Ratunek dla suchych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 11:09   #1
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939

Ratunek dla suchych włosów


witam

mam problem... otóż od kilku lat, a przynajmniej od 7 lat farbuję włosy, a to szamponem, a to farbą, a to szamponetkami...i mam je strasznie wysuszone...jak im pomóc? Gdzie można nabyć takie ampułki czy maski nawilżające do włosów, albo jedwab w płynie - takie jak w salonach fryzjerskich? wczoraj byłam na balejażu i podcięciu włosów, po zabiegu miałam nałożoną ampułkę na włosy, która je wygładziła, nawilżyła i nadała blasku, włosy wyglądały jak z reklamy, jak nie moje, byłam oczarowana, jak zapewnić im taki wygląd przez dłuższy czas?
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 11:24   #2
kkrzysiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Takie ampułki są bardzo drogie, ale rewelacyjne. Nie wiem, gdzie kupisz to w rudzie. W częstochowie jest hurtownia fryzjerska i praktycznie tylko tam można to dostać. Najlepiej spytaj się fryzjerki, gdzie ona kupiła i spróbuj się z nią dogadać czy by ci nie wzięła pudełka, jak będzie kupować do salonu
kkrzysiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 11:25   #3
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Też mam problem z suchymi włosami Jedyne co im pomaga to profesjonalne maski do włosów suchych i zniszczonych tj. Loreal Absolute Repair, Wella System Professional, Alfaparf z karitexem, ponoć super sa tez maski Joico ale baaardzo drogie Wszystkie te kosmetyki kupisz w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim lub na allegro(są tam zdecydowanie tańsze Zakup sobie też Biosilk Farouk wygładi Ci włoski i będą cudne Było też wiele wątkow na ten temat- poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 12:37   #4
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Mi pomogła maska Kadusa. kupiłam w hurtowni fryzjerskiej.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 08:46   #5
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Cytat:
Napisane przez Ania843
Mi pomogła maska Kadusa. kupiłam w hurtowni fryzjerskiej.
Dziękuję, wypróbuję...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 08:48   #6
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Cytat:
Napisane przez kkrzysiu
Takie ampułki są bardzo drogie, ale rewelacyjne. Nie wiem, gdzie kupisz to w rudzie. W częstochowie jest hurtownia fryzjerska i praktycznie tylko tam można to dostać. Najlepiej spytaj się fryzjerki, gdzie ona kupiła i spróbuj się z nią dogadać czy by ci nie wzięła pudełka, jak będzie kupować do salonu
Wiem, wiem..ja za nałożenie jednej płaciłam dodatkowo 5 zł, chyba mi raczej fryzjerka nie zamówi, bo jak się zapytałam czy by mi nie odsprzedała ze dwóch ampułek, to stanowczo odmówiła..
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 08:52   #7
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Też mam problem z suchymi włosami Jedyne co im pomaga to profesjonalne maski do włosów suchych i zniszczonych tj. Loreal Absolute Repair, Wella System Professional, Alfaparf z karitexem, ponoć super sa tez maski Joico ale baaardzo drogie Wszystkie te kosmetyki kupisz w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim lub na allegro(są tam zdecydowanie tańsze Zakup sobie też Biosilk Farouk wygładi Ci włoski i będą cudne Było też wiele wątkow na ten temat- poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209

Dziękuję za pomoc, zakupię sobie na allegro te preparaty, na początek ten jedwab w płynie z Farouka...spróbujemy, zobaczymy...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 13:49   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Ratunek dla suchych włosów

Jeśli chcesz kupić jedwab Farouk zdecyduj się na Chi. To najmocniejsza jak dotąd wersja tego jedwabiu, świetnie regeneruje, a to dlatego , że jest stworzony do współpracy z prostownicami, działa o niebo lepiej niz zwykły Biosilk ( choć nie pachnie tak miło).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.