poczatek cwiczen-zmiana zycia:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 19:25   #1
angie199020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Talking

poczatek cwiczen-zmiana zycia:)


Witam.Mam 23 lata i przy wzroscie 178 waze 66 kg.Od 3 tygodni wykonuje cwiczenia,glownie na posladki i brzuch,czasem dorzuce do tego 15 minut zumby albo jakichs innych wygibasow.Cwicze 4 razy w tygodniu po 40-45 minut.Nie chce schudnac,ale wyrzezbic nieco sylwetke.Nie prowadze specjalniej diety,jem 4-5 razy dziennie.Staram sie aby byly to male porcje.Jem tylko razowe pieczywo,glod zagryzam owocami.Obiady jadam normalne jednak staram sie,z aby ziemniaki lub jaki kolwiek z ich zastepcow stanowil jak najmniejsza czesc posilku.Jem wuecej warzyw niz wczensiej.Chociaz mam tez swoje slabosci i czasami potrafie zjesc mega porje frytek(nie czesniej niz 1 na 2 tyg)lub cos slodkiego(baton,ciastko,c o 3-4 dni).Nie uzywam cukru,a zamiast sokow staram sie pic wiecej wody.Pracuje na 3 zmiany i wlasciwie to przynajmniej przez 3=4 godziny jestem tam w ciaglym ruchu.Za nie dlugo chce zwiekszyc troszke dlugodc cwiczen do 50 minut a potem do godziny.Na wiecej nie mam niestety zbytnio czasu.Czy w ten sposob wymodeluje troszke sylwetke i czy poprawi sie nieco moja forma?.Zauwazylam juz male zmiany,ale czy po pewneym czasie moj organizm sie nie przyzwyczai do cwiczen ktore wykonuje?
angie199020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:23   #2
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: poczatek cwiczen-zmiana zycia:)

Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem zasługujesz na pochwałę Zmierzasz nie takimi małymi krokami do sylwetki o którą zabiegasz. Moim zdaniem nic tylko pogratulować i się wzorować
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:56   #3
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: poczatek cwiczen-zmiana zycia:)

Hej! Ja również noszę się z zamiarami rozpoczęcia regularnych ćwiczeń. Jestem rok młodsza, i mam 172 cm i wazę 55 kg. Chciałabym również wymodelować sylwetkę. Tylko jakoś nie mogę się przełamać, żeby pójść na siłownię i poprosić kogoś o pomoc w nakierowaniu mnie na ćwiczenia. Wolałabym zacząć ćwiczyć z hantlami i sztangą, a nie od razu z maszynami. W domu niestety nie am warunków.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.