Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 15:55   #3511
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Aaa... rozumiem. To na pewno zamówie kw. hialuronowy i serum flavo C. Tylko czy na dzień można to serum używać? nie jest oleiste? czy lepiej na noc? na noc lubie mieć dość tłusto na buzi gdy serum plus kwas mi nie wystarczy mogę na to nałożyć jakiś olej? np różany lub arganowy? myślałam o czymś oczyszczającym może serum azelo? a i może tonik PHA?
...
flavo mozna na dzień/ale po nim jakis spektakularnych efektów się nie spodziewaj odnosnie naczynek...warto by było dodac ten eliksir./co do reszty może Dziewczyny podpowiedzą,bo ja nie uzywam np w ogóle kwasów ze wzgledu na naczynka i dla mnie sama vit c juz jest wystarczająco''mocna''
Generalnie zawsze mozna dołozyć olej/lub niezapychający treściwszy krem...ja mimo wszystko łącze oleje z kremami i tak mi jest najlepiej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:01   #3512
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Trochę mnie odstrasza cena tego eliksiru winogronowego :/ a jak z jego wydajnością?
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:02   #3513
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Trochę mnie odstrasza cena tego eliksiru winogronowego :/ a jak z jego wydajnością?
....
hmm...średnia ,on jest bardzo płynny,ale z drugiej strony ja sobie go nie żałuje bo jako jedyny w sumie gasi mi ogien na twarzy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:09   #3514
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

U mnie jeśli chodzi o naczynka to najgorszy mam ten nos właściwie jego płatki policzki u mnie to takie mini czerwone punkciki które widzę w powiększonym lusterku. A to serum nie zapycha? u mnie łatwo o wysp ...
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:12   #3515
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
U mnie jeśli chodzi o naczynka to najgorszy mam ten nos właściwie jego płatki policzki u mnie to takie mini czerwone punkciki które widzę w powiększonym lusterku. A to serum nie zapycha? u mnie łatwo o wysp ...
...
to Flavo? nie zapycha,jeżeli dobrze tolerujesz gliceryne,mnie nie zapychało,chociaz zapycha mnie 90% kosmetyków dostępnych na rynku..ale wiesz to bardzo indywidualna kwestia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:15   #3516
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A eliksir winogronowy? a jak z serum alezo u osób z skórą naczynkową?
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:22   #3517
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
A eliksir winogronowy? a jak z serum alezo u osób z skórą naczynkową?
....
eliksir ABSOLUTNIE nie zapycha.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 17:33   #3518
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

a możesz mi napisać co Ty używasz na dzień i na noc?
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:39   #3519
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Aaa... rozumiem. To na pewno zamówie kw. hialuronowy i serum flavo C. Tylko czy na dzień można to serum używać? nie jest oleiste? czy lepiej na noc? na noc lubie mieć dość tłusto na buzi gdy serum plus kwas mi nie wystarczy mogę na to nałożyć jakiś olej? np różany lub arganowy? myślałam o czymś oczyszczającym może serum azelo? a i może tonik PHA?
Flsvo C jest wręcz wodniste, bardzo lekkie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:04   #3520
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
a możesz mi napisać co Ty używasz na dzień i na noc?
....
w obecnej chwili <ale to sie zmienia w zależności jak moja kapryśna skóra reaguje> rano:myje twarz peelingiem enzymatycznym na bazie ryżu z Dermalogica,potem tonik na bazie hydrolatu-ostatnio oliwkowy z dodatkiem koncentratu na naczynka z Fitomedu..potem to róznież w zalezności czy sie maluje czy nie,ale np.jest to krem miodowo/mleczny lub żurawinowy z Apisa z dodatkiem serum hialuronowego,lub rosyjskie serum Babuszki Agafii.
Wieczorem makijaż najpierw wstepnie rozpuszczam olejem kokosowy,potem używam czarnego mydła Savon noir,następnie wzbogacony hydrolat i najczęściej olejek z dodatkiem albo kremu Bepanthen,lub galaretki aloesowej z Orientany, krem pod oczy kawiorowy z Biodermic,lub olej kokosowy. Ostatnie odkrycie-olejki do twarzy i ciała z Khadi,wzbogacone wyciągami..ja mam z rózowym lotosem do skóry mieszanej.Zamiennie tez b.lubię olejek Babydream z rossmana ale seria dla Mam...dziwna sprawa,ale od jakiegos czasu oleje takie ''surowe'' mi nie służą,wręcz podrażniają,lepiej toleruje takie gotowe mieszanki.
Kupiłam tez olejek z marakui z Avebio,bo dziewczyny go baaardzo polecaja do naczynkowej skóry,jak równiez antystarzeniowo> ale użyłam dopiero raz.
Do mycia tez zamiennie bbaaaaardzo lubie olejek myjący z BU z drzewkiem herbacianym lub żel dla niemowlaków Babydream z rossmana.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-18 o 18:17
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 19:48   #3521
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy (porady)!
Z góry przepraszam, że sama nie zgłębiłam odpowiednio tematu, cóż, ostatnio mam mało czasu na ważniejsze sprawy i nie mam kiedy przeszukiwać internetu w poszukiwaniu info o kosmetyce/pielęgnacji. Więc sorrki i do rzeczy:

Chcę zamówić sobie jakiś olej (niekoniecznie z BU, ale ten sklep mi przyszedł najpierw na myśl..) - nie wiem JAKI?? Ma być stosowany na twarz. Nie wchłaniać się za szybko (robie masaż kilkanaście minut i powinien mi w tym pomagać, a na pewno nie przeszkadzać). Może śmierdzieć aczkolwiek ten zapach nie powinien się długo utrzymywać. Działanie - baaardzo nawilżające. Jak najbardziej się da. I fajnie jakby regenerował przy okazji. Myślę, że zostawianie na noc to niekoniecznie, ale np. mogłabym zostawić tylko w najgorszych miejscach (tzn najbardziej przesuszonych - przy nosie, ustach) - wtedy fajnie żeby przez noc coś tam podziałał faktycznie, a nie zaraz się starł. Cerę mam mieszaną, pojedyncze niedoskonałości, miejsca suche aktualnie są masakrycznie suche - ciągłe maseczki nawilżające, peelingi a i tak strasznie to wygląda, zwłaszcza pod podkładem.
Podsumowując - ma mieć działanie silnie nawilżające, odbudowujące i regenerujące przy okazji mile widziane, absolutnie nie wysuszać i nadawać się do masażu. Pomożecie??
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 20:15   #3522
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Może arganowy?
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:17   #3523
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
W jakiej kolejności używać? na dzień czy na noc? serum z wit. C to to flavo C?
ja wit C wole używac na dzien, tak pieknie rozświetla cere sera są dwa, oba z wit C, ja uzywam serum-olejek bo mam suchą cere

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

eliksir jest mega niewydajny, ale ja i tak go uwielbiam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:25   #3524
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja obecnie zaczynam intensywną kurację. Co 2-3 dni na wieczór będę stosowac tonik aha/bha 10% i na to serum lemon. Póki co stosowałam tylko samo serum co wieczór.
Może macie jakiś pomysł jak się pozbyć wągrów i zaskórników produktami z BU? Seerum lemon zlikwidowało podskórne gule i czerwone krosty, a reszty nie ruszyło.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 09:54   #3525
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Może macie jakiś pomysł jak się pozbyć wągrów i zaskórników produktami z BU? Seerum lemon zlikwidowało podskórne gule i czerwone krosty, a reszty nie ruszyło.
Serum migdałowe
Toniki kwasowe również powinny zadziałać. I podstawowa kwestia - ciągła, nieustanna pielęgnacja, najlepiej peelingami mechanicznymi, jeśli Cię nie podrażniają. Niestety, ale nawet jeśli uda się zlikwidować lub odgraniczyć ilość wągrów, to bez regularnego oczyszczania nie ma co się nawet za to zabierać, bo te małe okropieństwa nie odpuszczają. Taki los...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:12   #3526
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Serum migdałowe
Toniki kwasowe również powinny zadziałać. I podstawowa kwestia - ciągła, nieustanna pielęgnacja, najlepiej peelingami mechanicznymi, jeśli Cię nie podrażniają. Niestety, ale nawet jeśli uda się zlikwidować lub odgraniczyć ilość wągrów, to bez regularnego oczyszczania nie ma co się nawet za to zabierać, bo te małe okropieństwa nie odpuszczają. Taki los...

A czy to serum mam jeszcze włączyć do toniku i serum lemon?
Używam około 2 razy w tygodniu peelingu mechanicznego i na to kładę maseczkę ze spiruliny i glinki białej. Jak mam jakieś ropne krostki to stosuję peeling enzymatyczny.

Serum lemon z peelingami i maseczkami nic nie ruszyło, ciekawe czy ten tonik coś da.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:18   #3527
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czy to serum mam jeszcze włączyć do toniku i serum lemon?
Używam około 2 razy w tygodniu peelingu mechanicznego i na to kładę maseczkę ze spiruliny i glinki białej. Jak mam jakieś ropne krostki to stosuję peeling enzymatyczny.

Serum lemon z peelingami i maseczkami nic nie ruszyło, ciekawe czy ten tonik coś da.
Nie wiem, bo nie używałam Możesz więc spróbować naprzemiennie, zaobserwuj reakcję swojej skóry i najlepiej ustal sobie program, wg którego będziesz stosować poszczególne produkty.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:30   #3528
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziewczyny, naprawdę macie takie doświadczenie i nie możecie się podzielić info, który olej się nada?;/ mam kupić i wyrzucić bo się okaże, że do moich celów się nie nadaje?
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:36   #3529
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Na dzień dotychczas stosowałam krem na naczynka z Iwostinu lecz kończy się i chciałabym jakieś serum z BU a, że ma być na dzień to nie chciałabym nic ciężkiego . Planuje tez zakup filtru soraya, jestem w trakcie poszukiwań. I jeszcze jedno pytanie tak na zapas chciałam kupić inne serum na noc gdy to mi się skończy, jakie polecacie?
Ja tez mam cerę naczynkową, nie ma tragedii ale trzeba dbać. To serum nie pozamykało naczynek ( widomo laser by zamknął) ale nie moge powiedziec by były mniej widoczne. Serum w moim przypadku raczej na noc pod krem, na dzien torchę słabo to widzę bo u mnie zostawia taki biały proszek na buzi ( 2 razy go mieszałam i miałam kilka podejsc), takze pod makijaż zdecydowanie nie.
Tutaj jednak niektore osoby piszą ze dla nich jest ok pod makijaż i krem na dzien, mysle ze to bardzo indywidualne...
Mnie to serum z granatu zaintrygowało, mowisz ze super???? I stosujesz tylko na noc? czemu takie super?

Co do serum to zakochałam się w serum revitalift loreal 3xlaser, nie wiem w jakim jestes wieku, ale miód malina

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
mi chodziło raczej o stopień działania na naczynka,najlepiej u mnie się sprawdził eliksir winogronowy to flavo c generalnie dodatkowo pięknie rozświetla buzie...więc jak juz wolisz.. Eliksir dawałam pod kremy lub sera olejowe,Flavo raz dziennie w połączeniu z kw.hialuronowym.
Tzn mieszasz to serum flavoC z kwasem? Dlaczego? A w jakich proporcjach?
Tak pytam bo jestem troszkę zawiedziona tym serum...moze jakoś inaczej bede je aplikować.
Ja probowałam jeszcze tak ( oprocz na noc) ze peeling buzi, potem troszke wsmatowałam olejku arganowego, i na to serum. Nawet fajnie ale to jeszcze nie to...
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 10:39   #3530
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dziewczyny, naprawdę macie takie doświadczenie i nie możecie się podzielić info, który olej się nada?;/ mam kupić i wyrzucić bo się okaże, że do moich celów się nie nadaje?
....
bez przesady,nikt tu nie jest wróżką,który olej ci przypasuje a który nie..każda skóra nawet inaczej chłonie dany olej i na niego reaguje ...arganowy wydaje sie optymalny dla ciebie,ale nikt ci nie da gwarancji póki nie spróbujesz...ja wolę np.gotowe mieszanki i jak nie chcesz w ciemno wywalac kasy to kup gotowca np Babydream z rossmana seria dla Mam-kombinacja 4 olejków,lub oleje KHADI wzbogacone róznymi wyciągami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:40   #3531
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mieszasz kapkę żelu z olejem na dłoni i nakładasz na twarz Albo na wilgotną twarz żel a na to olej.
wiesz co , nie mieszam tak... Oleje mam dwa, arganowy i avokado- ten gorzej sie wchłania. Olej arganowy bardzodobrze u mnie sie wchłonie ale pod warunkiem ze zrobie peeling buzi, inaczej nie.
Ale to dobry pomysl z tym zelem...
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:43   #3532
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Tzn mieszasz to serum flavoC z kwasem? Dlaczego? A w jakich proporcjach?
Tak pytam bo jestem troszkę zawiedziona tym serum...moze jakoś inaczej bede je aplikować.
Ja probowałam jeszcze tak ( oprocz na noc) ze peeling buzi, potem troszke wsmatowałam olejku arganowego, i na to serum. Nawet fajnie ale to jeszcze nie to...[/QUOTE]
...
a jakie masz oczekiwania wobec niego tak konkretnie?
ja go mieszałam z hialuronem w celu lepszego nawilżenia i mniejszego ewentualnego zapychania z tego co pamiętam odnośnie gliceryny. kilka kropel serum i kropla hialuronu na porcje. Tylko to było jakiś czas temu,teraz skóra nieco mi sie zmieniła,nie wiem czy nie dałabym na to kremu jeszcze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:48   #3533
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....

Kupiłam tez olejek z marakui z Avebio,bo dziewczyny go baaardzo polecaja do naczynkowej skóry,jak równiez antystarzeniowo> ale użyłam dopiero raz.
Ten olejek z marakui- masz jakieś efekty? Rozumiem ze to mieszanka czy czysty olej?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:48   #3534
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo nie używałam Możesz więc spróbować naprzemiennie, zaobserwuj reakcję swojej skóry i najlepiej ustal sobie program, wg którego będziesz stosować poszczególne produkty.

Chyba zainwestuję w serum migdałowe jak już wykończę lemona i tonik, chociaż to chyba nie jest najlepszy pomysł jak już będzie silniej słońce operować...

Czy używała któraś z Was serum na okolice oczu? Pomaga na cienie?
I czy płyn wzmacniający do włosów faktycznie zmniejsza przetłuszczanie?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:51   #3535
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
nie wiem JAKI?? Ma być stosowany na twarz. Nie wchłaniać się za szybko (robie masaż kilkanaście minut i powinien mi w tym pomagać, a na pewno nie przeszkadzać).
Wiesz co ja mam z avokado, nie wchłania się szybko. Nadmiar mozna zmyć, do masażu nadaje się. Mam10 ml i nie mogę zużyc.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:54   #3536
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ten olejek z marakui- masz jakieś efekty? Rozumiem ze to mieszanka czy czysty olej?
...
czysty olej... na efekty trzeba poczekac ,bo mam go dopiero od kilku dni
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:01   #3537
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
a jakie masz oczekiwania wobec niego tak konkretnie?
ja go mieszałam z hialuronem w celu lepszego nawilżenia i mniejszego ewentualnego zapychania z tego co pamiętam odnośnie gliceryny. kilka kropel serum i kropla hialuronu na porcje. Tylko to było jakiś czas temu,teraz skóra nieco mi sie zmieniła,nie wiem czy nie dałabym na to kremu jeszcze.
Oczekiwania by ujednolicił koloryt skory i moze pogonił troszke naczynka.
Nie widzę narazie tego.
Dziekuje za pomysł, ze nie wpadłam na to Czyli hialuron : serum w stosunki 1:1 ? Czy serum nie będzie przez to słabiej działać?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do Vitasource, kupiłam chyba na e-naturalne,
az 3 g))
Czy nie wiecie ile tam jest kropel ( ma płynną postać) i co z taką malutką iloscią zrobic))) Ktos pisał ze super do kremu ale jak tych kropel jest ze 20 a umnie w 3 gramach coś tych 20 kropelekj nie widzę

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
czysty olej... na efekty trzeba poczekac ,bo mam go dopiero od kilku dni
Ja uwielbiam oleje te ktore mam az 2) a czy ten z marakui dostane tez na BU czy mazidłach?
A jak Ci sie wchłania i jakie wrazenia? no i jak go uzywasz?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:02   #3538
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Oczekiwania by ujednolicił koloryt skory i moze pogonił troszke naczynka.
Nie widzę narazie tego.
Dziekuje za pomysł, ze nie wpadłam na to Czyli hialuron : serum w stosunki 1:1 ? Czy serum nie będzie przez to słabiej działać?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do Vitasource, kupiłam chyba na e-naturalne,
az 3 g))
Czy nie wiecie ile tam jest kropel ( ma płynną postać) i co z taką malutką iloscią zrobic))) Ktos pisał ze super do kremu ale jak tych kropel jest ze 20 a umnie w 3 gramach coś tych 20 kropelekj nie widzę
...
nie powinno słabiej działać,bo dajesz tę sama ilość serum czy z kwasem czy bez..za to mniej podrażniało mnie w takim układzie... hialuronu daj mniej,bo może ściągac zabardzo w proporcji 1;1 ....nie wiem czy będziesz bardziej zadowolona,w sumie najwyrażniejszym efektem to było u mnie takie rozświetlenie cery,większy blask.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:19   #3539
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie powinno słabiej działać,bo dajesz tę sama ilość serum czy z kwasem czy bez..za to mniej podrażniało mnie w takim układzie... hialuronu daj mniej,bo może ściągac zabardzo w proporcji 1;1 ....nie wiem czy będziesz bardziej zadowolona,w sumie najwyrażniejszym efektem to było u mnie takie rozświetlenie cery,większy blask.
no własnie bo lekko podraznia to serum i faktycznie ściąga. Sprobuje tak jak radzsz. Na to jeszcze coś nakładasz? i czy takstosujesz na dzien czy na noc? a i jeszcze czy na wilgotna buzie nakladasz?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-19 o 11:25
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:21   #3540
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
no własnie bo lekko podraznia to serum i faktycznie ściąga. Sprobuje tak jak radzsz. Na to jeszcze coś nakładasz? i czy takstosujesz na dzien czy na noc?
...
stosowałam na dzień,ale mozna stosowac dowolnie,teraz pewnie dawałabym go pod krem lub treściwszy olejek... musisz obserwowac czego twoja skóra potrzebuje w danym momencie....jak cie podrażnia to daj na to delikatny krem łagodzący...ja lubię Bepanthen np.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.