Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 12:10   #2881
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A czy olejowanie daje lepsze efekty jeśli włosy owinie się ręcznikiem? Bo ja tego nie robiłam i się zastanawiam jak wy to robicie
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:53   #2882
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez justina987 Pokaż wiadomość
A czy olejowanie daje lepsze efekty jeśli włosy owinie się ręcznikiem? Bo ja tego nie robiłam i się zastanawiam jak wy to robicie
Ja na naolejowane włosy zakładam czepek i owijam ręcznikiem, po jakichś 2 godzinach odczuwam niemiłosierne swędzenie głowy. Mój mąż (pochodzi z Indii, więc teoretycznie ma pojęcie) powiada iż tak ma być, znaczy, że olej wchłania się w skalp i zaczyna działać. Ile w tym prawdy? nie wiem, ale zawsze w ten sposób stosuję oleje
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:23   #2883
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

a słyszałyście coś o oleju sezamowym jako filtrze na włosy? Podobno trzeba wetrzeć kilka łyżek we włosy i skalp... jak? uznałam, że chyba już na umyte włosy, zresztą na stronie helfy jest napisane, że można go stosować między myciami głowy. W skalp nie odważyłam się wetrzeć oleju, którego się potem nie skupuje, ale na włosy właśnie nałożyłam, jedyny efekt to tłuste i proste włosy...a normalnie mam takie ładne fale... Coś robię źle, czy to jakaś ściema z tym olejkiem?
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 19:11   #2884
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
a słyszałyście coś o oleju sezamowym jako filtrze na włosy? Podobno trzeba wetrzeć kilka łyżek we włosy i skalp... jak? uznałam, że chyba już na umyte włosy, zresztą na stronie helfy jest napisane, że można go stosować między myciami głowy. W skalp nie odważyłam się wetrzeć oleju, którego się potem nie skupuje, ale na włosy właśnie nałożyłam, jedyny efekt to tłuste i proste włosy...a normalnie mam takie ładne fale... Coś robię źle, czy to jakaś ściema z tym olejkiem?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 19:41   #2885
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to oznacza: zmyj i nigdy więcej nie używaj?
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:18   #2886
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to oznacza: zmyj i nigdy więcej nie używaj?
Nie, to oznacza korzystaj z wyszukiwarki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:55   #2887
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nie, to oznacza korzystaj z wyszukiwarki
dokładnie
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 17:34   #2888
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
dokładnie
problem w tym, że skorzystałam z wyszukiwarki. I uzyskałam właśnie takie informacje: wmasuj we włosy, ma naturalny filtr UV ok 3-4... Była też informacja, jak użyć, jeśli chce się poprawić stan włosów, tj. jeśli są suche (wtedy jak zwykłego, każdego innego olejku) ale mi nie chodziło o nawilżenie tylko o ochronę przeciwsłoneczną (nikt nie napisał jak stosować, gdy się chce osiągnąć taki efekt), zresztą jeśli nałożę go a potem zmyje dwa razy szamponem, to jaka ochrona mi zostanie na włosach, przecież wszystko się zmyje... Czy może właśnie o to chodzi?
aha, i znalazłam też na jakiejś brytyjskiej stronie, że jet to olejek do włosów ciemnych (chodzi o to, że ciemne są bardziej zniszczone przez słońce czy o to, że może przyciemnić włosy)?
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:15   #2889
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
problem w tym, że skorzystałam z wyszukiwarki. I uzyskałam właśnie takie informacje: wmasuj we włosy, ma naturalny filtr UV ok 3-4... Była też informacja, jak użyć, jeśli chce się poprawić stan włosów, tj. jeśli są suche (wtedy jak zwykłego, każdego innego olejku) ale mi nie chodziło o nawilżenie tylko o ochronę przeciwsłoneczną (nikt nie napisał jak stosować, gdy się chce osiągnąć taki efekt), zresztą jeśli nałożę go a potem zmyje dwa razy szamponem, to jaka ochrona mi zostanie na włosach, przecież wszystko się zmyje... Czy może właśnie o to chodzi?
aha, i znalazłam też na jakiejś brytyjskiej stronie, że jet to olejek do włosów ciemnych (chodzi o to, że ciemne są bardziej zniszczone przez słońce czy o to, że może przyciemnić włosy)?
przecież to olej, wiadomo, że trzeba go zmyć..
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:55   #2890
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
przecież to olej, wiadomo, że trzeba go zmyć..
niby tak, ale jakoś nie wyobrażałam sobie, jak mogą działać filtry które się zmywa...(niemniej w końcu zmyłam, przecież nie będę chodzić z takimi strąkami na głowie)
a wiesz coś o tym, czy przyciemnia włosy? ja nie zauważyłam, ale kto wie...
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:15   #2891
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
niby tak, ale jakoś nie wyobrażałam sobie, jak mogą działać filtry które się zmywa...(niemniej w końcu zmyłam, przecież nie będę chodzić z takimi strąkami na głowie)
a wiesz coś o tym, czy przyciemnia włosy? ja nie zauważyłam, ale kto wie...
ja nie zauważyłam przyciemnienia...
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 18:15   #2892
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

hej
pisze aby podzielic sie z wami moim doswiadczeniem z kalpi tone. mam włosy brązowe - farbowane na ciemny brąz. uzyłam kalpi tone zeby przyciemnic odrosty ( są jasniejsze od reszty o około 1-1,5tonu) i ......rewelacja!!!! kalpi tone wymieszałam z bardzo mocnym naparem z kawy. zostawiłam na około 6 godzin potem na włosy i po 2 godz zmyłam . kolor piekny , chłodny bardzo ciemny braz . odrosty jak po uzyciu farby -wyrownały koloryt po uzyciu umyłam 2 razy szamponem i nałozyłam odzywke bo włos był szorstki ale za to po wysuszeniu pieknie sie układaja i sa podniesione jest ich jakby ciut wiecej ( mam cienkie słabe włosy)
warto było!!!!
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2011-07-01 o 18:17
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 18:37   #2893
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
hej
pisze aby podzielic sie z wami moim doswiadczeniem z kalpi tone. mam włosy brązowe - farbowane na ciemny brąz. uzyłam kalpi tone zeby przyciemnic odrosty ( są jasniejsze od reszty o około 1-1,5tonu) i ......rewelacja!!!! kalpi tone wymieszałam z bardzo mocnym naparem z kawy. zostawiłam na około 6 godzin potem na włosy i po 2 godz zmyłam . kolor piekny , chłodny bardzo ciemny braz . odrosty jak po uzyciu farby -wyrownały koloryt po uzyciu umyłam 2 razy szamponem i nałozyłam odzywke bo włos był szorstki ale za to po wysuszeniu pieknie sie układaja i sa podniesione jest ich jakby ciut wiecej ( mam cienkie słabe włosy)
warto było!!!!
to zmylaś po 6 czy po 2 h?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 18:51   #2894
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
to zmylaś po 6 czy po 2 h?
jak dla mnie zmyła po 2h, tak napisala :P
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 18:52   #2895
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
to zmylaś po 6 czy po 2 h?
wymieszała z naparem z kawy i zostawiła na 6 godzin, później nałożyła na głowę i zmyła po 2 h czyż nie ?? bynajmniej ja tak wywnioskowałam
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:42   #2896
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
wymieszała z naparem z kawy i zostawiła na 6 godzin, później nałożyła na głowę i zmyła po 2 h czyż nie ?? bynajmniej ja tak wywnioskowałam
dokładnie tak
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:24   #2897
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Sesa jest wspaniała, 4 dzień od mycia a ja nadal mam świeżutkie włosy
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:47   #2898
201707171043
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Sesa jest wspaniała, 4 dzień od mycia a ja nadal mam świeżutkie włosy
o tak sesa jest boska też mam dłużej świeże włosy odkąd jej używam
201707171043 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:31   #2899
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam Was dziewczyny (jak zauważyłam, facet zdarza się w tym olejowym gronie sporadycznie)!
Dołączam do Waszego bractwa. Od jakiegoś czasu podczytuję Wasz wątek o amli oraz inny na wizażu dotyczący ogólnie olejów i olejków do włosów.
Na podstawie opinii postanowiłam zacząć od olejku kokosowego Vatiki oraz Amli Gold Dabur. Jestem po pierwszej aplikacji amli i muszę przyznać,że efekt przyjemny. Nie powala na kolana, ale to przecież pierwsze uzycie,mam nadzieję,ze z czasem moje włosy odczują zbawienny wpływ naturalnych składników.
Będę meldować na bieżąco, z czasem może dodam jakieś zdjęcia .
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:36   #2900
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny (jak zauważyłam, facet zdarza się w tym olejowym gronie sporadycznie)!
Dołączam do Waszego bractwa. Od jakiegoś czasu podczytuję Wasz wątek o amli oraz inny na wizażu dotyczący ogólnie olejów i olejków do włosów.
Na podstawie opinii postanowiłam zacząć od olejku kokosowego Vatiki oraz Amli Gold Dabur. Jestem po pierwszej aplikacji amli i muszę przyznać,że efekt przyjemny. Nie powala na kolana, ale to przecież pierwsze uzycie,mam nadzieję,ze z czasem moje włosy odczują zbawienny wpływ naturalnych składników.
Będę meldować na bieżąco, z czasem może dodam jakieś zdjęcia .
Amla Dabur jest na parafinie więc raczej trudno powiedzieć,że jest naturalnym kosmetykiem. Tej amli też chyba za wiele w skórę przez parafinę nie wniknie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:02   #2901
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Amla Dabur jest na parafinie więc raczej trudno powiedzieć,że jest naturalnym kosmetykiem. Tej amli też chyba za wiele w skórę przez parafinę nie wniknie.
I właśnie po to tu jestem Już dzięki majreg jestem mądrzejsza! Buzior! W międzyczasie poczytałam i również dzięki wizażankom już wiem, ze amla jiva nie jest na parafinie (pewnie dlatego droższa), pozostaje mi wykończyć amlę dabur i nastepną zakupić jivę. A może do tego czasu będę jeszcze bardziej oświecona
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:20   #2902
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Namówiłam TŻ żeby stosował olejki razem ze mną , kupiłam mu sesę dal mężczyzn... i mam pytanie. wiem, że co to forum głównie dla pań, ale kogóz innego mam spytać, może ktoś mi jednak w drodze wyjątku odpowie . Na opakowaniu olejku napisane jest, aby: wieczorem umyć włosy, wsmarować olejek, zostawić na noc, umyć włosy rano... No i cóż, spanie z olejkiem na głowie wykracza już poza Jego granice cierpliwości . Znacie może jakiś alternatywny sposób jego stosowania? W k0ńcu damski olejki można stosować nie tylko na noc ale i na kilka godzin wieczorem przed umyciem głowy... W necie nie znalazłam nic o tym, jak inaczej można stosować ten olejek...
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:38   #2903
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
Namówiłam TŻ żeby stosował olejki razem ze mną , kupiłam mu sesę dal mężczyzn... i mam pytanie. wiem, że co to forum głównie dla pań, ale kogóz innego mam spytać, może ktoś mi jednak w drodze wyjątku odpowie . Na opakowaniu olejku napisane jest, aby: wieczorem umyć włosy, wsmarować olejek, zostawić na noc, umyć włosy rano... No i cóż, spanie z olejkiem na głowie wykracza już poza Jego granice cierpliwości . Znacie może jakiś alternatywny sposób jego stosowania? W k0ńcu damski olejki można stosować nie tylko na noc ale i na kilka godzin wieczorem przed umyciem głowy... W necie nie znalazłam nic o tym, jak inaczej można stosować ten olejek...
Mozna i na kilka godzin. Moj TŻ uwaza ze prosciej jest nalozyc cos na glowe i isc spac niz chodzic pol dnia z tym na glowie i smierdziec. :P
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 02:45   #2904
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Mój mąż używa olej musztardowy i jak dla mnie to on w ogóle nie ma zapachu, jest "bezzapachowy" więc nie ma problemu a włosy to ma gęściejsze niż ja i to po stokroć
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:07   #2905
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
Mozna i na kilka godzin. Moj TŻ uwaza ze prosciej jest nalozyc cos na glowe i isc spac niz chodzic pol dnia z tym na glowie i smierdziec. :P
mi się akurat zapach tego olejku podoba . Jemu chyba też . problemem jest ta folia, ale może Go w końcu przekonam ,. Ale dobrze wiedzieć, że można i na kilka godzin
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:54   #2906
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
I właśnie po to tu jestem Już dzięki majreg jestem mądrzejsza! Buzior! W międzyczasie poczytałam i również dzięki wizażankom już wiem, ze amla jiva nie jest na parafinie (pewnie dlatego droższa), pozostaje mi wykończyć amlę dabur i nastepną zakupić jivę. A może do tego czasu będę jeszcze bardziej oświecona
Chyba większość olejów na parafinie jest tańsza od tych naturalnych, ale można też kupić coś tańszego ze zwykłych np. rycynę, sezamowy, kokosowy czysty, z oliwek, pestek wiogron i mnóstwo innych. Wybór ogromny, a przynamniej mają w sobie kwasy i witaminki.
Zioła indyjskie możesz kłaść oddzielnie jako przerywnik dla olejów. Jest spory wybór takich pudrów na helfach i naprawdę po masce z takich ziół czuć różnicę. Jest amla, neem,maka, kalpi tone, brahmi, cassia. Naprawdę polecam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:09   #2907
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Piechniak Pokaż wiadomość
mi się akurat zapach tego olejku podoba . Jemu chyba też . problemem jest ta folia, ale może Go w końcu przekonam ,. Ale dobrze wiedzieć, że można i na kilka godzin
Hmmm... Nie trzeba owijać głowy folią, zeby ten olej działał.
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 21:29   #2908
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Chyba większość olejów na parafinie jest tańsza od tych naturalnych, ale można też kupić coś tańszego ze zwykłych np. rycynę, sezamowy, kokosowy czysty, z oliwek, pestek wiogron i mnóstwo innych. Wybór ogromny, a przynamniej mają w sobie kwasy i witaminki.
Zioła indyjskie możesz kłaść oddzielnie jako przerywnik dla olejów. Jest spory wybór takich pudrów na helfach i naprawdę po masce z takich ziół czuć różnicę. Jest amla, neem,maka, kalpi tone, brahmi, cassia. Naprawdę polecam.
Właśnie dziś rzucam rycynowy w skalp i kokos na włosy. Taką próbę na początek postanowiłam podjąć po przestudiowaniu sporej liczby wątków o pielęgnacji włosów. No i porzucam chemiczne farbowanie na rzecz farb khadi. Już zakupiłam naturalną hennę. Majreg, widziałam w innym wątku, że też farbujesz henną. Myślę, że olejowanie i henna idą w parze bez problemu I mam nadzieję, że z czasem zauważę poprawę stanu moich włosów...
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:25   #2909
marta19877
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam, chciałabym rozpocząć stosowanie olei na moje włosy i mam dylemat, ponieważ chcę zakupić amlę z allegro i zastanawiam się którą wybrać, czy tą klasyczną: http://allegro.pl/dabur-amla-olej-do...688594539.html czy lepiej amlę gold http://allegro.pl/dabur-olej-do-wlos...723162109.html ?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!!
marta19877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 16:22   #2910
milena798
Rozeznanie
 
Avatar milena798
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 886
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Polecam ci Amle Gold ma bogatszy skład
milena798 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.