Essence cz. VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 18:52   #1921
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczynki z Łodzi proszę o pilnego cynka gdzie jeszcze uda się zdobyć linery z DW, bo wyślę przyjaciółkę po zakup gdyż we Wrocławiu a już tym bardziej Wałbrzychu się nie doczekam...
Linerki są w Douglasie, W galerii łódźkiej,ale ostatnio jak poszłam to nie było.A pani nie umiała powiedzieć kiedy będą.
Nie wiem jak jest w Porcie Łódź, w Douglasie, bo nie byłam.Może jakaś dziewczyna wie.
Ktoś pisał, ze w Manufakturze nawet nie ma co szukać, bo nie mają nawet szafy.
Na Bałuckim jest puste miejsce jak w Naturach i tez nie wiedzą kiedy.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:12   #1922
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam identycznie!Kosmetyków mnóstwo,a używam na co dzień może z 5-6 sztuk.
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mi tez się nudzą.Mam ich duzo,ale jak sobie pomaluje,pochodze z dwa dni i juz chce zmieniać:P
Taki jakis dziwny guz w mózgu.
Byłam dzis na Bałuckim są pasiaste róże, choose me.
Na rydzowej bardzo dużo mattów, shimmerków, wszystkie lakiery,ale nie ma pasiastych róży;/.
Tak się zastanawiałam nad kupnem różu.Rano wstałam z nastawieniem, że kupię na Bałuckim, bo będę niedaleko.Weszłam do sklepu i nie kupiłam. Jestem ogólnie chora, może dlatego?
Normalnie wymiotłabym róż,lakierki, błyszczyk i cos jeszcze a potem w domu zastanawiała gdzie zniknęła ta kasa z portfela
Ale za to mam nowe fajne kolczyki, coś za coś:P
Powiedzcie mi, czy były gdzieś swatche tego różu multi color blush, bo nie ma testerków,a są dwa rodzaje.Nie wiem, który będzie lepiej pasowałSkoro jeszcze nie kupiłam to mogę się poradzić.


Ja lubie sobie od czasu do czasu cień narzucić,albo pobawić się kolorami.Ja mam wszystkeigo pełno,trzy komody, każda 3 szyflady i nadal mało.Do tego koszyk na lakiery i 7 innych na reszte rzeczy. Kufer, nawet największy mi nie styknie
Ja też byłam dziś w Naturze na ul. Rydzowej i nic nie kupiłam, a też jestem przeziębiona. Chyba coś w tym jest.

Ja kufer potrzebuję, bo jak jadę malować dziewczyny to mi niewygodnie pakować to wszystko, czego będę potrzebować.

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczynki z Łodzi proszę o pilnego cynka gdzie jeszcze uda się zdobyć linery z DW, bo wyślę przyjaciółkę po zakup gdyż we Wrocławiu a już tym bardziej Wałbrzychu się nie doczekam...
DW jest w Łodzi tylko w Douglasach w Galerii Łódzkiej i w Porcie Łódź. mejaczek pisała wczoraj, że w GŁ już ich nie ma, a parę dni temu jedna z forumowiczek dała cynk, że całe DW jest w Porcie Łódź. Jak sprawa na dzień dzisiejszy wygląda to nie wiem, ale podejrzewam, że jedyna szansa na linery to właśnie Port Łódź bo tam jest mniejszy ruch (ja się nawet nie wybieram bo to dla mnie godzina jazdy).
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:24   #1923
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny, gdzie w Douglasie w Arkadii jest Essence? Łaziłam i szukałam, ale jakaś ślepa jestem chyba : P
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:29   #1924
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Tak, Essence kupiona w Douglasie, już w tych nowych opakowaniach. Widzę, że na stronie jej nie ma, za to jest w książeczce Essence. Musisz poszukać, może stronę jeszcze uaktualnią, a w szafie już jest
Mam porównanie z cielaczkiem Catrice, E ma lepszy kolor, tamta lepiej nawilża. Obie uwielbiam

Zdjęcia wrzucałam tu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1701
Baaaaaaardzo dziekuję
nooo to polowanie czas zacząć
Dziewczyny a jak wam się spisują te nowe kolorowe tusze, chyba któraś z was go kupiła tak mi sie coś kojarzy, bo ja mam deep purple i chyba sciema z tym kolorem...
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:30   #1925
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. VI

Zakupiłam dziś fioletową kredkę z Club Sun, linerek DW czarny i nowy rozświetlacz. Pierwsze wrażenia- kredka ma obłędny lekko metaliczny kolor, ale tak jakby marszczy się na powiece. Nałożę ją jutro na cały dzien zobaczymy jak się sprawuje, chcoiaż mam podejrzenie, że moze się kruszyć. Linerek jak na mój gust jest strasznie suchy. Wysycha na pędzelku zanim zdążę namalować kreskę do końca. Rozświetlacz ma boski delikatny połysk, taki satynowy. Nałożyłam na całą twarz, zeby sprawdzic czy nie daje efektu choinki. I myślę, ze z dzisiejszych zakupów ten shimmer to jedyny udany. Rozczarowanie tym większe, że liczyłam bardziej na liner. No cóż, spróbuję jeszcze ten liner we flamastrze, może z nim mi wyjdzie bardziej.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:00   #1926
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Na pewno jest w Wola Parku i Galerii Mokotów. Z tego co pamiętam, nie ma w Złotych Tarasach (albo nie umiem szukać :P ).
Ok. Dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Jestem z niej bardzo zadowolona, ma taki beżowo-różowy kolor, bez drobinek, naturalny. Ładnie wygląda na ustach
Telbuh, a ona jest z nowości? Wygląda na matową Bo jakoś nie kojarzę, żeby wśród starych szminek Essence były jakieś maty Pamiętam same perłowe i nadrobinkowane... Możesz opisać opakowanie, solidne jest czy raczej z takiego lichego plastiku? Bo na zdjęciach te nowe szmineczki całkiem atrakcyjnie się prezentują W jakiej cenie?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:05   #1927
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

hey
Co myślicie, żeby zrobić zdjęcia wszystkich swoich kosmetyków Essence i wstawić tutaj? Jestem bardzo ciekawa co każda z Was ma. I sama chciałabym się pochwalić małym zbiorkiem.
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 20:07   #1928
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
hey
Co myślicie, żeby zrobić zdjęcia wszystkich swoich kosmetyków Essence i wstawić tutaj? Jestem bardzo ciekawa co każda z Was ma. I sama chciałabym się pochwalić małym zbiorkiem.
Wstawiaj
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:10   #1929
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

uf, ale to jutro, bo teraz muszę jeszcze się pouczyć, a trochę to potrwa zanim do wszystkich essenców się dokopie (lakiery mam schowane w głębi lodówki :P) Ale jutro koło 14-15 wstawię I promise hyhy
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:17   #1930
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

BTW, Badzynka, śliczny kitek w av
Z tego co pamiętam w Giżu jest N. Mają tam 2 szafy Essence i Catrice?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:41   #1931
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

No pewnie że śliczna Kicia. Znalazłam ją w reklamówce, gdy była malutka i mieściła mi się w dłoniach. ktoś chciał jej się pozbyć

Co do Natury: są dwie zawsze dobrze zaopatrzone szafy. Tej Catrice nie kojarzę - jakie to są kosmetyki?
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 20:51   #1932
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
No pewnie że śliczna Kicia. Znalazłam ją w reklamówce, gdy była malutka i mieściła mi się w dłoniach. ktoś chciał jej się pozbyć

Co do Natury: są dwie zawsze dobrze zaopatrzone szafy. Tej Catrice nie kojarzę - jakie to są kosmetyki?
Podaję Ci linka do catricowego wątku, przejrzyj sobie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437499

A Kicia miała szczęście, że trafiła na Ciebie
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:55   #1933
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś pasiasty róż?
na długiej w Firlicie.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wstawiaj
Absolutnie jestem za!
A moze zrobic osobny wątek pt. essence nasze zbiory kosmetyczne.
__________________



Essence mania trwa



Edytowane przez agnieszka k
Czas edycji: 2010-10-19 o 21:00
agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:06   #1934
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
Absolutnie jestem za!
A moze zrobic osobny wątek pt. essence nasze zbiory kosmetyczne.
Fajny pomysł .
Zobaczyło by się kto co ma
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:10   #1935
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. VI

W poprzednich częściach wątku Essence wstawiałyśmy zdjęcia zbiorków ale chętnie pooglądam nowe, więc wstawiać
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:19   #1936
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Essence cz. VI

to założcie wątek ja jutro cykne fotke i wstawie swoj zbiór.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:25   #1937
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie stresujże mnie! :P Aż musiałam sprawdzić czy dobrze pamiętałam. Oczywiście, że są na stronie essence:
http://www.essence.eu/pl/products/na...y-designs.html

A jak czegoś nie ma w firmowym sklepie essence to jakaś już patologia... albo wyprzedane :P
Ja pisałam, że nie ma ich w firmowym sklepie, ale miałam na myśli właśnie, że wyprzedane są raczej Taką mam przynajmniej nadzieję!! Bo bardzo, BARDZO się do mnie te płytki uśmiechają

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
W sumie kusil mnie bronzer matowy. Testowala ktoras z Was? [/U]Ladnie mozna nim modelowac twarz? Nie bylo testerkow, a ja bladolica jestem i chcialabym jasnym bronzerek
Ja mam, ale ten ciemniejszy. Mam bardzo ciemną cerę więc dla mnie do konturowania się nie nadaje Ale daje fajny efekt opalenizny, no i cudownie, że jest matowy!!

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy były gdzieś swatche tego różu multi color blush, bo nie ma testerków,a są dwa rodzaje.Nie wiem, który będzie lepiej pasowałSkoro jeszcze nie kupiłam to mogę się poradzić.
Ja lubie sobie od czasu do czasu cień narzucić,albo pobawić się kolorami.Ja mam wszystkeigo pełno,trzy komody, każda 3 szyflady i nadal mało.Do tego koszyk na lakiery i 7 innych na reszte rzeczy. Kufer, nawet największy mi nie styknie
Ja wstawiałam zdjęcia tego jaśniejszego różu paskowego na swatchach

I jeśli o mnie chodzi, to ja używam swoich kosmetyków Oczywiście nie wszystkich, ale jednak sporą część. Nie lubię jednostajności w makijażu i bardzo rzadko maluję się 2x tak samo :P

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wam się spisują te nowe kolorowe tusze, chyba któraś z was go kupiła tak mi sie coś kojarzy, bo ja mam deep purple i chyba sciema z tym kolorem...
Ja mam ten fioletowy, i kolor widać tak bardziej pod światło. Mi się ten efekt podoba. I wolę nowy, bo ten stary jakiś taki za gęsty i tępy mi się wydaje...

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Zakupiłam dziś fioletową kredkę z Club Sun, linerek DW czarny i nowy rozświetlacz. Pierwsze wrażenia- kredka ma obłędny lekko metaliczny kolor, ale tak jakby marszczy się na powiece. Nałożę ją jutro na cały dzien zobaczymy jak się sprawuje, chcoiaż mam podejrzenie, że moze się kruszyć. Linerek jak na mój gust jest strasznie suchy. Wysycha na pędzelku zanim zdążę namalować kreskę do końca. Rozświetlacz ma boski delikatny połysk, taki satynowy. Nałożyłam na całą twarz, zeby sprawdzic czy nie daje efektu choinki. I myślę, ze z dzisiejszych zakupów ten shimmer to jedyny udany. Rozczarowanie tym większe, że liczyłam bardziej na liner. No cóż, spróbuję jeszcze ten liner we flamastrze, może z nim mi wyjdzie bardziej.
Ja też mam tą kredkę z SunClub (wszystkie mam i polecam!!) Jestem zachwycona kolorem.
A co do linera z DW to dziwne, jeszcze nie słyszałam żeby ktoś narzekał na zasychanie. Może kupiłaś otwierany wcześniej? Ja mam oba i nie mam tego problemu, spokojnie mogę malować kreskę i kilkakrotnie nawet poprawiać zanim zaschnie na dobre.

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
hey
Co myślicie, żeby zrobić zdjęcia wszystkich swoich kosmetyków Essence i wstawić tutaj? Jestem bardzo ciekawa co każda z Was ma. I sama chciałabym się pochwalić małym zbiorkiem.
Ja jestem ZA Myślę, że nowy wątek nie ma sensu, raczej szybko zostanie zapomniany... Ale może się mylę? Ja może jeszcze dzisiaj wstawię fotkę
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:34   #1938
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VI

Nie oparłam się jednak matowemu top coatowi i dzisiaj go kupiłam - od razu, na lekcji przetestowałam i matowy efekt jednak mi się podoba
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:38   #1939
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;22765937]Fajny pomysł .
Zobaczyło by się kto co ma [/QUOTE]



Jestem za Bardzo chętnie bym wrzuciła co mam i podpatrzyła skarby innych
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 21:45   #1940
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Ech, coś mi ta nauka dziś nie wychodzi :P Myślę, że tu możemy dodawać zdjęcia essence to Essence i tyle
Nie widziałam nigdy tych kosmetyków Catrice, ale przyuważyłam ostatnio szafę KOBO tylko się jej trochę przyjrzałam, muszę zrobić to dokładniej

DOBRA, teraz to idę naprawdę SIĘ UCZYĆ! Ciekawe co z tego wyniknie, hehe

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

aa i mam małe pytanko. Znacie jakąś dobrą hennę do brwi? Mam delii ale bardzo szybko znika z brwi. i dupa
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 21:54   #1941
lolaxx2207
Raczkowanie
 
Avatar lolaxx2207
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 48
Dot.: Essence cz. VI

Moje drogie czy ktoras orientuje sie czy w Douglasie w Zlotych Tarasach jest essence? i jak tam wyglada sprawa z limitka DW? Bylam bym wdzieczna
lolaxx2207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:36   #1942
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Douglas w Bonarce - stan na godz. 17
Załącznik 3479924
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:12   #1943
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam identycznie!Kosmetyków mnóstwo,a używam na co dzień może z 5-6 sztuk.



Ja chyba też.Dzisiaj byłam w Galerii dominikańskiej,w douglasie brak DW.




Gdzie to jest?
Na Nowym Dworze .

Najlepsze jest to, że ja tam byłam jakieś dwa tygodnie temu i też o Essence pytałam . Pani mnie zapytała co sądzę o tych kosmetykach :P. I opowiedziałam jej czego używałam i jak to się sprawowało u mnie to stwierdziła, że pomyśli nad tym .

Ale widzę, że jak będziemy nachodzić tą drogerię, akurat gdy będzie miła pani w ciemnych, krótkich włosach (to chyba szefowa ) to w końcu będzie DW! Dajcie kochane cynka co i jak bo ja po Nowym Dworze zawsze biegam na autobus i nie mam głowy, żeby za często zaglądać do tej drogeryjki ^^.

A! No i dzisiaj byłam w Magnolii i w drodze powrotnej zajrzałam do Astry.
W Magnolii nie ma już ITW i jest tabliczka, że "comming soon..." haha. Ciekawe co tam dadzą. A w Astrze dalej ITW. OMG .

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2010-10-19 o 23:13
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 00:04   #1944
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam.



Ja też byłam dziś w Naturze na ul. Rydzowej i nic nie kupiłam, a też jestem przeziębiona. Chyba coś w tym jest.

Ja kufer potrzebuję, bo jak jadę malować dziewczyny to mi niewygodnie pakować to wszystko, czego będę potrzebować.



DW jest w Łodzi tylko w Douglasach w Galerii Łódzkiej i w Porcie Łódź. mejaczek pisała wczoraj, że w GŁ już ich nie ma, a parę dni temu jedna z forumowiczek dała cynk, że całe DW jest w Porcie Łódź. Jak sprawa na dzień dzisiejszy wygląda to nie wiem, ale podejrzewam, że jedyna szansa na linery to właśnie Port Łódź bo tam jest mniejszy ruch (ja się nawet nie wybieram bo to dla mnie godzina jazdy).
Widzisz kochana,to na pewno choroba:P.Jak to jest możliwe, wyjść bez choć cienia albo lakieru??
Jutro będę w Naturze na Rydzowej, bo obiecałam poszukać w Malusie szarego ciemnego cienia. Kto ma wiedzieć, to wie o co be
Ja tez się troch męcze ęz przewożeniem kosmetyków, moze tez kupie ten kufer.
Chciałam siostrze dokupic na urodziny czarny liner,ale do Portu tak daleko, a ja chora;/

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wstawiaj
Ja też chce sie pochwalic i zobaczyc zbiory innychMoże jutro uda mi się dokopać do wszystkiego
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 00:17   #1945
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

To ja wstawię pierwsza zdjęcia kolekcji

A wydawało mi się, że prawie nie mam cieni z Essence

1 - całość
2 - róże, bronzery
3 - cienie
4 - eyelinery (uciekł mi gdzieś brązowy), brokaty z Moonlight, stempelek z CAH
5 - pomadki
6 - tusze (schował mi się fioletowy All Eyes on me), linery z DW
7 - kredki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130591.JPG (140,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130593.JPG (86,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130596.JPG (99,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130597.JPG (90,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130598.JPG (46,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130599.JPG (102,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130601.JPG (101,5 KB, 2 załadowań)
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku

Edytowane przez greatdee
Czas edycji: 2010-12-02 o 23:08
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 00:36   #1946
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
To ja wstawię pierwsza zdjęcia kolekcji

A wydawało mi się, że prawie nie mam cieni z Essence

1 - całość
2 - róże, bronzery
3 - cienie
4 - eyelinery (uciekł mi gdzieś brązowy), brokaty z Moonlight, stempelek z CAH
5 - pomadki
6 - tusze (schował mi się fioletowy All Eyes on me), linery z DW
7 - kredki
Nieźle... Moje łupy są jednak bardzo skromne w porównaniu do Twoich
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 01:49   #1947
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
To ja wstawię pierwsza zdjęcia kolekcji

A wydawało mi się, że prawie nie mam cieni z Essence

1 - całość
2 - róże, bronzery
3 - cienie
4 - eyelinery (uciekł mi gdzieś brązowy), brokaty z Moonlight, stempelek z CAH
5 - pomadki
6 - tusze (schował mi się fioletowy All Eyes on me), linery z DW
7 - kredki

o jak sie sprawuja cienie z DW?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 05:21   #1948
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

woooow, ile kosmetyków! ZAZDRO! Dziś po południu też wstawię swoją, w porównaniu do Twojej, małą kolekcję. Nie sądzisz, że eyelinery metal glam są troszkę trudne w aplikacji?

Edytowane przez Badzynka
Czas edycji: 2010-10-20 o 05:27
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 05:55   #1949
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Na Nowym Dworze .

Najlepsze jest to, że ja tam byłam jakieś dwa tygodnie temu i też o Essence pytałam . Pani mnie zapytała co sądzę o tych kosmetykach :P. I opowiedziałam jej czego używałam i jak to się sprawowało u mnie to stwierdziła, że pomyśli nad tym .

Ale widzę, że jak będziemy nachodzić tą drogerię, akurat gdy będzie miła pani w ciemnych, krótkich włosach (to chyba szefowa ) to w końcu będzie DW! Dajcie kochane cynka co i jak bo ja po Nowym Dworze zawsze biegam na autobus i nie mam głowy, żeby za często zaglądać do tej drogeryjki ^^.

A! No i dzisiaj byłam w Magnolii i w drodze powrotnej zajrzałam do Astry.
W Magnolii nie ma już ITW i jest tabliczka, że "comming soon..." haha. Ciekawe co tam dadzą. A w Astrze dalej ITW. OMG .
Nowy Dwór jest wielki i szeroki Gdzie dokładniej jest na drogeria? W którym miejscu obok Hali Strzegomskiej?
A comming soon w Magnolii stoi od niedzieli
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-10-20 o 05:56
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:26   #1950
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Uffghhh@#$@#$%

Źle się czuję. Ale wczoraj potestowałam linerek z DW - pędzelek jest ok, udało mi się zrobić nieco dłuższą niż zazwyczaj kreskę i efekt mnie powalił Hurra, czyżbym mogła zrobić sobie sexowną kreskę dochodzącą niemal do brwi? Zawsze chciałam mieć taką dłuższą... Wytrzymałość - betonowa. Nie mogę się nijak przyczepić - i nawet nie chcę.

Cienie DW też przetestowałam - wytrzymałość ok, pigmentacja pół punktu niższa niż Inglotowe z paletki, ale chwila skupienia i jest naprawdę OK. Ładnie się rozcierają.

Róż paseczkowy jest bardzo delikatny i lekko chyba rozświetlający. Krzywdy nie da się tym zrobić - no chyba, że ktos jak ja nałoży 4 warstwy

Niech do końca listopada nic już sie nie pojawia bo pójde z torbami - Essence plus KOBO to lekka przesada...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.