Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 15:16   #91
ankaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeśli mogę doradzić w sprawie bodzio meble, to mają spory wybór tapicerki. Ceny są na przyzwoitym poziomie. Pewnie dlatego, że działają samodzielnie -bez pośredników.
ankaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:44   #92
gacha999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

W jednym wątku było pytanie, czy Bodzio ma darmowy transport - mają na 100 % !
gacha999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 07:18   #93
mateusz27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Prosto z mostu! Meble BODZIO - ODRADZAM!!!!

Kupiliśmy z ich promocji meble, mianowicie bodziosystem heban, na wysoki połysk. Szafa, stolik na TV z nadstawką, witrynę, komodę i szafę 2,4 m wysoką. Za wszystko zapłaciliśmy ponad 3 tyś złotych, i po dniu kiedy je wszystkie skręciłem, stwierdzam, że strasznie przepłaciłem.

Płyty wiórowe z których wykonane są meble są cienkie! Wyjątek stanowi płyta górna i dolna każdego z elementów systemu, jednak szafa wysoka na 2,4 m i szeroka na 1,5 m zarówno gorę jak i dół ma wykonane z cienkiej płyty. Meble stoją na nóżkach, - gówno z plastiku i odrobiny aluminium, przy przestawianiu mebli odpadały te aluminiowe nakładki. Jeden plus, że można było je rozkręcić i wyregulować wysokość mebli jak ktoś ma nierówne podłogi.

Sam montaż strasznie uciążliwy, jeżeli nie masz wkrętarki, nie kupuj tych mebli! Lub kup/pożycz wkrętarkę. Meble przyjechały o godzinie 13, do 12 w nocy męczyłem się we 4 z ich złożeniem! Dlaczego tak długo? A otóż dlatego, że albo dziury były źle nawiercone, albo nie było ich wcale. Np. - montaż szyb w witrynie - w zestawie są plastikowe uchwyty trzymające szybę i białe śrubki w których momentalnie ukręca się gwint! Musiałem korzystać z innych które na szczęście zostały dostarczone w zestawie w nadmiarze. Problemu ze śrubkami srebrnymi nie byłoby gdyby w drzwiach witryny zostały wykonane małe dziurki pod te badziewne wkręty, ale najwidoczniej w tej cenie mebli nie należy się ich spodziewać.

Tam, gdzie dziurki były wywiercone, można było spotkać się z dwoma sytuacjami. W niektórych elementach w miejscach ważnych/ newralgicznych dla poprawności złożenia systemu dziury były wywiercone porządnie, równo, bez odchyleń. Natomiast nawierty pod wkręty do prowadnic do szuflad, czy do kółek do dużej szafy były chyba wiercone na oko, przez co trzeba było najpierw delikatnie próbować przebić się wkrętem przez tę okleinę a dopiero potem przystąpić do wkręcania. Kołki - w elementy były już wbite, - i dzięki Bogu, bo bez wbitych kołków siedziałbym jeszcze pewnie do 2 w nocy i skręcał te meble. Jednakże jakość ich wbicia jest porażająca. Musiałem je wyrównywać młotkiem, ponieważ były krzywo wbite w elementy i nie wchodziły w podstawy. Przyłożenie dwóch ścian mebla do podstawy zajmowało nam bardzo dużo czasu.

Nawet złożenie głupiej małej szafeczki na buty zabrało nam ponad godzinę. Plastikowe elementy wydają się liche, a dziurki w płytach do których trzeba było je wkręcić nie znajdowały się w odpowiednich miejscach przez co po skręceniu szafki plastikowe boki tych "szuflad" na buty trą o boki szafki. No dramat jakiś!

No i najważniejsze! Pomimo, że dostaliśmy wszystkie meble jakie zamówiliśmy, brakowało w paczkach elementów - zawiasu do przystawki nad TV, brakuje nam bodaj ze 3 klamek do szuflad, na które teraz będę musiał czekać, jak przywiozą. Więc efekt z mebli chwilowo żaden.

Uważam, że jak za meble w tej cenie należałoby się spodziewać lepszej jakości. Szczególnie dotyczy to dużej szafy której koszt to tysiąc złotych kawałkiem a górne gółka z plastiku, płyty cienkie jak papier....
Odradzam zakupy w tym sklepie!
mateusz27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:24   #94
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam.
Ja mam meble kuchenne OLA orzech już od ok.3 lat i jestem bardzo zadowolona. Gdybym nie przeczytała komentarzy tutaj nawet bym nie pomyślała, że meble te mogą być tak źle oceniane. Nie wiem może trafiłam na dobry egzemplarz. Niemniej jednak dla mnie meble są ładne, funkcjonalne i nic się w nich nie psuje.
Teraz planuję dokupić jeszcze kilka szafek kuchennych oraz biurko.
W przyszłości pomyślę o szafce rtv i komodzie.
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 18:13   #95
ewa17117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Witajcie! Przestrzegam przed zakupem mebli Bodzio.Kupilam u nich szafy systemowe Grzes. Niestety okazalo sie ze nie bylo wywierconych dziur na zawiasy uchwyty byly inne niz w sklepie a krzywe jak ch....ra!!!! Z daleka omijajcie ten sklep!!! Powiem krotko moj 30 letni segment jest w lepszym stanie niz te szafy po roku uzywania!!!! ODRADZAM
ewa17117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:30   #96
fan66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Reklamacje są w każdej firmie. Problem polega na tym, w jaki sposób je załatwiają. 2 lata temu przeszedłem procedurę reklamacyjną w firmie bodzio(reklamowałem biurko). Byłem zaskoczony jak sprawnie wszystko poszło. Potraktowali mnie jak prawdziwego klienta, a nie intruza. Wielki PLUS za obsługę!
fan66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:56   #97
martak34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeśli idzie o aranżację wnętrz to salony bodzio oferują specjalny darmowy program.Wystarczy zrobić pomiary pomieszczenia i udać się do któregoś z salonu.Zrobienie takiej symulacji trwa dosłownie moment.Wtedy wiadomo na czym się stoi i co można zamówić.
martak34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 20:10   #98
Apogea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam

Ja z kolei mam bardzo przykre doświadczenia z firmą " Bodzio".
Zakupiłam łóżko po śmierci męża niestety po 9 miesiącach w czasie zwykłego użytkowania uległo uszkodzeniu . Niestety firma stwierdziła ,że je niewłaściwie użytkowałam. Jestem okropnie zawiedziona . Uważam ,że nie można tłumaczyć się jaka cena taka jakość są przecież wymogi ,które meble powinny spełniać. Łóżko nie jest przecież eksponatem który ma służyć do dekoracji tylko do spania i wypoczynku. To ,że meble są wykonane z płyt wiórowych nie zwalnia producenta z obowiązku by spełnić wymogi mebla przeznaczonego do użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.
Niestety z racji tego ,że jestem matką samotnie wychowującą troje dzieci (żyjemy tylko z renty po mężu) NIE STAĆ MNIE BYŁO BY WYNAJĄĆ rzeczoznawcę , który zażyczył sobie 130 zł za opinię .
Uważam ,że FIRMA "BODZIO" ŻERUJE NA BIEDNYCH LUDZIACH I JEST TO OKROPNE ŚWIŃSTWO bo wiadomo ,że biednego człowieka nie będzie stać na ponoszenie kosztów związanych z odwołaniami , rzeczoznawcą czy ewentualnie SĄDEM.
Nie miałam na czym spać dlatego postanowiłam naprawić przedmiot sprawy we własnym zakresie.

Jedno jest pewne.

Nigdy więcej nie zakupię mebli w sklepie "BODZIO"
Nie jest to opinia na podstawie jednego mebla.
Ponieważ zakupiłam wówczas jeszcze szafę , komodę oraz segment kuchenny.

KU PRZESTRODZE
Apogea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:29   #99
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

To na pewno nie są meble dla wymagającego klienta. Nie oszukujmy się - są dużo tańsze niż produkty konkurencji wyglądające podobnie. Chcąc coś jakościowego, do normalnego korzystania, trzeba jednak wydać sporo więcej.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 20:02   #100
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Możecie napisać coś o narożnikach tej firmy? Mają one funkcję spania? Jak z ich jakością i codziennym użytkowaniem?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:36   #101
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Co do jakości mebli, to ja mam akurat dobre zdanie o tych sprzed kilkunastu lat Kupiłam ich meble jakieś 15 lat temu do wynajętego mieszkania, nie stać mnie było na lepsze. Przeżyły 2 przeprowadzki i niestety (dla mnie) nic się z nimi nie dzieje. Przymierzam się do ich wywalenia (bo najładniejsze nie są) i zwyczajnie szkoda mi wyrzucić dobrych mebli Kupiona wtedy wersalka też jest jedną z najwygodniejszych do spania. Jednak 3 lata temu dokupiłam sofę i po roku się wygniotła, może więc ich jakość popsuła się w ostatnim czasie.
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 10:42   #102
Anetagorzow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble Bodzio kupiliśmy do przedpokoju Mamy, u siebie w kawalerce mam zestaw grześ, w sumie za 1100 zł umeblowałam swoje mieszkanie, na kuchnie odkładam okolo 2000 zł z okapem i piekarnikiem. Meble solidne i dobrej cenie. Wiadomo nie jest to ludwik XIV ale cena też nie ta

xxxx
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-13 o 14:00 Powód: reklama
Anetagorzow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:52   #103
Krystyna189
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Bodzio są spoko, ale te starszej daty. Teraz to z jakością kiepsko. A to mój ostatni zakup - łóżko do sypialni. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-13 o 14:02 Powód: link
Krystyna189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 07:38   #104
AkukuBernard
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja o tej firmie słyszałem wiele negatywnych opinii. Po przeczytaniu ich, nie kupiłbym mebli od tego producenta. Może i lepsze egzemplarze się zdarzają, ale jak płace za meble xxx to chcę mieć spokój przez lata.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 11:36 Powód: reklama
AkukuBernard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 10:56   #105
czar_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

jeśli ktoś lubi wyrzucać pieniądze w błoto to polecam
Jakość = cena. Tandeta jakich mało... ;/ lepiej poszukać czegoś innego w sklepach internetowych.. albo od mniejszych producentów gdzie nie liczy sie ilość tylko jakość! mało takich firm? w samym woj. wielkopolskim z 1000 firm z meblami jest!
czar_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 13:39   #106
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Weszłam na stronę Bodzia i doznałam szoku
https://www.bodzio.pl/aranzacja/mebl...rzes-jablon-77
Kto jeszcze takie coś kupuje!?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:57   #107
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę Bodzia i doznałam szoku
https://www.bodzio.pl/aranzacja/mebl...rzes-jablon-77
Kto jeszcze takie coś kupuje!?
Niektórzy lubią takie tradycyjne meble. Inni mogą w tym wręcz widzieć design lat 70/80-tych i chcieć hipstersko urządzić sobie salon w stylu retro. Jak to dobrze zaaranżować, to wcale to tak dramatycznie nie wygląda. Może nie mam gustu, ale akurat pokazany na zdjęciu komplet mebli, prezentuje się całkiem nieźle (na zdjęciu, na żywo pewnie jest gorzej). Nie każdego stać na wydanie tysięcy złotych na urządzenie salonu. W większości sklepów meblowych niestety jest to samo badziewie, które rysuje się po najdalej kilku latach. W biurze mamy niby jakieś "lepsiejsze" meble BRW, a obłażą na brzegach. Mnie meble akurat (z)robi znajomych fachman (już w kuchni mam), ale nie każdy ma szczęście mieć taką osobę nad podorędziu.

Tak w ogóle to muszę się z czystej ciekawości wybrać do Bodzia, bo zawsze mijamy ich sklepy obojętnie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-09-01 o 19:01
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 22:27   #108
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja mam w domu kuchnię z bodzia. Zrobiona tanim kosztem kilka lat temu. Ten model szafek: https://www.bodzio.pl/produkt/szafka...a-ola-limba-79
Wszystkie szafki z pełnymi frontami, do tego szuflady. Witrynek w kuchniach nie toleruję - tu nie ma miejsca na wystawki z filiżanek. Funkcja jest nadrzędna. Z dwóch półek wewnątrz mamy zrobione trzy. Póki co kuchnia daje radę. Nie ma żadnych zniszczeń, chociaż eksploatujemy ją bez litości.
Meble pokojowe to już inna bajka i zdecydowanie nie moja. Mama ma też wersalkę. Po paru latach w jednym miejscu sprężyny zaczynają się zapadać. Nie mocno, ale czasem da się wyczuć, że coś się dzieje. Ale kilka lat spania na niej robi swoje. Jak na niską cenę, to jakość adekwatna do ceny. Za to znalezienie w miarę normalnej tapicerki w bodziu, to niezły wyczyn. Te ich pstrokate wzorki i kolorki to dramat. Zyskaliby, gdyby oferowali gładkie materiały, bez tych swoich kwiatuszków.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:33   #109
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja sie ostatnio zakochałam w meblach minko. Tyle ze tam jeden regał kosztuje więcej niż meblościanka Bodzio. No to co sie z drugiej strony dziwić ludziom, ze kupią za 1200 wielki zestaw mebli jak za lepszy design jednak trzeba zapłacić zdecydowanie więcej.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 08:50   #110
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio zakochałam w meblach minko. Tyle ze tam jeden regał kosztuje więcej niż meblościanka Bodzio. No to co sie z drugiej strony dziwić ludziom, ze kupią za 1200 wielki zestaw mebli jak za lepszy design jednak trzeba zapłacić zdecydowanie więcej.
No niestety ja również mam taki "drogi gust". Planuję stolik kawowy za ponad 1000 zł, stoliki pomocnicze po 700 zł / sztuka. Ale cena taka również dlatego, że to polski design, wiadomo kto projektował. Dlatego same meble będą robione przez moje pana od mebli, więc tu nieco przyoszczędzę. Za to kanapa "tania", podoba nam się akurat taka za niecałe 2 tysiące.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 10:04   #111
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja uważam, ze warto czasem nawet odłożyć, stopniowo sobie umeblować mieszkanie lepszymi fajniejszymi meblami niż najtańszy pazdzierz kupic. No ale to tez trzeba mieć możliwości odłożenia, bo jak ktoś ma 3 tysiące na utrzymanie całej rodziny, to wiadomo, ze nic lepszego niż tego nieszczęsnego Bodzia nie kupi.
Tylko czemu te meble sa tak paskudne. Ikea ma tez bardzo tanie meble, nie wszystkie wiadomo, ale tak nie straszą.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 17:53   #112
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze warto czasem nawet odłożyć, stopniowo sobie umeblować mieszkanie lepszymi fajniejszymi meblami niż najtańszy pazdzierz kupic. No ale to tez trzeba mieć możliwości odłożenia, bo jak ktoś ma 3 tysiące na utrzymanie całej rodziny, to wiadomo, ze nic lepszego niż tego nieszczęsnego Bodzia nie kupi.
Tylko czemu te meble sa tak paskudne. Ikea ma tez bardzo tanie meble, nie wszystkie wiadomo, ale tak nie straszą.
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 21:52   #113
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No niestety ja również mam taki "drogi gust"
Piona Mnie też zwykle podobają się te droższe meble i dodatki. Mam słabość do designu lat 50-tych, ale też trochę współczesnych perełek wpadło mi w oko. Parę polskich firm przyłożyło się do designu, więc jest z czego wybierać.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze warto czasem nawet odłożyć, stopniowo sobie umeblować mieszkanie lepszymi fajniejszymi meblami niż najtańszy pazdzierz kupic. No ale to tez trzeba mieć możliwości odłożenia, bo jak ktoś ma 3 tysiące na utrzymanie całej rodziny, to wiadomo, ze nic lepszego niż tego nieszczęsnego Bodzia nie kupi.
Tylko czemu te meble sa tak paskudne. Ikea ma tez bardzo tanie meble, nie wszystkie wiadomo, ale tak nie straszą.
Chyba największym problemem jest to, że niektórzy musieliby odkładać latami, a w między czasie mieszkać na kartonach, w pustych ścianach.

Niestety Ikea jest osiągalna dla mieszkańców kilku dużych miast. Dla całej reszty zakup mebli u nich to droga przez mękę lub wyprawa z przyczepką lub zdobycznym dostawczakiem.
Przez krótki czas ikea miała sensowny sposób wysyłki z rozsądnymi kosztami, a obecnie koszt dostawy mebli kilkukrotnie przewyższa ich wartość. To ja już wolę kupić coś, co jest dostępne na miejscu, niż uskuteczniać jakąś ekwilibrystykę z zakupem mebli, przepłacając przy tym solidnie. Chociaż nie powiem lubię ikejowski design, mam trochę ich mebli (z tego okresu tańszej dostawy) i gdybym mogła, to sto razy bardziej wolałabym kuchnię z ikei niż z bodzia.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 11:48   #114
Automnale
Raczkowanie
 
Avatar Automnale
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Witajcie Chciałam od siebie napisać, że od ponad dwóch lat mam łóżko z Bodzia i jest to najwygodniejsze łóżko, jakie do tej pory miałam (a miałam naprawdę przeróżne i znacznie droższe od aktualnego). Materac jest bardzo dobry, twardy. Nie pamiętam dokładnie, ile łóżko kosztowało, ale było niedrogie i też się obawiałam, co z niego będzie. Ale ze swojej strony polecam, transport był szybki, nic nie zostało obite
__________________
Automnale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:58   #115
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Też mam parę mebli od nich i nie sa najgorsze, ale niestety jak się coś taniego bierze, to nie ma usługi dowozu.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 06:17   #116
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja nie wiem skąd oni te ceny biorą.
Łóżka
https://www.bodzio.pl/lozka-55
w tej cenie to w podobno drogiej Norwegii łóżko dużo lepszej jakości kupiliśmy i służy nam kilka lat. Ikea też ma lepsze od nich.
Hitem wg mnie jest jednak cena łóżeczek z Bodzio
https://www.bodzio.pl/lozeczka-dzieciece-82
Ponad 600zł za łóżeczko firmy, która w branży dziecięcej raczkuje Nawet nie podają z jakiego drzewa jest (o ile w ogóle z drzewa). Design bodziowy.
Z polskich producentów lubię design VOX
http://dino.sklep.pl/nowy/Lozeczka-c...age=1&sort=20a
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 18:37   #117
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja nie wiem skąd oni te ceny biorą.
Łóżka
https://www.bodzio.pl/lozka-55
w tej cenie to w podobno drogiej Norwegii łóżko dużo lepszej jakości kupiliśmy i służy nam kilka lat. Ikea też ma lepsze od nich.
Hitem wg mnie jest jednak cena łóżeczek z Bodzio
https://www.bodzio.pl/lozeczka-dzieciece-82
Ponad 600zł za łóżeczko firmy, która w branży dziecięcej raczkuje Nawet nie podają z jakiego drzewa jest (o ile w ogóle z drzewa). Design bodziowy.
Z polskich producentów lubię design VOX
http://dino.sklep.pl/nowy/Lozeczka-c...age=1&sort=20a
A zwróciłas uwage, ze to cena za łózko łącznie z materacem? Normalnie sam materac dla 2 osób potrafi kosztować ponad tysiaka, więc rama+materac poniżej tej kwoty to taniocha.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 20:03   #118
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja nie wiem skąd oni te ceny biorą.
Łóżka
https://www.bodzio.pl/lozka-55
w tej cenie to w podobno drogiej Norwegii łóżko dużo lepszej jakości kupiliśmy i służy nam kilka lat. Ikea też ma lepsze od nich.
(...)
Jakoś mnie te ich ceny nie szokują, jak się wczytałam w opis, co jest w cenie łóżka. A jest sporo. Z doświadczenia wiem, że im brzydsze (w sensie mało "fascynującego" designu ) łóżko, tym wygodniejsze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 10:29   #119
zawiedzon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Nie kupujcie mebli bodzio po 3,5 roku meble do wyrzucenia. Odkleja się okleina. Choć z początku wyglądają ładnie to totalna lipa. ODRADZAM KUPNA
zawiedzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 07:36   #120
lukaszmik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja kiedyś kupiłem tam łóżko i nie polecam bo rozwaliło się po dwóch latach i musiałem kupić nowe.
__________________
http://www.benn.pl
lukaszmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-29 08:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.