Vaser - lipoliza laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 20:27   #1
martusia1106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2

Vaser - lipoliza laserowa


Witam wszystkich,
jestem po zabiegu vaser, ktory zostal przeprowadzony we Wroclawiu...nie sadzilam, ze sie zdecyduje na zabieg w kraju..ale sprobowalam!! minelo dopiero kilka godzin ale czuje sie dobrze nawet wrocilam autem sama do dmu..
chetnie podziele sie szczegolami..pozdrawiam
martusia1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:39   #2
pressa42
Przyczajenie
 
Avatar pressa42
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Witaj jestem z Wrocławia i szukam informacji na temat Vaser chce zrobic talie , podobno nie ma nierównosci i szybko widac efekty . pozdrawiam
pressa42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:32   #3
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Co do nierowności, to ja jestem przykladem tego ze jednak są. jestem 5 miesięcy po zabiegu, brzuch,talia, jak Bog przykazał mialam msaże itd, niestety, jak podnoszę ręce do góry to widać dosc mocne nierówności.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:47   #4
pytalska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Też słyszałam o tych nierównościach , wiec poddałam sie zabiegowi Liposukcji INFRADŹWIĘKOWEJ (NIL). Po 2 tygodniach byłam pozytywnie zaskoczona że lekarz tak szybko pozwolił mi ściągnąć ubranko uciskowe.
Masaże miałam po zabiegu w gratisie .
Dziś jestem 2 miesiące po zabiegu brak nierówności brzuch talia boczki rewelacja !
Polecam wszystkim którzy chcą zdecydować sie na tego typu zabieg
pytalska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:29   #5
Rudzielec 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Cytat:
Napisane przez pytalska23 Pokaż wiadomość
Też słyszałam o tych nierównościach , wiec poddałam sie zabiegowi Liposukcji INFRADŹWIĘKOWEJ (NIL). Po 2 tygodniach byłam pozytywnie zaskoczona że lekarz tak szybko pozwolił mi ściągnąć ubranko uciskowe.
Masaże miałam po zabiegu w gratisie .
Dziś jestem 2 miesiące po zabiegu brak nierówności brzuch talia boczki rewelacja !
Polecam wszystkim którzy chcą zdecydować sie na tego typu zabieg
Nawet nie wiedzie jaka jest m wdzięczna za te wszystkie fora Liposukcja chodziła za mną od kilku dobrych lat (bardzo dużo przytyłam w drugiej ciąży i tak już niestety zostało).Poszłam na konsultację poleconego Vasera i tej drugiej metody N.I.L i powiem skorzystałam z tego NIL i nie żałuję. Ubranko nosiłam 2 tyg. masaży miałam 3 ale wydają mi się zbędę bo żadnych nierówności nie mam, brzuch miękki (żadnych grudek). Teraz wybieram się na elektostymulację aby w połączeniu z brzuszkami szybciej wypracować piękny brzuch i być piękna na wakacje (a po nich chyba przyjdzie czas na uda )
Rudzielec 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:08   #6
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Cytat:
Napisane przez pressa42 Pokaż wiadomość
Witaj jestem z Wrocławia i szukam informacji na temat Vaser chce zrobic talie , podobno nie ma nierównosci i szybko widac efekty . pozdrawiam
hej i jak tam - namierzyłaś jakieś miejsce?
Ja moge polecić Dermamed we Wrocku - moja siostra 2 miesiące temu robiła tam Vaser i jest bardzo zadowolona z efektów, obsługa super, z tego co wiem wszystko jej wytłumaczyła powoli i na spokojnie.
Po zabiegu niemal od razu wróciła do normalnego trybu bez tygodni rekonwalescencji
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 18:08   #7
famme111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 16
Dot.: Vaser - lipoliza laserowa

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
hej i jak tam - namierzyłaś jakieś miejsce?
Ja moge polecić Dermamed we Wrocku - moja siostra 2 miesiące temu robiła tam Vaser i jest bardzo zadowolona z efektów, obsługa super, z tego co wiem wszystko jej wytłumaczyła powoli i na spokojnie.
Po zabiegu niemal od razu wróciła do normalnego trybu bez tygodni rekonwalescencji
Potwierdzam, że na takie zabiegi we Wrocławiu najlepszym wyborem będzie DermaMed. Tam się czuje że jest się w dobrych rękach. Bardzo przystępnie wszystko tłumaczą, wyjaśniają wątpliwości i doradzają. Robiłam tam już kilka zabiegów i zawsze jestem zadowolona z efektów.
famme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.