Garnier HerbaShine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 19:48   #1
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Talking

Garnier HerbaShine


Hej Dziewczyny chcialam was prosic o opinie na temat farby Garnier HerbaShine...Czy ktoras z was malaowla juz nia wloski i mogla by nam zdac jakies relacje . Bardzo mi sie podobaja kolorki Rich Red, Rich Mahogany albo Copper MahoganyJestem bardzo ciekawa jak reaguja wlosy po malowaniu Czy nie staja sie suche, nie wypadaja no i jak sie wyplukuje...

Spojrzcie tylko na te cuda

http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/her....aspx#/shades/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540768438_pack.jpg (20,1 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-05-16 o 19:52
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:56   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier HerbaShine

no niestety w polsce nie ma jej ;/ wygląda jak excel 10 lub palette 10 min color
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:14   #3
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Garnier HerbaShine

Właśnie zaaplikowałam sobie tę farbę. Włosy już mam wysuszone, więc mogę coś napisać
Do tej pory używałam tylko Excell 10, byłam bardzo zadowolona, ale po pewnym czasie zaczęły mi się przebarwiać końcówki (były ciemniejsze mimo, że używałam zgodnie z zaleceniam producenta, czyli na odrosty farbę na 5 min i na całość kolejne 5). Ale podobał mi się uzyskiwany kolor, to, że farba była wydajna i po jej użyciu włosy były bardzo zdrowe i zadbane. Tak samo jest i tutaj, tylko opakowanie (mimo, że starczyło) oceniam jako mniej wydajne niż L'oreal.
Kolor super, połysk super, włosy zdrowe - ocena bardzo dobra.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:42   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier HerbaShine

a gdzie kupiłaś tą farbę?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:16   #5
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Garnier HerbaShine

Póki co chyba jest dostępna tylko za granicą, ja swoją kupiłam w Anglii. Ale tak samo jak każda inna niebawem znajdzie się i w Polsce.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 00:34   #6
kat_ja1
Przyczajenie
 
Avatar kat_ja1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Garnier HerbaShine

Ja miałam kolor "medium brown", kolor na początku trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale i tak bardziej zbliżony do zdjęcia niż większość farb. U mnie kolor średni brąz, czy ciemny brąz, to zawsze wychodził czarny jak smoła. Wracając do tej farby, kolor jest ładny, włosy są bardzo, niesamowicie wręcz błyszczące,( takie były chyba tylko po profesjonalnej Majirel), sypkie, ładniejsze jak przed farbowaniem. Na pewno dostępna w Anglii, ale tak jak wspomniała poprzedniczka, pewnie zaraz będzie w Polsce. Polecam z czystym sumieniem. Ja po farbie Excell 10 miałam wysuszone włosy;(, no i zaczęły wypadać, chociaż nie mam tendencji do w/w.

Edytowane przez kat_ja1
Czas edycji: 2009-07-06 o 01:47
kat_ja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:27   #7
beciuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier HerbaShine

wlasnie skonczylam farbowac wloski ta wlasnie farba, a tak dokladnie to kremem koloryzujacym - HerbaShine, kolorek Midium brown 500,nio i jestem calkiem zadowolona...

Kolorek troszeczke ciemniejszy ale umyslnie trzymam troszke dluzej farbe na wlosach bo po paru myciach i tak zmyje sie ten najciemniejszy kolor, pozatym farbowalam na juz w sumie brazowe wlosy, wiec inaczej pewnie nie bylo by widac roznicy.

Moim celem bylo pozbycie sie czerwonawego (rudawego?) odcienia po wczesniejszym farbowaniu loreal casting creme gloss w odcieniu czekolady;/ a nie lubie jak pod swiatlo wlosy wydaja sie rude;>

Ogolnie to szampon-krem koloryzujacy garniera bardzo podobny do tego z loreala, latwa aplikacja (tubke z kremem farbujacym dolewamy do buteleczki z mleczkiem, shejkujemy;], no i gotowe.) Zero balaganu, aczkolwiek buteleczka troche mniejsza niz w loreal casting, dlatego nastepnym razem kupie 2 opakowania bo ledwo starczylo na wlosy sredniej dlugosci!! moze bardziej gesty krem i dlatego, takze tutaj maly minusik.. Odzywki zuzylam polowe, bardzo gesta, a wloski po niej swiecace

Po wczesniejszym uzywaniu kremow koloryzujacych Casting (jasny braz), Casting (czekolada), oceniam ze Garnier wypadl podobnie. Dodam ze przewaznie po paru myciach uzyskuje najbardziej zadowalajacy mnie kolor i co miesiac farbuje na nowo (myje wlosy co 2 dzien).
beciuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 18:42   #8
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Garnier HerbaShine

ja wlasnie uzylam tej farby,wlosy jeszcze mokre wiec ciezko ocenic efekt,ale ciesze sie ze farba jest bez amoniaku
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:54   #9
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Garnier HerbaShine

Cytat:
Napisane przez kat_ja1 Pokaż wiadomość
Ja miałam kolor "medium brown", kolor na początku trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale i tak bardziej zbliżony do zdjęcia niż większość farb. U mnie kolor średni brąz, czy ciemny brąz, to zawsze wychodził czarny jak smoła. Wracając do tej farby, kolor jest ładny, włosy są bardzo, niesamowicie wręcz błyszczące,( takie były chyba tylko po profesjonalnej Majirel), sypkie, ładniejsze jak przed farbowaniem. Na pewno dostępna w Anglii, ale tak jak wspomniała poprzedniczka, pewnie zaraz będzie w Polsce. Polecam z czystym sumieniem. Ja po farbie Excell 10 miałam wysuszone włosy;(, no i zaczęły wypadać, chociaż nie mam tendencji do w/w.

Zgadzam się z opinią kat_ja1, farbowałam nią włsoy 3 tygodnie temu i stwierdzam, że będzie mi towarzyszyła już przy każdym farbowaniu

Wspaniale pokrywa odrosty, włosy nie są jaśniejsze w ich miejscu, po 3 tygodniech kolor wypłukuje sie rownomiernie, nie widać różnicy.

Polecam, kupuję ją w UK, ale w Polsce też pewnie niedługo zagości!
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:20   #10
Agjass
Przyczajenie
 
Avatar Agjass
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Garnier HerbaShine

Dziewczyny niedawno znalazłam tą farbę herbashine kolorki są cudowne, niestety ani w drogeriach ani i necie nie można jej dostać eh nie wiem co mam robić bo brązy są idealne. Mogłybyście mi coś doradzić.
Agjass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:42   #11
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Garnier HerbaShine

Tez sie skusilam na nia 2 tyg temu, wloski sliczne blyszcza, wybralam medium brown, ale u mnie wyszedl bardzo ciemny, prawie czarny, ale to raczej z powodu ciazy. Przede wszystkim bez amoniaku, rowńiutko pokryl moje wlosy, jak na razie jestem bardzo zadowolona aplikacja banalnie prosta i wygodna i jak dla mnie dobrze, ze gesta, poniewaz nie kapie na wszystkie strony . Wlosy mam poldlugie i geste i wystarczyla jedna.
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 20:44   #12
monicalol2
Przyczajenie
 
Avatar monicalol2
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kielce/londyn
Wiadomości: 10
GG do monicalol2
Dot.: Garnier HerbaShine

Ja użyłam copper mahogany, bo chciałam własnie taki kolor jak na opakowaniu. (Brązowawy z rudymi refleksami.) Ale nie jestem jakoś bardzo zadowolona. Farba nie pokryła mi całych włosów choć muszę przyznać, że jest to głownie moja wina, bo użyłam tylko jednego opakowania, na włosy prawie do pasa.) Choć nie raz używałam farb, które bez problemu starczały na całe włosy. Ale wracając do tematu Herbashine, to kolor wcale nie wyszedł rudawy tylko czerwony. Najgorsze było to, że wyglądałam jakbym miała jedno-centymetrowe czerwone odrosty. ;/ Dolna część włosów była brązowa z czerwonymi refleksami, a górna była wręcz krwisto czerwona. Ale odziwo po parunastu dniach kolor zmył się i teraz bardziej przypomina ten z pudełka. Po czerwonych włosach nie zostało ani śladu. Teraz moje włosy są rudawe. Jedyny plus to, że farba nie niszczy włosów.
monicalol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:16   #13
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Garnier HerbaShine

Dziewczyny, wszystkie piszecie o brązach... a farbowała się któraś z Was na blond, farbą HerbaShine ?? Nie wiem jaki wybrać odcień,(czy wychodzą ciemniejsze, czy jaśniejsze..) czy pokryć najpierw odrosty rozjaśniaczem... Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje ;-)
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.