INSIDE PROBIOTINE - kto zna? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 19:48   #91
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Tez stosuje punktowy preparat i rowniez bardzo sobie chwale. Nie mam bardzo duzego tradziku w tej chwili, ale to co mam lagodzi doskonale. Cena tez przystepna
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:10   #92
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Certua Pokaż wiadomość
Nawet nie spostrzeglam, ze dawno się tutaj nie wypowiadalam.
Moja kuracja, ktora trwa już dłuższy czas przebiega dobrze. Nie mam ogromnych problemow z cerą, a te ktore się pojawiają szybko są rozwiązywane. Na razie punktowy na duży plus.
próbowałaś tylko kremu punktowego czy jeszcze jakiegoś specyfiku z tej serii?
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:16   #93
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Certua, stosujesz krem od lipca ale kiedy zobaczyłaś pierwsze efekty działania, bo to jest chyba dla osób z trądzikiem najważniejsze. Trzeba wspomnieć że Adamed to Polska firma więc jak działają ich produkty tak fantastycznie to mamy się czym szczycić.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:45   #94
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
Certua, stosujesz krem od lipca ale kiedy zobaczyłaś pierwsze efekty działania, bo to jest chyba dla osób z trądzikiem najważniejsze. Trzeba wspomnieć że Adamed to Polska firma więc jak działają ich produkty tak fantastycznie to mamy się czym szczycić.

Hehe Polska ma kilka fajnych produktow, ktorymi moze sie pochwalic Nie jestesmy na szczycie hierarchii najlepszych marek, ale kilka dobrych jakosciowo mamy. Ja do inside mam zaufanie duze, choc nigdy nie myslalam o tej firmie z perspektywy tego, ze jest naszym krajowym dzielem Dobrze, ze to zauwazylas
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:43   #95
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Baska1979 Pokaż wiadomość
Hehe Polska ma kilka fajnych produktow, ktorymi moze sie pochwalic Nie jestesmy na szczycie hierarchii najlepszych marek, ale kilka dobrych jakosciowo mamy. Ja do inside mam zaufanie duze, choc nigdy nie myslalam o tej firmie z perspektywy tego, ze jest naszym krajowym dzielem Dobrze, ze to zauwazylas
też całkiem niedawno zauważyłam ża Adamed to Polska firma ... a co do Polskich produktów to w Polsce jest nie wiele znanych i dobrych na świecie marek. Adamed chyba można uznać za jedną z lepszych.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:37   #96
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Coco_S Pokaż wiadomość
Ale pytałam o niego w 5 aptekach i nic ;/ Znalazłam go w Arnice , ale za 57 zł .. Ale mimo to kupiłam I tak myślę nad zakupem żelu, i kuracji punktowej
poszukaj w aptekach internetowych, z moich obserwacji wynika, że nie powinien kosztować ok 40 zł
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:20   #97
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

W aptekach internetowych Inside Prebiotine bedzie tańszy, zresztą jak większość rzeczy, jednak trzeba wziąć pod uwagę koszty przesyłki. Ogólnie to warto chyba było kupić nawet za 57 PLN.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 15:59   #98
Skjorte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Kurde, ale poruszenie. Czyżby to nowy "lek na trądzik"? Szczerze mówiąc, to jestem trochę sceptycznie nastawiona do tego typu specyfików, bo już wiele przeszło przez moje ręce, a efektów jakoś nie ma. No ale cóż, może i warto dać szansę tej nowości, hmm, pomyślę nad tym .
Skjorte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 23:21   #99
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Skjorte Pokaż wiadomość
Kurde, ale poruszenie. Czyżby to nowy "lek na trądzik"? Szczerze mówiąc, to jestem trochę sceptycznie nastawiona do tego typu specyfików, bo już wiele przeszło przez moje ręce, a efektów jakoś nie ma. No ale cóż, może i warto dać szansę tej nowości, hmm, pomyślę nad tym .
Lekiem bym tego nie nazwała ;-) Raczej kuracja wspomagająca, szczególnie przy większym trądziku. Ale jak widać w naszym wątku, ma bardzo dobre recenzje, także warto spróbować
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:58   #100
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja też bym tego jako lek nie uznała... ale raczej jako specyfik który powstrzymuje... obstawiam że w chwili zaprzestania używania Prebiotine coś się zacznie znowu pojawiać na twarzy więc trudno to zakwalifikować do leku ... ale słowo kuracja pasuje idealnie.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:24   #101
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
W aptekach internetowych Inside Prebiotine bedzie tańszy, zresztą jak większość rzeczy, jednak trzeba wziąć pod uwagę koszty przesyłki. Ogólnie to warto chyba było kupić nawet za 57 PLN.
Ja i tak uważam, że nie warto przepłacać, wiem że jak coś jest dobre to nie może być tanie, ale jeśli jest okazja zapłacic mniej to trzeba z niej korzystać. Choć z kosztem przesylki masz racje, ja zamawiam zasze większą ilość produktów i dla siebie i dla córki, czasem dla męża jak zasłuży wtedy ten koszt jak się rozłoży jest minimalny.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 13:25   #102
Skjorte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ano właśnie - w leki na trądzik to ja całkiem nie wierzę. Pewnie nikomu nie opłacałoby się takowego odkryć. Ale taka kuracja - czemu nie? Próbowałam już różnych specyfików i w przypadku niektórych miałam nawet wrażenie, że następują postępy. A nuż uda się i tym razem? Tylko jak to jest: żel, krem, tonik? A zresztą - sama mogę sobie sprawdzić
Skjorte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:16   #103
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Skjorte Pokaż wiadomość
Ano właśnie - w leki na trądzik to ja całkiem nie wierzę. Pewnie nikomu nie opłacałoby się takowego odkryć. Ale taka kuracja - czemu nie? Próbowałam już różnych specyfików i w przypadku niektórych miałam nawet wrażenie, że następują postępy. A nuż uda się i tym razem? Tylko jak to jest: żel, krem, tonik? A zresztą - sama mogę sobie sprawdzić
daj znać jak Ci poszła kuracja , jestem ciekawa efektów czy i u Ciebie się spisze
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:22   #104
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Skjorte Pokaż wiadomość
A nuż uda się i tym razem? Tylko jak to jest: żel, krem, tonik? A zresztą - sama mogę sobie sprawdzić
Widzisz Skjorte sama musisz dopasować jakich kosmetyków uzywasz na codzień i zastąpić je kuracją przeciwtrądzikową. Życzę powodzenia, wiem jakie to ważne dla dotkniętych trądzikiem.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:48   #105
paulu5ia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Stosuje krem na noc INSIDE PROBIOTINE od kilku dni i musze powiedzieć, że wyskakują mi takie bolące, czerwone krostki... Nie wiem jak długo taki wysyp bedzie trwał, ale moja twarz narazie wygląda gorzej niż przed zastosowaniem kremu i troche mnie to martwi.
Zobaczę, czy nastąpi poprawa po ok. 2 tygodniach codziennego stosowania kremu.
paulu5ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:21   #106
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Paulko może masz alergię na jakiś składnik kremu. Przeczytałaś skład który jest na opakowaniu. Ogólnie to pomimo że Inside jest dobrym kremem to napewno osoby uczulone nie powinny go używać.
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 18:49   #107
dobermaniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Siemka. Ja właśnie zaczęłam używać inside po rocznej przerwie(używałam latem jakieś 2 dni) ponieważ przerzuciłam się na brevoxyl który niby pomógł ale jednak nie do końca wyleczył a po przeczytaniu waszych komentarzy pomyslalam ze skoro troche za niego zaplacilam to po co ma lezyc bezczynnie. Stosuje dopiero niecały tydzień i moge powiedzieć że skora wygląda naprawde bardzo ładnie. Jest dobrze nawilżona i mam wrażenie że wyrównał sie kolorek Co do trądziku to mam ``kaszkę`` w strefie T i na policzkach w okolicach nosa. Narazie zauważyłam znaczną poprawę na brodzie( tam zawsze mam paskudny wysyp) więc myślę że będzie pozytywnie. Dam jeszcze znać jak tam z moją buzią sie dzieje
dobermaniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 20:01   #108
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

swietne kosmetyki!! kolezanka mi polecila i sprawdzily sie doskonale!
Jestem zdziwiona ze praktycznie zaden pryszczyk mi nie wyskakuje!

robie sobie kuracje co jakis czas - kupiuje krem na noc i dzien i zel do mycia twarzy
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:39   #109
noIpoWesternie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Witajcie Ja używałam przez dość długi czas tych kremów (na dzień i na noc). Próbkę znalazłam w jakiejś gazecie i po jej zużyciu zauważyłam pozytywne skutki, dlatego skusiłam się i kupiłam. Nie żałuję, bo działał, i mam ładniejszą cerę (choć wciąż coś wyskakuje). Latem jednak skóra i tak się błyszczała mocniej. Stosowałam ponad rok, ale ostatnio musiałam zmienić bo z dziwnych powodów po zdjęciu maseczki piwnej z twarzy a po nałożeniu tego kremu pojawiły się czerwone placki :| Generalnie polecam bo faktycznie nie jest drogi w porównaniu do innych znanych kosmetyków dla cery trądzikowej, a na allegro może je kupić jeszcze taniej. Mi zostało po 3/4 w tubce każdego kremu i nie wiem czy dalej używać czy już zostać przy nowym.
noIpoWesternie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.