guz w gardle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 18:32   #1
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213

guz w gardle


wiem,że nie jesteście lekarzami ale może któraś z Was coś będzie wiedziała na ten temat


moja mama jakiś czas temu miala jakiś guzek w gardle, nie bolał tylko przeszkadzał Jej jak połykała ślinę, jak jadła to nie bolało
potem to zniknęło.. samo

teraz znowu wróciło
jak mylicie co to może być?
w piątek idzie do lekarza ale mnie juz nerwy tłuką dlatego zakładam wątek bo może akurat,że ktoś z Was to kiedyś miał i może mi coś więcej powiedziec na ten temat
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:13   #2
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: guz w gardle

Ja mam coś takiego za migdałem,i tez nie wiem co to jest,byłam u laryngologa i nic mi na to nie powiedział,mi to się zrobiło po grypie.
I tak sobie tam jest,tylko ostatnio mam jakieś takie nerwobóle w tej okolicy świetnie to czuje,że mnie tam boli,tak mocno,ale po chwili puszcza.Nie daje mi to spokoju lekarka mówiła,że lepiej żebym migdały usunęła,ale ja nie chcę,a pozatym laryngolog powiedział,że nie trzeba ich usuwać.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:04   #3
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: guz w gardle

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Ja mam coś takiego za migdałem,i tez nie wiem co to jest,byłam u laryngologa i nic mi na to nie powiedział,mi to się zrobiło po grypie.
I tak sobie tam jest,tylko ostatnio mam jakieś takie nerwobóle w tej okolicy świetnie to czuje,że mnie tam boli,tak mocno,ale po chwili puszcza.Nie daje mi to spokoju lekarka mówiła,że lepiej żebym migdały usunęła,ale ja nie chcę,a pozatym laryngolog powiedział,że nie trzeba ich usuwać.
mama też była przeziębiona i pozniej właśnie 2 raz Jej to "wylazło" jutro idzie do laryngologa ciekawe co Jej powie
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:36   #4
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: guz w gardle

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
mama też była przeziębiona i pozniej właśnie 2 raz Jej to "wylazło" jutro idzie do laryngologa ciekawe co Jej powie
A gdzie jej to dokładnie wyrosło?też tam za migdałem?może to przez to że ma przerośnięte migdały,u mnie tak jest z jednej strony mam wieli migdał z drugiej mniejszy ale właśnie to coś takiego dużego za nim,jak by mi za tym drugim mniejszym migdałem rósł drugi.Napisz koniecznie jutro co Twojej mamie laryngolog stwierdził.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:17   #5
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: guz w gardle

witaj
mama wróciła od laryngologa
swierdził że to polip, mówił ze to nie jest jakieś grozne ale trzeba leczyć, jeśli po leczeniu nie zginie to trzeba bedzie go wyciąć, szkoda żeby się meczyła z tym, mam nadzieje ze zniknie
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.