Dziewczyny pomóżcie ! Mam dość.. ciągle suchy nos.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 15:13   #1
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna

Dziewczyny pomóżcie ! Mam dość.. ciągle suchy nos..


Jezeli watek byl to przepraszam.. na wakacjach zaczelam miec problem z twarzą.. na policzkach była sucha i nosie.. dermatolog powiedziala ze to moze byc po epiduo bądź innym już nie pamietam, odstawilam obydwa na pare tyg. uzywalam tylko tlustych, natluszczajacych i nawilzajacych .. meczylam sie dlugi czas, ale wkoncu przeszło.. ale potem znowu sie pojawilo i pojawia sie caly czas w sumie !! Juz nie mam sily.. tzn. teraz pojawia sie tylko suchy nos i naokoło ustt , uzywalam juz wiele kremow, ale zaden nie pomogl, dalej mam taki nos.. dodam ze mam alergie i egzeme tzn.. moja dermatolog nie powiedziala konkretnie co to jest, dopiero bede miala badania, ale albo egzema, luszyca lub cos podobnego.. i tak sie zastanawiam moze to od tego mam taka twarz?? Wczesniej nie mialam takich problemóww. I wlasnie moje pytanie.. czy to moze byc od tej choroby? Pytac dermatologa o to i znalazlam krem LATICORT 0,1% mojej mamie przepisała na jakieś krostki na szyi.. czy moge tym posmarować nos? Może coś pomoże.. albo znacie jakies dobre kremy? Prosze pomozcie , bo juz naprawde nie mam sily na to to wszystko widac , nawet pod makijazem.. moze i nawet bardziej eh
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:37   #2
emma__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Dziewczyny pomóżcie ! Mam dość.. ciągle suchy nos..

jeśli schodzi ci skóra to tylko jej nie zdrapuj ! nos bedzie wyglądał jak czerwony burak i żądnym korektorem tego nie zakryjesz. znasz maść tormentiol ? jest na wszystko , kiedy mi tak potwornie schodziła z nosa skóra i dookoła ust , stosowałam tormentiol. spróbuj na pewno ci nie zaszkodzi. a kosztuje z 6 zł.
emma__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:59   #3
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Dziewczyny pomóżcie ! Mam dość.. ciągle suchy nos..

A moze natłusc go maścią z wit A?
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 16:47   #4
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna
Dot.: Dziewczyny pomóżcie ! Mam dość.. ciągle suchy nos..

w sumie juz poradzilam sobie po czesci tym problemem, smaruje mascia ochronna z wit. A i juz nie jest tak zle dziekuje
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.