Usuwanie blizn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 18:16   #1
gragas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Usuwanie blizn


Witajcie. Mam 16 lat i niestety mój okres dojrzewania jest tragiczny. Mianowicie trądzik, który pozostawia po sobie blizny. Nie wiem jak długo jeszcze to będzie trwało, ale postanowiłem że kiedyś wybiorę się do jakiegoś salonu medycyny estetycznej by je usunąć. Wiem, że kiedy trądzik jest aktywny to nawet nie mam po co tam iść. Wydaję mi się, że laser Fraxel restore poradziłby sobie z tym doskonale. Co prawda jest dosyć drogi bo 900zł za policzki, ale w przyszłości raczej nie będzie to stanowiło dla mnie problemu. Byłem też u dermatologa, który powiedział że żadna maść nie zregeneruje ubytków w skórze. Więc pozostało tylko usuwanie laserowe.

Jak myślicie w jakim wieku najlepiej przystąpić do działania? Myślicie, że Fraxel to jedne z najlepszych i najbardziej efektywnych wyjść? Jak to jest?

Edytowane przez gragas
Czas edycji: 2014-02-03 o 18:50
gragas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:17   #2
onions
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Usuwanie blizn

Wydaje mi się, że najpierw trzeba wyleczyć trądzik. Potem szukać czegoś na blizn, bo może wejdzie coś nowego skutecznego i mniej bolesnego
onions jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:32   #3
gragas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Usuwanie blizn

Nie wszystkie zabiegi są bolesne. Wie ktoś może jaki zabieg jest najskuteczniejszy? Bo są ich dziesiątki, które dają podobne efekty. Jedne tańsze drugie droższe.. zagubić się w tym można. Wiem, że w wieku 16 lat nie warto robić sobie takich zabiegów ze względu na okres dojrzewania Dlatego planuje rozpocząć zabiegi w wieku 18 lat. Blizny nie są zbyt duże. Mam nadzieje, że "coś" będzie w stanie mi pomóc. A może dziurki same znikną.. hmm.. czas pokaże.

Edytowane przez gragas
Czas edycji: 2014-02-03 o 20:53
gragas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 21:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.