Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-23, 19:56   #31
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Tak zajarzyłam teraz, że napisałaś o karmelowych blondach, idziesz w ciepły kolor?
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:37   #32
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Wpadłam dzisiaj na te zdjęcia przez przypadek i... Jestem zachwycona. Do tego będę dążyć !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b6f66c2aac467ec5124c58f4ced2285.jpg (38,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long-bob.jpg (22,4 KB, 140 załadowań)
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 18:23   #33
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Wpadłam dzisiaj na te zdjęcia przez przypadek i... Jestem zachwycona. Do tego będę dążyć !
No to długa droga przed Tobą Jasny blond będzie Ci pasował.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:05   #34
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Pilnuj się tylko tego, żeby właśnie żadne rudości i ciepłe kolory, bo "stracisz buzię".
Będziesz mieć fryzurę osobno i twarz osobno.
A jeśli kolor ma dodać Ci urody, to musi współgrać z twarzą.
Bardzo fajnie, że robisz to u fryzjera a nie na własną rękę, bo samej by Ci pewnie tylko rude kolory powychodziły.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:03   #35
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez kate_w Pokaż wiadomość
Pilnuj się tylko tego, żeby właśnie żadne rudości i ciepłe kolory, bo "stracisz buzię".
Będziesz mieć fryzurę osobno i twarz osobno.
A jeśli kolor ma dodać Ci urody, to musi współgrać z twarzą.
Bardzo fajnie, że robisz to u fryzjera a nie na własną rękę, bo samej by Ci pewnie tylko rude kolory powychodziły.
Rudości zdecydowanie odpadają. Ale po pierwszej dekoloryzacji wiem, że niestety kolor będzie wpadał w czerwone tony. Już kiedyś próbowałam rozjaśniać włosy na własną rękę i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło... Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione fachowo Długa droga przede mną, owszem, ale myślę, że warto !
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:57   #36
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Rudości zdecydowanie odpadają. Ale po pierwszej dekoloryzacji wiem, że niestety kolor będzie wpadał w czerwone tony. Już kiedyś próbowałam rozjaśniać włosy na własną rękę i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło... Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione fachowo Długa droga przede mną, owszem, ale myślę, że warto !
Pewnie, że warto a poza tym zawsze możesz wrócić do ciemniejszych włosów
Czekamy na zdjęcie po metamorfozie
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 18:37   #37
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Ten po prawej na pewno będzie korzystniejszy, bo jest chłodniejszym odcieniem Powodzenia i czekamy na zdjęcia
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 10:29   #38
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Rudości zdecydowanie odpadają. Ale po pierwszej dekoloryzacji wiem, że niestety kolor będzie wpadał w czerwone tony. Już kiedyś próbowałam rozjaśniać włosy na własną rękę i nigdy nic dobrego z tego nie wyszło... Wolę zapłacić i mieć pewność, że będzie to zrobione fachowo Długa droga przede mną, owszem, ale myślę, że warto !
Dziwi mnie jak bardzo ufacie fryzjerom. Nawet jesli dekoloryzacje bedziesz przeprowadzac w salonie nie masz pewnosci co wyjdzie ci na glowie.
I moim zdaniem nie da sie rozjasnic farbowanych przez 10 lat na czarno wlosow do chlodnego odcienia tak od razu, chocby nie wiem jak profesjonalne metody byly stosowane.
Niemniej zycze ci powodzenia i bede sledzic twoj watek
Trzymam kciuki aby udalo ci sie jak najpredzej uzyskac wymarzony odcien wlosow
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:27   #39
CocoBanana
Raczkowanie
 
Avatar CocoBanana
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Dziewczyno, jesteś przepiękna! Masz urodę, jak królewna Śnieżka. Co do zmian,czemu nie, zmiany są dobre, a my kobiety, często je lubimy Najlepiej będzie jeśli udasz się do fryzjera na dekoloryzajację włosów. Absolutnie nie rób tego sama, bo przypuszczam, że nie masz doświadczenia, a skutki tego mogłyby być opłakane i więcej zapłaciłabyś za odbudowę włosów. Osobiście widzę Cie w zdecydowanym rudym! Niebieskie oczy, bladzioszek, rude włosy- dodadzą charakteru i będziesz wyglądać, radośniej, a jednocześnie drapieżnie. Mi bardzo przypominasz urodą do Emmy Stone. Może zerknij na jej wizerunek? Miała również czerń na włosach, blond, ale chyba najlepiej jej w rudym. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m4nc5pDDQE1qfnq1do1_r1_500.jpg (105,1 KB, 67 załadowań)
__________________
Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro.
CocoBanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 07:54   #40
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie jak bardzo ufacie fryzjerom. Nawet jesli dekoloryzacje bedziesz przeprowadzac w salonie nie masz pewnosci co wyjdzie ci na glowie.
I moim zdaniem nie da sie rozjasnic farbowanych przez 10 lat na czarno wlosow do chlodnego odcienia tak od razu, chocby nie wiem jak profesjonalne metody byly stosowane.
Niemniej zycze ci powodzenia i bede sledzic twoj watek
Trzymam kciuki aby udalo ci sie jak najpredzej uzyskac wymarzony odcien wlosow
Ufam, bo mam sprawdzonego fryzjera Oczywiście, że jedna dekoloryzacja nie pomoże, fryzjerka od razu mnie uprzedziła. Ale będziemy rozjaśniać je stopniowo i jak najmniej inwazyjnie.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez CocoBanana Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jesteś przepiękna! Masz urodę, jak królewna Śnieżka. Co do zmian,czemu nie, zmiany są dobre, a my kobiety, często je lubimy Najlepiej będzie jeśli udasz się do fryzjera na dekoloryzajację włosów. Absolutnie nie rób tego sama, bo przypuszczam, że nie masz doświadczenia, a skutki tego mogłyby być opłakane i więcej zapłaciłabyś za odbudowę włosów. Osobiście widzę Cie w zdecydowanym rudym! Niebieskie oczy, bladzioszek, rude włosy- dodadzą charakteru i będziesz wyglądać, radośniej, a jednocześnie drapieżnie. Mi bardzo przypominasz urodą do Emmy Stone. Może zerknij na jej wizerunek? Miała również czerń na włosach, blond, ale chyba najlepiej jej w rudym. Pozdrawiam
Tak tak, oczywiście nie będę robić tego sama, dzisiaj o 10:00 mam wizytę w salonie na dekoloryzację Emma wygląda najlepiej w rudym, ale chodzi też o rysy twarzy: ja mam pyzatą buzię, a ona raczej taką "zgrabną".Poza tym mam problemy z cerą, chciałabym zaczerwieniena jak najbardziej ukryć, a czy rudości jeszcze to uwydatnią?
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 13:30   #41
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Ufam, bo mam sprawdzonego fryzjera Oczywiście, że jedna dekoloryzacja nie pomoże, fryzjerka od razu mnie uprzedziła. Ale będziemy rozjaśniać je stopniowo i jak najmniej inwazyjnie.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



Tak tak, oczywiście nie będę robić tego sama, dzisiaj o 10:00 mam wizytę w salonie na dekoloryzację Emma wygląda najlepiej w rudym, ale chodzi też o rysy twarzy: ja mam pyzatą buzię, a ona raczej taką "zgrabną".Poza tym mam problemy z cerą, chciałabym zaczerwieniena jak najbardziej ukryć, a czy rudości jeszcze to uwydatnią?
Owszem, rudości i czerwienie uwydatniają wszelkie niedoskonałości skóry, zwłaszcza rozszerzone naczynia, plamy i inne przebarwienia.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 15:23   #42
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Tadam ! Niestety zdjęcie nie oddaje w pełni kolorów, ale włosy są zdecydowanie karmelowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11209.jpg (36,6 KB, 634 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11216.jpg (32,5 KB, 407 załadowań)
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 18:24   #43
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Ładnie Ci, oczywiście wiadomo, że tak zdecydowanej zmiany koloru nie sposób dokonać natychmiast, dlatego efekt jest subtelny. Wydaje mi się, że na górze wyszło nieco jaśniej - czy przypadkiem nie podcięłaś trochę włosów?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 19:43   #44
olenka6070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Farbowanie na blond to dłuuuuga droga sama coś o tym wiem od swojego kasztanowego koloru doszłam do jasnego bblondu, trwało to długo Ale się opłacało a po drodze mialam rozne kolory. A oto moj obecny kolor Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-03-02 20.13.20.jpg (41,6 KB, 303 załadowań)
olenka6070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 22:27   #45
olenka6070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Może i masz rację chodząc do fryzjera Ale na samą im nie ufam może dlatego, że nigdy nie trafiłam na dobrego, więc malowalam je sama gdybym teraz wiedziała co wiem teraz o moich włosach, co im wolno A czego nie byłoby mi łatwiej uważam że dobrze byłoby Ci w blond, trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie blondynki!

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Dobrze ze idziesz z tym do fryzjera, chociaż ja sama im nie ufam Ale to dlatego ze nigdy nie trafiłam na dobrego, więc sama m alowalam wlosy. Gdybym wtedy wiedziała co wiem teraz o moich włosach co lubią A czego nie byłoby mi o wiele łatwiej taka koloruzacja niestety strasznie niszczy wlosy ale cos za cos. życzę powodzenia, podejrzewam że ładnie byłoby Ci w blondzie pozdrawiam wszystkie blondynki!
olenka6070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:47   #46
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Ci, oczywiście wiadomo, że tak zdecydowanej zmiany koloru nie sposób dokonać natychmiast, dlatego efekt jest subtelny. Wydaje mi się, że na górze wyszło nieco jaśniej - czy przypadkiem nie podcięłaś trochę włosów?
Ten kolor podoba mi się niesamowicie, a mój Luby jest zachwycony Chwilowo pozostanę przy takim. Tak, podcięłam włosy i wypazurkowałam je.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

[QUOTE=olenka6070;50497241]Może i masz rację chodząc do fryzjera Ale na samą im nie ufam może dlatego, że nigdy nie trafiłam na dobrego, więc malowalam je sama gdybym teraz wiedziała co wiem teraz o moich włosach, co im wolno A czego nie byłoby mi łatwiej uważam że dobrze byłoby Ci w blond, trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie blondynki! [COLOR="Silver"]

Dziękuję !
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 16:13   #47
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Tu widać kolor lepiej, choć i tak jest jaśniejszy Mam aparat do D...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11227.jpg (34,8 KB, 606 załadowań)
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:52   #48
Agataar1407
Przyczajenie
 
Avatar Agataar1407
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Tu widać kolor lepiej, choć i tak jest jaśniejszy Mam aparat do D...
Pewnie, że tak lepiej.. Czarny kolor dodaje lat , a teraz wyglądasz tak bardziej dziewczęco, lekko.
Ja też w czasie studiów miałam ciemne włosy (ciemny brąz) , mając delikatne rysy twarzy i jasną cerę po zmiane koloru na jasny ( w tej chwili jasny rozświetlony blond )wyglądałam o niebo lepiej. Więc sądzę , że jeżeli masz jasną cerę to z pewnością wyszło Ci to na dobre - nie ma dużego kontrastu , a twarz i na niej makijaż od razu inaczej wygląda.
Agataar1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:08   #49
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Twoja twarz w tym nowym kolorze wydaje się mniej blada i bardziej promienna. Świetnie pasuje Ci także nowa fryzurka Bardzo ładnie wyglądasz
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 08:41   #50
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Tu widać kolor lepiej, choć i tak jest jaśniejszy Mam aparat do D...
I w tych czarnych było ładnie i w tych tez jest dobrze. Wyglądasz teraz
"łagodniej".
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 07:43   #51
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
I w tych czarnych było ładnie i w tych tez jest dobrze. Wyglądasz teraz
"łagodniej".
Mam wrażenie, że wyglądam dojrzalej
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:04   #52
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że wyglądam dojrzalej
To też, bo paradoksalnie w tych ciemniejszych według mnie wyglądałaś młodziej. Ale teraz też jest ładnie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:48   #53
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Ja tylko napomknę, że dla mnie wygladasz idealnie. Cóż za cera! Sama chciałabym taką mieć porcelanową skórę
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:05   #54
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ja tylko napomknę, że dla mnie wygladasz idealnie. Cóż za cera! Sama chciałabym taką mieć porcelanową skórę
Niestety ona nie jest porcelanowa, raczej jak kość słoniowa. Choć w dalszym ciągu jest jasna, to fakt.
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:47   #55
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Już postanowione: będzie karmelowy brąz Do czarnego nie wrócę na pewno, 10 lat w jednym kolorze to zdecydowanie za długo. Zakończyłam niedawno pewien rozdział w swoim życiu i stąd chęć zmiany. Zacznę na nowo z nową fryzurą
Nie rozczaruj się.Karmelowy brąz może Ci nie wyjść jeśli od 10 lat farbujesz włosy na czarno, to Twoje włosy są sfarbowane. Włosy będą zniszczone,porowate z nie po domykanymi łuskami.Poza tym będą wymagałby odbudowy i podcięcia.Mogą wymagać również poprawy koloru gdyż kolor może szybciej wychodzić z włosa.Rozjaśniałam już kilka razy czarne włosy i kolor wpada bardziej w tzw " żółtą sraczkę" niż śliczny carmel.Proponuję zejść ile się da przy jednej wizycie i zafarbować na możliwie jednolity kolor.A później stopniowo go rozjaśniać.Jeśli jednak decydujesz się na dekolor efekt może być bardziej równy ale włos w gorszej kondycji.Z doświadczenia wiem że jeśli ktoś ma mocne włosy w kolorze czarnym to najgorzej wywabić farbę z końców.Uważaj również na odrosty.Jeśli Twój naturalny kolor to np. ciemny blond i masz spory odrost, to kolor końcowy może być niejednolity tzn. odrost o mocniejszym odcieniu a reszta włosów w odcieniu zgaszonym.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Tadam ! Niestety zdjęcie nie oddaje w pełni kolorów, ale włosy są zdecydowanie karmelowe
To wcale nie jest karmel...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:50   #56
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

A ja Cie jak najbardziej widze w blond
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:18   #57
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Nie rozczaruj się.Karmelowy brąz może Ci nie wyjść jeśli od 10 lat farbujesz włosy na czarno, to Twoje włosy są sfarbowane. Włosy będą zniszczone,porowate z nie po domykanymi łuskami.Poza tym będą wymagałby odbudowy i podcięcia.Mogą wymagać również poprawy koloru gdyż kolor może szybciej wychodzić z włosa.Rozjaśniałam już kilka razy czarne włosy i kolor wpada bardziej w tzw " żółtą sraczkę" niż śliczny carmel.Proponuję zejść ile się da przy jednej wizycie i zafarbować na możliwie jednolity kolor.A później stopniowo go rozjaśniać.Jeśli jednak decydujesz się na dekolor efekt może być bardziej równy ale włos w gorszej kondycji.Z doświadczenia wiem że jeśli ktoś ma mocne włosy w kolorze czarnym to najgorzej wywabić farbę z końców.Uważaj również na odrosty.Jeśli Twój naturalny kolor to np. ciemny blond i masz spory odrost, to kolor końcowy może być niejednolity tzn. odrost o mocniejszym odcieniu a reszta włosów w odcieniu zgaszonym.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



To wcale nie jest karmel...
Włosy są zdecydowanie karmelowe Napisałam przecież, że nie mogę tylko uchwycić tego na zdjęciu
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:10   #58
ewelinaisaba
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaisaba
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 32
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Wpisz w google przedłużony bob, od razu jak spojrzałam na Twoje zdjęcie ,,widziałam Cię" w tej fryzurze. Kolor zostaw-pasuje do Ciebie!
ewelinaisaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 19:59   #59
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Tu widać kolor lepiej, choć i tak jest jaśniejszy Mam aparat do D...

Jesteś śliczna, w nowym kolorze wyglądasz rewelacyjnie
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:20   #60
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Włosy są zdecydowanie karmelowe Napisałam przecież, że nie mogę tylko uchwycić tego na zdjęciu
Carmel jest w zupełnie innym odcieniu i na pewno nie jest to ten odcień jaki tu pokazujesz. Carmel jest zdecydowanie bardziej podchodzący pod żółty a tu mamy brąz i nawet nie wiem jakie światło Ci tego brązu nie zmieni.To nawet jest inny poziom jeśli chodzi o kolorystykę...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-25 12:34:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.