Menu do knajpy-wynagrodzenie! pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 23:04   #1
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Red face

Menu do knajpy-wynagrodzenie! pomocy!!


Witam! Mam nadzieję, że mi pomożecie.. Otóż wykonałam do jednej knajpy Menu w Corelu. Na codzień się tym nie zajmuję jednak tak się stało, że owe zlecenie zrealizowałam. Stworzyłam ponad 20-stronicowe menu co zajęło mi naprawde sporo czasu. Nie robiłam tego od podstaw ponieważ gotowy miałam już zarys projektu ze zdjęciami - jednak obrobienie tego co już było zajęło mi chyba więcej czasu niż gdybym robiła to od podstaw. Ogółem od początku do końca wszystko jest gotowe do druku. Teraz jest problem... Nie wiem ile mam za to wziąść! Nie zajmuje się tym, nie mam nikogo znajomego kto mógłby w tym siedziec i mi doradzić. Cóż znajomi mówią 200-400... Ja nie mam zielonego pojecia ile moge sobie policzyc za swoją prace i błagam was o pomoc x)) czekam z niecierpliwoscia. pozdrawiam
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:22   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Menu do knajpy-wynagrodzenie! pomocy!!

Kosztorys powinien byc spisany przed wykonaniem pracy - bo nawet zechcesz teraz kwote x za prace - a zleceniodawca powie, ze tyle nie zaplaci, to co wtedy?

Nie wiemy ile stron ma menu, jakie zdjecia musialas obrabiac i na ile wlozyc wlasnego pomyslu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:26   #3
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Menu do knajpy-wynagrodzenie! pomocy!!

tak tak.. tylko to jest to ze ja jestem jeszcze niepelnoletnia i nie mam 'uprawnien' wiadomo ze taka sobie o ja zrobie to taniej niz gdyby mial sie brac za to ktos po studiach czy cos xD ogolem swojego pomyslu tam nie wprowadzalam bo wszystko bylo robione wedle widzimisiu szefowej ^^ chodzi mi tylko o to ile za takie cos mozna wogole zawolac...
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:10   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Menu do knajpy-wynagrodzenie! pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kkatee Pokaż wiadomość
tak tak.. tylko to jest to ze ja jestem jeszcze niepelnoletnia i nie mam 'uprawnien' wiadomo ze taka sobie o ja zrobie to taniej niz gdyby mial sie brac za to ktos po studiach czy cos xD ogolem swojego pomyslu tam nie wprowadzalam bo wszystko bylo robione wedle widzimisiu szefowej ^^ chodzi mi tylko o to ile za takie cos mozna wogole zawolac...

Zadzwoń do firmy, która zajmuje sie takim rzeczami. Udaj, że jesteś zainteresowana ich usługami i chciałabyś zapytać ile kosztuje zrobienie tego i tego. Wtedy będziesz miała punkt odniesienia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.