Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 17:03   #841
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: blizny:(

witam!!JA używałam kremu wybielającego przebarwienia z Flos-leku a do tego krem antybakteryjny z Sorayi na przebarwienia i blizny potrądzikowe.Mi pomogło, ale zależy to też od Twojego stanu skóry.Ten z Sorayi przyspieszał gojenie istniejących zmian trądzikowych.Aha jest jeszcze krem wybielający z serii Pharmaceris T, podobno dobry, ale sama nie próbowałamPozdrawiam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:15   #842
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: blizny:(

dzieki ci za odpowiedz! mam nadzieje ze mi to pomoze!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:37   #843
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: blizny:(

Cytat:
Napisane przez czarna89
dzieki ci za odpowiedz! mam nadzieje ze mi to pomoze!
Nie ma problemu, mam nadzieje, że pomoże.Trzymam kciuki.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:42   #844
Katasza_imię_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Mam problem. To cos gorszego niz blizny po tradziku - to przerosty. Czy ktos wie jak z tym walczyc? Znajduja sie na ramionach, dekoldzie, plecach - oczywiscie spowodowane sa wyciskaniem tadziku, a raczej drapaniem ran po nim. Sa jasne i nie mozna ich opalic. Zastanawialam sie nad jakims zabiegiem, a moze ktos zna masc ktora 'splaszcza' przerosty? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
__________________
"Katasza imię jej, za duzo w biodrach ma - to po matce, w jedzeniu umiaru brak - po matce matki ma, no i jeszcze..."
Katasza_imię_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 19:30   #845
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

wszystko zalezy od tego czy sa to tylko blizny, czy nadal masz problem z krostkami. jesli chodzi o srodki na blizny jest ich sporo (rozne mascie, smarowidla, zabiegi u kosmetyczki badz dermatologa). cala sztuka polega na tym, aby dobrac odpowiednia metode do problemu. inaczej "wywabia" sie przebarwienia, inaczej blizny. jesli sa to niewielkie (i malo) to faktycznie mozna poprobowac srodkow aptecznych (ale blagam, z glowa!!!) natomiast na duze i rozlegle zmiany to nie pomoze, nie ma sie co ludzic. oczywiscie moge leciutko poprwic koloryt, jednak ich nie zlikwiduja, a przeciez o to nam chodzi.
sorka ze sie tak madrze, ale znam ten bol dokladnie, od zawsze mialam klopot z tradzikiem, jestem po dwoch (!!!) seriach roaccutan-u, przezylam ze wsyztskimi lekami sporo wiec sila rzeczy troszeczke wiem
po pierwsze, jako pielegnacje warto stosowac pilingi. tylko pamietajcie ze jesli macie zmiany tradzikowe to te enzymatyczne, by nie rozniesc dziadostwa po calej twarzy.
rettin A itp specyfiki faktycznie przynosza efekt, ale po pierwsze: trzeba sporo cierpliwosci, efekty nie przychodza od zaraz, po drugie, nigdy nie bedzie to ideal, owszem pomoze ale tlyko do pewnego stopnia, a po 3 uwaga na slonce, bo mozna nabawic sie jeszcze wiekszych przebarwien.
Najskuteczniejsze sa wszelkiego rodzaju zluszczania przeprowadzone przez osoby kompetentne (kosmetyczka badz dermatolog). i nie sugerujcie sie tym, ze ktos mowi ze piling A jest najskuteczniejszy, a ktos inny ze piling B. taka decyzje powinna podjc osoba ktora baedzie przepowadzala zabieg (dobierze odpowiedni dla nas). wiadomo ze im metoda jest bardziej inwazyjna, tym skuteczniejsza bo dociera glebiej. ale uwaga, zle zrobiony zabieg moze nie przyniesc takich efektow jak oczekiwalismy. dlatego zanim sie ktos zdecyduje przeprowadzcie wywaid srodowiskowy, aby trafic do fachowca.
dermatolog moze wykonywac mocniejsze zabiegi, o wiekszym stezeniu od kosmetyczki. ja jestem za robieneim wlasnie u dermatooga, bo jednak jest to polaczone z wiedza medyczna a nie tylko kosmetyczna. choc oczywiscie sa swietne kosmetyczki ktore sie znajana rzeczy. kwasy AHA sa czesto stosowane jako pierwsze zabiegi, ogolnie nie polecam bo sa slabe i niewiele rozjasniaja, na duze przebarwienia wiele nie pomoga (a trzeba ich zrobic kilka, wiec sa to nei male pieniadze). po mocniejszych zabiegach skora sie luszczy, nei wyglada przez jakis czas za ciekawie, ale wlasnie dzieki temu odradza sie nowa ladniejsza. i fnansowa tez wyjdzie to taniej niz wilokrotne robienie slabych zabiegow.
najlepiej umowic sie na wizyte u dermatologa, on obejzy zmiany, wytlumaczy co i jak dziala, zasugeruje co powienno sie zrobic.
przepraszam ze sie tak rozpisalam, ale mam nadzieje ze komus choc troszke pomoglam
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:04   #846
PaulinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Plamy i blizny po trądziku

Po trądziku w miejscu pryszczy które wycisnęłam zostaja mi brązowe i ciemne plamy są straszne. Mam je na plecach, dekololcie i twarzy. To okropnie wygląda. Codziennie nakłamdam podkład i puder na twarz żeby to jakos zakryc ale to mi nic nie daje bo i tak je widac. Dermatolog przepisala mi rużne płyny ale nawet one mi juz nie pomagają. Nieiwem juz sama co robić. Poradżcie coś. Wogóle ktoś tez cos takiego ma?!
PaulinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:27   #847
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Plamy i blizny po trądziku

Cytat:
Napisane przez PaulinaJ
Po trądziku w miejscu pryszczy które wycisnęłam zostaja mi brązowe i ciemne plamy są straszne. Mam je na plecach, dekololcie i twarzy. To okropnie wygląda. Codziennie nakłamdam podkład i puder na twarz żeby to jakos zakryc ale to mi nic nie daje bo i tak je widac. Dermatolog przepisala mi rużne płyny ale nawet one mi juz nie pomagają. Nieiwem juz sama co robić. Poradżcie coś. Wogóle ktoś tez cos takiego ma?!
Paulinko- ja mam od wielu lat taki problem...Nie widzialam juz zadnej nadziei w "wybieleniu" blizn po tradziku i czyrakach zarowno na twarzy jak i plecach czy dekolcie. Poszlam kilka tygodni temu do pani dermatolog , ktora slyszac o proponownych przeze mnie kwasach, powiedziala ze przepisze mi cos mocniejszego i tanszzego od w/w wynalazkow. Mianowicie jest to ATRE-DERM. Plyn przeciwtradzikowy, pomagajacy w zwalczaniu przebarwien i blizn. I powiem Ci szczerze ze jest to preparat ktorego szukalam ze swieca. Po 3 tygodniach plamy rozjasnily sie o polowe, sa o wiele mniej widoczne. A mialam je na calych plecach...Cos okropnego...
Dopiero po wieloletnich zmaganiach z tradzikiem wiem ze drugiego takiego nei znajde. Moze zapytaj dermatologa co o tym sadzi. Ja stosuje to cos co drugi dzien ,poniewaz skora bardzo piecze i swedzi ale da sie przezyc. Teraz nie moglabys go stosowac, bo nie wolno (LATO) ale ja i tak go uzywam. Nosze koszulki zakrywajace plecy i dekolt i obowiazkowo smaruje sie filtrami. Najlepiej idz do porzadnego dermatologa i sie zapytaj- to jest najlepszy sposob. Plyn kosztuje okolo 20 zl, jest wydajny, przy moim stosowaniu starczyl mi na 6 tygodni. Jeszcze z jedna buteleczka i bedzie po klopocie. Ps. Skora bardzo sie luszczy po nim, schodzi platami ale to normalne wg wielu osob a takze Wizazanek
Koncze powoli bo wiadomo : jak kazdy wieny kibic ogladam meczyk
Odezwe sie jeszcze jutro , jak cos to pisz na gg.Pozdrawiam serdecznie i nie lam sie- napewno ktos Ci pomoze

PS I BRON BOZE NIE WYCISKAJ NOWYCH KROSTEK- TO PROWADZI WLASNIE DO POWSTAWANIA PRZEBARWIEN.MOJA DERMATOLOG POWIEDZIALA ZE ODESLE MNIE -uwaga- DO PSYCHIATRY, JEZLELI NIE PRZESTANE, PONIEWAZ JEST TO RZEKOMO NA TLE NERWOWYM. INACZEJ MOWIAC => TRADZIK ROZDRAPYWANY, PO ŁACINIE COS MI TAM GADALA ALE JA TYLKO Z NIEMCA I ANGLIKA JESTEM BYSTRA :d
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 10:02   #848
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Czy warto? blizny :(

Witam dziewczyny

Co myslicie o tym specyfiku na blizny potrądzikowe?
http://www.allegro.pl/item108909607_...we_nowosc.html

Używałam dużo specyfików, żeby chociaż troche zmniejszyć blizny (cepan, acnederm, przeszlam serie zabiegów z kwasami aha), ale nie ma zadwoalających efektów, juz nie wiem jak się mam tych blizn pozbyć, wiec zastanawiam się nad kupnem tego kremu, czy ktoras z was go używała. Dziekuje za odpowiedzi.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:15   #849
PaulinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Plamy i blizny po trądziku

Dzięki Ci wielkie, napewno zapytam. Ale dlaczego nie można stosować tego latem?? A jakbym stosowała to na noc to też bedzie źle ?
PaulinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:19   #850
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Plamy i blizny po trądziku

czytalam tez gdzies ze sa rozne zabiego ktore powoduja calowite pozbycie sie blizn potradzikowych, moze warto i tego poszukac
ja tez mam z 3 takie blizny sa jasne i napewno jak uzbieram odpowiednia kwote wybiore sie na taki zabiego na szczescie wiem gdzie u mnie go wykonuja
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:29   #851
justynka200
Raczkowanie
 
Avatar justynka200
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 72
Smile Dot.: Plamy i blizny po trądziku

własnie szukałam takiego wątku, miałam zamiar załozyc nowy watek, ale jak czytam wasze wypowiedzi to tak jakbym o sobie czytała, hmm ja też mam ten problem to straszne na twarzy po paru latach regularnych wizyt u drmatolog zostały mi tylko drobne plamy gorzej jest z plecami na dekolcie nie mam prawie wcale, ale jeśli chodzi o ten preparat to czy on jest na recepte czy mozna satosować cos innego ??? niewiem jakis płun czy cos podobne, POMóżCIE???
__________________
mniami...
justynka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 11:42   #852
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Plamy i blizny po trądziku

Ja to cholerstwo mam na całych plecach, dekoldzie, ramionach. Na twarzy na szczęście nie. Niedawno poszłam do lekarza, i powiedziano mi, ze te ciemne plamki są spowodowane bakterią[Propionibacterium acnes], przez którą blizny nie chcą schodzić, ponieważ głęboko pod bliznami znajduje się jeszcze ropa. Przepisano mi antybiotyk - biore to już ok. 2 tygodnie i widać poprawę. Wyciskać tego też nie wolno, ponieważ bakteria się roznosi i powstają nowe pryszcze. Nie powinno uzywac się też różnych zapachowych: mydeł, płynów do kapieli ani innych "wynalazków" bo jest to pożywka dla bakterii. Wskazane jest mycie się w kosmetykach hypoalergicznych lub tych najdelikatniejszych dla dzieci, bądź z mydle szarym, które według mnie jst najlepsze, nawet do mycia twarzy.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 11:51   #853
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Exclamation Dot.: Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Cytat:
Napisane przez natii4
http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012636;7010001.html
Ta jest troszeczkę inna niż ta moja http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gifMa inne "ostrze" i tą drugą część z taką dziurką http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
TO jest łyżeczka "ummy". Są też takie z pętelkami na obu końcach.
Ta w zestawie do manicure na pewno NIE JEST do zaskórników!!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:20   #854
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

A ja nakładam maść Bepanthen (goi skóre niemowląt i piersi matek) i jest w miare nieźle. Potem Dermacol i nic prawie nie widać
Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 08:22   #855
justynka200
Raczkowanie
 
Avatar justynka200
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 72
Dot.: Plamy i blizny po trądziku

w szarym mydle przecież to strasznie wysusza skóre, ja myje sie DOVE co ty na to??? a możesz podac nazwe tego antybiotyku???
__________________
mniami...
justynka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:04   #856
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Na zdjęciu widać moje niesymetryczne plecy po 7 letniej pryszczycy. Czy można jakoś zlikwidować te blizny, kreski ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (19,7 KB, 1048 załadowań)
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:29   #857
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

czemu nie chcecie mi pomóc ?
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 06:39   #858
2WFtbpt@neostrada.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Wiadomości: 3
GG do 2WFtbpt@neostrada.pl
Unhappy Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Witajcie!
Hmmm...co do tego zdjęcia to Devil...ja szukam tam tych blizn i albo nie widzę,albo są tak małe że ich nie widać,lub po prostu na tym zdjęciu są mało widoczne....Sama nadal walczę z bliznami na buzi(wgłębienia i czerwone plamki)i juz chciałam dzisiaj kupić Retin-A ale czytam że mogą się większe plamy porobić na słońcu.. A jeśli używam filtra na buzię 40 to też się mogą przebarwienia zrobić ?????? Stosował ktoś retin-A i filtry????
Lato,upał a ja do ludzi bez pudru nie wyjdę a ta "maska" to na słońcu w parę chwil spływa z buzi...
2WFtbpt@neostrada.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:28   #859
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

gdy klikniesz na zdjęcie to ono się powiększy
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 05:33   #860
2WFtbpt@neostrada.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Wiadomości: 3
GG do 2WFtbpt@neostrada.pl
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Powiększałam...I ja na prawdę nie widzę....Albo są tak mało widoczne albo troszkę wyolbrzymiasz..Nie obraź się,ja tak piszę bo sama mam problemy i to na buzi.. ale u mnie to bez makijażu widoczne jak cholera dlatego jakbym miała tak jak Ty to bym się cieszyła....choć dla Ciebie to z pewnością nie jest powód do radość,wiem jak się czujesz...!
Ja walczę z tymi bliznami teraz maseczką z zielonej glinki,cytryną i glinką z Bielendy,nakładam cienką warstwę na noc na buzię....Ale i tak nie omaga tak jakbym chciała
Chcę kupić Retin A lub Glyco-A ale teraz lato i boję się że większych przebarwień sobie narobię więc chyba przecierpię do września..
2WFtbpt@neostrada.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:56   #861
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

to w takim razie co to są za kreski, który wystepują od dołu do środka pleców ?
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:15   #862
oliena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

błagam pomóżcie!!! JAK POZBYĆ SIE PRZEBARWIEŃ NA PLECACH?? moje plecy są gladkie ale mam przebarwienia , jest lato a mi wstyd ubrac kostium kąpielowy CZY JAKAŚ DOBRA DUSZYCZKA MA JAKĄŚ PORADĘ ??
__________________
gdybyśmy nie znalii cierpienia skąd wiedzielibyśmy , że nastały chwile radości....... bo po nocy zawsze nastaje dzień
oliena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 15:42   #863
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

To są rozstępy!!!
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 22:25   #864
jutib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 103
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

dewil . ja też uwazam ze to rozstepy.
__________________
Justyś
jutib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:49   #865
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

a używał ktoś z was zorac? to najsilniejszy retinoid w maści, z tego co ludzie piszą na różnych forach daje dobre efekty, sama się do niego przymierzam po lecie, trądziku już jako takiego nie mam (czasem coś wyskoczy) ale mam małe blizenki, te cholerne przebarwienia no i kupę zaskórników, a dodam jeszcze że differin działam na mnie jakoś tak słabo, to samo effaclar k, teraz stosuje diacneal, no ale super złuszczenia nie ma... zastaniawiam się też nad mikrodermą...
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 22:55   #866
devil_zabrze
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar devil_zabrze
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

a co to są te roztępy i jak sie tego pozbyć ?
devil_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:22   #867
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Rozstępy to po prostu pęknięta skóra i tego się nie da raczej usunąć chyba, że jakies lasery itp. W fazie początkowej jak są jeszcze czerwone mozna je sparować balsamami na rozstępy, ale to też do końca ich nie zlikwiduje. TRZEBA Z TYM PO PROSTU ŻYĆ!
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 09:15   #868
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

O ja również chciałabym usunąć blizny w górnej partii plecków
Na buźce, a szczególnie na czole mam blizny.
Stosowałam tointex ale przerwałam kuracje? Wznowić ją?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:44   #869
agnes01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

siemka
ja mam podobne problemy do waszych...niestety te głupie blizny po tradziku ..przebarwienia i dołeczki
juz od dluzszego czasu czytam o roznych zabiegach i najbardziej ciekawi mnie mikrodermabrazja ale narazie tylko o tym czytam
czy myslicie ze CEPAN naprawde pomaga na te przebarwienia?
i mam jeszcze jedno pytanie...teraz kiedy jest cieplo czesto sie opalam bo wtedy cera wydaje sie ładniejsza bo przebarwienia sa mniej widoczne ale czy to nie szkodzi?....zdaje mi sie ze przez opalanie pod koniec wakacji wyskakuje mi zawsze ,mnostwo nowych krostek:| niewiem co z tym robic...a z opalania nie chce rezygnowac gdyz opalona wygladam lepiej a jak jestem blada to te plamki bardziej widac i wtedy to juz katastrofa...
agnes01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:52   #870
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez agnes01
siemka
ja mam podobne problemy do waszych...niestety te głupie blizny po tradziku ..przebarwienia i dołeczki
juz od dluzszego czasu czytam o roznych zabiegach i najbardziej ciekawi mnie mikrodermabrazja ale narazie tylko o tym czytam
czy myslicie ze CEPAN naprawde pomaga na te przebarwienia?
i mam jeszcze jedno pytanie...teraz kiedy jest cieplo czesto sie opalam bo wtedy cera wydaje sie ładniejsza bo przebarwienia sa mniej widoczne ale czy to nie szkodzi?....zdaje mi sie ze przez opalanie pod koniec wakacji wyskakuje mi zawsze ,mnostwo nowych krostek:| niewiem co z tym robic...a z opalania nie chce rezygnowac gdyz opalona wygladam lepiej a jak jestem blada to te plamki bardziej widac i wtedy to juz katastrofa...
niestety podobnie jak Ty lubie sie opalac, ale to nie jest dobre, bo utrwala tylko przebarwienia i w przyszlosci trudniej bedzie je usunac. dodatkowo powstaja nowe.. poza tym rzeczywiscie zdarza sie, ze jesienia pojawia sie przez to "wysyp".
proponuje dobrze kryjacy podkład i nie smazenie sie na sloneczku wiem, ze to trudne, bo sama sie opalam, ale teraz juz w minimalnych ilosciach. teraz bladolice sa w modziepozdrawiam!
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.