zalety schudniecia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-27, 07:13   #31
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: zalety schudniecia

Cytat:
Napisane przez malgosia80
1. z podziwu wyjsc nie moge codziennie, jaki ze mnie lachon
2. faceci na ulicy wpadaja na slupy
3. czuje sie bardziej kompetentna we wszystkim co robie, potrafilam powstrzymac żądzę obrzarstwa i zadbac o siebie, to potrafie wszystko
4. wiecie jaka to przyjemnosc w sklepie krzyknac z przebieralni : a czy jest numer MNIEJSZE?
5. cera bez pryszczyka, wlosy sie tak nie przetluszczaja (zredukowalam spozycie tluszczu do niezbednego minimum)
6. garderobe TRZEBA odnowic
7. w sytucjach, hm, intymnych nie trzeba sie juz martwic, ze cos tam wystaje lub zwisa
8. w zdrowym ciele zdrowy duch-sie sprawdza
na razie tyle mi przychodzi do glowy, ale dziewczyny, naprawde WARTO!!!
małgosiu zgadzam się z tobą



w 100% mi utrata wagi niestmowicie podniosła pewność siebie i poczucie kobiecości
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 07:37   #32
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: zalety schudniecia

no to ja sie jeszcze odniose do punktu 7 mianowicie,jesli ktos mial spory biust i dosyc znaczaco schudl,to jednak cos tam moze troche zwisac
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 19:56   #33
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: zalety schudniecia

Moje największe osięgnięcie to 10kg w 3mies, ale to było dawno. Jednak od tamtego czasu moja waga wacha sie 2-3kg, max 5kg, ale to przez siłe. Przede wszystkim dieta ja niestety zaczełam od wysiłku trenowałam sztuki walki (wtedy jeszcze mało wiedziałam o odżywianiu) i tak mi zostało że ma super kondycje tylko ciągle walcze z "garniturkiem" tłuszczu", ale to głównie kwestia diety. Dlatego mimo moich błędów naprawde polecam ćwiczenia w każdej formie lepiej się poczujecie (nawet osoby z różnymi dolegliwościami są przecież ćwiczenia jak Pilates, czy nawet joga które nawet leczą- to przawda) do tego wierzcie mi że nie ma nic lepszego kiedy niepozornie wyglądająca dziewczyna (ja) zrobi więcej pompek a nawet podciągnie się na jednym ręku niż jakis koleś- jego mina jest warta tego wysiłku
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 13:01   #34
Konsuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: zalety schudniecia

Te zalety to super motywacja! Zamiast zadręczać się myślami na temat wyrzeczeń koniecznych, by osiągnąć super sylwetkę, warto wyobrazić sobie co będziemy czuły, gdy już ją osiągniemy Wtedy każde wyrzeczenie staje się mniej uciążliwe
Konsuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:45   #35
haga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: zalety schudniecia

hej dziewczyny!

Ja zaczęłam się odchudzać dopiero cztery dni temu (bardzo mi brakuje słodyczy i nocnego szamania) więc nie mam się jeszcze czym pochwalić ale jak tak sobie czytam o waszych wielkich sukcesach i o tym jak to jest porządnie zeszczupleć to zaraz mi się lżej robi i mam większa wiarę w to że i mnie się to uda.
JESTEŚCIE WSPANIAŁE! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy
haga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.