsy Only sa moimi ulubionymi na rowni z Pepe Jeans
piąteczka

Gdzie w Gd jest ich sklep? Coś kojarzę, że w Madisonie, prawda?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:46   #3976
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Tak w Vero Moda albo w Fashion House tez duzo fajnych modeli Sisley tez w FH i tez polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:22   #3977
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
aktualnie chwilowo nie z Wawy- te cuda to na pewnej wsi sprzedają, skąd pochodzę

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



no co no co, trzeba wiedzieć co się chce, ostatnia wola to bardzo istotna kwestia jest
no to jak się tym należy posługiwać - zygzakiem, prosto, obracając pomóż sierocie
Moniq ja zawsze zygakim maluje pierwsza warstwę, drugą pionowo do góry rozczesuję

P4W armaniusz to Bronze Mania Sheer Bronze mój no nr 1
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:20   #3978
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wypadła mi plomba Oczywiście dlatego, ze gryzłam bardzo twarde cukierki, które w dodatku nazywały sie łamiszczęki (ironia losu)

Teraz bede musiala pofatygowac sie ponad 300 km do mojej dentystki w Opolu, bo zadnemu innemu dentyscie nie ufam

Oooooooo, zdradź proszę kto to taki, bo ja właśnie szukam dobrego dentysty tutaj i jeszcze nie trafiłam
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:35   #3979
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tak w Vero Moda albo w Fashion House tez duzo fajnych modeli Sisley tez w FH i tez polecam
ale do FH to kawał drogi, ja niezmotoryzowana

ale może w madisonie coś znajdę. Miałam koło siebie dwa super sklepy Only/ Vero Moda, no i już nie mam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 18:42   #3980
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Poszło... razem z truskawkami, gruszkami i resztą towarzystwa

Laski, gdzie kupię fajne dżinsy

ale nie bardzo drogie, bo mam swoje zasady i drogich ciuchów nie kupuję.

Byłam w sklepach: Levis, Wrangler, Big Star i ni ma

Kiedyś kupowałam męskie 501, ale jakoś teraz nie ma małych rozmiarów męskich
Topshop Moje ulubione molestuje juz 6 rok U mnie kosztuja w przeliczeniu ok 200 zl. Rzuc okiem na model Baxter

James, wspolczuje historii z paskami:/
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:18   #3981
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

James, wspolczuje historii z paskami:/
Dziekuje. Ostatnio mam zreszta sporo roznych wypadkow. Zanim jutro z chalupy wyjde to sie folia babelkowa owine chyba .

Ostatnio wpadlam w manie jedzenia lodow. Zazdroszcze Ci tych Twoich smakow. Mysle nad dodaniem zblendowanych Oreo do lodow waniliowych. Co sadzisz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:37   #3982
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moniq ja zawsze zygakim maluje pierwsza warstwę, drugą pionowo do góry rozczesuję

P4W armaniusz to Bronze Mania Sheer Bronze mój no nr 1
a on jest w stałej sprzedaży?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:40   #3983
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40439625]Dziekuje. Ostatnio mam zreszta sporo roznych wypadkow. Zanim jutro z chalupy wyjde to sie folia babelkowa owine chyba .

Ostatnio wpadlam w manie jedzenia lodow. Zazdroszcze Ci tych Twoich smakow. Mysle nad dodaniem zblendowanych Oreo do lodow waniliowych. Co sadzisz? [/QUOTE]

Oj Znam ten bol

Na dodatek caly czas trafiam na promocje
Bardzo dobry pomysl, czasem robie taki koktajl, dodaje tylko jeszcze syrop czekoladowy Lubie sie czekoladowo sponiewierac
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:01   #3984
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a on jest w stałej sprzedaży?
Tak .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Oj Znam ten bol

Na dodatek caly czas trafiam na promocje
Bardzo dobry pomysl, czasem robie taki koktajl, dodaje tylko jeszcze syrop czekoladowy Lubie sie czekoladowo sponiewierac
Ale jaki koktajl? Oreo z roztopionymi lodami? Co do sponiewierania czekoladowego to rozumiem.

Nie lubie rodzynek, owocow na torach i ciastach, serkow, galaretek, budyniowatych mazi itp. Pare razy dostawalam torty, ktore robione byly na zamowienie: ciasto czekoladowe, krem czekolady, polewa czekoladowa, ozdoby czekoladowe . Az dziwne, ze takich tortow normalnie w sprzedazy nie ma . Zjadlabym teraz taki.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Zaraz sie porzygam. Widzialyscie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:07   #3985
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40440327]Tak .



Ale jaki koktajl? Oreo z roztopionymi lodami? Co do sponiewierania czekoladowego to rozumiem.

Nie lubie rodzynek, owocow na torach i ciastach, serkow, galaretek, budyniowatych mazi itp. Pare razy dostawalam torty, ktore robione byly na zamowienie: ciasto czekoladowe, krem czekolady, polewa czekoladowa, ozdoby czekoladowe . Az dziwne, ze takich tortow normalnie w sprzedazy nie ma . Zjadlabym teraz taki.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Zaraz sie porzygam. Widzialyscie?[/QUOTE]

Wykluczyłas wszystko co ja lubie Ja wlasnie czekoladowego ciasta nie lubie za bardzo, za ciężkie mi sie wydaje. A juz w ogole nie zjem ciasta z alkoholem. Nie smakuje mi
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:10   #3986
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40440327]
Ale jaki koktajl? Oreo z roztopionymi lodami? Co do sponiewierania czekoladowego to rozumiem.

Nie lubie rodzynek, owocow na torach i ciastach, serkow, galaretek, budyniowatych mazi itp. Pare razy dostawalam torty, ktore robione byly na zamowienie: ciasto czekoladowe, krem czekolady, polewa czekoladowa, ozdoby czekoladowe . Az dziwne, ze takich tortow normalnie w sprzedazy nie ma . Zjadlabym teraz taki.[/QUOTE]

Miksuje lody + oreo+ syrop+ troszke mleka. Pycha

Moj ulubiony tort nazywa sie Royal, na spodzie jest nugat, ktory smakuje jak nutella, na tym jest mus czekoladowy, kakao na wierzchu, ozdobiony jest zlotymi perelkami
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:48   #3987
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wykluczyłas wszystko co ja lubie Ja wlasnie czekoladowego ciasta nie lubie za bardzo, za ciężkie mi sie wydaje. A juz w ogole nie zjem ciasta z alkoholem. Nie smakuje mi
A ja lubie. Krem czekoladowy z wodka albo rumem . Tak samo ciasto czekoladowe.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Miksuje lody + oreo+ syrop+ troszke mleka. Pycha

Moj ulubiony tort nazywa sie Royal, na spodzie jest nugat, ktory smakuje jak nutella, na tym jest mus czekoladowy, kakao na wierzchu, ozdobiony jest zlotymi perelkami
Za przepis dziekuje. Jak mi sie zeby uspokoja to sprobuje.

Brzmi slodko i ladnie. Zlote perelki mnie przekonaly. Ja lubie glitter jadany w spreju. Wszysto bym nim wypsikala jakby sie dalo . Smakowo jednak do miesa nie pasuje.
---------------------------------------------
Gazetka z D.

Napisali, ze nowy zel do brwi IsaDory juz jest. Ciekawe czy naprawde bedzie na polkach. ID zmieniala polskiego dystrybutora i od miesiecy dostawy w Douglasach nie bylo. Musze koniecznie obadac, choc nie nastawiam sie pozytywnie. Przezroczysty odcien, jasny braz i ciemny braz. Nie dosc, ze zredukowali o jeden odcien to jasny braz jest cieplakiem . Swatcha ciemnego nie widzialam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 00:23   #3988
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40443190]
Za przepis dziekuje. Jak mi sie zeby uspokoja to sprobuje.

Brzmi slodko i ladnie. Zlote perelki mnie przekonaly. Ja lubie glitter jadany w spreju. Wszysto bym nim wypsikala jakby sie dalo . Smakowo jednak do miesa nie pasuje.

[/QUOTE]



Ja myslalam o tym zelu do brwi.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 01:03   #3989
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja tez. Dawno temu. Niestety na zadnej brytyjskiej stronie, ktora do nas wysyla go nie ma

Kolorystyka jest jednak jakas pomylka. Ten zolty i karmelowy sa przerazajace. Nie wyobrazam sobie takich brwi. Tylko Granite mi sie podoba. Pozostale dwa niestety cieplaki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:31   #3990
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Jamesku skoro tak bardzo lubisz czekoladę, to może spróbuj zrobić mus czekoladowy? Na kwestii smaku jest przepis, który nieodmiennie sprawia, że mi ślina cieknie, jest bardzo prosty, szybki i prze-py-szny!

ps. mi niedobrze się zrobiło, jak przeczytałam to: klik
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.