Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 13:34   #151
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Szczerze mówiąc, nie orientuję się ile kosztuje taki zabieg, bo mi wykonywała go moja kuzynka, która jest kosmetyczką i byłam w otyle komfortowej sytuacji, że nie chciała pieniędzy.

Oczywiście, najlepiej iść do salonu i zapytac o wszystko dokładnie. Tylko dziwi mnie, dlaczego chcesz wykonać to w czerwcu? To raczej niewskazane przy takim słońcu, jakie jest teraz. Chyba, że przez 24h na dobę nie wychodzisz z domu...
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:36   #152
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
No no,mam właśnie zamiar się wybrać do kosmetyczki i się dokładnie wszystkiego wypytać znalazłam jeden salon w pobliżu mnie i za mikrodermabrazje diamentową + ampułka + maska algowa chcą 100 zł (wyczytałam to w necie) czy to możliwe że to jest takie tanie,w porównaniu do innych cen?
Tak, ja robilam kilka zabiegow pare lat temu i placilam 120zl za kazdy. Mialam znizke ze 150zl a teraz ceny juz znacznie spadly
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 06:07   #153
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Zamierzam używać kremów z filtrem i się ukrywać przed słońcem na jakiś czas podobno do połowy czerwca ma być zimno i deszczowo więc może dam radę bo ile powinnam odczekać od tego zabiegu,żeby żadne przebarwienia itp nie powstały..?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 22:38   #154
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A może polecicie jakiś salon w Warszawie, który wykona zabieg fachowo? Nie mam ogromnych problemów z cerą - typ mieszany, w związku z tym czoło, nosek i broda jest czasem trochę "zabrudzona" wypryskami. Do tego mam kilka przebarwień i blizn, których bardzo chętnie się pozbędę.

Zabieg planuję przeprowadzić na jesieni, a później po jakimś czasie najprawdopodobniej udam na makijaż permanentny, dlatego poszukuję dobrych i sprawdzonych salonów, żeby nie żałować decyzji
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:22   #155
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dziewczyny mam plamy i blizny po tradziku nie wiem jaki zabieg by mi trchę pomógł czy mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny szukam nie drogiej kosmetyczki a dobrej (troche mam wymaganie co ?) we wrocławiu jak dota polecano mi zabiegi od 300zł do 2 tys ale na takie to troszkę mnie nie stac tym bardziej ze trzeba wykonać ich serie.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:49   #156
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dziewczyny mam plamy i blizny po tradziku nie wiem jaki zabieg by mi trchę pomógł czy mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny szukam nie drogiej kosmetyczki a dobrej (troche mam wymaganie co ?) we wrocławiu jak dota polecano mi zabiegi od 300zł do 2 tys ale na takie to troszkę mnie nie stac tym bardziej ze trzeba wykonać ich serie.
Musze cie zmartwić-bo zazwyczaj trzeba robić serie zabiegów aby rezultaty były takie jak powinny. Jedyny salon jaki mogę ci polecić to na Pl. Grunwaldzkim u Agnieszki Tak po schodkach sie idzie to jest na przeciwko pasażu grunwaldzkiego, obok Kantoru. Nie widze twojej buzi, więc ciężko mi stwierdzić jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Mikrodermabrazja to zabieg dość mocny, może u ciebie wystarczyły by kwasy? Ciężko powiedzieć. Ale myślę,że Agnieszka by coś doradziła Aa i ceny są na każdą kieszeń no i jakośść dobra Z czystym sumieniem polecam-możesz powiedzieć że Patrycja cię wysłała,to może jakaś zniżke dostaniesz
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:13   #157
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Musze cie zmartwić-bo zazwyczaj trzeba robić serie zabiegów aby rezultaty były takie jak powinny. Jedyny salon jaki mogę ci polecić to na Pl. Grunwaldzkim u Agnieszki Tak po schodkach sie idzie to jest na przeciwko pasażu grunwaldzkiego, obok Kantoru. Nie widze twojej buzi, więc ciężko mi stwierdzić jaki zabieg byłby dla ciebie odpowiedni. Mikrodermabrazja to zabieg dość mocny, może u ciebie wystarczyły by kwasy? Ciężko powiedzieć. Ale myślę,że Agnieszka by coś doradziła Aa i ceny są na każdą kieszeń no i jakośść dobra Z czystym sumieniem polecam-możesz powiedzieć że Patrycja cię wysłała,to może jakaś zniżke dostaniesz
o kurcze ale ty kochana jestes dzięki po urlopiku się tam przejdę . wrocka nie znam jak własnej kieszeni bom z pod niego ale akurat wiem gdzie jest pasaż i napewno znajdę jak koło kantoru a jak konkretnie salonik się nazywa zebym do innego nie trafiła ?? ale fajnie strasznie się cieszę
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 17:23   #158
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
o kurcze ale ty kochana jestes dzięki po urlopiku się tam przejdę . wrocka nie znam jak własnej kieszeni bom z pod niego ale akurat wiem gdzie jest pasaż i napewno znajdę jak koło kantoru a jak konkretnie salonik się nazywa zebym do innego nie trafiła ?? ale fajnie strasznie się cieszę
Salon nie ma nazwy. Jak będziesz stała pod głównym wejsciem do Pasażu Grunwaldzkiego, to odwroóc się tyłem do niego, w strone akademików. I będziesz miała za ulicą jeden jedyny budynek. Po Schodkach masz Bankomat PKO i wielkie szyldy" Kantor", Fryzer męski jest też obok. No i widać wielki zielony szyld "Gabinet kosmetyczny" Jak wejdziesz do środka mijasz kantor i po prawej stronie kios i na końcu w tym pomieszczeniu jest salon. Malutki, przytulny i Agnieszka to świetna kobieta. Pracuje na dobrych kosmetykach i napewno dobierze odpowiedni dla ciebie zabieg. O ile pamiętam to np mikrodermabrazja była po 100 zł, kwasy po 60 zł , oczyszczanie 55 zł... ceny mogły ulec zmianie, niestety nie wiem jak jest teraz, Byłam tam miesiąc temu i był cennik taki jak ci podałam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:41   #159
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Salon nie ma nazwy. Jak będziesz stała pod głównym wejsciem do Pasażu Grunwaldzkiego, to odwroóc się tyłem do niego, w strone akademików. I będziesz miała za ulicą jeden jedyny budynek. Po Schodkach masz Bankomat PKO i wielkie szyldy" Kantor", Fryzer męski jest też obok. No i widać wielki zielony szyld "Gabinet kosmetyczny" Jak wejdziesz do środka mijasz kantor i po prawej stronie kios i na końcu w tym pomieszczeniu jest salon. Malutki, przytulny i Agnieszka to świetna kobieta. Pracuje na dobrych kosmetykach i napewno dobierze odpowiedni dla ciebie zabieg. O ile pamiętam to np mikrodermabrazja była po 100 zł, kwasy po 60 zł , oczyszczanie 55 zł... ceny mogły ulec zmianie, niestety nie wiem jak jest teraz, Byłam tam miesiąc temu i był cennik taki jak ci podałam
ok myślę ze znajdę bardzo sie ciesze bo znalazłam w necie różne gabinety ale ceny mnie poraziły mikro od 150 do nawet 500 idt no na studęckie kieszenie to duzo sama rozumiesz napewno tam zajrzę oczyszczanie czy mikro warto napewno zrobić a in nawet zabiegi domowe lepiej się beda wchłaniały na taką oczyszczoną twarz tak mi się wydaję.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:19   #160
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Mikrodermabrazja to zabieg dość mocny, może u ciebie wystarczyły by kwasy? Ciężko powiedzieć. Ale myślę,że Agnieszka by coś doradziła Aa i ceny są na każdą kieszeń no i jakośść dobra Z czystym sumieniem polecam-możesz powiedzieć że Patrycja cię wysłała,to może jakaś zniżke dostaniesz
Mikrodermabrazja, nie jest mocnym zabiegiem.
Ale z jednym się zgodzę - dobra kosmetyczka, patrząc na stan skóry, podpowie jaki zabieg będzie odpowiedni.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:41   #161
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Salon nie ma nazwy. Jak będziesz stała pod głównym wejsciem do Pasażu Grunwaldzkiego, to odwroóc się tyłem do niego, w strone akademików. I będziesz miała za ulicą jeden jedyny budynek. Po Schodkach masz Bankomat PKO i wielkie szyldy" Kantor", Fryzer męski jest też obok. No i widać wielki zielony szyld "Gabinet kosmetyczny" Jak wejdziesz do środka mijasz kantor i po prawej stronie kios i na końcu w tym pomieszczeniu jest salon. Malutki, przytulny i Agnieszka to świetna kobieta. Pracuje na dobrych kosmetykach i napewno dobierze odpowiedni dla ciebie zabieg. O ile pamiętam to np mikrodermabrazja była po 100 zł, kwasy po 60 zł , oczyszczanie 55 zł... ceny mogły ulec zmianie, niestety nie wiem jak jest teraz, Byłam tam miesiąc temu i był cennik taki jak ci podałam
pati kochana czy chodzi o ten gabinet ? http://www.kacikurody.com.pl/?p=6 szukałam w necie adresu i na mapa google zeby tam dobrze trafi c i co sie okazało w poblizu pasażu grunw. jest tona kosmetyczek chyba musze sie tam przejśc poprostu
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 14:16   #162
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
pati kochana czy chodzi o ten gabinet ? http://www.kacikurody.com.pl/?p=6 szukałam w necie adresu i na mapa google zeby tam dobrze trafi c i co sie okazało w poblizu pasażu grunw. jest tona kosmetyczek chyba musze sie tam przejśc poprostu
Tak własnie chodzi o ten gabinecik
Masz zdjecia i nawet ja jestem tam masowana na którymś, także wiem że Agnieszka krzywdy nie zrobi Zaręczam,że bedziesz zawodolona
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:23   #163
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Tak własnie chodzi o ten gabinecik
Masz zdjecia i nawet ja jestem tam masowana na którymś, także wiem że Agnieszka krzywdy nie zrobi Zaręczam,że bedziesz zawodolona
Patusiu i ty jesteś na fotce zaraz lukam dziekuję ci bardzo za pewniem ze się tam wybiorę i zdam ci relację dzięki

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Pati masz bardzo ładną cerę oj mnie by nie cykneli bo mam koszmar na twarzy
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:27   #164
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
Patusiu i ty jesteś na fotce zaraz lukam dziekuję ci bardzo za pewniem ze się tam wybiorę i zdam ci relację dzięki

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Pati masz bardzo ładną cerę oj mnie by nie cykneli bo mam koszmar na twarzy
Oj wcale nie taka ładna, mam problem z naczynkami, mam dużo popękanych. Teraz jest ciepło więc jest jeszcze gorzej.
Ale żeby nie robić offtopu to powiem ci że jeśli tam pojdziesz nie pożałujesz, zachwalam ten salon, bo byłam tam na praktykach i troszke tam pracowałam, znam go od podszewki, wiem,że nie wydasz pieniążków w błoto, kosmetyki są dobrej jakości, Agnieszka Sympatyczna no i ceny przystępne
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:41   #165
ankapok
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

ja od lat mam problemy z cerą, problemy maści różnorakiej. Zupełnie przypadkiem trafiłam ostatnio do Salonu Urody Anny Zajdel w Warszawie. Miałam robione mikrodermabrazję i peeling kawitacyjny. Nie wiem jak zrobiły to panie kosmetyczki, ale od 2 miesięcy większość problemów minęła.
to nie jest reklama, ale wiem, że problemy z cerą mogą strasznie umęczyć człowieka, dlatego stwierdziłam, że polecę wam ten salon, bo naprawdę warto skorzystać z ich pomocy. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/twarz.html
Pozdrawiam,
ankapok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:55   #166
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

To zalezy jakie problemy masz na myśli. Mikrodermabrazja nie wyleczy cię z trądziku, nie zapobiegnie również pojawianiu sie nowych zaskórników, lecz tylko pomoże pozbyć sie tych już istyniejących. Leczenie problemów skórnych radzę pozostawić dermatologowi
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:19   #167
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

agencja marketingu szeptanego - usunięte

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-18 o 09:22
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:07   #168
Marta_
Raczkowanie
 
Avatar Marta_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

a mozna wiedziec gdzie w krk sa takie ceny?
__________________
When everything’s made to be broken I just want you to know who I am...
Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:05   #169
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Marta_ Pokaż wiadomość
a mozna wiedziec gdzie w krk sa takie ceny?
nie mam pojęcia do wawy z KRK masz niedaleko
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 10:55   #170
desvit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Witam, czytam waszy wypowiedzi i jak mogę polecić to zrób sobie zabieg (Polski peelinz ziolowy z firmyJadwiga)i twoje problemy znikną bardzo fajny zabieg .Tyłko muszisz liczyć się z tym że ten zabieg jest wykonywany w 2h etapach .W Opolu to kosztuję 80zł za jeden .Podam adres strony mojego ulubionego gabinetu poczytaj sobie www.virginsalon.pl
Pozdrawiam.
__________________
Aldona88
desvit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:06   #171
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez desvit Pokaż wiadomość
Witam, czytam waszy wypowiedzi i jak mogę polecić to zrób sobie zabieg (Polski peelinz ziolowy z firmyJadwiga)i twoje problemy znikną bardzo fajny zabieg .Tyłko muszisz liczyć się z tym że ten zabieg jest wykonywany w 2h etapach .W Opolu to kosztuję 80zł za jeden .Podam adres strony mojego ulubionego gabinetu poczytaj sobie www.virginsalon.pl
Pozdrawiam.
jakie masz doświadczenie? długo robisz?
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:12   #172
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

witam , dziewczyny kupiłam ostatnio sobie kupon na pakiet oczyszczanie twarzy + mikrodermabrazja i na to jakieś algi itp po o teraz czytając wasze wypowiedzi troszkę się boję. Myślicie ,że te dwa zabiegi to dobre połączenie ?
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:17   #173
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomości: 371
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

witam wszystkich. ja bylam dwa razy na oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki i rzeczywiscie nie dosc że przez dłużej jak tydzień nie wychodziłam z domu bo byłam taka czerwona to jeszcze na drugi dzień miałam takie syfki ropne ;/ ohyda;/ ale po zabiegu mam dużo mniej tego na czole.. czytałam o mikrodembrazji że nie mogą jej stosować osoby które mają takie grudki nie wiem ile w tym prawdy czy ktoś wie więcej na ten temat? z góry dzięki
zielonooka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 17:46   #174
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez zielonooka19 Pokaż wiadomość
witam wszystkich. ja bylam dwa razy na oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki i rzeczywiscie nie dosc że przez dłużej jak tydzień nie wychodziłam z domu bo byłam taka czerwona to jeszcze na drugi dzień miałam takie syfki ropne ;/ ohyda;/ ale po zabiegu mam dużo mniej tego na czole.. czytałam o mikrodembrazji że nie mogą jej stosować osoby które mają takie grudki nie wiem ile w tym prawdy czy ktoś wie więcej na ten temat? z góry dzięki
Oczyszczanie musiało być kiepsko wykonane, zazwyczaj zaczerwienienie znika po zabiegu jesli nie to w pare godzin później. Po oczyszczaniu koniecznie nakłada się maseczkę/algi łagodzące zaczerwienienia tak aby klientka swobodnie mogłaby opuścić gabinet.
O jakie syfki ropne Ci chodzi? bo nie bardzo rozumiem ? Czasem po oczyszczaniu buzia się "buntuję" i wyskakuje na następny dzień kilka nowych wyprysków które szybko znikają.
Jakie grudki masz na czole? jeśli są to stany ropne, pootwierane wypryski to mikrodermabrazji się nie zaleca aby tego nie poroznosić.
Zwykłe "grudki" takie bez widocznych ujść czopów rogowych inaczej zwane zamkniętymi nie są przeciwskazaniem do zabiegu., Jednak tak na odległość nic nie można ocenić. Kosmetyczka musi zobaczyć Twoją cerę aby dobrać odpowiedni dla Ciebie zabieg
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 14:21   #175
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomości: 371
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

nie nie ja ropnych nie mam na cale szczęście. Zapytam moja dermatolog co mi doradzi bo nie chce znowu wywalić kasy na maści które nic nie działają ;/ a po tym oczyszczaniu owszem dawała mi maseczkę ale jak popatrzyłam na siebie w lusterku to płakałam i długo miałam taka czerwoną twarz i strupy;/
zielonooka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:07   #176
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez zielonooka19 Pokaż wiadomość
nie nie ja ropnych nie mam na cale szczęście. Zapytam moja dermatolog co mi doradzi bo nie chce znowu wywalić kasy na maści które nic nie działają ;/ a po tym oczyszczaniu owszem dawała mi maseczkę ale jak popatrzyłam na siebie w lusterku to płakałam i długo miałam taka czerwoną twarz i strupy;/
Strupki to rzecz normalna o ile powstały po nakłuciu skóry aby usunąć zaskórniki zamknięte. Wtedy trzeba igiełką lekko wbić się w niego i usunąć. Taka igła jest jednorazowego uzytku rzecz jasna ale nie o tym watek
W każdym razie jeśli po tym wystąpiły strupy to nic nadzwyczajnego
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 18:47   #177
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomości: 371
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

strupy byly i minęły ;-) i teraz nie wiem kurde na co się zdecydować boję się znowu tej męczarni przy oczyszczaniu manualnym
zielonooka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:42   #178
Ewelinka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
witam , dziewczyny kupiłam ostatnio sobie kupon na pakiet oczyszczanie twarzy + mikrodermabrazja i na to jakieś algi itp po o teraz czytając wasze wypowiedzi troszkę się boję. Myślicie ,że te dwa zabiegi to dobre połączenie ?
To bardzo dobre połączenie. Algi ładnie łagodzą podrażnienia, osobiście bardzo lubię takie maski + serum jakieś oczywiście.
Mikrodermabrazja też jest sama w sobie super zabiegiem, miałam kilka jak nie kilkanaście takich zabiegów i sama również owe wykonywałam, więc nie ma co się martwić. Nie wiem jaką masz cerę, jeśli występują liczne wypryski ropne to odradzam, jeśli nie to spoko W każdym razie nie ma się czego bać
Ewelinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:08   #179
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Zdecydowanie bardziej polecam mikrodermabrazje od oczyszczania manualnego, przede wszystkim po mikrodermabrazji macie jedynie lekkie zaczerwienienie skóry i jesteście w stanie normalnie funkcjonować. No i nie ma ryzyka, że ktoś wam coś spapra na twarzy bo jest to zabieg bardzo bezpieczny. Ja płacę za 1 zabieg 80 zł, zabieg trwa około 1,5 godziny włącznie z przygotowaniem cery, maską z alg itp.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:21   #180
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Zdecydowanie bardziej polecam mikrodermabrazje od oczyszczania manualnego, przede wszystkim po mikrodermabrazji macie jedynie lekkie zaczerwienienie skóry i jesteście w stanie normalnie funkcjonować. No i nie ma ryzyka, że ktoś wam coś spapra na twarzy bo jest to zabieg bardzo bezpieczny. Ja płacę za 1 zabieg 80 zł, zabieg trwa około 1,5 godziny włącznie z przygotowaniem cery, maską z alg itp.
Mikrodermabrazji nie zrobisz na kazdej cerze na której można zrobić oczyszczanie.
Tak samo przy niektórych wypryskach nie wyobrażam sobie jeźdzenia mikrodermabrazją po nich aby tylko je roznieść.
nie dla każdego jest niestety mikrodermabrazja. Każdy ma inne odczucia i spostrzeżenia. Każdy lubi co innego Ja mimo,że bardzo bym chciała to moja cera nie nadaję się na mikrodermabrazję
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 16:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.