Cos na przetluszczjace sie wlosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 13:45   #1
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Arrow

Cos na przetluszczjace sie wlosy??


Mam wlasnie taki problem,musze myc glowe co dwa dni a nwet codziennie,znacie moze jakies szampony na przetluszczanie wlosow??
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:03   #2
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Martenkaaa !!! witaj !!! Mam ten sam problem. Ja myślę, żę najlepsze są jednak szampony z apteki. Ostatnio miałam VICHY(specjalny ,który likwiduje nadmiar sebum).Kosztuje ponad 30 zł,ale jest wydajny. Byłam zadowolona.Jeszcze od czasu do czasu (co dwa tygodnie) uzywam SELSUN BLUE. Tez jest dobry na takie problemy.Tylko troche drozszy około 40 zł.Spróbuj !!!Polecam !!! Pa!!!
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 17:36   #3
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Zapomniałam dodac,że SELSUN BLUE są dwa rodzaje:do normalnych i do przetłuszczających się włosow.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 21:33   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Też muszę myć co dwa dni
A ostatnio fryzjerka umyła mi włoski czymć co sprawiło, że włosy wytrzymały 3 dni! Ze też nie spojrzałam co to takiego!!!
Ostatnio przygladam się szamponowi L'oreala do przetłuszczajacych sie włosków, ona czesto używa kosmetyków loreala, wiec może to było to?? Oczywiście chodzi mi o ten z serii profesjoalnej
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 08:04   #5
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Yyyyy... myjcie co dwa dni i uważacie że Wasze włosy się szybko przetłuszczają? Aha...
jeszcze nie znalazłam takiego szamponu, który pozwalałby mi myć wlosy co dwa dni. Nie wyobrażam sobie nie umyć włosów codziennie rano (jak umyję wieczorem, rano się już nadają tylko do ponownego mycia). Także nie jest z Wami tak źle.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 09:09   #6
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Niestety mam podobnie.. myję włosy codzień rano i nie wyobrażam sobie inaczej..
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 13:23   #7
rain
Raczkowanie
 
Avatar rain
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 98
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Niestety ja mam to samo ;(
rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-16, 15:32   #8
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

JA myję włosy codziennie wieczorem (mam długie i szkoda mi wystawiać je na powietrze z suszarki) i przyznam szczerze że jeszcze się taki szampon nie urodził, co by zmniejszył to przetłuszczanie
Myć tak często jak trzeba, to chyba jedyna rada.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 15:57   #9
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Unhappy Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez monyaa
JA myję włosy codziennie wieczorem (mam długie i szkoda mi wystawiać je na powietrze z suszarki) i przyznam szczerze że jeszcze się taki szampon nie urodził, co by zmniejszył to przetłuszczanie
Myć tak często jak trzeba, to chyba jedyna rada.
Tak, tak - niestety na przetłuszczanie włosów pomaga jedynie ich mycie. Też muszę myć włosy codziennie rano Przestałam się już łudzić że jakiś szampon mi pomoże
Ważne przy codziennym myciu włosów, żeby nie używać szamponów zbyt agresywnych (bo i tak nie ograniczą przetłuszczania, a jedynie podrażnią skórę) tylko jakiś łagodnych, przeznaczonych do codziennej pielęgnacji.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 16:02   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Dziewczyny miałam to samo( przetluszczały się, wypadały, łupież) uratował mnie szamponik Garnier Neril, dostepny w aptekach za ok 15 złotych , cudeńko! zapach jak kartofle czy tez ziemniaczki ale efekty suuper
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 07:58   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Tez mam dlugie wlosy i musze je myc codziennie rano :| Chyba nawet jakbym znalazla jakis szampon ,ktory sprawil by ,ze moge myc wlosy co dwa dni i tak wydawalo by mi sie ,ze mam nieswieze i mylabym codziennie ... przyzwyczajenie .
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-17, 08:47   #12
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez monyaa
JA myję włosy codziennie wieczorem (mam długie i szkoda mi wystawiać je na powietrze z suszarki) i przyznam szczerze że jeszcze się taki szampon nie urodził, co by zmniejszył to przetłuszczanie
Myć tak często jak trzeba, to chyba jedyna rada.

Zaznaczam, że ja myję rano, ale nie używam suszarki - też mi szkoda włosów.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 08:53   #13
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Angry Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Ja niestety uzywam ze wzgledu na czas i to ,ze jak nie wysusze w szybkim czasie po umyciu wlosow duzym , cieplym podmuchem powietrza to robia mi sie fale i to takie niezbyt precyzyjne ,czego bardzo nie lubie :|
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 13:33   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez Fronka
Tak, tak - niestety na przetłuszczanie włosów pomaga jedynie ich mycie. Też muszę myć włosy codziennie rano Przestałam się już łudzić że jakiś szampon mi pomoże
Ważne przy codziennym myciu włosów, żeby nie używać szamponów zbyt agresywnych (bo i tak nie ograniczą przetłuszczania, a jedynie podrażnią skórę) tylko jakiś łagodnych, przeznaczonych do codziennej pielęgnacji.
Hmmm a mi szampony do włosów przetłuszczajacych się pomagają. Jeśli myję włoski innym (czyt. nie-do-przetłuszczajacych-się) szamponem to musze to robić codziennie. A tak co drugi dzień
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 13:39   #15
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

ja kidyś też miałam ten problem, ale od kiedy farbuje włoski to mam spokój. Hehe nawet teraz troche za suche są !!! nie musze myć włosów przez 3-4 dni, jak nigdzie nie wychodze to nawet tydzień by wytrzymały, ale tego sposobu nie polecam ze względu na skutki uboczne(czyt. niszczenie i wysuszanie włosów) BUZIAKI
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 13:55   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez maleńka19
ja kidyś też miałam ten problem, ale od kiedy farbuje włoski to mam spokój. Hehe nawet teraz troche za suche są !!! nie musze myć włosów przez 3-4 dni, jak nigdzie nie wychodze to nawet tydzień by wytrzymały, ale tego sposobu nie polecam ze względu na skutki uboczne(czyt. niszczenie i wysuszanie włosów) BUZIAKI
Ja też farbuję, ale na moje włosy farba takiego wpływu mnie ma...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 20:57   #17
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Slyszalam ,ze szampony z apteki sa najlepsze,ja osobiscie uzywam odzywki z ziaji-czarna rzepa +szampon rumiankowy .
__________________
The greatest glory in living lies not in never failing, but rising every time we fall!


Wiesz Prosiaczku czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Kubusia...



Dzięki bezgranicznej mocy mojej podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Wytrwać w dążeniu do celu
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 00:32   #18
e_w_u
Raczkowanie
 
Avatar e_w_u
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez katrina
Yyyyy... myjcie co dwa dni i uważacie że Wasze włosy się szybko przetłuszczają? Aha...
jeszcze nie znalazłam takiego szamponu, który pozwalałby mi myć wlosy co dwa dni. Nie wyobrażam sobie nie umyć włosów codziennie rano (jak umyję wieczorem, rano się już nadają tylko do ponownego mycia). Także nie jest z Wami tak źle.
och jak ja to dobrze znam... jesli tylko gdzies wychodze to włosy musza byc rano umyte... staram sie ich nie myc jak w domu siedze caly dzien bo mimo wszystko czeste mycie jest dla włosow tez nie najlepsze... moze zaryzykuje ten kartoflany garnier?
e_w_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 12:25   #19
Ewcia_oka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
GG do Ewcia_oka
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Cytat:
Napisane przez Mariti
Dziewczyny miałam to samo( przetluszczały się, wypadały, łupież) uratował mnie szamponik Garnier Neril, dostepny w aptekach za ok 15 złotych , cudeńko! zapach jak kartofle czy tez ziemniaczki ale efekty suuper
Witaj!
Ja mam włosy z łupieżem i przetłuszczajace się. Czy ten szampon co mówisz bedzie dla mnie dobry? Czy jesli zapytam w aptece to od razu mi pani da czy kilka jest rodzajów tego szampnu, jesli kilka to napisz dokładnie jaki? Jestem tu pierwszy raz i nie wiem ajk sie posługiwać, takze prosze o odpowiedz na maila:EWCIA_OKA@poczta.on et.pl albo na gg:2588057. Z góry ci dziękuję
Ewcia_oka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 12:39   #20
gemmini
Raczkowanie
 
Avatar gemmini
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 239
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Wiecie co, ja mogę napisać co mi spowodowało jeszcze większe przetłuszczanie niż miałam. Otóż szampon Seboradin Niger, używał ze wzg. na wypadające włosy i owszem przestały wypadać ale zaczęły się robić kluskowate już parę godzin po umyciu, także też szukam cud szamponu, żeby chociaż tak myć co dwa dni
gemmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 13:56   #21
Carmen:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

Hej

Ja skrocilam wlosy i zawsze myje co dwa dni...uzywam prostownicy wiec wytrzymuja 2dni, ale jak nie uzyje prostownicy to musze myc codziennie:/
niestety nei wiem jakich mam uzywac odzywek, bo prostuje po kazdym myciu na wieczor...(czyli co 2dni) pozdro
Carmen:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 14:55   #22
Madzia K
Raczkowanie
 
Avatar Madzia K
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kuba ;)
Wiadomości: 52
GG do Madzia K
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

ja na przetluszczanie polecam ten szampon http://www.stives.pl/produkty.php?kt=2&pp=1&sm=1&se=3 .Mi troche pomaga a wlosy sa super oczyszczone.W skladzie ma duzo wyciagow z roslin ,ktore moim zdaniem moga wiecej niz chemia.nie wiem dlaczego niema go na kwc a to naprawde dobry szampon (bede musiala go dodac) pozdro
__________________
życiem rządzą przypadki, zbiegi okoliczności i nieoczekiwane zwroty akcji
Madzia K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:34   #23
isiaa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 6
GG do isiaa99
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

mam ten sam problem myje codzinnie rano ;/ musze wstawac o 4 jak mam na 7 do szkoly bo nie chce ich suszyc suszarka :| beznadziejnie juz mnie to wkurza, ale przeciez nie wyjde w tłustych ;/ ja mialam z Nerila tonik bo wypadaly mi wlosy, ale nie bardzo pomagal. moj brat stosowal szapmon z tego ale jakos nie widze u niego roznicy. nei łudzcie sie ze wam pomoga takie rzeczy za niska cena;/ wybieram sie z tym do dermatologa ciekawa jestem co mi przepisze, pewnie jakies cudo za 50 zl ktore i tak nie pomozee chyba na to nie ma rady.. ja w dodatku mam cienkie wlosy nie jest ich za wiele co mnie doprowadza do szalu, bo jak jeszcze dojdzie do tego przetłuszczanie to masakra na mej glowie... juz gorzej byc nie moze. w dodatku wydaje mi sie ze codzienne mycie nie pomaga moim wlosom, sa jakies bez zycia, robia sie suche i wypadja;/ moja zmora....
isiaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:07   #24
nasti900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

pij duzo wody mineralnej , po umyciu wlosow nie trzyj ich recznikiem ,nie susz goracym powietrzem suszarki , nie uzywaj balsamow i odzywek bez splukiwania bon obciazaja wlosy i stosuj plukanke po myciu pol cytryny na 1 litr wody po tym beda sie blyszczaly i mnie beda sie przetluszczac
nasti900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:10   #25
nasti900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Cos na przetluszczjace sie wlosy??

mozesz jeszcze stosowac lekkie pilingi do wlosow ale wiecej informacji uzyskasz w hurtowni fryzjerskiej np polwel jestw wiekszosci miast
nasti900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.