Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 16:37   #61
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Właśnie się zastanawiam, jak stosowanie kosmetyków dla tak dojrzałej cery jak +60 wpłynie na skórę dwudziestoparoletnią... Mam chrapkę na jaśminową serię ale waham się, czy powinnam ją stosować...

Zgadzam się z opinią, że seria pomarańczowa jest nie do końca udana... Dla mnie cuchnie i cieszę się, że nie zdecydowałam się na masło, bo by się zepsuło w kącie szafki...

A micela różanego mój nos też nie rozpoznaje
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:20   #62
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, jak stosowanie kosmetyków dla tak dojrzałej cery jak +60 wpłynie na skórę dwudziestoparoletnią... Mam chrapkę na jaśminową serię ale waham się, czy powinnam ją stosować...

Zgadzam się z opinią, że seria pomarańczowa jest nie do końca udana... Dla mnie cuchnie i cieszę się, że nie zdecydowałam się na masło, bo by się zepsuło w kącie szafki...

A micela różanego mój nos też nie rozpoznaje
Zgadzam się, ta pomarańcza jest bardzo sztuczna. Miałam masło, użyłam raz, oddałam je komuś, kto je lubi. Mydło pod prysznic używam dośc rzadko, nigdy wiecej go nie kupię, na szczescie brat je wykancza. Ale i tak to wszystko jest pikuś przy serii Sopot Spa. Dla mnie jej zapach jest nie do wytrzymania na długą metę. Umyłam się tym mydłem dosłownie 2 razy. Teraz w nim piorę, namaczam, dzisiaj umyłam nim samochód;-) Koszmar!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:06   #63
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

młoda cera nie potrzebuje tak silnie działających kremów - może się przyzwyczaić do składników, i co potem?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:03   #64
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, jak stosowanie kosmetyków dla tak dojrzałej cery jak +60 wpłynie na skórę dwudziestoparoletnią... Mam chrapkę na jaśminową serię ale waham się, czy powinnam ją stosować...
Jeśli chodzi o taki płyn micelarny, to w ogóle nie wpłynie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:53   #65
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Skusiłam się na masło waniliowe. Spodziewałam się bardziej intensywnego zapachu wanilii, a tu jest ledwo wyczuwalny- szkoda. Podoba mi się konsystencja, jak prawdziwe masło komfort używania jest znacznie większy niz przy tradycyjnym balsamie. Nawilżenie też jest ok, szybko się wchłania. Ale jak na 200 ml i firme słynącą z kosmetyków dobrej jakości i niskich cen, uważam, ze jest troszkę za drogie.

Widze, że na KWC wszystkie masła Ziaji wsadzone są do jednego "wora". Aby poczytać recenzje o maśle waniliowym trzeba przedzierac się przez recenzje masła kokosowego, kakaowego i bursztynowego- beznadzieja.

Dziewczyny, czy doradziłybyście mi jakiś dobry krem do przesuszonej skóry z serii med, coś podobnego do krem biolipidowego Calma HLC?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2010-04-10 o 12:44
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 00:43   #66
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ta pomarańcza jest bardzo sztuczna. Miałam masło, użyłam raz, oddałam je komuś, kto je lubi. Mydło pod prysznic używam dośc rzadko, nigdy wiecej go nie kupię, na szczescie brat je wykancza. Ale i tak to wszystko jest pikuś przy serii Sopot Spa. Dla mnie jej zapach jest nie do wytrzymania na długą metę. Umyłam się tym mydłem dosłownie 2 razy. Teraz w nim piorę, namaczam, dzisiaj umyłam nim samochód;-) Koszmar!
A mnie się znowu pomarańczowe mydło pod prysznic podoba i go używam Ziaja masło z kozy jest bardzo fajne, ekstra nawilża, nie to, co balsam kakaowy(który z moją skórą nie robił nic...).
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:44   #67
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja uwielbiam pomarańczowe mydło
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:42   #68
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja zdecydowanie wolę kakaowe
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 13:51   #69
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tak się zasanawiam, jakie mydło kupić. Bluble mi niezbyt odpowiadają, tak samo koza i oliwka, Sopot Spa i kokos też tak średnio, pomarańczowe miałam, kakaowe mam peelingi

Chyba wymieniłam już wszystkie ziajowe mydła
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:07   #70
dolceee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

"Jeżeli chodzi o ujędrniająco-antycellulitowe serie, to dla mnie pod względem działania lepsza jest Rebuild. Tak sobie myślę, że może tego LipoCella z Ross wycofują żeby zrobić miejsce nowym produktom z serii Rebuild (miał być chyba peeling, żel chłodzący i rozgrzewający ).[/QUOTE]"


Czekam na ten nowy zel rozgrzewajacy -moze ktos wie kiedy bedzie w sprzedazy?
dolceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:45   #71
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tak się zasanawiam, jakie mydło kupić. Bluble mi niezbyt odpowiadają, tak samo koza i oliwka, Sopot Spa i kokos też tak średnio, pomarańczowe miałam, kakaowe mam peelingi

Chyba wymieniłam już wszystkie ziajowe mydła
Może maziajki? Ta seria dla dzieci- cola ma obłędny zapach!
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 18:49   #72
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

O właśnie, zapomniałam o Maziajkach! Guma bąbelkowa mi się nie spodobała, reszty nie wąchałam. Ale coś ostatnio mnie na wiśnie naszło, to może rzeczywiście Wiśniowy Lizak będzie mi pasował
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:13   #73
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Poszukuję czegoś ujędrniającego, dobrze by było gdyby miało jakieś działanie antycellulitisowe i przeciw rozstępom. Stosuje któraś oliwkę z serii rebuild? Może polecicie mi coś innego.
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:18   #74
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
Poszukuję czegoś ujędrniającego, dobrze by było gdyby miało jakieś działanie antycellulitisowe i przeciw rozstępom. Stosuje któraś oliwkę z serii rebuild? Może polecicie mi coś innego.
Ja polecę wyszukiwarkę.
O oliwce sporo napisałyśmy w poprzednim wątku, wystarczy włączyć opcję szukaj.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:56   #75
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Użyłam dzisiaj oliwki Lipocell namasować się trzeba ale to dobrze. Mam peeling, dokupię jeszcze żel i liczę na efekty Póki co zapach ok, konsystencja trochę wodnista może dlatego że spodobała mi się oliwka w żelu. Ogólnie dawno oliwek używałam.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 15:15   #76
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Uwielbiam z ziaji serię kozie mleko ten zapach mmmmmm
i krem do twarzy oliwkowy - jako jeden z baaardzo nielicznych jest ukojeniem dla mojej przesuszonej skóry.
To moje absolutne hity chociaż lubię tez inny produkty tej firmy
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:28   #77
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny jak na Was działa maska zwężająca pory z serii PRO? Ja używam regularnie od lata i niestety nadal pory jak kratery...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 20:44   #78
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I w ogóle, jakoś tak ta seria jaśminowa kojarzy mi się z opuncjową (przez kolor). A i ceny, jak na Ziaję, są dość wysokie...a może mi się wydaje?
No tak, jak na Ziaję to moim zdaniem sporo. Ale może to dlatego, że to dla starszych pań i te składniki przeciwzmarszczkowe są droższe?
Nie znam się, to tylko takie moje podejrzenia.
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:46   #79
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam obawy o zapach serii jaśminowej, że zamiast zapachu świeżego, pachnącego rosą i słodyczą jaśminu dostaniemy "przyduszacza" od którego będzie głowa boleć....
Chociaż z drugiej strony mam nadzieję, że Ziaja nam tego nie zrobi
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 11:48   #80
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość

Widze, że na KWC wszystkie masła Ziaji wsadzone są do jednego "wora". Aby poczytać recenzje o maśle waniliowym trzeba przedzierac się przez recenzje masła kokosowego, kakaowego i bursztynowego- beznadzieja.
Bo maja taki sam sklad, ktory rozni sie jedynie kompozycja zapachowa. Zawsze tak jest w przypadku serii, ktore nie roznia sie skladem, a jedynie zapachem. Maslo z kozy jest osobno, bo ma inny sklad.
Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Ja mam obawy o zapach serii jaśminowej, że zamiast zapachu świeżego, pachnącego rosą i słodyczą jaśminu dostaniemy "przyduszacza" od którego będzie głowa boleć....
Chociaż z drugiej strony mam nadzieję, że Ziaja nam tego nie zrobi
Szczerze mowiac rowniez sie tego obawiam. Ziaja albo daje ladne, delikatne zapachy (nagietek, koza, oliwka) albo mocne smierdziuchy (kokos, calma hlc).

Przy okazji - prawie caly asortyment Ziai widzialam w sobote w Tesco. Naprawde duzo roznych kosmetykow z tej firmy, az sama bylam zaskoczona. Kupilam oczywiscie tonik nagietkowy i zastanawiam sie nad kupnem kolejnego, bo jak mi go wycofaja to co ja zrobie?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:30   #81
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Przy okazji - prawie caly asortyment Ziai widzialam w sobote w Tesco. Naprawde duzo roznych kosmetykow z tej firmy, az sama bylam zaskoczona. Kupilam oczywiscie tonik nagietkowy i zastanawiam sie nad kupnem kolejnego, bo jak mi go wycofaja to co ja zrobie?

To oni się za wycofywanie toników biorą?!
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:51   #82
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
To oni się za wycofywanie toników biorą?!
Podobno wycofuja w Rossmanie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:56   #83
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Podobno wycofuja w Rossmanie.
W poszukiwaniu żelu Lipocell zwiedziłam kilka Ross i nie widziałam w żadnym z nich, żeby toniki Ziai były w cenie na dowidzenia Tylko w jednym były w promocji po 3,79, w pozostałych - cena normalna ok. 4 zł z hakiem

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Dziewczyny, mam do Was pytanko (przepraszam za offtop )
Czy używała któraś z Was białego peelingu enzymatycznego Dermiki (seria Let's dance - American smooth)???
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...can-Smooth.htm

Potrzebuję jakiegoś jednorazowego peelingu w saszetkach (takich, co to można dostać maseczki) tylko w drogeriach, niestety posucha na takie produkty, bo zwykle są albo w całych opakowaniach, albo same maseczki Jedyne co udało mi się wygrzebać to ten właśnie i Malwy Face care Tibetan energy, który zakupiłam, już użyłam i mam mieszane uczucia
Ta dermika jak na produkt jednorazowy, jest dość droga i nie wiem czy warto ją kupić, a na KWC są tylko 2 recenzje....

Możecie mi doradzić?
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:10   #84
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Z peelingów enzymatycznych w saszetkach na pewno jest z AA, taki w zielonej saszetce. Mogę go polecić Z mechanicznych w saszetce mogę polecić peeling drobnoziarnisty dax perfecta z mikrokryształkami z bambusa.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:34   #85
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Z peelingów enzymatycznych w saszetkach na pewno jest z AA, taki w zielonej saszetce. Mogę go polecić Z mechanicznych w saszetce mogę polecić peeling drobnoziarnisty dax perfecta z mikrokryształkami z bambusa.
Dziękuję
Ten z dax z mikrokryształkami z bambusa to widziałam w Ross, ale mnie interesują peelingi enzymatyczne. Natomiast tego z AA niestety nie widziałam u siebie
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:10   #86
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś Wizażanka z Krk nie widziała w Ross żelu Lipocell?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:23   #87
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Madame_Kitty Pokaż wiadomość
Dzisiaj właśnie zdałam sobie sprawę, jakiego produkty brakuje mi bardzo u Ziaji- mydła w płynie do rąk uwielbiam ich żele do kąpieli i miło byłoby cieszyć się tymi pięknymi zapachami częściej w ciągu dnia
Mi też brakuje.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

No właśnie, żałuję, że tego nie zrobiłam... A dlaczego? Z głupoty...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



W ziajowym sklepie babeczka mówiła, że to będzie seria dla kobiet po 60-tce i w większości kremy przeciwzmarszczkowe (więc nie pomyliła się za bardzo )
Na pewno skuszę się na płyn micelarny i kremik do rąk



Też się obawiam o zapach, zwłaszcza po wpadce (moim zdaniem) Ziai w serii pomarańczowej Zapach masła jest po-two-rny!
Ja się zasadzę na micela jaśminowego jak tylko skończę tego z Sopot Spa (a swoją drogą, zauważyłyście jak się słodko nazywa? Jaśmin w płynie (micelarnym) )

Dziewczyny! Która pierwsza pochwali się nowym nabytkiem z serii jaśminowej?
Niech tu zaraz wszystko opisze dokładnie i ze szczegółami, o zapachu w pierwszej kolejności

Uwielbiam serię pomarańczową. Może peeling zbyt łagodnie pachnie jak na mój nos, ale reszta jest super, szczególnie masełko!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Na stronie Intermis jest zapis, ze plyn micelarny bedzie bezzapachowy. Łeeeee
Inermis.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:06   #88
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Koleżanki, muszę pochwalić krem kozi do rąk(odżywczo wybielający). Wspominałam już o nim, ale w miarę upływu czasu jego stosowania, coraz bardziej mi się podoba Miałam problem ze skórkami, a ten kremik je zniwelował I wydaje mi się, że pozytywnie wpływa też na paznokcie. Nie wiem dlaczego, ale na początku jakoś sceptycznie podchodziłam do koziej serii, ale przekonałam się do niej dzięki wspomnianemu kremowi oraz masce do twarzy. Zastanawiam się teraz nad mydłem pod prysznic
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:54   #89
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lipocell oliwka do masazu pokryla cale moje cialo wysypka za drugim podejsciem tez i za trzecim tez....i co ja mam teraz zrobic z taka duza butla? na szczescie mam suche stopki wiec moze tam sie przydakrem oliwkowy super i mleczko kozie do demakijazu tez super
a próbowałaś dodawać oliwki do kąpieli? Nie wiem czy wtedy też będzie uczulać, ale ogólnie innym również polecam. Przyjemne z pożytecznym, tylko wannę trzeba wyszorować później
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:11   #90
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W Superpharm masla do ciala za 9.49 (na rysunku jest bursztynowe, oliwkowe i kakaowe, nie wiem jak z koza), a seria Maziajki -15%.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.