Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 14:17   #4141
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Po przestudiowaniu wątku w niedzielę zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na BU.
A wczoraj sąsiad oddał mi paczkę, podobno listonosz był 3 razy i w końcu namówił sąsiada aby przyjął.
Późno wracam z pracy.
A zamówiłam:
- hydrolat z kocanki
- hydrolat z kwiatu pomarańczy
- maseczkę różaną
- olejek myjący pomarańczowy
- krem łagodzący z lukrecją + konserwant.

Narazie zrobiłam tylko olejek myjący.
Już go wypróbowałam i jest świetny, i ten energetyzujący zapach.
Hydrolat z kocanki użyłam jeszcze wczoraj. Faktycznie ma specyficzny zapach, typowo ziołowy, ja strasznie lubię takie trawiaste zapachy więc mi nie przeszkadza.
Po postach mówiących że wręcz śmierdzi spodziewałam się czegoś gorszego.
Mam skórę bardzo wrażliwą i naczynkową.
Nie wiem czy to efekt placebo ale wczoraj użyłam kocankę pierwszy raz i zaraz po przetarciu twarzy widziałam jak moje naczynka bledną.
Nie wiem może widziałam to co chciałam zobaczyć
ale będę używać nadal i zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.
Jak zrobię krem z lukrecją to się wypowiem.
Witam!
Z tego co napisałaś,to mogę stwierdzić że mamy podobną skórę.
Koniecznie daj znać jak już przetestujesz ten krem.Ciekawi mnie też ta maseczka różana.
Jak już pisałam mi zapach kocanki nie podchodzi za bardzo ale już się przyzwyczaiłam,więc jest ok.Zresztą z szamponami z rzepą też tak miałam.Poza tym każdy indywidualnie odbiera zapachy.
Ja już po złożeniu zamówienia doczytałam,że olej z pestek z malin(który też zamówiłam) pachnie jak ryby i trochę mnie to przeraziło,bo przypomniał mi się zapach tranu(ostatnio pękła mi kapsułka).
Ale okazało się,że mi ten olejek też smrodkuje(nawet gorzej od kocanki),ale nie rybami i da się wytrzymać.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:35   #4142
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Piszę bo mam mały problem.
Właśnie umerdałam krem z lukrecją - cudna budyniowa konsystencja, wszystko ok poza jednym. W instrukcji pisze aby dodać 2 krople germall liquid plus,
a poniżej 12 kropli optiphen ND.
Ja w zestawie dostałam tylko germall nie wiem czy ten drugi konserwant jest też konieczny? Bo przysłali mi tylko jeden. i ten dodałam, czy to wystarczy.?
I czy ten kremik też ma stać dobę aby nadawał się do użycia ?
Narazie stoi w lodówce i czeka.
Mam nadzieję że ktoś mi pomoże.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:45   #4143
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

Ja ma olejek do mycia twarzy pomarańczowy i jakos na mnie nie działa.Nie zauważyłam żadnej poprawy cery a stosuje go już miesiąc z kawałkiem.
Jeśli miałabym z czegoś zrezygnowac to byłby to właśnie olejek.
Mi sie wydaje, ze sam olejek stanu skory nie poprawi, to musi byc raczej kompleksowa pielegnacja aby wszystko ze soba gralo. Sama natomiast z olejkow bym nie rezygnowala. Wczesniej mialam zwykly, teraz mama waniliowy i jestem zadowolona z tego jak zmywaja caly makijaz, nawet tusz do rzes, dla mnie najwazniejsze jest to, ze zupelnie mnie nie podrazniaja

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość

Co do olejków myjących.Ja się praktycznie nie maluję,potrzebuje tylko czegoś co zmyje filtr i puder/skrobię.To w takim razie co polecacie zamiast nich dla bardzo wrażliwej skóry?A może jednak warto spróbować?
Ja uwazam, ze warto

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was porównanie hydrolantów z BU a tymi z mazideł ?
Bo te z mazideł taniej wychodza tak na dłuższa mete...
Ja mam mazidlane i z BU. Zdecydowanie bardziej pasuja mi te pierwsze i chyba juz przy nich zostane. Po tych z BU mam wrazenie, ze moja skora jest mniej nawilzona niz po tych z Mazidel. Z drugiej strony nie mam porownania dwoch tych samym hydrolatow, wiec chyba najlepiej byloby gdyby wypowiedziala sie osoba, ktora ma np, rumiankowy z dwoch zrodel
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:59   #4144
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

najgorsze jest to , że te sklpey się nawzajem uzupełniają to co ja chcę jest w jednym w drugim nie ma i podwójnie za przesyłeczkę płacić trzeba
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:09   #4145
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
najgorsze jest to , że te sklpey się nawzajem uzupełniają to co ja chcę jest w jednym w drugim nie ma i podwójnie za przesyłeczkę płacić trzeba
tez mnie to czasem wkurza, zamiast jednej musze placic nawet za 3 albo 4 wysylki, a to sporo kasy jednak wychodzi, ktora mozna byloby na dodatkowe mazidelka przeznaczyc ale moze asortymenty beda coraz wieksze. W tej chwili staram sie tak poukladac zamowienie, aby wszystko w ZSK kupic, wiec zamiast toniku PHA kupie sobie rzeczy z ktorych go zrobie. W ten sposob zaczelam kombinowac
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:19   #4146
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
najgorsze jest to , że te sklpey się nawzajem uzupełniają to co ja chcę jest w jednym w drugim nie ma i podwójnie za przesyłeczkę płacić trzeba
Mi też się to nie podoba.W BU jest kocanka,w mazidłach macerat z kasztanowca,który też zamierzam kiedyś sobie zamówić w końcu.
Ale postanowiłam zacząć od kocanki i stąd BU,macerat poczeka na przypływ gotówki.Ale w ogóle to z tego co widziałam to w mazidłach jest ogólnie większy wybór,trochę taniej ale nie jest tak ładnie opisane wszystko,typu do jakiej skóry,jak stosować itd.
A jeszcze ZSK jest,który ma sporo rzeczy których nie ma w pozostałych.
Ach,mój biedny portfel
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:38   #4147
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

właśnie o te kocankę mam problem i olej tamanu to chcę kupić, ale kwasiki też potrzebuję, a na BU nie ma wrr. Dlatego podziliłem między mazidła, a BU.Na BU jeszcze ten czas oczekiwania na paczuszkę mnie wkurza
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 19:17   #4148
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
właśnie o te kocankę mam problem i olej tamanu to chcę kupić, ale kwasiki też potrzebuję, a na BU nie ma wrr. Dlatego podziliłem między mazidła, a BU.Na BU jeszcze ten czas oczekiwania na paczuszkę mnie wkurza
Ja zamierzam również zakupić olej tamanu na parę blizn po krostkach na czole.Myślisz,że da sobie z takim czymś radę?
Który olej tamanu jest lepszy:z BU czy mazideł?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:20   #4149
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam małą prośbę czy mogłaby któraś z Was wkleić zdjęcie z pudrem perłowym i pudrem bambusowym z jedwabiem , aby móc je porównać ? Czymś różnią sie one po nałożeniu ?
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:08   #4150
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was porównanie hydrolantów z BU a tymi z mazideł ?
Bo te z mazideł taniej wychodza tak na dłuższa mete...
Na razie mam porównanie tylko hydrolatu rumiankowego, wg. mnie oba takie same, tylko te szklane butle z wielką dziurą do lania z mazideł strasznie niewygodne, trzeba uważać żeby nie wlać za dużo i łatwo można upuścić śliską szklaną butlę-ale za to jest ekologiczna. Tony plastiku już mi się walają po hydrolatach z BU Przelałam z tej szklanej do małej 100ml z BU-taki recykling Teraz zamówiłam hydrolat różany z BU, obecnie mam z mazideł, dam znać czy jest różnica.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:33   #4151
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Na razie mam porównanie tylko hydrolatu rumiankowego, wg. mnie oba takie same, tylko te szklane butle z wielką dziurą do lania z mazideł strasznie niewygodne, trzeba uważać żeby nie wlać za dużo i łatwo można upuścić śliską szklaną butlę-ale za to jest ekologiczna. Tony plastiku już mi się walają po hydrolatach z BU Przelałam z tej szklanej do małej 100ml z BU-taki recykling Teraz zamówiłam hydrolat różany z BU, obecnie mam z mazideł, dam znać czy jest różnica.
Dziękuje za opinie
princeska69 tobie także
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 21:38   #4152
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam również zakupić olej tamanu na parę blizn po krostkach na czole.Myślisz,że da sobie z takim czymś radę?
Który olej tamanu jest lepszy:z BU czy mazideł?

Wiesz nigdy nic nie wiadomo może akurat pomoże, ale szczerze wątpię Jak dla mnie może to być jedynie dodatek czy uzupełnienie dla konkretnej altyleri jak np atrederm czy kwasy, ale kto wie może akurat będzie inaczej każda skóra jest w koncu inna
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 22:05   #4153
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
Wiesz nigdy nic nie wiadomo może akurat pomoże, ale szczerze wątpię Jak dla mnie może to być jedynie dodatek czy uzupełnienie dla konkretnej altyleri jak np atrederm czy kwasy, ale kto wie może akurat będzie inaczej każda skóra jest w koncu inna
Dzięki za odpowiedź.W takim razie chyba na razie się z nim wstrzymam.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 23:57   #4154
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

próbować trzeba nie spróbujesz nie przekonasz się jak na ciebie działa
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 08:50   #4155
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Co do olejków myjących. A może jednak warto spróbować?
Warto !!! Oj, warto ! Od paru miesięcy używam i nie wyobrażam sobie zmywania {mycia} twarzy czymś innym. Też wrażliwiec jestem straszliwy.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 08:56   #4156
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja tez jestem wrażliwiec i niestety mi olejek nie słuzyl a raczej fakt ze wodą sie go zmywało. W moim przypadku uczulenie gwarantowane
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 11:34   #4157
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ma wrażliwcy mogą używać tych pachnących olejków myjących czy lepiej bezzapachowego?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 11:55   #4158
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje pierwsze wrażenia odnośnie toniku PHA i pudru bambusowego z jedwabiem:
- tonik - nie ściąga skóry po nim nie musiałam już nic więcej nakładać. Rano buzia była gładka i nawilżona, wyglądała ładnie i zdrowo
- puder - jest zupełnie transparentny i to mi się bardzo podoba Matuje, ale na jak długo, to dopiero się okaże, bo użyłam go dziś pierwszy raz

Wypowiem się jeszcze po dłuższym stosowaniu
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:30   #4159
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy to możliwe, że flavo C uczula? Wczoraj rano nałożyłam je na twarz i dekolt, przed imprezą zmyłam twarz i nałożyłam puder perłowy i na to bambusowy z jedwabiem i po 3 godzinach na imprezie moja twarz zaczęła płonąć, zrobiłam się czerwona w plamki na całej twarzy, dekolcie i plecach, a po 15 minutach minęło bez śladu... W sumie tuż przed tym wypiłam jeden kieliszek wódki żurawinowej, takiej czerwonej, może to ona?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 17:00   #4160
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
czy to możliwe, że flavo C uczula? Wczoraj rano nałożyłam je na twarz i dekolt, przed imprezą zmyłam twarz i nałożyłam puder perłowy i na to bambusowy z jedwabiem i po 3 godzinach na imprezie moja twarz zaczęła płonąć, zrobiłam się czerwona w plamki na całej twarzy, dekolcie i plecach, a po 15 minutach minęło bez śladu... W sumie tuż przed tym wypiłam jeden kieliszek wódki żurawinowej, takiej czerwonej, może to ona?
Mnie serum Amla (takie jak FlavoC tylko bez alkoholu) podrażnia właśnie w taki sposób, ze względu na kwasową postać witaminy C. Zmieniłam to serum na olejowe z olejową formą witaminy C i już jest w porządku
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:51   #4161
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja to lubię zakupy na wszystkich mazidlanych sklepach
i koszty przesyłki są do zaakceptowania, w końcu paczka,za sam fakt ze jest paczką musi być droższa niż koperta. To nie wina sklepów że płacimy te 10 zl, tylko Poczty Polskiej i to na nią powinnyście narzekać.
Lubie maseczki z BU, wulkaniczne szczególnie, zresztą jak już wźmiesz 3 rzeczy to wysyłka nie jest taka straszna cenowo.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:21   #4162
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ja to lubię zakupy na wszystkich mazidlanych sklepach
i koszty przesyłki są do zaakceptowania, w końcu paczka,za sam fakt ze jest paczką musi być droższa niż koperta. To nie wina sklepów że płacimy te 10 zl, tylko Poczty Polskiej i to na nią powinnyście narzekać.
Lubie maseczki z BU, wulkaniczne szczególnie, zresztą jak już wźmiesz 3 rzeczy to wysyłka nie jest taka straszna cenowo.
Nie chodzi o to,że przesyłka jest droga,zwłaszcza że zazwyczaj jest sporo rzeczy,więc trochę waży.Nikt nie miał pretensji o ceny przesyłek,tylko tak sobie marzymy,że fajnie by było jakby wszystko co nas interesuje można było dostać w jednym sklepie,a nie w każdym po trochu.Ale to tylko takie marzenie,w sumie nierealne,bo nawet w realu nie ma tak.
Powtórzę pytanie:czy osoby wrażliwe powinny poprzestać na myjącym olejku bezzapachowym czy te zapachowe są również bezpieczne?
I drugie,czy olejek kokosowy nie rozjaśnia przypadkiem włosów?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:30   #4163
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to,że przesyłka jest droga,zwłaszcza że zazwyczaj jest sporo rzeczy,więc trochę waży.Nikt nie miał pretensji o ceny przesyłek,tylko tak sobie marzymy,że fajnie by było jakby wszystko co nas interesuje można było dostać w jednym sklepie,a nie w każdym po trochu.Ale to tylko takie marzenie,w sumie nierealne,bo nawet w realu nie ma tak.
Powtórzę pytanie:czy osoby wrażliwe powinny poprzestać na myjącym olejku bezzapachowym czy te zapachowe są również bezpieczne?
I drugie,czy olejek kokosowy nie rozjaśnia przypadkiem włosów?

Dokladnei o to chodzilo
Ja mam wrazlwia skore, ale wersja wanilowa mi nie szkodzi. Tych innych jeszcze nie sprawdzalam, moze zalatw sobie probke na wymiankowym jesli to mozliwe, to sobie zrobisz tescik jezeli boisz sie uczulenia czy podraznienia
Co do kokosa, chyba nie rozjasnia, przynajmniej u siebie tego nie dostrzeglam
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:28   #4164
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj przetestowałam puder perłowy (z BU) w prawie ekstremalnych warunkach. Poszłam z TZ w góry - mimo upału i spocenia się, nic mi nie kapało z twarzy (miałam serum lemon z hialuronem, emulsje Lirene 50+, puder perłowy i lekka warstewkę mieszanki pudru z Oriflame + bambusowy + propolisowy). Potem lezeliśmy sobie na polance w środku lasu na słoneczku kilka godzin i twarz pozostała prawie matowa.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:16   #4165
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hosenka a to serum Lemon nie jest za tłuste na dzień?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:43   #4166
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Hosenka a to serum Lemon nie jest za tłuste na dzień?
U mnie sie ładnie wchłania - pod warunkiem dodania troszke hialuronu. Fakt, trzeba chwilę odczekać. Filtr nałożyłam po okolo godzinie dopiero bo miałam sporo czasu na wyszykowanie się.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:50   #4167
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aha dzięki za odpowiedź rozumiem że zadowolona jesteś z tego Lemona?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:02   #4168
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a obecność BHA w tym serum jest konieczne ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 10:30   #4169
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie,
ja wlasnie testuje juz 2 dzien olej z rozy rdzawej + zel hialur. i jestem pod duzym wrazeniem. Ta mieszanka poradzila sobie z suchym i swedzacym plackiem, ktory zrobil mi sie na policzku. Nie pomogly na niego masci apteczne ani super kremy apteczne.
Buzia jest ladnie nawilzona i rozjasniona.
Dzis bede krecic serum flavo C oraz krem z kwasem liponowym. Jestem bardzo ciekawa jak beda dzialac.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:34   #4170
joann19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do joann19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja jestem pod duzym wrazeniem nowego serum z zielona herbata. Nic nie działa na moją skórę tak dobrze jak ono. Swietnie sie po nim aplikuje filtry, co jest bardzo wazne w tym okresie. Zupelnie mi nie leża te wszystkie wynalazki z wit. C, ale to chyba cecha przewodnia mojej skóry . Fajny jest tez ten tonik z kwasami PHA - zero szczypania i super nawilżenie. Podobnie jak inne dziewczyny mam problem z maseczką czereśniową, która bardzo chętnie komuś oddam... Nie jestem w stanie wytrzymać tego pieczenia... Nawet kilka chwil to za długo.
joann19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.