ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 08:46   #2011
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące AD. Moja cera jest naczynkowa, nos, skóra pod oczami i policzki są bardzo wrazliwe, a naczynka bardzo widoczne. Używam AD od 1,5 miesiaca. Czy nie pogorsze sobie przez to cery. AD bardzo mnie rozjasnił, stad pewnie naczynka są bardziej widoczne, ale .. trochę jestem tym zaniepokojona.
Jaka jest wasza opinia?
Z tego co wiem, to kwas azaleinowy, podobno jak bha i pha nie szkodzą naczynkom, ale może przydałoby sie je dodatkowo wzmocnić np. witaminą C?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:05   #2012
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zamówiłam juz serum z wit C i hydrolat oczarowy na BU. Teraz tylko czekam na przesyłkę i ich świetne efekty .
Mam jeszcze pytanie.
Czy AD stosujecie tylko na przebarwienia, czy na wyskakujace niespodzianki również jest dobry. Jakoś nie zauważyłam jego działania przeciwzapychajacego.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:12   #2013
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Czy AD stosujecie tylko na przebarwienia, czy na wyskakujace niespodzianki również jest dobry. Jakoś nie zauważyłam jego działania przeciwzapychajacego.
W sumie to stosując to wszystko, co stosuję... miałam tylko jedna niespiodzianke w postaci malutkich krostek po... przetarciu skóry na czole oliwka i nic więcej, więc nie mogę poweidzieć, czy AD działa antybakteryjnie czy nie. W moim przypadku na pewno pozamykał ładnie pory.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 13:13   #2014
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja nie wiem czy to jakas prawda naukowa czy tylko sama sobie tak wmówilam ze effaclar k dzialal lepiej zasuszająco na krostki niz acne derm.. jak nalozylam kiedys na noc effa to szybciutko budujące sie krostki zniknęly.. teraz od dluzszego czasu stosuję acne derm i jakos nie zauwazam takich zdolnosci, ale moze dlatego ze po acne dermie prawie nic mi nie wyskakuje nie wiem chyba w tych dwóch specyfikach są inne kwasy, bo przeciez acne derm jest silniejszy i teoretycznie powinien lepiej zasuszac.. no ale ja sie nie znam acne dermu uzywalam szczegolnie na przebarwienia a teraz to juz w ogole rzadko go stosuję bo jest dobrze (góra 2 razy na tydzien)
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:23   #2015
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hihi: rzeczywiście fantastyczne rezultaty po tej kuracji

Ja dowiedziałam się o AD właśnie z wizażu po wypowiedzi tancerki Dzisiaj zakupiłam specyfik, ale wstrzymuję się jeszcze z aplikacją, gdyż w aptekach nie mają próbek kremów z wysokimi filtrami , a jakoś nie bardzo widzi mi się wydawanie ze studenckiej kieszeni takiej ilości pieniędzy na krem, który np będzie mnie zapychał, lub powodował jeszcze większe anomalie na mojej tłustej cerze.

No nic, zostaje bieganie po aptekach i proszenie o próbki
Nie wspomnę nawet o minach pań kiedy o owe próbki wysokie prosiłam ehhh
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:29   #2016
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
No nic, zostaje bieganie po aptekach i proszenie o próbki
Nie wspomnę nawet o minach pań kiedy o owe próbki wysokie prosiłam ehhh
Oj, ja jak ide do niektórych aptek i mówię filtry La roche Posay to na mnie patrzą jak na ufoka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:38   #2017
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oj, ja jak ide do niektórych aptek i mówię filtry La roche Posay to na mnie patrzą jak na ufoka
DOKŁADNIE!

A kompletną niekompetencją wydają mi się pytania typu: "Ale teraz słońca nie ma, po co pani ten krem?"

__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 13:40   #2018
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mi mówią to samo!!! ze 20 to zupelnie wystarczy bo to i tak duzo... a ja chce 50 spf i nikt mi nie zabroni
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:42   #2019
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
DOKŁADNIE!

A kompletną niekompetencją wydają mi się pytania typu: "Ale teraz słońca nie ma, po co pani ten krem?"

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mi mówią to samo!!! ze 20 to zupelnie wystarczy bo to i tak duzo... a ja chce 50 spf i nikt mi nie zabroni
Wiecie ja juz pisałam jak to poszłam z receptą na Locacid, a Pani przez 5 minut kłóciła się ze mną, że ja mam recepte lek o podobnej nazwie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:45   #2020
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mi mówią to samo!!! ze 20 to zupelnie wystarczy bo to i tak duzo... a ja chce 50 spf i nikt mi nie zabroni

Racja, racja Popieram w zupełności Wstyd się przyznać, ale czasami zdarzało mi się opalać się nawet bez żadnej ochrony. Dopiero ten wizaż i artykuły i wypowiedzi wizażanek. No i teraz będę leciała po jakiś filtr, bo z niepokojem patrzę na moje okno i wszędzie widzę te UVA

Na razie udało mi się wysępić jakąś próbkę do cery tłustej ale tylko 15 sph :/. A gdy przypadkowo wydałam okrzyk zgrozy w aptece, że to tylko 15 to pani spojrzeniem swoim miała ochotę zabić mnie na miejscu
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 14:21   #2021
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

i najgorsze to ze aptekarka nie byla jakąs starą babą tylko młodziutka dziewczyna pewnie dopiero po studiach albo jeszcze studentka!!! dzis mylam okna i czulam sie taka "goła" na tym oknie bez filtrów hehehe szkoda tylko ze są takie tluste te filtry.. i przyznaje sie bez bicia ze o 6 rano nie zawsze chce mi sie go nakladac jak sie spiesze do wyjscia na autobus... mozecie mnie za to zbic!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 14:28   #2022
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
szkoda tylko ze są takie tluste te filtry.
No właśnie dlatego podchodzę do tego z taką lekka nutką niepewności :/ No bo tłuste na tłuste i jeszcze później makijaż? aż się boję że to będzie za dużo :/ no ale czytam te posty i doświadczenia innych i coraz bardziej skłaniam się do zakupu emulsji albo mleczka Avene 50+ bo z tego co czytałam nie tworzy wielce ciężkiej powłoki no i makijaż trzyma się dość dobrze. Zobaczymy, bo od tego czytania czuję się już zupełnie skołowana

Ps. Zabijać nie będziemy
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:14   #2023
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no ja lece na acne derm od tygodnia na zmiane z eff, dwa dni acne jeden eff i juz widze efekty, pory mniejsze, a nie luszcze sie jak szalona, takjak po effaclarze - jestem pelna nadziei
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:20   #2024
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
i najgorsze to ze aptekarka nie byla jakąs starą babą tylko młodziutka dziewczyna pewnie dopiero po studiach albo jeszcze studentka!!! dzis mylam okna i czulam sie taka "goła" na tym oknie bez filtrów hehehe szkoda tylko ze są takie tluste te filtry.. i przyznaje sie bez bicia ze o 6 rano nie zawsze chce mi sie go nakladac jak sie spiesze do wyjscia na autobus... mozecie mnie za to zbic!
będziesz się sama zabijać jak pojawią się plamy. ja się zabijam
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:04   #2025
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
będziesz się sama zabijać jak pojawią się plamy. ja się zabijam
Ja też się zabijam przez te plamy
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:06   #2026
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
będziesz się sama zabijać jak pojawią się plamy. ja się zabijam
Kurcze aż tak źle? Toście mnie trochę nastraszyły :/
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:32   #2027
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny dostalyscie przebarwien od kwasow???? kurka wodna mówcie szybko jakie macie plamy gdzie i w ogole czy duze no wszystko???!!!! mamusiu zaraz chyba nałoże filtr do spania ze strachu...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 06:34   #2028
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, ja juz sie gubię.
Przed chwilką wyczytalam, ze przy stosowaniu acne derm niekonieczne jest stosowanie filtrów. Natomiast jak stosuje sie effaclar K, to trzeba sie filtrowac. Ktoś zasiał tu panikę. Prosze sporstujecie sprawę. I skad takie są Wasze wiadomosci? Czasami zle zinterpretowany post niesię się na wizażu jak babie lato . Nie jestem kosmetyczka i nie znam sie na tym. Moze ten temat podejmie osoba, która naprawde się na tym zna i podejdzie do tego z naukowego punktu widzenia .
Stosowanie filtrów nie nalezy do przyjemnosci.
1. Żle sie je aplikuje, pozostawiaja tłustą powłokę.
2. Często powodują zapychanie porów.
3. Są drogie.
Jeśli już trzeba sie na nie zdecydowac, to naprawde nalezy sie zastanowic kiedy i przy jakich kwasach je stosowac, bo wiecej jest punktów przeciw niż za.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 08:19   #2029
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja juz sie gubię.
Przed chwilką wyczytalam, ze przy stosowaniu acne derm niekonieczne jest stosowanie filtrów. Natomiast jak stosuje sie effaclar K, to trzeba sie filtrowac. Ktoś zasiał tu panikę. Prosze sporstujecie sprawę. I skad takie są Wasze wiadomosci? Czasami zle zinterpretowany post niesię się na wizażu jak babie lato . Nie jestem kosmetyczka i nie znam sie na tym. Moze ten temat podejmie osoba, która naprawde się na tym zna i podejdzie do tego z naukowego punktu widzenia .
Stosowanie filtrów nie nalezy do przyjemnosci.
1. Żle sie je aplikuje, pozostawiaja tłustą powłokę.
2. Często powodują zapychanie porów.
3. Są drogie.
Jeśli już trzeba sie na nie zdecydowac, to naprawde nalezy sie zastanowic kiedy i przy jakich kwasach je stosowac, bo wiecej jest punktów przeciw niż za.
To ja już zgłupiałam
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 09:06   #2030
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja nie wiem.. tez slyszalam ze kwas z acne dermu nie jest fotouczulający ale z drugiej strony takie zluszczanie skóry odsłania cieniutki nowy naskórek i to chyba wlasnie jest powod stosowania filtrów.. ale to jest zadna profesjonalna wypowiedz tylko moje wlasne przemyslenia...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 10:13   #2031
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny dostalyscie przebarwien od kwasow???? kurka wodna mówcie szybko jakie macie plamy gdzie i w ogole czy duze no wszystko???!!!! mamusiu zaraz chyba nałoże filtr do spania ze strachu...
a i owszem, wspaniała brązową plamkę na poliku, bo się zapomniałam z filtrem akurat wtedy i kiedy nie było żadnej chmury na niebie

to jak z nieszczęściami, które padają na ludzi, nam zawsze się wydaje, że nas to nie dotyczy, nas to nie dotknie.
a moim mottem filtrowym jest : nie ryzykuj, bo po co?

tancerka
własnie o to biega w tym wszystkim. a do stosowania filtrów ja osobiście mam więcej powodów- zanieczyszczenia, wiatr, mróz .. filtr zawsze daje jakąś tam osłonę.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:18   #2032
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny dostalyscie przebarwien od kwasow???? kurka wodna mówcie szybko jakie macie plamy gdzie i w ogole czy duze no wszystko???!!!! mamusiu zaraz chyba nałoże filtr do spania ze strachu...
Ja w zeszłym roku latem używałam effaclaru k,niby łagodny kwas.Codzienna droga z pracy zajmuje mi ok.20min.Latem chodziłam pieszo z pracy a słonce świeciło mi prosto w twarz.Po dwóch dniach używania Effaclaru wyszło mi na twarz straszne podrażnienie.Czerwona,pie kąca skóra jak rak. A ja nie mam wrażliwej skóry na słonce,opalam sie zawsze na brązowo bez żadnych podrażnień.Niestety Effaclar uwrażliwił moją skórę i stąd to podrażnienie (wiem od dermatologa) Podrażnienie szybko zeszło ale niestety zostały mi okropne,brązowe plamy.Jedna z boku nosa bardzo ciemna,a druga duża na lewym policzku.Niczym nie moge ich ukryć. Szkoda że tak późno dowiedziałam się o filtrach
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:50   #2033
teufel69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 106
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ile on kosztuje.?
teufel69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:56   #2034
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez teufel69 Pokaż wiadomość
ile on kosztuje.?
Jeśli chodzi ci o Acne Derm to kosztuje ok.20zł.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:00   #2035
KedziorekNibylandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

polecicie jakiś dobry filtr? bede wdzięczna
KedziorekNibylandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:04   #2036
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez KedziorekNibylandia Pokaż wiadomość
polecicie jakiś dobry filtr? bede wdzięczna
Poczytaj w wątkach o filtrach.Filtry to sprawa bardzo indywidualna.To co dobre dla mnie może okazać sie dla ciebie niewypałem i odwrotnie nawet gdybyśmy miały podobne cery. Ja szukam już od jakiegoś czasu i jeszcze nie znalazłam dla siebie ideału.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 18:13   #2037
KedziorekNibylandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzięki, zapoznam się
KedziorekNibylandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:56   #2038
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie no dziewczyny ja się chyba załamię. Biegam po aptekach a tu NIE MA żadnych próbek. Kiedy zapytałam o kosmetyki Avene, kobitka spojrzała na mnie jak na jakąś nie normalną, po czym z wyższością stwierdziła że nie, oni takich nie mają. Ja się wykończę zanim ten filtr znajdę
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:11   #2039
kachna115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czesc mam pytanie dzisiaj byłam u dermatologa i zapisal mi ance derm na przebarwienia. Wczesniej byłam juz na tym forum i przeczytalam ze powinno sie na niego klasc filtry.Kiedy sie go zapytalam czy moge nakladac na niego makijaz(kazal uzywac go na dzien, na noc zapisal duac) powiedzial ze tak i nic nie wspomnial o zadnych filtrach. Jak myslicie czy mam uzywac filtrow, czy moge klasc na AD podklad??
kachna115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 06:35   #2040
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie dzisiaj byłam u dermatologa i zapisal mi ance derm na przebarwienia. Wczesniej byłam juz na tym forum i przeczytalam ze powinno sie na niego klasc filtry.Kiedy sie go zapytalam czy moge nakladac na niego makijaz(kazal uzywac go na dzien, na noc zapisal duac) powiedzial ze tak i nic nie wspomnial o zadnych filtrach. Jak myslicie czy mam uzywac filtrow, czy moge klasc na AD podklad??
Tak właściwie, to decyzja nalezy do Ciebie, ponieważ dziewczyny na wizażu nie polecają AD pod podkład. Ponadto jedne móią, że AD można stosowac bez filtrów, a drugie bez filtra nie wyjda na zewnątrz. Też sie borykam z tym problemem. Chociaz stosuje AD od 1,5 miesiąca jeszzce nie zakupiąlm filtra, ale nie wystawiam sie an działanie promieni słonecznych. Jeśli chcesz sie opalać, to obowiazkowo SPF40+, lub SPF50+. Kwas alezeinowy "podobno" nie jest fotouczulajacy, wiec można stosowac bez filtrów. Zadałąm tutaj wczesniej takie pytanie. Kiedy i czy zawsze trzeba stosowac filtry, ale ... jak an arzie specjalista sie nie wypowiedział. Tylko dziewczyny z wizażu pisza to, co tutaj na forach wyczytały.
Ja stosuję na noc AC, jeśli nie masz przypisanego żadnego leku an noc, to stosuja przed snem. W ciagu dnia AD troche pzreszkadza, bo szczypie po nim twarz i czuje się go na twarzy bardzo długo. Natomiast noca zasypiasz i budzisz sie bez szczypania. Jeśli masz stosowac ranno i wieczorem, to w ciagu dnia bedziesz musiała wytrzymac to szczypanie pod makijazem .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.