Pomadkomaniaczki - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 16:03   #871
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ej...bo ja oszczedzac mialam!
i to jest właśnie oszczędzanie ile ta pomadka kosztuje w Sephorze lub Douglasie? za 39 zł, to jak za darmo na prezent z okazji dnia matki też się świetnie nadaje
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:17   #872
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Czy musicie kusić? Czerwieni mam pod dostatkiem i dziś przytachałam kolejne dwa błyszczole...
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:29   #873
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

ja właśnie czerwieni nie mam żadnej, to jest pretekst żeby brać chociaż pewnie jej na ustach nie będę nosiła ...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:32   #874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
i to jest właśnie oszczędzanie ile ta pomadka kosztuje w Sephorze lub Douglasie? za 39 zł, to jak za darmo na prezent z okazji dnia matki też się świetnie nadaje
no niby tak tylko moja mama już sobie wybrała prezent na dzien matki
oj zawsze sie cos znajdzie do kupienia jak czlowiek ma oszczedzac:P!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:47   #875
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no niby tak tylko moja mama już sobie wybrała prezent na dzien matki
oj zawsze sie cos znajdzie do kupienia jak czlowiek ma oszczedzac:P!
fakt

właśnie przeczytałam Twoją historię paletki nude tude, nieźle Cię skasowali ja zapłaciłam za swoją (tą z panienkami) 45 zł (normalnie bez łaski policzono mi - 50 %)...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 17:05   #876
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja właśnie czerwieni nie mam żadnej, to jest pretekst żeby brać chociaż pewnie jej na ustach nie będę nosiła ...
ewentualnie dasz na wymiankę i dasz mi cynk :P

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no niby tak tylko moja mama już sobie wybrała prezent na dzien matki
oj zawsze sie cos znajdzie do kupienia jak czlowiek ma oszczedzac:P!
No ja mojej też już kupiłam (chociaż moja mama, niegdyś wielka przeciwniczka błyszczyków, teraz uznaje tylko je)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 20:39   #877
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

heh kusi nadal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 21:12   #878
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

W ciągu tygodnia przybyło mi nagle 6 szminek i jeden błyszczyk :/ jeszcze ponad tydzień temu miałam tylko jedną szminkę, której nie używałam i jeden błyszczyk, którego używałam od ok. pół roku..
Muszę z tym skończyć na jakiś czas, bo miałam oszczędzać
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:25   #879
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kusi nadal
Dymku nie pisz mi tu takich brzydkich rzeczy, grzecznie Ciebie proszę ja



Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
W ciągu tygodnia przybyło mi nagle 6 szminek i jeden błyszczyk :/ jeszcze ponad tydzień temu miałam tylko jedną szminkę, której nie używałam i jeden błyszczyk, którego używałam od ok. pół roku..
Muszę z tym skończyć na jakiś czas, bo miałam oszczędzać
Ale mało miałaś to jesteś rozgrzeszona! A co fajnego kupiłaś i co miałaś?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:42   #880
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ale mało miałaś to jesteś rozgrzeszona! A co fajnego kupiłaś i co miałaś?
Miałam Rimmel Hydra Renew - Classic Wine (bordo) i błyszczyk Paese Milky Lips (chyba najlepszy błyszczyk ever). Teraz kupiłam:
- Kate Moss for Rimmel 019 (na moich ustach to dość ciemny róż)
- Rimmel Lasting Finish - 240 Undressed (kupiona dziś, jestem nią zachwycona wreszcie udało mi się uzyskać efekt nude, co w moim przypadku jest trudne, bo mam bardzo ciemne usta)
- Maybelline Color Sensational - 715 Choco Cream (kupiona trochę w ciemno, byłam z niej bardzo niezadowolona, bo w ogóle nie kryła i "marszczyła" usta... teraz używam ją na Undressed dla rozjaśnienia i jest ok)
- Manhattan Soft Mat 54L (ciemny, mocny róż)
- Manhattan Soft Mat 95 G (beż)
- Manhattan Soft Mat 95 M (brąz... te pomadki Manhattanu mają 100% krycie )
- słynny błyszczyk Essence Stay With Me - My favourite milkshake (w ogóle nie jestem zadowolona z niego)
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 22:14   #881
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

To widzę, ze nic nam się nie pokrywa. Jestem essencomaniaczką, ale żadnego Stay nie mam. Rimmela też nie mam żadnego (chociaż kuszą mnie na blogach) i Manhattanu też u mnie nie znajdziesz. Wstawiaj zdjęcia i (nie)kuś
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 22:47   #882
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dymku nie pisz mi tu takich brzydkich rzeczy, grzecznie Ciebie proszę ja




Ale mało miałaś to jesteś rozgrzeszona! A co fajnego kupiłaś i co miałaś?
kupilam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 22:49   #883
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

No nie wiem, bo mam beznadziejne usta górna warga bardzo ciemna, a dolna jasna, ale z ciemną obwódką to wygląda tak jakbym sobie górną wargę malowała ciemną szminką, dolną wargę jaśniejszą szminką i do tego jeszcze obrysowała ją ciemną konturówką - masakra Tylko ciemne pomadki i ta kryjąca od Manhattanu są w stanie to zakryć.
Aha, i dopiero jakoś niedawno zaczęłam na to zwracać uwagę i zdałam sobie sprawę, że ktoś może sobie pomyśleć, że tak głupio sobie usta maluję, dlatego zaczęłam kupować szminki

Co do szminek z Essence - są bardzo chwalone na kwc, ale w sklepie jakoś mi nie zawróciły w głowie - może dlatego, że wiele z nich ma drobinki (nie lubię) i jakoś szybko odwróciłam wzrok od nich przez to

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-05-26 o 09:29
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 15:19   #884
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cześć Babeczki!

Przyszłam pożalić się na nowe pomadki Vipery, te randkowe (seria Randez-Vous). Miały być metalowe opakowania z wyrytym tulipanowym wzorkiem, tak się nimi podekscytowałam, a tu... wielka lipa! Chodzi mi własnie o opakowanie, rozczarowałam się nim, bo to zwykły plastik, stylizowany na metal Planowałam wybrać pomadkę od Vipery dla mamy na prezent z okazji Dnia Matki - miało być praktycznie (pomadka) i zarazem estetycznie (eleganckie opakowanie). Wybrałam odcień, w domu zaglądam do pudełeczka i... Aż mi głupio się zrobiło, że nie zwróciłam na to uwagi wcześniej, byłam przekonana, ze opakowanie jest metalowe... No a jest, w mojej opinii, tandetne :/
Jednym słowem - rozczarowanie!

Poleciałam po jeszcze jedną pomadkę - tym razem Catrice (wzięłam Gentle Nude is Back). Mama dostała obie - i jest zadowolona, ale kolorystycznie bardziej jej przypasowała Vipera (nr 63)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Złowiłam dziś szminkę Vipery w odcieniu nr 72, z serii Rendez-vous, skusiły mnie zdjęcia z wątku
Faktycznie, kolor ciekawy, ale za te plastikowe, kiczowate opakowania, które miały chyba w założeniu być "eleganckie" (w sumie są eleganckie "inaczej" ) NIE KUPIĘ! Choćby nie wiem, jak miały atrakcyjne kolory, nie skuszą mnie i już! OBRAZIŁAM SIĘ!

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Co do szminek z Essence - są bardzo chwalone na kwc, ale w sklepie jakoś mi nie zawróciły w głowie - może dlatego, że wiele z nich ma drobinki (nie lubię) i jakoś szybko odwróciłam wzrok od nich przez to
Ja przez to też długi czas nie zwracałam na nie uwagi - właśnie przez te drobiny, perłę i brokat - coś okropnego!
Ale esenc ma też matowe (bezdrobinowe) pomadki Są to m.in.:
- All About Cupcake
- In the Nude
- Creamy Nude
- Almost Famous
- Red Carpet
i jeszcze ze 2-3 odcienie pewnie by się znalazły
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 15:57   #885
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kupilam!
i jeszcze mi napisz, że będziesz mnie kusiła na blogu

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
No nie wiem, bo mam beznadziejne usta górna warga bardzo ciemna, a dolna jasna, ale z ciemną obwódką to wygląda tak jakbym sobie górną wargę malowała ciemną szminką, dolną wargę jaśniejszą szminką i do tego jeszcze obrysowała ją ciemną konturówką - masakra Tylko ciemne pomadki i ta kryjąca od Manhattanu są w stanie to zakryć.
Aha, i dopiero jakoś niedawno zaczęłam na to zwracać uwagę i zdałam sobie sprawę, że ktoś może sobie pomyśleć, że tak głupio sobie usta maluję, dlatego zaczęłam kupować szminki

Co do szminek z Essence - są bardzo chwalone na kwc, ale w sklepie jakoś mi nie zawróciły w głowie - może dlatego, że wiele z nich ma drobinki (nie lubię) i jakoś szybko odwróciłam wzrok od nich przez to
Tylko pytanie czy inni też widzą Twoje usta w ten sposób? Pewnie jakieś ciemniejsze pomadki, dobrze kryjące byłyby w stanie to zatuszować
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Poleciałam po jeszcze jedną pomadkę - tym razem Catrice (wzięłam Gentle Nude is Back). Mama dostała obie - i jest zadowolona, ale kolorystycznie bardziej jej przypasowała Vipera (nr 63)
...
Ja przez to też długi czas nie zwracałam na nie uwagi - właśnie przez te drobiny, perłę i brokat - coś okropnego!
Ale esenc ma też matowe (bezdrobinowe) pomadki Są to m.in.:
- All About Cupcake
- In the Nude
- Creamy Nude
- Almost Famous
- Red Carpet
i jeszcze ze 2-3 odcienie pewnie by się znalazły
Jak dla mnie opakowanie jest mało ważne- liczy się zawartość. Chociaż nie dziwię się, że jesteś zła, skoro to miał być prezent (wtedy opakowanie ma dla mnie większe znaczenie). Najważniejsze, aby mama była zadowolona. Ja jakoś do vipery nie mam zaufania.

Pomadki essence macałam w sklepie, jednak miałam wrażenie, że są one kiepskiej jakości.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:09   #886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
i jeszcze mi napisz, że będziesz mnie kusiła na blogu
.
TAK! bedziesz musiala ulec moim pokusom i nabyc szminke!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:19   #887
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

nie dam się chyba, że chcesz mojego bankructwa
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:19   #888
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja ostatnio uległam błyszczykowi z Essence w kolorze 03 Stay With Me. Mam juz drugie opakowanie My favourite milkshake i bardzo go lubię więc chciałam wypróbować inny kolor.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:57   #889
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pomadkomaniaczki

dopiero ostatnio dojrzewam do szminek mam perłową Rimmel i czerwoną Artdeco w kolekcji. Wciąż trochę się wzbraniam przed użyciem "pełni" czerwieni, tylko trochę na palec i nie przesadzam, chciałabym się odważyć wreszcieee, ale boję się, że będę wyglądać wulgarnie :P
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 17:06   #890
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie dam się chyba, że chcesz mojego bankructwa
a tam- to raczej dobra inwestycja będzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 17:45   #891
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Jak dla mnie opakowanie jest mało ważne- liczy się zawartość. Chociaż nie dziwię się, że jesteś zła, skoro to miał być prezent (wtedy opakowanie ma dla mnie większe znaczenie). Najważniejsze, aby mama była zadowolona. Ja jakoś do vipery nie mam zaufania.
Co do tych pomadek Vipery, to czuję się trochę oszukana, bo sugerowałam się opisami (na KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...st.html&next=1 - ze str Vipery), no i przede wszystkim opisem producenta na stronie:
Cytat:
Randkowa kolekcja szminek Vipery - RENDEZ-VOUS - zapakowana jest w śliczne metalowe oprawki obsypane stonowanym srebrem i motywem tulipanów.
Cytat:
kolekcja podana w eleganckiej metalowej oprawce
A prawda jest taka, że oprawka jest plastikowa, powleczona srebrną farbą, mającą udawać metal :/ Metalowa jest tylko ta część, z której wysuwa się sztyft - reszta to plastik Mam chyba prawo po takim opisie czuć się oszukana?

Zgadzam się z tym, że opakowanie nie jest najważniejsze. Tyle, że ja mam lekkie odchylenie, jeśli chodzi o szminki Oprócz koloru i jakości zwracam też uwagę (i przywiązuję wagę) na opakowanie - po prostu lubię jak szminka jest ładnie podana Choć ładnie to pojęcie względne Dla mnie wabikiem jest metalowa oprawka - uwielbiam! Prosta, klasyczna, bez zbędnych bajerów, metalowa dla mnie równa się = elegancka. No mam taką słabość... Jeśli jakościowo i kolorystycznie (no i cenowo) szminka mi odpowiada, a do tego oprawiona jest w metal to... Podnosi mi to komfort stosowania i umila używanie

Żeby nie było, mam też "plastikowe" szminki Te stanowią ok. połowy moich zbiorów
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-05-26 o 17:46
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 18:03   #892
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uległam błyszczykowi z Essence w kolorze 03 Stay With Me. Mam juz drugie opakowanie My favourite milkshake i bardzo go lubię więc chciałam wypróbować inny kolor.
Słyszałam o nich dobre opinie I limitkowe błyszczyki essence lubię

Cytat:
Napisane przez gabrielika Pokaż wiadomość
dopiero ostatnio dojrzewam do szminek mam perłową Rimmel i czerwoną Artdeco w kolekcji. Wciąż trochę się wzbraniam przed użyciem "pełni" czerwieni, tylko trochę na palec i nie przesadzam, chciałabym się odważyć wreszcieee, ale boję się, że będę wyglądać wulgarnie :P
A może to zbyt mocna czerwień? Albo aby oswoić się z czerwienią możesz spróbować z błyszczykiem

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a tam- to raczej dobra inwestycja będzie
no pewnie, że będzie tyle, że ja już nie wiem czym malować usta, bo wszystkim bym chciała, a usta mam jedne :P

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Co do tych pomadek Vipery, to czuję się trochę oszukana, bo sugerowałam się opisami (na KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...st.html&next=1 - ze str Vipery), no i przede wszystkim opisem producenta na stronie:
A prawda jest taka, że oprawka jest plastikowa, powleczona srebrną farbą, mającą udawać metal :/ Metalowa jest tylko ta część, z której wysuwa się sztyft - reszta to plastik Mam chyba prawo po takim opisie czuć się oszukana?

Zgadzam się z tym, że opakowanie nie jest najważniejsze. Tyle, że ja mam lekkie odchylenie, jeśli chodzi o szminki Oprócz koloru i jakości zwracam też uwagę (i przywiązuję wagę) na opakowanie - po prostu lubię jak szminka jest ładnie podana Choć ładnie to pojęcie względne Dla mnie wabikiem jest metalowa oprawka - uwielbiam! Prosta, klasyczna, bez zbędnych bajerów, metalowa dla mnie równa się = elegancka. No mam taką słabość... Jeśli jakościowo i kolorystycznie (no i cenowo) szminka mi odpowiada, a do tego oprawiona jest w metal to... Podnosi mi to komfort stosowania i umila używanie

Żeby nie było, mam też "plastikowe" szminki Te stanowią ok. połowy moich zbiorów
No to się nie dziwię. :/
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 18:54   #893
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Mi opakowanie Vipery nie przeszkadza, ale widziałam, co biorę- kupując przez internet rzeczywiście można się rozczarować Ja tam Viperę lubię za całokształt
I stało się, kupiłam pierwszą szminkę z kategorii nude- ale za to jaka śliczna Wzięłam Catrice 190 The Nudder the Better. Nie jest to typowy cielak i nie daje efektu korektora (nie zrozumiem, dlaczego niektóre dziewczyny takiego pożądają, no serio ), tylko dość naturalny beżoróż, śliczny Miałam kupić kolor 110 (chyba In the Nude?), ale porównałam je w teście i ten drugi był cieplejszy, więc zrezygnowałam. Nie wiem, czy przekonam się do tak jasnego koloru, na razie nakładam go na wierzch dłoni i się cieszę Ciężko się przestawić z mocnych kolorów na taki sofcik.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 19:34   #894
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Generalnie ja też lubię pomadki Vipery - za tą cenę są ok Miałam dotąd jedynie te z serii Cream Color (jeszcze jak były w takim pastelowo-różowym opakowaniu), zużyłam ich aż 4 sztuki Więc to o czymś świadczy Tzn o tym, że pomadki były niezłe skoro je kupowałam, no i podoba mi się ich gama kolorystyczna - duży wybór odcieni codziennych, bezpiecznych.
Może wrócę do jeszcze raz do tej serii Tzn. kupiłabym na pewno jakąś pomadkę Cream Color (znów zmienili opakowanie, teraz ta seria jest czarna z kwiatkami? Jeżeli dobrze kojarzę ) tylko, że mam tyyyleee do zużycia... Gdybym miała mniej to bym się na nią skusiła.

A tak to może skuszę się na Celię... Chociaż nie potrzebuję kolejnej szminki, to pokusa jest silniejsza od rozumu A argumentuję (i usprawiedliwiam) sobie ten zakup, że jeszcze żadnej pomadki Celii nie miałam Kusi mnie seria Nude z pomadko-błyszczyków, ale sprawdzałam sobie już testery i bardzo delikatne one są... takie transparentne, praktycznie nie dają koloru, obawiam się, ze na moich ustach, niezależnie od tego jaki kolor wybiorę i tak wszystkie będą wyglądać tak samo - tzn. bezbarwnie, że dadzą tylko połysk. No więc może coś z tej zwykłej serii pomadko-błyszczyków? Tyle, ze praktycznie większość odcieni z tej serii zawiera drobinki (których nie lubię) - to na podstawie oględzin testerów w drogerii.
I tu moje pytanie, bo się w drogerii nie mogę połapać wśród wystawionych testerów, do tych które maja w swojej kolekcji pomadki Celii - jakie opakowania ma seria z kolagenem, a jakie seria Esencja Kobiecości? I jakie mają wykończenia? Tzn. czy z kolagenem są tylko bezdrobinkowe, a w Esencji są różne wykończenia?
Bo kojarzy mi się, że "Esencja..." ma opakowania bordowe, błyszczyko-pomadki (i te zwykłe i Nude) są jasno-złote... A te z kolagenem?
Wytłumaczy ktoś łopatologicznie...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:06   #895
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A tak to może skuszę się na Celię... Chociaż nie potrzebuję kolejnej szminki, to pokusa jest silniejsza od rozumu A argumentuję (i usprawiedliwiam) sobie ten zakup, że jeszcze żadnej pomadki Celii nie miałam Kusi mnie seria Nude z pomadko-błyszczyków, ale sprawdzałam sobie już testery i bardzo delikatne one są... takie transparentne, praktycznie nie dają koloru, obawiam się, ze na moich ustach, niezależnie od tego jaki kolor wybiorę i tak wszystkie będą wyglądać tak samo - tzn. bezbarwnie, że dadzą tylko połysk. No więc może coś z tej zwykłej serii pomadko-błyszczyków? Tyle, ze praktycznie większość odcieni z tej serii zawiera drobinki (których nie lubię) - to na podstawie oględzin testerów w drogerii.
I tu moje pytanie, bo się w drogerii nie mogę połapać wśród wystawionych testerów, do tych które maja w swojej kolekcji pomadki Celii - jakie opakowania ma seria z kolagenem, a jakie seria Esencja Kobiecości? I jakie mają wykończenia? Tzn. czy z kolagenem są tylko bezdrobinkowe, a w Esencji są różne wykończenia?
Bo kojarzy mi się, że "Esencja..." ma opakowania bordowe, błyszczyko-pomadki (i te zwykłe i Nude) są jasno-złote... A te z kolagenem?
Wytłumaczy ktoś łopatologicznie...
Celia Nude mimo transparentności na ręce, daje całkiem wyraźny kolor na ustach Mam kilka odcieni i to co wyglądało na niewinny, połyskliwy róż na łapce, jest na ustach zimny, widocznym różem Nude'kowe odcienie są fajne o ile dobrze dobierzesz je do swojego typu urody.

Zastanawiałam się czy się nie skusić na te z normalnej kolekcji, ale wszystkie mają brokat a tego zbytnio nie lubię.

BTW. Jak Wasze odczucia względem KOBO? Kupiłam jakiś czas temu Coral Chic i jest delikatnie mówiąc średnia => KLIK!. Czy inne kolory też są takiej paskudnej jakości?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2012-05-27 o 20:09
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 17:23   #896
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomadkomaniaczki

Pomadek Kobo nie polecam, mam kolor Orange i podkreśla skórki i wygląda ciężko na ustach.


To niedokładnie ten wątek, ale może mi doradzicie. Szukam półtransparentnego błyszczyka w kolorze fioletowego różu. Chodzi mi o to, żeby nie dawał kryjącego wykończenia tak jak np. błyszczyki Revlonu, ale był lekki i łatwy w stosowaniu. Doradzicie coś?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-05-28 o 17:23 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:06   #897
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Celia Nude mimo transparentności na ręce, daje całkiem wyraźny kolor na ustach Mam kilka odcieni i to co wyglądało na niewinny, połyskliwy róż na łapce, jest na ustach zimny, widocznym różem Nude'kowe odcienie są fajne o ile dobrze dobierzesz je do swojego typu urody.

Zastanawiałam się czy się nie skusić na te z normalnej kolekcji, ale wszystkie mają brokat a tego zbytnio nie lubię.
No właśnie pomadki Celii mają różne wykończenia w zależności od serii i dodatkowo w obrębie serii też Dlatego tak mi się wszystkie te serie mylą, bo w drogerii, w której oglądałam Celię jest jeden stand z testerami do kilku serii, bez wyraźnego ich oddzielenia tzn. które testery należą do danej serii :/
Z mojego rozeznania wygląda na to, ze seria błyszczyko-pomadek Nude jest w 100% bezdrobinkowa, seria zwykłych błyszczyko-pomadek w większości jest drobinkowa (ale wydaje mi się, ze jest też tam kilka bezdrobinkowych ), seria z kolagenem jest chyba cała bezdrobinkowa a Esencja kobiecości ma kilka wykończeń - matowych (bezdrobinkowych), drobinkowych, perłowych i metalicznych?

Tak więc z innych serii można wygrzebać też coś, co nie ma brokatu
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-05-28 o 20:07
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:19   #898
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Pomadek Kobo nie polecam, mam kolor Orange i podkreśla skórki i wygląda ciężko na ustach.


To niedokładnie ten wątek, ale może mi doradzicie. Szukam półtransparentnego błyszczyka w kolorze fioletowego różu. Chodzi mi o to, żeby nie dawał kryjącego wykończenia tak jak np. błyszczyki Revlonu, ale był lekki i łatwy w stosowaniu. Doradzicie coś?
Ja mam taki różowo - fioletowy odcień właśnie z firmy Revlon i wcale nie jest mocno kryjący Mój kolor nosi nazwę Pastel Lilac.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:26   #899
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam taki różowo - fioletowy odcień właśnie z firmy Revlon i wcale nie jest mocno kryjący Mój kolor nosi nazwę Pastel Lilac.
Hehehe z wymianki ze mną Klusia i jak Ci się sprawuje ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:32   #900
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hehehe z wymianki ze mną Klusia i jak Ci się sprawuje ?
Sprawuje się super, ekstra bajerancko i jestem z niego bardzo zadowolona A jak Ci się sprawują rzeczy ode mnie?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.