coś zmienić... ale co? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 19:50   #1
kogutkowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1

coś zmienić... ale co?


Witam wszystkie forumowiczki mam do Was prośbę o poradę, bardzo chciałabym coś w sobie zmienić a najłatwiej zmienić fryzurę, obecnie mam bardzo długie włosy(mniej więcej do pasa) w kolorze brązowym, które w słońcu sporo jaśnieją, poza tym są sztywne i raczej nie poddają się stylizacji (nie licząc lekkich fal wywołanych ciągłym noszeniem warkocza) oraz bladą cerę, opalam się na czerwono i bardzo szybko się rumienię przybierając barwę buraka ponadto mam niebieskie oczy. Sama nie potrafię nawet określić swojego kształtu twarzy ani tego czy pasowałaby mi grzywka czy nie. A gdybyście mogły poradzić mi w jakich kolorach powinnam się ubierać to byłabym Wam bardzo wdzięczna
pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi
P.S.końcówki włosów mam już podcięte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magda.jpg (152,6 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magda1.jpg (124,4 KB, 178 załadowań)
kogutkowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 23:17   #2
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: coś zmienić... ale co?

Włosy masz za długie, powinnaś je ściąć do łopatek lub nawet jeszcze krócej ponieważ twarz Ci pasuje na krótką fryzurę i wygodna by była na ciepłe lato. Nie musiałabyś nosić koca na plecach a i na pielegnację byś poświęciła dużo mniej czasu
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:33   #3
tutyskaa
Przyczajenie
 
Avatar tutyskaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: coś zmienić... ale co?

hmm ja bym Ci doradziła podciąć włosy, żeby sięgały gdzieś tak lekko za ramiona. Mocno bym je też wycieniowała i nieco rozjaśniła, ponieważ wydaje mi się, ze w tym kolorze wyglądasz za ciężko. Nie wiem czy się malujesz, ale na tych zdjęciach jesteś chyba bez makijażu... Może pora z nim poeksperymentować? troche podkładu, tusz do rzęs, eyeliner i gotowe
__________________
no to startujemy
tutyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:06   #4
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: coś zmienić... ale co?

Obetnij włosy. Wiem że będzie szkoda,bo są bardzo długie, ale w krótszych będzie Ci lepiej - tak do ramion, do łopatek. Ożyw trochę kolor, jeśli nie chcesz rozjaśniać to zmień go na trochę cieplejszy, dodaj może cos karmelowego.

Kup róż do policzków Wg mnie bardzo ożywił by Ci twarz + jakiś lekko różana pomadka i cień do powiek. To nie dużo, a twarz wygląda bardziej promiennie. Na zdjęciu poniżej masz właśnie taki lekki makijaż.
(Chociaż wg mnie można jeszcze bardziej psozaleć z makijażem)

Ubiór. Na 2 zdjęciu wyglądasz ładnie ale moim zdaniem za szaro, za spokojnie. Może jakiś zwykły biały top, czarne dżinsy i do tego np. kolorowa dżinsowa kurteczka ? To taki przykład. Albo większze,bardzo kolorowe kolczyki ? To takie moje propozycje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (33,8 KB, 78 załadowań)
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 19:30   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: coś zmienić... ale co?

z długością włosów rób co chcesz, masz drobną twarz raczej większość fryzur bedzie Ci pasować, chociaż..szkoda takich ładnych włosów. natomiast jedyne czego nie rób, to nie farbuj sie na jakieś rude, czerwone albo ciepłe brąziki, bo się po prostu oszpecisz. jesteś chłodnym tpem urody i teog się trzymaj, nie każdy musi się ocieplać, żeby niby lepiej wyglądać. zwlaszcza ze jak piszesz, czerwieni Ci się skóra. co do kolorów i samej odzieży, poszukaj w internecie dobrej palety dla typu urody lato. w zasadzie możesz powybierać sobie najlepsze kolory dla siebie z wszystkich trzech typow kolorystycznych, nigdy nie ma tak ze z jednej palety pasuje nam 100% propozycji. kolory chlodne, lekko stłumione. na pewno granat, turkus, zimna czerwiń, ciemny róż, beż, chłodne brązy, fiolety.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 19:54   #6
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: coś zmienić... ale co?

Bardzo ładne włoski . Ale faktycznie trochę nudno co powiesz na skrócenie ich i pocieniowanie
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:29   #7
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: coś zmienić... ale co?

http://www.google.pl/search?client=o...ry%3B210%3B312


Fryzurke proponuje w tym stylu..możę tylko jeśniejszy kolorek jakiś brąz ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.