Guerlain-kolorówka - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 12:34   #2911
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Aneta??? bodajże kliknęła, ale coś się ukrywa ostatnio

Ja mam skromne 3 pudełeczka
Nie ukrywam się,ale wpadam tylko na chwilę z braku czasu
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 14:23   #2912
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ooo super by było
nie miałam okazji jeszcze pogratulować Synka
no więc dostałam miniaturkę Mythic i jestem rozczarowana
opakowanie plastikowe i tandetne nie pasuje do moich pięknych pudełeczek pełnowymiarowych Meteorytów
czemu nikt mi nie powiedział, ze oprócz tego, ze są malutkie są też w takim brzydkim opakowaniu, a ja wzrokowiec jestem

i przekonałam się, ze chytry dwa razy traci - nie chciałam kupować dużego opakowania, bo wydawało mi się zbędne (mam tyle rozświetlaczy w tym inne Meteorki - BC, GT i Pastele), ale jak się pojawiły miniaturki to stwierdziłam, że chętnie wypróbuję

ale do rzeczy: Mythic są mniej drobinkowe niż Pastele i delikatniejsze w odbiorze tzn. mniej je widać i spokojnie można użyć na całą buzię bez nadawania jej efektu bombki czy koloru
Pastele przy zbyt obfitym nałożeniu nie wyglądają u mnie dobrze, a jak nałożyłam "techniką mineralną" pędzlem EDM to już w ogóle wyglądałam koszmarnie - jak pokryta pazłotkiem

może mam za ciemną cerę na tą technikę, ale jak delikatnie omiotę pędzlem buzię to Pastele nadają jej ładne chłodne rozświetlenie (nie robię takiego efektu jak na zdjęciu Immolation)

generalnie Mythic i Pastele nie są podobne do siebie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 14:49   #2913
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane! Dostałam wreszcie Pastele!!! Jestem szczęsliwa

Mają przecudny zapach... boski... czułam go jak jeszcze były nawet we kartoniku Faktycznie robią boskie puffff przy otwieraniu. Sprobowalam je juz na buzi i są śliczne Kuleczki mają obłędne kolory i też tak wyglądają

Wrzucam wam foty zrobione dosłownie przed sekundą
jesteś niesamowita, czekałaś na nie wiosny
Cieszę się, że Ci się podobają.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 15:53   #2914
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Bo wachałam się czy kupić czy nie, tymbardziej że z kasą średnio stałam male jednak kosmetykoholizm wygrał jak zawsze

I W OGÓLE NIE ŻAŁUJĘ
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 18:47   #2915
sbeata4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Guerlain-kolorówka

immolation mogłabyś mi powiedzieć czy pastele bielą? ja mam jasną karnacje i lekko różową, ale nie chce żeby bieliły tylko schładzały. czy one są transparentne? mogłabyś wkleić foto twarzy po ?
sbeata4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:04   #2916
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Jutro wkleje foto przed i po
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:50   #2917
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no więc dostałam miniaturkę Mythic i jestem rozczarowana
opakowanie plastikowe i tandetne nie pasuje do moich pięknych pudełeczek pełnowymiarowych Meteorytów
czemu nikt mi nie powiedział, ze oprócz tego, ze są malutkie są też w takim brzydkim opakowaniu, a ja wzrokowiec jestem

i przekonałam się, ze chytry dwa razy traci - nie chciałam kupować dużego opakowania, bo wydawało mi się zbędne (mam tyle rozświetlaczy w tym inne Meteorki - BC, GT i Pastele), ale jak się pojawiły miniaturki to stwierdziłam, że chętnie wypróbuję

ale do rzeczy: Mythic są mniej drobinkowe niż Pastele i delikatniejsze w odbiorze tzn. mniej je widać i spokojnie można użyć na całą buzię bez nadawania jej efektu bombki czy koloru
Pastele przy zbyt obfitym nałożeniu nie wyglądają u mnie dobrze, a jak nałożyłam "techniką mineralną" pędzlem EDM to już w ogóle wyglądałam koszmarnie - jak pokryta pazłotkiem

może mam za ciemną cerę na tą technikę, ale jak delikatnie omiotę pędzlem buzię to Pastele nadają jej ładne chłodne rozświetlenie (nie robię takiego efektu jak na zdjęciu Immolation)

generalnie Mythic i Pastele nie są podobne do siebie
heh ja tez jak zobaczylam miniaturki to troche w szoku bylam, zwlaszcza, ze papierek odchodzil i wogole te pudeleczka jakies takie "skromne" w porownaniu do duzych ale mam bezowe duze a mythic jak mi sie skoncza to kupie chociaz leca do mnie Pastele (tez sie skusilam) i mam nadzieje, ze mi sie spodobaja i bede ich uzywala czesciej niz innych kulaskow
ja uzywam do kulaskow wlasnie LHK z EDMUu, nie wiem czy dobrze robie ale nie mam czerwonej buzi po nim tak jak po innych pedzlach

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wysmarowałam się Pastelami do pracy i koleżanka powiedziala mi, ze bije ode mnie mrozem
uwielbiam mrozna buzke!

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
oohh a ja wciąż zastanawiam, czy ich potrzebuję choć dziś użyłam Mythic i usłyszałam od kolegi, że poprawiła mi się cera
heh to widac zakup pasteli to dobra inwestycja

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie dla mnie pastele
są piękne, sliczne, niestety, dla mnie za bladziutkie! Ja jednak muszę trochę się ożywiać makijażem... Chyba póki co ostanę sie przy tych co mam
ale piękna im nie można odmówić
eee marudzisz ja tez ciemna, ale moge sie ciut przymrozic szczegolnie, ze pastele takie cudne jak dostane swoje i beda ok to jak bedzie ktoras chciala to napisze na PW od kogo kupowalam i ile przesylka trwala bo zaplacilam w koncu ok 130zl wiec przyzwoita cena
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 09:47   #2918
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee marudzisz ja tez ciemna, ale moge sie ciut przymrozic szczegolnie, ze pastele takie cudne jak dostane swoje i beda ok to jak bedzie ktoras chciala to napisze na PW od kogo kupowalam i ile przesylka trwala bo zaplacilam w koncu ok 130zl wiec przyzwoita cena

nie no, nie lubię wizażu...
czemu kusisz.... 130zł to nawet jakby nie były TAKIE OCH to warto... a ja już postanowiłam,że nie chcę mroźnej buźki... grrr
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:56   #2919
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

nie no, nie lubię wizażu...
czemu kusisz.... 130zł to nawet jakby nie były TAKIE OCH to warto... a ja już postanowiłam,że nie chcę mroźnej buźki... grrr
ee tam nie chcesz chcesz, ale o tym jeszcze nie wiesz ale serio serio, jak je dostane i przetestuje to sie okaze co bede o nich mowic wyslane byly jakis czas temu, na szczescie mam nr i moge sprawdzac gdzie sa
za to moj roz coralista nadal nie dotarl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 10:38   #2920
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Jutro wkleje foto przed i po
o tak, czekamy!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee marudzisz ja tez ciemna, ale moge sie ciut przymrozic szczegolnie, ze pastele takie cudne jak dostane swoje i beda ok to jak bedzie ktoras chciala to napisze na PW od kogo kupowalam i ile przesylka trwala bo zaplacilam w koncu ok 130zl wiec przyzwoita cena
130 zł to naprawdę dobra cena porównując z ceną regularnej kolekcji w polskich perfumeriach..

a jeszcze co do miniaturek - wyglądają jak wyglądają, ale do testów sprawdzają się świetnie!
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 13:33   #2921
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kochane, jednak nie wstawie DZISIAJ FOTEK ale postaram sie w niedziele a jak nie to najpozniej w poniedzialek. Dzisiaj sie spieszylam do wyjscia z domu i nie mialam kiedy cykac fotek, a zeby uchwycic efekt kulek to trzeba sie troszkę jednak natrudzić
Takze czekajcie cierpliwie a niebawem na pewno wrzuce fotencje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 20:37   #2922
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no więc dostałam miniaturkę Mythic i jestem rozczarowana
opakowanie plastikowe i tandetne nie pasuje do moich pięknych pudełeczek pełnowymiarowych Meteorytów
czemu nikt mi nie powiedział, ze oprócz tego, ze są malutkie są też w takim brzydkim opakowaniu, a ja wzrokowiec jestem
Ja tu pisałam o tym jakiś czas temu. Generalnie to nie przeszkadza mi że to opakowanie miniaturek jest z plastiku, bo może będzie trwalsze niż ta tekturka z pełnowymiarowego. Ale denerwuje mnie że ten biały plastik tak wystaje na zewnątrz, jak pudełko jest zamknięte. Wygląda to bardzo dziwnie
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 20:46   #2923
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

a juz sie zastanawialam nad zakupem miniaturek ... ale obrzydzilyscie mi dokladnie hihi... ja wzrokowiec jestem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 08:59   #2924
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
o tak, czekamy!


130 zł to naprawdę dobra cena porównując z ceną regularnej kolekcji w polskich perfumeriach..

a jeszcze co do miniaturek - wyglądają jak wyglądają, ale do testów sprawdzają się świetnie!
no u nas ceny to wogole "piekne" sa jakby sie dostalo taki kupon -50% na miesiac to moznaby zaszales
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 09:52   #2925
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No zaszalec to by wtedy mozna
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 09:52   #2926
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja tu pisałam o tym jakiś czas temu. Generalnie to nie przeszkadza mi że to opakowanie miniaturek jest z plastiku, bo może będzie trwalsze niż ta tekturka z pełnowymiarowego. Ale denerwuje mnie że ten biały plastik tak wystaje na zewnątrz, jak pudełko jest zamknięte. Wygląda to bardzo dziwnie
musiałam nie zauważyć
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:44   #2927
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
musiałam nie zauważyć
Ale ja naprawdę tego nie rozumiem, opakowanie jest bardzo ważne dla osób uzależnionych od Meteorytów, takich jak ja, a tu wyskoczyli z taką tandetą, nawet się zastanawiałam przez chwilę, czy nie kupiłam podróbki
Ale uważam, że pomysł z miniaturkami fajny, bo ja używam i używam i żadnego ubytku nie widzę, i mam wrażenie ze mi duże opakowanie starczy do końca życia, a przy małym jest szansa, że skończy się wcześniej
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:04   #2928
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja co prawda Pastele mam krótko, ale widze ze są straaaasznie wydajne Mozna je miętolić i miętolić pędzlem
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:10   #2929
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
musiałam nie zauważyć
ja chyba tez wspominalam pare stron wczesniej jak dostalam, ze opakowanie troche straszne bo nawet papier odlazi ale w sumie wazne co w srodku...dobrze, ze mam duze beige chic bo bym sie troche zrazila do meteorytkow widzac to opakowanie
ja mam moje bezowe cos ponad pol roku, wprawdzie nie uzywalam codziennie, ale ubytku nie widze zadnego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 15:21   #2930
sbeata4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 10
Dot.: Guerlain-kolorówka

dimiti czy ty też jesteś szczęściarą posiadającą pastele? jesli tak powiedz prosze o ich działaniu bo chcę kliknąć ale mam obawy że bielą chociaż większość mówi że jednak nie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

a co myslicie o meteorytach beige chic? czy tez są warte grzechu? mam mythic i zastanawiam się jeszcze nad pastelami i beige chic tylko czy warto?
sbeata4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:17   #2931
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja co prawda Pastele mam krótko, ale widze ze są straaaasznie wydajne Mozna je miętolić i miętolić pędzlem
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja chyba tez wspominalam pare stron wczesniej jak dostalam, ze opakowanie troche straszne bo nawet papier odlazi ale w sumie wazne co w srodku...dobrze, ze mam duze beige chic bo bym sie troche zrazila do meteorytkow widzac to opakowanie
ja mam moje bezowe cos ponad pol roku, wprawdzie nie uzywalam codziennie, ale ubytku nie widze zadnego
No właśnie, u mnie nic sie nie zmniejsza, strasznie jestem ciekawa, kiedy zużyje moje zapasy do ostatniego pyłku, na pewno się tu pochwalę jeśli wizaż bedzie jeszcze istniał
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:42   #2932
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Oj szybko to chyba nie nastapi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:45   #2933
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sbeata4 Pokaż wiadomość
dimiti czy ty też jesteś szczęściarą posiadającą pastele? jesli tak powiedz prosze o ich działaniu bo chcę kliknąć ale mam obawy że bielą chociaż większość mówi że jednak nie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

a co myslicie o meteorytach beige chic? czy tez są warte grzechu? mam mythic i zastanawiam się jeszcze nad pastelami i beige chic tylko czy warto?
heh kupione sa, ale jeszcze ich u siebie nie mam
bezowe duze mam i sa bardzo fajne ale wiadomo, jednemu pasuja innemu niet
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie, u mnie nic sie nie zmniejsza, strasznie jestem ciekawa, kiedy zużyje moje zapasy do ostatniego pyłku, na pewno się tu pochwalę jeśli wizaż bedzie jeszcze istniał
zanim je zuzyjesz to ja juz bede taka babcia, ze watpie czy uda mi sie przeczytac to co napiszesz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 08:08   #2934
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny,
ostatnio bylam chora i tak lezac w lozku przeczytalam CALY ten watek.
i, jak nietrudno sie domyslic - zachorowalam na meteorytki
kupilam na truskawie [jakis czas temu juz] te prasowane Nacre Des Mers i uwielbiam je . szukalam pudru prasowanego i one sa IDEALNE. Mythic prasowane byly jakies takie.. bez wyrazu, a Beige Chick zdecydowanie za ciemne. kolor 02 tworzy idealna swinie, a niekoniecznie takiego efektu poszukuje natomiast Nacre jest tak jakby pomiedzy 01 i 03, ale bez tego rozu - matuje, rozjasnia, wygladza, no bomba!
i chyba wpadlam...
nigdy nie bylam fanka kulek, ale tez moje doswiadczenie z nimi mam tylko takie, ze jakies 5 lat temu, na poczatku studiow, uzywalam kulek avonu , ktorym udalo sie obrzydzic mi ta forme pudru.. o Meteorytach slyszalam, ale zawsze wydawalo mi sie, ze takie markowe kosmetyki to przerost formy nad trescia i norma byly kosmetyki w stylu Inglot, Loreal, a szczytem marzen - Isa Dora lub Vichy [podklady] no ale zaczelam sama zarabiac... i kiedy juz nie musialy mnie meczyc wyrzuty sumienia spowodowane wydawaniem kasy mych rodzicieli na upiekszanie ... moglam zaszalec! w dodatku, jako, ze pracuje w biurze jako grafik - usprawiedliwienie - "no przeciez pracujac w biurze TRZEBA miec idealna twarz", no nie?
zaczelo sie od Double Wear EL, a potem poszlo juz z gorki

i wiem, ze Meteoryty daja taki niezauwazalny prawie efekt, wiem, ze to takie niby nic, delikatne musniecie.... ale, przez Was, Okrutne Kusicielki, chce je miec! doszlam juz do stanu, ze mi tez sie snia! [to juz chyba zle.. ]
wiem, ze nie mam tu co liczyc na to, ze mnie z nich wyleczycie, bo tu maniaczki same wiec jak juz mnie zarazilyscie ta epidemia, macie mnie na sumieniu i doradzcie mi, blagaaaaaaam

otoz, oczywiscie, ostatnia fala zachwytu nad bialymi kulkami mnie takze za soba pociagnela, ale mam obawy - jak niektore z Was:
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Gratuluje, są piękne!!! Dla mnie byłyby za jasne, tak sądzę i tak sobie powtarzam
i... NIE WIEM.
ze mnie bledzioch taki umiarkowany.. uzywam najjasniejszego podkladu Double Wear. na solar nie chodze, krem z filtrem obecny
po spedzeniu 2 tyg w tunezji w wakacje [i smarowaniu sie filtrem 1500] nadal najjasniejszy brazer EL [soft shimmer bronzer] na mnie widac [na wiekszosci ludzi, ktorych znam, kolor byl niewidoczny nawet przed wakacjami].
ale nie jestem tez taka typowa totalnie "blada twarza".
z drugiej strony - Azjatki, dla ktorych jest on pomyslany, tym bardziej nie sa - Japonki przecie sa z natury sniade i wlasnie chca sie wybielic, rozjasnic i robia to wszelkimi sposobami i za wszelka cene [moja kumpela wlasnie wrocila z Japonii i mowi, ze tam juz totalny szal na upiekszanie, lacznie z klejem do powiek, za pomoca ktorego Japonki robia sobie mniej skosne oczy, tudziez koloryzujacym kremem do .. sutkow, bo one ze swa karnacja maja sutki brazowe, a marza im sie rozowe ]

poddalam sie juz w walce z pokusa posiadania "kulek, ktore prawie nic nie robia" [mimo wiecznych narzekan mojego TŻ, ktory uwaza, ze to masakra wydawac tyle na kosmetyki, na szczescie juz zaczyna sie oswajac z tym faktem ], ale nie wiem co teraz? czekac na limitowanke zimowa? brac bialaski? Mythic kulkowe? czy co????????
pomocyyyyyyy

[no i zem sie rozpisala ]

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2009-09-21 o 08:10
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:27   #2935
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ostatnio bylam chora i tak lezac w lozku przeczytalam CALY ten watek.
i, jak nietrudno sie domyslic - zachorowalam na meteorytki

otoz, oczywiscie, ostatnia fala zachwytu nad bialymi kulkami mnie takze za soba pociagnela, ale mam obawy - jak niektore z Was:
i... NIE WIEM.

poddalam sie juz w walce z pokusa posiadania "kulek, ktore prawie nic nie robia" [mimo wiecznych narzekan mojego TŻ, ktory uwaza, ze to masakra wydawac tyle na kosmetyki, na szczescie juz zaczyna sie oswajac z tym faktem ], ale nie wiem co teraz? czekac na limitowanke zimowa? brac bialaski? Mythic kulkowe? czy co????????
pomocyyyyyyy

[no i zem sie rozpisala ]
Ilios - kup sobie Pastete
One są naprawdę przepiękne. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że są najpiękniejsze ze wszystkich kulek.
I tak - mówię to ja - która bardzo szybko się ich pozbyła
Ale ja jestem opalona i najlepiej mi w ciepłych kolorach - np. złoto.
Muszę jednak być obiektywna
(Zresztą dojrzewam do tego, żeby jednak znów je mieć, dla samego napawania się ich widokiem

aaaa - i jeszcze jedno - inne meteorki były, są i będą, a Pastele to limitowanka i w końcu kiedyś skończą się na Allegro

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2009-09-21 o 09:29
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:30   #2936
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ostatnio bylam chora i tak lezac w lozku przeczytalam CALY ten watek.
i, jak nietrudno sie domyslic - zachorowalam na meteorytki
kupilam na truskawie [jakis czas temu juz] te prasowane Nacre Des Mers i uwielbiam je . szukalam pudru prasowanego i one sa IDEALNE. Mythic prasowane byly jakies takie.. bez wyrazu, a Beige Chick zdecydowanie za ciemne. kolor 02 tworzy idealna swinie, a niekoniecznie takiego efektu poszukuje natomiast Nacre jest tak jakby pomiedzy 01 i 03, ale bez tego rozu - matuje, rozjasnia, wygladza, no bomba!
i chyba wpadlam...
nigdy nie bylam fanka kulek, ale tez moje doswiadczenie z nimi mam tylko takie, ze jakies 5 lat temu, na poczatku studiow, uzywalam kulek avonu , ktorym udalo sie obrzydzic mi ta forme pudru.. o Meteorytach slyszalam, ale zawsze wydawalo mi sie, ze takie markowe kosmetyki to przerost formy nad trescia i norma byly kosmetyki w stylu Inglot, Loreal, a szczytem marzen - Isa Dora lub Vichy [podklady] no ale zaczelam sama zarabiac... i kiedy juz nie musialy mnie meczyc wyrzuty sumienia spowodowane wydawaniem kasy mych rodzicieli na upiekszanie ... moglam zaszalec! w dodatku, jako, ze pracuje w biurze jako grafik - usprawiedliwienie - "no przeciez pracujac w biurze TRZEBA miec idealna twarz", no nie?
zaczelo sie od Double Wear EL, a potem poszlo juz z gorki

i wiem, ze Meteoryty daja taki niezauwazalny prawie efekt, wiem, ze to takie niby nic, delikatne musniecie.... ale, przez Was, Okrutne Kusicielki, chce je miec! doszlam juz do stanu, ze mi tez sie snia! [to juz chyba zle.. ]
wiem, ze nie mam tu co liczyc na to, ze mnie z nich wyleczycie, bo tu maniaczki same wiec jak juz mnie zarazilyscie ta epidemia, macie mnie na sumieniu i doradzcie mi, blagaaaaaaam

otoz, oczywiscie, ostatnia fala zachwytu nad bialymi kulkami mnie takze za soba pociagnela, ale mam obawy - jak niektore z Was:
i... NIE WIEM.
ze mnie bledzioch taki umiarkowany.. uzywam najjasniejszego podkladu Double Wear. na solar nie chodze, krem z filtrem obecny
po spedzeniu 2 tyg w tunezji w wakacje [i smarowaniu sie filtrem 1500] nadal najjasniejszy brazer EL [soft shimmer bronzer] na mnie widac [na wiekszosci ludzi, ktorych znam, kolor byl niewidoczny nawet przed wakacjami].
ale nie jestem tez taka typowa totalnie "blada twarza".
z drugiej strony - Azjatki, dla ktorych jest on pomyslany, tym bardziej nie sa - Japonki przecie sa z natury sniade i wlasnie chca sie wybielic, rozjasnic i robia to wszelkimi sposobami i za wszelka cene [moja kumpela wlasnie wrocila z Japonii i mowi, ze tam juz totalny szal na upiekszanie, lacznie z klejem do powiek, za pomoca ktorego Japonki robia sobie mniej skosne oczy, tudziez koloryzujacym kremem do .. sutkow, bo one ze swa karnacja maja sutki brazowe, a marza im sie rozowe ]

poddalam sie juz w walce z pokusa posiadania "kulek, ktore prawie nic nie robia" [mimo wiecznych narzekan mojego TŻ, ktory uwaza, ze to masakra wydawac tyle na kosmetyki, na szczescie juz zaczyna sie oswajac z tym faktem ], ale nie wiem co teraz? czekac na limitowanke zimowa? brac bialaski? Mythic kulkowe? czy co????????
pomocyyyyyyy

[no i zem sie rozpisala ]
ja nie używałam DW , ale kiedyś próbowałam najjasniejszego DW Light i był dla mnie za różowy, ale jasność była ok
ja mam Pastele, Mythic i Beige Chic i wszystkie sa ok
Pastele są najbardziej widoczne u mnie - nakładam kilkoma ruchami dużym pędzlem (sztywniejszym niż do sypańca) i widać tylko jasną poświatę bez efektu bombki
BC używam na kości policzkowe, ale na całą buzię też mogę - nie przyciemniają; Mythic i na całą buzię i na kości policzkowe bez zmiany koloru buzi
oczywiście efekt jest inny, ale żadne nie zmieniają u mnie koloru twarzy (BC są ciepłe, a Mythic bardziej różowe, ale są to subtelne różnice)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:34   #2937
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja nie używałam DW , ale kiedyś próbowałam najjasniejszego DW Light i był dla mnie za różowy, ale jasność była ok
ja mam Pastele, Mythic i Beige Chic i wszystkie sa ok
Pastele są najbardziej widoczne u mnie - nakładam kilkoma ruchami dużym pędzlem (sztywniejszym niż do sypańca) i widać tylko jasną poświatę bez efektu bombki
BC używam na kości policzkowe, ale na całą buzię też mogę - nie przyciemniają; Mythic i na całą buzię i na kości policzkowe bez zmiany koloru buzi
oczywiście efekt jest inny, ale żadne nie zmieniają u mnie koloru twarzy (BC są ciepłe, a Mythic bardziej różowe, ale są to subtelne różnice)
ja mythic kocham nie dość, że były to moje pierwsze kulki (stąd sentyment) to u mnie np. jeśli przesadzę z różem (czasem jednak się zdarza ) to wtedy na to mythic i po sprawie, róż nie jest tak intensywny, buźka wygląda ślicznie

ja nie wiem czemu, ale pastele oszczędzam jakoś podświadomie chyba wydaje mi się, że mi się najszybciej zużyją i już ich więcej nie dostanę
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:48   #2938
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziekuje Wam za szybka reakcje
zapomnialam dodac tak maly szczegol, a mianowicie, ze jesli chodzi o typ kolorystyczny to nie jestem zima, tylko lato.
czyli taka typowa Polka [niebieskie oczy, jasna cera, czasem zaczerwienienia]..

a tak w ogole to dostalam sms od sephory, ze dni vip 21-27.09 sa i 20% rabatu na wszystko znow.
same pokusy zewszad
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:11   #2939
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
...
a tak w ogole to dostalam sms od sephory, ze dni vip 21-27.09 sa i 20% rabatu na wszystko znow.
same pokusy zewszad
bu,a ja od jakiegos czasu nie dostaje sms-ow od sephory a takie duze zakupy u nich ostatnio zrobilam...

dotarly w koncu do mnie miniaturki meteorkow, opakowania jak opakowania, ale zawartosc bardzo fajna. tylko troche ciezko mazac w nich pedzlem, jak na razie to chyba najbardziej odpowiadaja mi beige chic, z mythic musze wyjac 3 rozowe kulki i moze bedzie lepiej. no a pink fresh to jak ktos wczesniej napisal - za prosiaczkowe sa
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:07   #2940
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny Używa któraś z Was może Russian Doll z tej jesiennej kolekcji?
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.