wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 13:26   #571
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Ginger,
Czy na dzień używasz jakieś filtry?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:10   #572
darijka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: czy mogę chodzić do solarium i jednocześnie używać samoopalacza?

no tak, wlasnie ja tez zauwazylam ze gdy opalenizna "samoopalaczowa" schodzi skora jest o wiele bledsza niz w miejscu gdzie tego samoopalacza nie nalozylam a rowniez sie opalam.chyba faktycznie odstawie samoopalacze teraz na lato a wroce do nich dopiero na jesien (pzreciez nie mozna wiecznie chodzic na solarium ).
W zimie pzred sylwestrem poszłam z 2 razy na solarium i uzylam zakupionego tam przyspieszacza do opalania, Soleo. Na opakowaniu z tyłu w składnikach po uzyciu już specyfiku znalazłam DHA, czyli dokladnie to samo co wystepuje w samoopalaczach. No i tak.. po wyjsciu ze solarium nastpenego dnia moja skora byla brazowa jakbym zaliczyla z 4 wizyty a nie jedną, potem za drugim razem ( po przerwie dwudniowej) opalenizna sie pogłebila. Ale co dalej? Przestałam chodzic a po tzrech dniach od ostatniej wizyty w solarium opalenizna zaczeła mi schodzic tak jak po samooapalaczu.Nierównomie rne plamki.. fuuuj.tak a ja sie łudzilam ze jestem taka opalona.. co najsmieszniejsze wysmarowałam sie przyspieszaczem na twarzy dekolcie i ramionach i to wlasnie tlyko w tych miejscach zrobily sie plamki.. a opalenizna ktora zeszla (zaznaczam ze nie byla to łuszcząca się skóra) uczynila moja skore w tamtych miejscach o wiele bledsza niz na innych partiach ciala. no ja nie wiem dziewczyny,ale jakby tak nie pomyslec to niby co samoopalacz moze miec do normalnej zwyklej opalenizny? a jednak.. cos w tym wszystkim jest. buziaki
darijka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 23:28   #573
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Hej dziewczyny!! Osobiście polecam krem brazujący z serii Sopot.Miewam problemy z moja buźką, ale po tym kremie nie mam żadnych niespodzianek..jak dla Mnie ładnie wyrównuje koloryt cery i buźka jest gładka i delikatnie opalona a tego własnie chciałam!!!!Pozdrawiam:cm ok:
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:06   #574
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Dzisaj zakupiłam sobie samoopalacz w piance Dax Cosmetics
Mija prawie godzinka od pierwszego zastosowania... Powiem Wam mam mieszane odczucia,bo:
+ ladnie sie wchlania nie pozostawiajac twarzy lepkiej, natluszczonej
- za szybko wnika w skore, nie zdarze rozsmarowac i juz na palcach go nie ma
- pianka spływa miedzy palcami
+ nie czuje brzydkiego zapachu

Zobaczymy co bedzie po 2-3 posmarowaniach i na nastepny dzien.
A dodam ze mam blada cere...

W tej chwili polecam go, ale komus o ciemniejszej karnacji niz ja, kto chce miec efekt opalony
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:47   #575
Retregon
Przyczajenie
 
Avatar Retregon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do Retregon
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Sam juz nie wiem, moze ja to zle nakladam? Mam smarowac tak, aby pozostala biala warstwa na skorze i aby sie to wchlonelo? Czy wcierac i wcierac? Tak robilem i nie ma zadnych efektow ;(
Retregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:18   #576
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: odnawiam temat - wpisujcie Wasze odkrycia :)

Cytat:
Napisane przez agatka-a
wiele samoopalaczy ma caprylic triglyceride a to znany zapychacz
ja też mam wysyp po użyciu samoopalacza z tym składnikiem, musisz poszukać takiego samoopalacza który go nie ma, np, lirene
Ja polecam ROC z serii MINESOL BRONZE.Nie ma Capryli,nie zatyka porów.(jestem poddatna na zapychanie) Ładny i delikatny kolor opalenizny.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 21:39   #577
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Nie stosowałabym balsamu brązującego- buzię myjemy częściej, więc szybciej bedzie się zmywał, znów nakładać, to musiałabym stosować go jako krem, a ten spopsób na pewno przyczynilby się do powstania krostek. Również mam bladą buzię i znalazłam sposób- wieczorem nakładam 2 warstwy samoopalacza- starcza na kilka dni, i nie zdąży zapchać 2 warstwy- ponieważ kupiłam samoopalacz do jesnej karnacji, po którym nie widziałam efektu i musiałabym maziać się nieć dziueń w dzień.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 07:45   #578
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Plamy po samoopalaczu

hej laski nie wiem czy juz taki watek byl i czy wiecie ale chce sie podzielic swoja uwaga ,gdybyscie biedne nazekaly na smugi po samoopalaczu albo tych balsamach brazujacych to nie chowajce cialka tylko wezcie sok z cytryny i przecierajcie to moejsce gdzie jest plama,wlasnie sobie kupilam garnier skora musnieta slpncem super ladnie opalila nogi ale na kolanach mialam plamy wzielam sok i po klopocie ok buzka wam
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:51   #579
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: Plamy po samoopalaczu

to dobra informacja, przyda sie!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:43   #580
iwonka_cz
Raczkowanie
 
Avatar iwonka_cz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 35
Dot.: Plamy po samoopalaczu

To ja dorzucę swoje wypróbowane sposoby na pozbycie się smug po balsamach brązujących, a więc:
-> woda utleniona
-> pasta wybielająca do zębów



No i muszę wypróbować sok z cytryny
iwonka_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 19:43   #581
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Plamy po samoopalaczu

Popieram sok z cytryny jest najlepszy na samoopalaczowe plamki
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 16:32   #582
Retregon
Przyczajenie
 
Avatar Retregon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do Retregon
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Retregon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:28   #583
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Kocham J&J Holiday skin [do normalnej i ciemnej karnacji]
Uwielbiam go bo łatwo sie go rozprowadza, nie tworzy smug, opalenizna powstaje bardzo szybko a ciało na długooo pozostaje brązowe a nie pomarańczowe. Schodzi równo, nie tworząc plam. Wszyscy sie mnie pytali:
"jaki to samoopalacz?" albo "a mówiłaś ze nie chodzisz na solarium"
- "nie to balsam J&J"
Ale nie dla wszystkich bo mojej kuzynce sie nie sprawdził. Ten do jasnej karnacji robi straszne smugi - raz przez pomyłke go wziełam z półki hipermarketu
Ale teraz w carrefourze zestaw kosztuje 12zł
<<balsam Holiday skin i żel pod prysznic>>
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:16   #584
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

polecam wszystkie samoopalacze Garniera
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:09   #585
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Skoro jesteśmy w temacie to może móglby ktoś mi powiedzieć czy przy zmanach trądzikowych mogę stosować samoopalacz? Mam trochę krostek na twarzy i plecach, i boję sie zaryzykować.
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:58   #586
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Wiem ze samoopalacze nie chronia przed UV wiec jesli wysmaruje sie np. na basen samoopalaczem to rownomiernie sie opale ?? nie bedzie ciezej dotrzec sloncu do skory ? samoopalacz zmyje a pod nia bedzie normalna opalenizna ?? kurcze nie wiem prosze o odp
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 07:21   #587
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

Cytat:
Wiem ze samoopalacze nie chronia przed UV wiec jesli wysmaruje sie np. na basen samoopalaczem to rownomiernie sie opale ?? nie bedzie ciezej dotrzec sloncu do skory ? samoopalacz zmyje a pod nia bedzie normalna opalenizna ?? kurcze nie wiem prosze o odp
Asiu moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Najlepiej smarowac sie w domku i wieczorem. Saomopalacz tworzy inna opalienizne (duzu płytszą) niz słońce i absolutnie przed nim nie chroni i nie ma wpływu na równomierną czy nie równomierna opaleniznę. Możesz sobie tylko biedy narobić,czyli plamy i zacieki mogą powstac przy pospiesznym nakładaniu.
Samoopalacz sie zmywa oczywiście,ale nie tak jak fluid przy wieczornym myciu,tylko po paru dniach jaśnieje.

Moja rada:

Najpierw robisz peeling tych okloic ciała ,które chcesz "opalić".Potem nakładasz balsam nawilżający (na buzię dobrze nawilżający kremik).
Czekasz aż sie wchłonie (ok.30 min) i wtedy nakładasz bardzo dokładnie wsmarowując samoopalacz-jesli chcesz calutkie ciało smarować to lepiej żeby ci ktos pomógł.
Szczególnie nalezy uważać na łokcie ,kolana,linie włosów,pachy,szyję...żeby za dużo nie położyć. Po uzyciu przetrzyj te "strategiczne" miejsca leciutko chusteczką.
Najlepiej żebyś pozwoliła samoopalaczowi chwilkę się wchłonąć i dopiero sie ubrała (bo może brudzić).

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:22   #588
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

czesc, na dzień używam narazie krem nawilżający z Iwostinu z filtrem 15 bodajże, ale zamierzam kupić z wyższym... nadal polecam ten samoopalacz

pozdroo
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:59   #589
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Polecam Autothelios LRP - nie ma żadnych składników zatykających pory, ładny kolor naturalnej opalenizny, można dozować natężenie - od delikatnej brzoskwinki do czekoladkę
I równomiernie schodzi.

Ten samoopalacz na pewno Ci nie pogorszy stanu skóry, dzięki zawartości wody termalnej łagodzi podrażnienia i nawilża. Mój pupilek
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 00:09   #590
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Polecam Ci gorąco krem nawilżający samoopalający Avene, o właśnie ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13442

Zakupiłam go własnie ostatnio, jest doskonały! Miałam wcześniej taki sam problem jak Ty. Samoopalacze zatykały mi pory i wyskakiwały mi po ich użyciu syfki. Po zastosowaniu Avene mam niesamowicie gładką cerę, miękką i absolutnie piękny odcień opalenizny bez nierówności i plam. Można go dowolnie stopniować i zawsze jest super. Jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:16   #591
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Avene, niestety, może zapychać pory - ma trójglicerydy.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 07:33   #592
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Podzielam zdanie Gosi. Samoopalacz Avene jest super zakupiłam go niedawno i do mojej tłustej cery jest idealny. Wspaniale się rozprowadza, nie tworzy zaskórników, no i ten zapach....... w niczym nie przypominający innych samoopalaczy.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 07:50   #593
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Cytat:
Napisane przez Ginger
hej, samoopalacz jest SUPER!!!!! Na pewno kupie jeszcze! Po pierwszym zastosowaniu dał delikatny jasny brązik nie robi u mnie żadnych zacieków no i przede wszystkim nie zapycha!!!! i nie powstają niespodzianki. Ja wieczorem używam Diacneal albo Effaclar K i po 15 minutach aplikuję właśnie ten samoopalacz i rano cera jest taka rozpromieniona, po prostu boskkoo

pozdrawiam,
Asia
Asiu, mogłabyś powiedzieć gdzie kupiłaś ten samoopalacz FlosLeku? Wszędzie go szukam i nigdzie go nie ma ani w Realu, ani w Naturze, ani w Galerii Centrum ani w Rossmanie. Gdzie on jest???
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:07   #594
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Hm, a może codziennie litr soku marchewkowego? Zwalcza trądzik no i będziesz miała piękną brzoskwiniową cere. Polecam ;*
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 10:57   #595
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: czy stosuj.samoopalacz mozna sie opalac?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Heh a ja jestem ciekawa czy jeśli stosuję smoopalacz to czy opalenizna nie jest mniej trwała?Bo mam irracjonalny lęk że zajdzei cała z samoopalaczem,czy tak może być?No bo niby to są dwa różne efaky opalania tzn, smoopalacz tak naprawdę nie opala tylko koloryzuje,ale jednak troszk się obawiam...
podlaczam sie pod to pytanie, bo obecnie stosuje balsam brazujacy a za jakis czas zamierzam korzystac z solarium.
wogole uzywajac takich kosmetykow trzeba uwazac podczas codziennego prysznica, bo w efekcie moga powstac paskudne smugi.ja zawsze osuszam bardzo delikatnie cialo recznikiem, przykladajac go tylko i jest ok
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:16   #596
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: czy stosuj.samoopalacz mozna sie opalac?

oczywiście ,że można sie opalać niezaleznie od tego jaki samoopalacz uzywasz czy tez balsam bronzujący.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:37   #597
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Kupiłam samoopalacz do ciała i Twarzy Sorai- mimo iz jestem bardzo blada wybrałam do ciemnej karnacji, po tych do jasnej musiałam się smarować z 2-3 razy jednego wieczoru, co oznacza maximum zapchania. Mnie zapchała Kolastyna- porobiły mi sie bolace gule Ten z Sorai na razie jest o niebo lepszy- wprawdzie gęstszy, ale ma ciemny kolor, więc łatwiej zauważyć, czy dobrzee rozsamrowany. Ima chyba lepszy skład, grunt, że nie czuję tłustej powłoczki, jak to miało miejsce w przypadku Kolastyny
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:11   #598
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Cytat:
Napisane przez katiia
Asiu, mogłabyś powiedzieć gdzie kupiłaś ten samoopalacz FlosLeku? Wszędzie go szukam i nigdzie go nie ma ani w Realu, ani w Naturze, ani w Galerii Centrum ani w Rossmanie. Gdzie on jest???
ten samoopalacz z Flos-Leku kupiłam tzn zamówiłam w aptece kosztował chyba 11zł

pozdrawiam
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:20   #599
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Cytat:
Napisane przez Ginger
ten samoopalacz z Flos-Leku kupiłam tzn zamówiłam w aptece kosztował chyba 11zł

pozdrawiam
Ooo, szczerze mówiąc to apteki nawet nie brałam pod uwagę-dzięki serdeczne Mogłabyś jeszcze podać jego skład?, jeśli nie jest to problemem oczywiście.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:56   #600
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Samoopalacz - pomocy!!!

A mi to nikt nie odpowie
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.