Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 07:14   #331
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja wczoraj niepotrzebnie wlazłam do Kazara na żywo te buty i torebki są boskie przechodziłam obok Gino i ceny mieli ciekawsze niż w Kazarze, ale rozsądek mi podpowiedział, żeby nie wchodzić do środka



Ale będą nowe Lunki zresztą, Ty masz piękną cerę, wiec pewnie Ci niepotrzebna taka szczota ja niestety mam niewyjściową twarz



Na pewno ZA MAŁO chyba są średnio 4 razy w roku: luty, lipiec, wrzesień i przed świętami (strzelam z pamięci z tymi miesiącami)

zafstydzasz mnie wcale nie taką piękną

tez mi się własnie wydawało że 4 boxy były ostatnio

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
mówiłam, że będzie Pani zadowolona

Ja to już nie wiem, w terminach, które obstawiałam nie było, więc teraz już nie mam pojęcia


---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Z tego, co pamiętam to tyle powinni dawać cyklicznie, np. co miesiąc albo co 2


powinni co miesiąc wysyłać każdej z nas boxa i już byłoby najprościej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:17   #332
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zafstydzasz mnie wcale nie taką piękną

tez mi się własnie wydawało że 4 boxy były ostatnio

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------




---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------



powinni co miesiąc wysyłać każdej z nas boxa i już byłoby najprościej




jestem ZA! dla najwierniejszych klientek po pudełku

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Ale wymiotło przecenione Korsy z zalando
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:18   #333
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




jestem ZA! dla najwierniejszych klientek po pudełku

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Ale wymiotło przecenione Korsy z zalando
świetna myśl!!! może jakąs petycję napiszemy


zareklamowałaś Korsy to i wymiotło
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:20   #334
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

cześć dziewczyny! nadrobiłam. widzę, że podczas meczu byłyście bardzo aktywne

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana polamana :/ napieprza mnie kręgosłup - chyba się zabardzo napracowałam w ogródku, albo za stara już jestem
zacznę od tego, że dopiero dziś mogłam zobaczyć zdjęcia i fantastyczna jest Twoja kolekcja a, co do połamania- ostatnio wysłałam Tżta do kręgarza. była to pierwsza wizyta, poszedł do niego ze zdjęciem z rezonansu i będzie chodzić regularnie. Pan kręgarz zrobił mu takie ogólne nastawianie. podobno kilka razy coś chrupnęło , i podobno Tż odczuwał zakwasy straszne- zwłaszcza na udach, ale nie narzeka na ból, więc to najważniejsze

także może też się wybierz? ;-)



Nikola
bardzo dobrze, że uprzątnęłaś ubrania, zawsze to miejsce na nowe ja co sezon pozbywam się rzeczy w których nie chodzę, u Tżta to samo (on ma zdecydowanie więcej ubrań niż ja.. ) i oddajemy bezdomnym.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:23   #335
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
świetna myśl!!! może jakąs petycję napiszemy


zareklamowałaś Korsy to i wymiotło
najpierw trzeba znaleźć kogoś ogarniętego w S., kto zrozumie taką petycję

I gitara, nie będzie kusić

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! nadrobiłam. widzę, że podczas meczu byłyście bardzo aktywne


zacznę od tego, że dopiero dziś mogłam zobaczyć zdjęcia i fantastyczna jest Twoja kolekcja a, co do połamania- ostatnio wysłałam Tżta do kręgarza. była to pierwsza wizyta, poszedł do niego ze zdjęciem z rezonansu i będzie chodzić regularnie. Pan kręgarz zrobił mu takie ogólne nastawianie. podobno kilka razy coś chrupnęło , podobno Tż odczuwał zakwasy straszne- zwłaszcza na udach, ale nie narzeka na ból, więc to najważniejsze

Nikola
bardzo dobrze, że uprzątnęłaś ubrania, zawsze to miejsce na nowe ja co sezon pozbywam się rzeczy w których nie chodzę, u Tżta to samo (on ma zdecydowanie więcej ubrań niż ja.. ) i oddajemy bezdomnym.
mój tak samo

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

amyz, pamiętasz może jaką atrakcyjną cenę ma nocne serum Szanela? przepięknie pachnie Eisenbergi też cudowne wszystko już mam na liście zakupowej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:27   #336
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
najpierw trzeba znaleźć kogoś ogarniętego w S., kto zrozumie taką petycję

I gitara, nie będzie kusić

mój tak samo

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

amyz, pamiętasz może jaką atrakcyjną cenę ma nocne serum Szanela? przepięknie pachnie Eisenbergi też cudowne wszystko już mam na liście zakupowej
a ile musiałam usunąć tak aby nie widział.... w przeciwnym razie w szafie na całą ścianę, o długości 3,5 m. nie byłoby miejsca na moje rzeczy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:29   #337
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
a ile musiałam usunąć tak aby nie widział.... w przeciwnym razie w szafie na całą ścianę, o długości 3,5 m. nie byłoby miejsca na moje rzeczy
mój sam robi przebiórki, jak już nie może nic znaleźć w tym bajzlu

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

korinka, kiedy dostaniesz Kopciuszki (Dragony) 39?
Została jedna para na stronie chyba nie są mi pisane
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 07:33   #338
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupiłam nowy bilet myśląc, że dostanę zwrot za tamten poprzedni zgodnie z info na stronie Turkish Airlines, a dzisiaj mi odpisali, że nie zwrócą
Masz może zrzut z tą informacją ?, wydaje mi się, że masz duże szanse na odzyskanie pieniędzy, skoro lot się nie odbył.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja chyba też nie...
W piątek odebrałam laptopa z naprawy - 400 zł...
Okazało się, że drugi raz zepsuło się to samo, za co w grudniu zapłaciłam 550 zł, bo wtedy facet nie wymienił tej części jak mówił, tylko zalutował starą [COLOR="Silver"]

Ja też ostatnio zrobiłam takie porządki, wystawiłam rano worki przed bramę na zbiórkę PCK czy coś podobnego, ale zapomniałam nakleić karteczkę. W tym samym dniu jeździła śmieciarka i później znajomy pan, który nią jeździ powiedział tacie, że zabrali nam worki po znajomości, bo normalnie zabierają tylko te z kosza A ja to wszystko miałam popakowane w reklamówki, tak, że nie było widać co tam jest w środku
Oszust po prostu Ja bym próbowała odzyskać pieniądze, samo postraszenie sądem może wystarczyć


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana polamana :/ napieprza mnie kręgosłup - chyba się zabardzo napracowałam w ogródku, albo za stara już jestem
Ja nawet za dużo nie zrobiłam, a też cała połamana jestem. Dobrze, że dzisiaj można w pracy odpocząć
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:37   #339
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Masz może zrzut z tą informacją ?, wydaje mi się, że masz duże szanse na odzyskanie pieniędzy, skoro lot się nie odbył.



Oszust po prostu Ja bym próbowała odzyskać pieniądze, samo postraszenie sądem może wystarczyć




Ja nawet za dużo nie zrobiłam, a też cała połamana jestem. Dobrze, że dzisiaj można w pracy odpocząć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:37   #340
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mój sam robi przebiórki, jak już nie może nic znaleźć w tym bajzlu

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

korinka, kiedy dostaniesz Kopciuszki (Dragony) 39?
Została jedna para na stronie chyba nie są mi pisane
Więc o wygląda tak - że jeszcze nie odesłałam 40, gdyż dzisiaj kumpela ma sobie je przymierzyć jak je wezmie - to tamte biorę za pobraniem i będą szybko, a jak nie wezmie - to te muszę odesłać - przeksięgują płatność i dopiero wyślą
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:39   #341
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
semilaki kupiłam, czuję się usatysfakcjonowana


Martusia masz wkładkę w butach ( czyli print drogiej torebusi jak nasze z Oktawią całe buciki )
O właśnie, moje kazarki zrobiły się już wygodne, po prostu nie mogę ubierać do nich skarpetek stopek

Za to te mi pomiażdżyły wczoraj palce podczas szoppingu:

http://www.kazar.com/pl/sklep/8273-m...715-16-90.html
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 07:40   #342
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Zostały 1 kopciuszki na płaskim w fajnej cenie, rozmiar 41/42
https://www.mivo.pl/product-pol-2586...663-06005.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:42   #343
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! nadrobiłam. widzę, że podczas meczu byłyście bardzo aktywne


zacznę od tego, że dopiero dziś mogłam zobaczyć zdjęcia i fantastyczna jest Twoja kolekcja a, co do połamania- ostatnio wysłałam Tżta do kręgarza. była to pierwsza wizyta, poszedł do niego ze zdjęciem z rezonansu i będzie chodzić regularnie. Pan kręgarz zrobił mu takie ogólne nastawianie. podobno kilka razy coś chrupnęło , i podobno Tż odczuwał zakwasy straszne- zwłaszcza na udach, ale nie narzeka na ból, więc to najważniejsze

także może też się wybierz? ;-)



Nikola
bardzo dobrze, że uprzątnęłaś ubrania, zawsze to miejsce na nowe ja co sezon pozbywam się rzeczy w których nie chodzę, u Tżta to samo (on ma zdecydowanie więcej ubrań niż ja.. ) i oddajemy bezdomnym.
: hahaha: co racja to racja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:43   #344
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Więc o wygląda tak - że jeszcze nie odesłałam 40, gdyż dzisiaj kumpela ma sobie je przymierzyć jak je wezmie - to tamte biorę za pobraniem i będą szybko, a jak nie wezmie - to te muszę odesłać - przeksięgują płatność i dopiero wyślą
Aaaa

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O właśnie, moje kazarki zrobiły się już wygodne, po prostu nie mogę ubierać do nich skarpetek stopek

Za to te mi pomiażdżyły wczoraj palce podczas szoppingu:

http://www.kazar.com/pl/sklep/8273-m...715-16-90.html
Oj a wyglądają na wygodne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:43   #345
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Masz może zrzut z tą informacją ?, wydaje mi się, że masz duże szanse na odzyskanie pieniędzy, skoro lot się nie odbył.



Oszust po prostu Ja bym próbowała odzyskać pieniądze, samo postraszenie sądem może wystarczyć




Ja nawet za dużo nie zrobiłam, a też cała połamana jestem. Dobrze, że dzisiaj można w pracy odpocząć

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie darzyłam sympatią Portugalczyków, ale po tym faulu na Kryśce zaczęłam im kibicować. Szkoda mi go było, naprawdę cierpiał, a nie się obraził.
Sędziowie na żenującym poziomie, ewidentnie nastawieni na gospodarza.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wczoraj po Lunie nałożyłam sobie białego Glamglowa ostatnio miałam strasznie dużo kropek na nosie podczas "noszenia tej maski", ale po Lunie było ich malutko normalnie w szoku byłam - coraz bardziej lubię tę szczotę

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Te malutkie mi się podobują
http://www.kazar.com/pl/sklep/8183-b...617-16-89.html

http://www.kazar.com/pl/sklep/8081-m...545-l2-89.html


Miska, można liczyć na większe przeceny na torby w Kazarze? Bo ja nie w temacie
Ta szczotka jest super

Witam z rana.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:47   #346
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Mój Michałek z zalando gotowy do wysyłki chyba w środę dostanę



Ponad tydzień temu wdrożyłam plan niekupowania i niespożywania słodyczy pożegnałam moje ukochane Kinder Bueno sama będę piec ciasteczka i robić desery przy okazji postanowiłam też nie kupować niczego poza boxem w tym miesiącu mam plan odbudowania moich finansów do września

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość


Sędziowie na żenującym poziomie, ewidentnie nastawieni na gospodarza.


Ta szczotka jest super

Witam z rana.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:49   #347
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witajcie po weekendzie Ale gorąco
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:52   #348
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Mi się te melisy podobają ale gdzie można by je założyć
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:53   #349
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam piękne panie w ten upalny poniedziałek

Love1234 - ślicznie dziękuję

Siedzę jak na szpilkach, bo dzisiaj chciałabym odebrać moje urlopowe zamówienia. D. chyba da radę, ale nie wiem, czy sephora się wyrobi.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 07:53   #350
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mój Michałek z zalando gotowy do wysyłki chyba w środę dostanę



Ponad tydzień temu wdrożyłam plan niekupowania i niespożywania słodyczy pożegnałam moje ukochane Kinder Bueno sama będę piec ciasteczka i robić desery przy okazji postanowiłam też nie kupować niczego poza boxem w tym miesiącu mam plan odbudowania moich finansów do września

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Ja to chyba nie kupuję nawet boxa. Niestety znów wydaję full kasy na ciuchy, a po przeglądzie garderoby miałam nic nie kupować. Cóż, kocham modę, nic na to nie poradzę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:56   #351
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
najpierw trzeba znaleźć kogoś ogarniętego w S., kto zrozumie taką petycję

I gitara, nie będzie kusić



mój tak samo

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

amyz, pamiętasz może jaką atrakcyjną cenę ma nocne serum Szanela? przepięknie pachnie Eisenbergi też cudowne wszystko już mam na liście zakupowej
no coś ponad 400 zł kosztuje bez Vipów. Ale dokładnie nie pamiętam ceny. Ja użyłam wczoraj tej męskiej maski od Ciebie i fajna i ten lotion guerlainowy tez spoko ale nie wiedziałam w pierwszym momencie czy mam to wypić czy co z tym zrobić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:57   #352
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam się poniedziałkowo
Wkurzyłam się wczorajszym meczem, już miałam nadzieję, że ktoś utrze nosa tej Portugalii

Dziewczyny, czy któraś z was ogarnia nowe kolory gimmie brow z Benefitu? Nie wiem czy brać Light czy Medium. Boję się, że Light będzie pomarańczowy a medium za ciemny Mam blond włosy, jasną karnację, co brać?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:57   #353
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi się te melisy podobają ale gdzie można by je założyć
Śliczne są pasują na każdą okazję

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja to chyba nie kupuję nawet boxa. Niestety znów wydaję full kasy na ciuchy, a po przeglądzie garderoby miałam nic nie kupować. Cóż, kocham modę, nic na to nie poradzę
każdy ma jakiegoś bzika mnie ubrania nie kusza na szczęście
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 07:59   #354
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no coś ponad 400 zł kosztuje bez Vipów. Ale dokładnie nie pamiętam ceny. Ja użyłam wczoraj tej męskiej maski od Ciebie i fajna i ten lotion guerlainowy tez spoko ale nie wiedziałam w pierwszym momencie czy mam to wypić czy co z tym zrobić
Wow! zacnie no, ale to Chanel

straszna rzadziocha z tego lotionu, ale u mnie się sprawdza mam wrażenie, że trochę mi się cera po nim poprawiła używałam go przed Luną i już wtedy widziałam efekty tylko dozownik jest do .upy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:01   #355
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mój Michałek z zalando gotowy do wysyłki chyba w środę dostanę



Ponad tydzień temu wdrożyłam plan niekupowania i niespożywania słodyczy pożegnałam moje ukochane Kinder Bueno sama będę piec ciasteczka i robić desery przy okazji postanowiłam też nie kupować niczego poza boxem w tym miesiącu mam plan odbudowania moich finansów do września

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



zacny plan oszczędnościowy :d tez mam podobny :d w tym miesiącu tylko box i nic więcej najlepiej żeby był box pełen brązerów to nie wezmę i będzie spokój kinder podobno rakotwórczy jest czytałam w zeszłym tyg

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja to chyba nie kupuję nawet boxa. Niestety znów wydaję full kasy na ciuchy, a po przeglądzie garderoby miałam nic nie kupować. Cóż, kocham modę, nic na to nie poradzę
trzeba mieć jakieś hobby nie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:01   #356
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mój Michałek z zalando gotowy do wysyłki chyba w środę dostanę



Ponad tydzień temu wdrożyłam plan niekupowania i niespożywania słodyczy pożegnałam moje ukochane Kinder Bueno sama będę piec ciasteczka i robić desery przy okazji postanowiłam też nie kupować niczego poza boxem w tym miesiącu mam plan odbudowania moich finansów do września
Plan bardzo fajny tylko obawiam się o jego realizację bo wiesz jestem pewna, że trochę promocji i super okazji jeszcze przed nami...
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:01   #357
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Martusia ja też stopuję z wydatkami chcę dobić do złotka (przy Waszej pomocy - zobaczę ile mi jeszcze będzie brakować i kupię kartę podarunkową).
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:02   #358
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wow! zacnie no, ale to Chanel

straszna rzadziocha z tego lotionu, ale u mnie się sprawdza mam wrażenie, że trochę mi się cera po nim poprawiła używałam go przed Luną i już wtedy widziałam efekty tylko dozownik jest do .upy
no ja to serum kupiłam w amoku zakupowym i miałam moralniaka przez pól tygodnia
lotionu dziś użyłam pierwszy raz i zobaczymy jakie efekty będą :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:03   #359
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;62843776]Treść usunięta[/QUOTE]





dobra biore się za coś bo przebimbam dzień
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 08:06   #360
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zacny plan oszczędnościowy :d tez mam podobny :d w tym miesiącu tylko box i nic więcej najlepiej żeby był box pełen brązerów to nie wezmę i będzie spokój kinder podobno rakotwórczy jest czytałam w zeszłym tyg

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



trzeba mieć jakieś hobby nie
z samymi bronzerami tez nie biorę

o kufa, no to ładnie a ja tyle tego żarłam
Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Plan bardzo fajny tylko obawiam się o jego realizację bo wiesz jestem pewna, że trochę promocji i super okazji jeszcze przed nami...
mam mocne postanowienie i tego się trzymajmy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia ja też stopuję z wydatkami chcę dobić do złotka (przy Waszej pomocy - zobaczę ile mi jeszcze będzie brakować i kupię kartę podarunkową).
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.