W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-01, 12:06   #2491
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ


mo¿e jaka¶ meliska?

a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj siê choæ jeden dzieñ tym brudem i jak masz wolne to ¶pij, rób cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj siê domem!!



Za³±cznik 5091404
chyba do¿ylnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
no ja przy a10 tez mam wrazenie ze jest jasniej ale u mnie zolciej dlatego mieszam
dobrze zrobilas, niech walczy zlupiezem bo to nie jest cos do czego czlowiek sie przyzwyczai i powienien z tym zyc bo tak potem moze ci lysiec przedwczesnie czy cos


och ty nerwusie telefonik zabilas daj znac jak ta cha cha bo jak fajna to pomysle o niej bo mnie lumia do ob³edu doprowadza czasem i mam tez ochote nia grzmotnac

jaki cudaczek
Mi sie podoba po A10 tylko ta keratyna w skladzie sprawia, ¿e mam troche sztywne w³osy
i mam wrazenie ,¿e mniej piecze mnie w leb niz 219

Ostatnio wyrwalam mojemu T¿-towi takiego d³ugiego siwego klaka
i twierdzi, ze to przeze mnie siwieje

Mi sie ta Cha Cha podoba wlasnie dlatego,¿e nie bede miala problemu w znalezieniu jej w otch³ani mej torebki

Dziewczyny sukces
Pierwszy trening z Ewa za mna

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w³asnej (czyt. kawa³ek uciêtej foliówki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,¿eby sie nie kaleczyc
W tle moj kozacki obrusik w ³osie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (86,0 KB, 40 za³adowañ)
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:07   #2492
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki za egzaminy
thx ale¿ Ty brutalna dla tego telefonu
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki za dzi¶

Poka¿ w³oski Widaæ dalej rudo¶ci?
hmmm nie wiem, ja rude widzê ale pewnie s± bardziej be¿owe, postaram siê zaraz co¶ cykn±æ
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ja pisalam kotce o minimum klatki dla takiego zwierzatka, wiadomo im wieksza tym lepiej jeszcze jak ma sie kilka swinek.
przez was ja tez zaczynam chorowac na swinke ale moja trucha chyba by jej nie zaakceptowala w swojej klatce jest strasznei terytorialna
pewnie mozesz ten wellek probowac
nie no pewnie, ale jak ma kupowaæ to lepiej odrazu wiêksz±, bo tak to strata kasy w zoologicznych czêsto s± króliki ze ¶winkami, a nie masz jakiej¶ znajomej,która ma ¶winke? Mog³aby¶ zobaczyæ jak siê Tru¶ka zachowa



A ja jestem w☠☠☠☠iona posz³am na to zaliczenie dzisiaj i z tego samego przedmiotu egzamin. Napisa³am najpierw egzamin wszystko ok, a potem na zaliczeniu da³a baba takie posrane zadania,¿e nie rozwi±za³am ani jednego, zreszt± jak wiêkszo¶æ grupy
Oni mi poprawili trochê humor
http://www.youtube.com/watch?v=_9WGc...ujrrI1Slg3ZDBA
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:11   #2493
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kurde a mnie co¶ z±b od wczoraj pobolewa i nie wiem od czego

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jakbym mia³a robiæ ¿ele na krótkich to sama bym siê uczy³a z YT i blogów

ja siê na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w³asnego do¶wiadczenia, ¿e zakazy nic nie daj±!! a jak bêde postêpowaæ z w³asnymi dzieæmi to siê oka¿e jak je bêdê mieæ
U mnie zakazy te¿ nic nie dawa³y Ale fakt faktem ¿e za ma³o rozmów by³o i mo¿e to by co¶ zmieni³o

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
dobra koñcz±c temat powiem tylko, ¿e ja mia³am meeeeeeega luz a b³êdów pope³ni³am wiele, bo w³a¶nie nikt mnie nie poprowadzi³, nie nakierowa³ i nie jestem zwolenniczk± zakazywania tak o sobie, tylko u¶wiadamiania dziecka co jest z³e a co dobre i nie przyzwalania oficjalnego na te z³e rzeczy. Przyk³ad - mojej ostatnio zabrali telefon w szkole, bo na lekcji u¿ywa³a (twierdzi, ze sprawdza³a godzinê ) musia³am go odebraæ od dyrektorki :/ wiêc teraz wchodzi do szko³y, telefon wy³±cza, chowa do szafki i w³±cza po zakoñczeniu lekcji, nie uwa¿am by jej siê jaka¶ krzywda dzia³a, a na nastêpny raz mo¿e siê zastanowi zamiast na lekcji bawiæ siê telefonem
Tak zamierzam postêpowaæ ze swoim dzieckiem, bo rozmowa mo¿e naprawdê wiele zmieniæ!

A ja wrêcz przeciwnie, by³am trzymana w klatce i nawet nie wiesz ile bym da³a za odrobinê luzu Wiedzia³am czego mama mi zabrania, ale i tak to co chcia³am to robi³am za jej plecami. Chocia¿ wiadomo- oficjalnie to mia³am zabronione.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:16   #2494
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Zobacz sobie efekt koñcowy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html




Oo, ale fajnie Poka¿ agatko usta w tej szmince



Moja pierwsza ci±¿a by³a zagro¿ona, mia³am skurcze, plami³am, mia³am i¶æ do szpitala ale zdecydowa³am siê na le¿enie 2 tyg w domu. Mia³am 3takie serie po 2 tygodnie w ci±gu ca³ej ci±¿y o ile dobrze pamiêtam, do tego mia³am braæ nospê forte na skurcze i mia³am przepisany duphaston czy co¶ takiego, którego bra³am do 36-37 tyg ci±¿y (nie pamiêtam dok³adnie). Dzidziu¶ urodzi³ siê zdrowy, choæ te¿ by³y chwile zw±tpienia... musisz uwierzyæ w to ¿e bêdzie dobrze! Uwierz ¿e mia³am sporo nerwów w czasie ci±¿y, i napewno nie by³ to dla mnie spokojny okres wyczekiwania.. ale mimo wszystko siê uda³o, i Tobie te¿ tego ¿yczê
Super ze finalnie wszystko dobrze siê sklczy³o i masz ca³e i zdrowe dziecko. Ja mimo brania dufastonu mialam 3 krwawienia. Ci±¿a zakonczyla sie ³y¿eczkowaniem na pocz±tku 3 miesi±ca. Ale teraz bêdzie tylko dobrze.


Postanowi³am dawaæ sobie ma³e przyjemno¶cj raz w tygodniu ;-D dzis farbowanie za tydzieñ mam ochotê kupiæ sobie ³adny staniczek ;-) hehe s

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Exclusive a jak± farbê teraz w³a¶ciwie kupujesz??? Masz ten jasny br±z nadal??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:21   #2495
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z³ego s³owa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam ³aske robi³y. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci±¿y jestem a ona na holu mówi, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokazaæ podpaskê- ....
masakra
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
chyba do¿ylnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok


Mi sie podoba po A10 tylko ta keratyna w skladzie sprawia, ¿e mam troche sztywne w³osy
i mam wrazenie ,¿e mniej piecze mnie w leb niz 219

Ostatnio wyrwalam mojemu T¿-towi takiego d³ugiego siwego klaka
i twierdzi, ze to przeze mnie siwieje

Mi sie ta Cha Cha podoba wlasnie dlatego,¿e nie bede miala problemu w znalezieniu jej w otch³ani mej torebki

Dziewczyny sukces
Pierwszy trening z Ewa za mna

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w³asnej (czyt. kawa³ek uciêtej foliówki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,¿eby sie nie kaleczyc
W tle moj kozacki obrusik w ³osie
moj ma duzo siwych staruch jeden

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
thx ale¿ Ty brutalna dla tego telefonu




hmmm nie wiem, ja rude widzê ale pewnie s± bardziej be¿owe, postaram siê zaraz co¶ cykn±æ

nie no pewnie, ale jak ma kupowaæ to lepiej odrazu wiêksz±, bo tak to strata kasy w zoologicznych czêsto s± króliki ze ¶winkami, a nie masz jakiej¶ znajomej,która ma ¶winke? Mog³aby¶ zobaczyæ jak siê Tru¶ka zachowa



A ja jestem w☠☠☠☠iona posz³am na to zaliczenie dzisiaj i z tego samego przedmiotu egzamin. Napisa³am najpierw egzamin wszystko ok, a potem na zaliczeniu da³a baba takie posrane zadania,¿e nie rozwi±za³am ani jednego, zreszt± jak wiêkszo¶æ grupy
Oni mi poprawili trochê humor
http://www.youtube.com/watch?v=_9WGc...ujrrI1Slg3ZDBA
mysle ze rzucilaby sie ja gryzc...
ale chociaz w polowie dobrze ci poszlo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:22   #2496
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wrzucam zdjêcia obecnego koloru
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0054.jpg (35,5 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0055.jpg (58,4 KB, 46 za³adowañ)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:24   #2497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
masakra

moj ma duzo siwych staruch jeden


mysle ze rzucilaby sie ja gryzc...
ale chociaz w polowie dobrze ci poszlo
tak tylko jak nie zdam æwiczeñ to egzaminu nie sprawdza, wiêc bêdê go musia³a pisaæ jeszcze raz suuuuper
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 12:33   #2498
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
chyba do¿ylnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok

Dziewczyny sukces
Pierwszy trening z Ewa za mna

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w³asnej (czyt. kawa³ek uciêtej foliówki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,¿eby sie nie kaleczyc
W tle moj kozacki obrusik w ³osie
Kylie a mo¿e kup sobie jakie¶ piwko/szampana/wino, napu¶æ wody do wanny, zapal dooko³a jakie¶ ¶wieczki/podgrzewacze, pu¶æ jak±¶ muzyczkê, choæby radio na tel, i relaksuj siê do woli

Gratulujê treningu z Ewk±, ja te¿ siê dzi¶ zabieram bo ju¿ nied³ugo maj i trzeba siê w koñcu wzi±æ za siebie

£adny masz tel Mój te¿ podobnie pot³uczony tylko ¿e z prawej strony i mniejsza pajêczynka i te¿ samsung

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm nie wiem, ja rude widzê ale pewnie s± bardziej be¿owe, postaram siê zaraz co¶ cykn±æ

A ja jestem w☠☠☠☠iona posz³am na to zaliczenie dzisiaj i z tego samego przedmiotu egzamin. Napisa³am najpierw egzamin wszystko ok, a potem na zaliczeniu da³a baba takie posrane zadania,¿e nie rozwi±za³am ani jednego, zreszt± jak wiêkszo¶æ grupy
Oni mi poprawili trochê humor
http://www.youtube.com/watch?v=_9WGc...ujrrI1Slg3ZDBA
To czekam

Wspó³czujê tego zaliczenia

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam zdjêcia obecnego koloru
Góra wygl±da przepiêknie Ale dó³ faktycznie troszkê jeszcze rudy Ale ju¿ coraz mniej Ja w przysz³ym tyg bêdê robiæ garnierem 111 to zobaczymy jak wyjdzie u mnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:35   #2499
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Góra wygl±da przepiêknie Ale dó³ faktycznie troszkê jeszcze rudy Ale ju¿ coraz mniej Ja w przysz³ym tyg bêdê robiæ garnierem 111 to zobaczymy jak wyjdzie u mnie
hmmm... to zdjêcie dziwnie jako¶ wysz³o dó³ jest taki sam jak góra, mo¿e ciut ciemniejszy a¿ posz³am do lustra sprawdziæ na pewno nie ma takiej ró¿nicy jak wysz³o na fotce
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:39   #2500
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Zrobi³am jeszcze jedno zdjêcie tutaj te¿ tak jako¶ ¶wiat³o dziwnie pada i wygl±da jak bym mia³am rude plamy na ¿ywo kolor jest jednolity
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (51,5 KB, 42 za³adowañ)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-01 o 12:40
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:42   #2501
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s³odziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj±tku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali³am wy¶wietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy³ mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠³am nim o ¿elazna pó³ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po³ozylam sie wczoraj i nie mog³am zasna tak mi serducho ³upa³o
normalnie chodzilo ze mna cale ³ozko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,¿e pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko³atanie serca i gorsze samopoczucie
to uwa¿aj na siebie kochana, pamiêtaj, ¿e nie sam± prac± cz³owiek zyje i trzeba sobie czasem odpocz±æ, zrelaksowaæ siê....
Ja sie martwie bo mam wysoki puls bardzo oko³o 90 ;/ a podczas wysi³ku i po wysi³ku kolo 140....
te¿ chyba powinnam z tym gdzie¶ i¶æ....

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am jeszcze jedno zdjêcie tutaj te¿ tak jako¶ ¶wiat³o dziwnie pada i wygl±da jak bym mia³am rude plamy na ¿ywo kolor jest jednolity
fajnie naturalnie wysz³o jaka to farba i poziom ?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
egzamin zaraz ze statystyki, sram ¿arem po prostu.
powodzonka


Ja ju¿ spakowana do wyjazdu ciêzko by³o mi siê oczywi¶cie zmie¶ciæ ze wszystkim do jednej torby i jeszcze buty swoje dorzuce do torby T¿-ta :P

Najgorsze, ¿e ja juz lepiej ze zdrowiem a jego teraz przeziêbienie jakies dopad³o...
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-01 o 12:43
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 12:43   #2502
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec ¶wiata.
Koniec swiata to moja matma by³a:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
ja ca³ki lubi³am, ale macierze by³y dla mnie okropne statystyka bardzo fajna nie przepada³am za ekonometri± ale ca³a reszta super
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Kitulka ombree mi te¿ siê widzi, ale wydaje mi siê ze wlasnie plynne przejscie jest dosc trudno samemu zrobic...ale ja sie na wlosach nie znam i popieram domowe farbowania ;-D
Bunny mi powiedzia³a, ¿e da siê i wszystko wyt³umaczy³a, wiêc jestem dobrej my¶li


Majirel wyszed³ dobrze, ale d³ugo¶æ w³osów mam do¶æ jasn± wiêc ju¿ mam lekkie ombre


lecê siê pakowaæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:44   #2503
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

dyskutowalabym co lepsze... prawda jest taka ze wiek inicjacji sexualnej znacznie sie obnizyl, zreszta ja sama szybko zaczynalam nie czuje sie przez to gorsza, nie wpadlam i nic zlego mi sie nie stalo. dzis widze tego plusy- szybciej poznalam swoja wartosc, i potrafie cieszyc sie sexem nieziemsko nikt z moich realnych znajomych, kolezanek, przyjaciol nie cieszy sie sexem i nie ma udanego zycia erotycznego jak ja, nie chwalac sie. mam wrazenie ze moje kumpelki robia to z przymusu, z jakiegos obowiazku a gdzie przyjemnosc jak po pijaku nachodza towarzycho zwierzenia- i slysze od ich partnerow- moze raz w miesiacu, gora dwa to zawsze mam ochte ich wysmiac... bo albo sa tacy slabi w te klocki ze ich panny unikaja, albo maja naprawde problem- wiec zachowuje powage mamy o tyle lepsza sytuacje od naszych rodzicow i dziadkow- gadzety, zabezpieczenia, inne podejscie do sexu przedmalzenskiego a nie umiemy sie tym cieszyc! nie wiem skad to wynika dla mnieto najlepszy srodek relaksu, odstresowanie na maxa i do tego doskonale spie pozniej

no ale zabawy w sloneczko nie toleruje i moze nie chodzi o mechanizm ze robia to z kilkoma, co na pewno nie sa na tyle dojrzali by udzwignac tego konsekwencje bo przeciwniczka sexu grupowego nei jestem jesli sie trafia odpowiedni ludzie i sa pewne zasady ustalone

ja bylam doedukowana na maxa porownujac rowiesnikow wowczas... plus mialam pow przez matke- jak wrocisz z brzuchem to w tym domu miejsca dla ciebie nie ma... ja sie potwornie balam ciazy i moze stad nawet jakies przygody zawsze byly z zabezpieczeniem


nic o niej nie powiem.


ja mialam od zakazow i kar po obojetnosc i przyznam ze glupialam momentami co na pewno to czulam sie niekochana, niepotrzebna przez takie postepowanie.


mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
odno¶nie wychowania dzieci to jest naprawdê ciê¿ki temat i nie ma z³otego ¶rodka, warto robiæ tak by potem nie zarzuciæ sobie ¿e czego¶ nie dopilnowa³am, nie dopatrzy³am, obserwowaæ dziecko i s³uchaæ i du¿o du¿o rozmawiaæ
odno¶nie wszy czy wesz to my³am jej g³owê co trzy dni bo tam nawet czesciej tego szamponu nie mo¿na chyba, po pierwszym myciu ju¿ chyba nie mia³a. no i tak przytrafi³o mi siê j± przysmarzyæ t± prostownic±, ciê¿ka to by³a przeprawa, ale ona by³a tak przera¿ona nimi, ¿e biedna sama chcia³a. no i z moich obserwacji to one w³a¶nie sk³adaj± te jaja tak pó³ cm od skóry dodatkowo zanim siê wylêgn± mija ok. 10 dni wiêc ten w³os wzrasta te¿. Dlatego trzeba bardzo uwa¿aæ. Tak Nikolê bardzo swêdzia³a g³owa, ale tak ¿e a¿ obsesyjnie siê drapa³a.
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z³ego s³owa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam ³aske robi³y. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci±¿y jestem a ona na holu mówi, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokazaæ podpaskê- ....
nie¼le
ja w tej ci±¿y te¿ mia³am plamienia... a tej po³o¿nej odpowiedzia³am, ¿e z ci±¿± tak jak ze wszystkim nigdy nic nie wiadomo, przecie¿ tak naprawdê nie wiemy czy do¿yjemy jutra
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
A samopoczucie mam dobre wrecz fantastyczne, ale wiem jak daleka droga od zap³odnienia do porodu... tym bardziej ze mam poprzednie do¶wiadczenia.
bêdzie dobrze no i najwa¿niejsze ¿e dobrze siê czujesz
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde a mnie co¶ z±b od wczoraj pobolewa i nie wiem od czego



U mnie zakazy te¿ nic nie dawa³y Ale fakt faktem ¿e za ma³o rozmów by³o i mo¿e to by co¶ zmieni³o



Tak zamierzam postêpowaæ ze swoim dzieckiem, bo rozmowa mo¿e naprawdê wiele zmieniæ!

A ja wrêcz przeciwnie, by³am trzymana w klatce i nawet nie wiesz ile bym da³a za odrobinê luzu Wiedzia³am czego mama mi zabrania, ale i tak to co chcia³am to robi³am za jej plecami. Chocia¿ wiadomo- oficjalnie to mia³am zabronione.
no to takie trzymanie w klatce to te¿ bez sensu, ogólnie skrajno¶ci s± z³e
no i mnie te¿ boli z±b, a najlepsze ze ostatnio posz³am bo mnie jeden bola³ i okaza³o siê ze w jeszcze jednym jest dziurka, umówi³am siê za miesi±c a on mnie dzisiaj rozbola³, chyba od tego jak mi naruszy³a podczas przegl±du
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:44   #2504
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam zdjêcia obecnego koloru
dla mnie wow niesamowite ze tak szybko i kolor juz jest miejscami chlodny i popielaty, jeszcze ze 2 farby i bedzie popiel jak trzeba

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
tak tylko jak nie zdam æwiczeñ to egzaminu nie sprawdza, wiêc bêdê go musia³a pisaæ jeszcze raz suuuuper
o rany
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:46   #2505
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

fajnie naturalnie wysz³o jaka to farba i poziom ?

dziêki Alfaparf 8,1 na wodzie 6 %

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie wow niesamowite ze tak szybko i kolor juz jest miejscami chlodny i popielaty, jeszcze ze 2 farby i bedzie popiel jak trzeba


o rany
Dziêkujê kochana to dziêki Tobie
no lipa, nie cierpiê tego babska
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:49   #2506
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki Alfaparf 8,1 na wodzie 6 %

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------


Dziêkujê kochana to dziêki Tobie
no lipa, nie cierpiê tego babska
dasz kilka lepszych fotek na bloga po tej alfie zarekomenduje ja jako sposob po dekolorze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:49   #2507
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny wpad³am na chwilê zameldowaæ ¿e ¿yjê i znikam na jaki¶ czas. Za du¿o siê w moim ¿yciu ostatnio z³ego dzieje. Je¶li co¶ ruszy albo w jedn± stronê albo w drug± to siê odezwê. Buziaki
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:51   #2508
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dasz kilka lepszych fotek na bloga po tej alfie zarekomenduje ja jako sposob po dekolorze
ok Bunny to zrobiê jutro rano ju¿ aparatem jak umyje ³eb, bo teraz to robi³am tak na szybko z telefonu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:51   #2509
lalalove21
Przyczajenie
 
Avatar lalalove21
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673551 prosze o pomoc w³asnie w sprawie rozja¶niania w³osów ; )


tu mój aktualny kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0139.jpg (8,9 KB, 8 za³adowañ)
lalalove21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 12:53   #2510
Oluchna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie
niedawno z ciemnego blondu chcia³am zej¶æ na jasny blondzik, taki jaki jest na najnowszym opakowaniu Loreal Preference Viking. Zrobi³am tak, ¿e rozjasni³am w³osy (po rozjasnieniu by³y ¿ó³te) i na to na³o¿y³am w³a¶nie Vikinga i teraz mam takie ¿ó³tawe w³osy. Jest ³adny blond, ja¶niejszy, jednak troszkê przeszkadza mi to, ¿e odrobinê wpada w ¿ó³æ. Teraz mam pytanie: co zrobiæ aby wyszed³ mi taki blond jak na opakowaniu Vikinga? Muszê jeszcze raz zafarbowaæ Vikingiem czy mo¿e kupiæ Stockholm (ale po Stockholmie nie chce mieæ platyny bo taki kolor mi sie w ogóle nie podoba :/ Bardzo Was proszê o radê! Pozdrawiam!! ps. chcia³abym taki blond jak tutaj na koncach http://3.bp.blogspot.com/-5uV6bP433e..._resized-1.JPG
i dlatego proszê o radê jak± farbe wybrac aby wyszedl taki kolor na moich wlosach
Oluchna22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:56   #2511
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Blond princesko a Ty przyciemni³a¶ w³oski?? Na blogu bunny widzialam jak schodzi³a¶ z ciemnuch i ida³o Ci siê doj¶æ do platynki. Lepiej siê czujesz w tych ciemniejszych???


Kamciurko, w³a¶nie droga od poczêcia do rozwi±zania jest d³uga... zupe³nie jak do blondu hahahahaha. Zartuje ;-)
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:06   #2512
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:07   #2513
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Lalalove ja sie na w³osach nie znam, sama radzê sie tu na forum, ale zauwazylam zaleznosc ze przy tak ciemnych wlosach to napewno kapiel rozjasnijaca bedIes musiala zrobic. Sama mialan ciemne, ale bez poswiaty czerwieni jak Ty. Robilam pasemka ttzykrotnie. Potem farba 9.1 ale nie ruszyla odrosru. Teraz malowac bede palette a 10 z 219. To tak jak ja robie, ale bez rozjasnienia to sie nie da chyba????;-////

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Gratki Bunny ;-# milion to juz cos. ;-)
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:14   #2514
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

BUNNY suuuuuper
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:17   #2515
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Super ze finalnie wszystko dobrze siê sklczy³o i masz ca³e i zdrowe dziecko. Ja mimo brania dufastonu mialam 3 krwawienia. Ci±¿a zakonczyla sie ³y¿eczkowaniem na pocz±tku 3 miesi±ca. Ale teraz bêdzie tylko dobrze.

Postanowi³am dawaæ sobie ma³e przyjemno¶cj raz w tygodniu ;-D dzis farbowanie za tydzieñ mam ochotê kupiæ sobie ³adny staniczek ;-) hehe s

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Exclusive a jak± farbê teraz w³a¶ciwie kupujesz??? Masz ten jasny br±z nadal??
Strasznie mi przykro z powodu straty dzidziusia, pamiêtam co czu³am gdy z okropnym krwawieniem przysz³am do ginki i musia³am czekaæ na poczekalni w kolejce.. ³zy mi siê cisnê³y do oczu bo my¶la³am ¿e mój maluszek ju¿ nie ¿yje i siedzia³am w takiej mega niepewno¶ci

W ci±¿y te¿ robi³am sobie ma³e przyjemno¶ci.. dlatego te¿ uty³am ponad 20kg Udanych przysz³otygodniowych zakupów w takim razie

I te¿ siê cieszê, mam nadziejê ¿e z Twoim dzidziusiem te¿ bêdzie wszystko w porz±dku. I moja ma³a rada- nie chuchaj za bardzo i nie dmuchaj na t± ci±¿ê, bo je¶li ma byæ wszystko dobrze to napewno jako¶ siê u³o¿y

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm... to zdjêcie dziwnie jako¶ wysz³o dó³ jest taki sam jak góra, mo¿e ciut ciemniejszy a¿ posz³am do lustra sprawdziæ na pewno nie ma takiej ró¿nicy jak wysz³o na fotce
Aaa to oki
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:21   #2516
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej! Chyba wymy¶li³am imiê dla ¶wini TOSIA Jak wam sie podoba? ¶winia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi³a jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a ¶iwnia schowa³a sie w k±t i boi sie


Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubiê ¶winiaki, s± takie pocieszne (o ile nie s± nawiedzone)
mam nadzieje ze moja nic nie nawiedzi

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka ja widzialam jak kosmetyczka mi robila ale tylko tipsy, same zele nie. Ale moze jakies 32 poogladam,kuzynka ma lampe to mi pozyczy, sprawie sobie zele i bede probowac. Tylko mi jutro powiecie czy na takich szerokich i krotkich jak moje da cos sie zrobic:-D
pokazuj,ale wypikowaæ zawsze trzeba

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale fajna ¶winka
Pazurki te¿ fajne
dziêkuje

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka gratulujê ¶winki Za jaki¶ tydzieñ przyzwyczai siê i bêdzie przychodziæ i skojarzy, ¿e masz ¿arcie w rêce Strasznie du¿a jest Jak kupi³am swoj± to maleñka by³a Królika przynios³am w kartoniku - tak mi go zapakowali w sklepie Mie¶ci³ mi siê na rêce, a pó¼niej rós³, jak szalony Tydzieñ siê aklimatyzowa³, ci±gle siedzia³ w domkuPamiêtam, ¿e ze ¶wini± by³o podobnie, zjad³a i zaraz do domku ucieka³a

Kotka jak ty dajesz radê na komputerze pisaæ?
Ja gustujê w krótkich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj± Praktycznie non stop u¿ywam komputera i z d³u¿szymi ¼le mi siê pisze
Shizaxa mo¿na k³a¶æ ¿el na krótkie, tips klej±- jak chcesz przed³u¿yæ Robi³am na krótkich, ale co dwa tygodnie musia³am lataæ Jak odrasta to paskudnie wygl±da
Mi ¶winie tez dali w kartonie
a co do pisiania na kompie spêdzam przy nim spokojnie 11godzin dziennie z tego 8 w pracy w której pisze ca³y czas na kompie bo pisze umowy i z wami i czasem, maile wiec na klawiaturze pisze prawie non stop i do tego szybko paznokciami a nie opuszkami, takie prztykanie smieszne slychaæ
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:21   #2517
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Blond princesko a Ty przyciemni³a¶ w³oski?? Na blogu bunny widzialam jak schodzi³a¶ z ciemnuch i ida³o Ci siê doj¶æ do platynki. Lepiej siê czujesz w tych ciemniejszych???


Kamciurko, w³a¶nie droga od poczêcia do rozwi±zania jest d³uga... zupe³nie jak do blondu hahahahaha. Zartuje ;-)
wiesz co ja zesz³am do jasnych, potem mia³am ciemny br±z, a teraz zamarzy³y mi siê moje naturale wiêc znowu rozja¶nia³am
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
gratulejszyn
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:22   #2518
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka gratulujê ¶winki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma³o, ja mam 70 i jak na pocz±tku wydawa³a mi siê wielka tak teraz najchêtniej kupi³abym 120 tylko nie mia³abym gdzie postawiæ. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mnóstwo informacji i zdjêæ . ¦winki uwielbiaj± hamaczki, ja swoim zrobi³am ze starej po¶cieli, albo nawet kawa³ek polaru zwiniêty, one lubi± siê w tym zakopywaæ . A no i pamiêtaj,¿e ¶winki to zwierzêta stadne iii najlepiej siê czuj± jak s± przynajmniej dwie (oczywi¶cie tej samej p³ci). Kotka jak chcesz przyzwyczaiæ ¶winke do siebie i do imienia to dawaj jej z rêki jedzenie i mów do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowaæ no i to zwierz±tko boja¼liwe wiêc na razie daj jej spokój, daj siê jej zaklimatyzowaæ w nowym pomieszczeniua w³oski jej urosn± spokojnie, moja ma na dupce takie d³ugie,¿e muszê jej podcinaæ
no bede cos kombinowac , mam tylko nadzieje ze klatki mi gry¼æ nie bêdzie bo oszaleje

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
to¿ to szpic jest, chcialam takiego, drogie s± fest i maj± charakter podobny do kota wredniachy z nich

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ

¶liczna, kochana, a pazurki te¿ rewelacyjne.
Ja te¿ lubiê ¶winiaki morskie mia³am kiedy¶ dwie, jedn± zwyk³± i jedn± rozetkê, mia³am te¿ dwa króliki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn±æ siê nie da³ i wszystkich gryz³. Mam teraz kota, ale te¿ nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w³asnymi ¶cie¿kami. Mia³am jeszcze kotkê rasy neva masquerade i ona by³a cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali¶my j± TZ kuzynce ze wzglêdu na sier¶æ która by³a wszêdzie, a jak ma³y siê urodzi³, to niestety nie mogli¶my sobie na to pozwoliæ. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i ¿e jej tam dobrze

Kotka
a dziêkuje, a¶winia bedzie TOSIA

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
NARAZIE JEST TOSI¡
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:22   #2519
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

najpierw trzeba ksztalt wyprowadzic czyli musisz spilowac boki na prosto by odchudzic optycznie plytke, bo jest szeroka to fakt.
a dopiero na opilowane dajesz zel.
a poka¿esz mi przyk³ad jak je pi³owaæ tzn jakis wzór jak moje maja wygl±daæ?
i tak patrzy³am jak robi siê ¿el na naturalne paznokcie...
cover to to samo co ¿el buduj±cy?
i jak np z kolorami? trzeba kolorowe ¿ele kupowaæ czy np na ¿elowy paznokieæ malowaæ?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
chyba do¿ylnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok


Mi sie podoba po A10 tylko ta keratyna w skladzie sprawia, ¿e mam troche sztywne w³osy
i mam wrazenie ,¿e mniej piecze mnie w leb niz 219

Ostatnio wyrwalam mojemu T¿-towi takiego d³ugiego siwego klaka
i twierdzi, ze to przeze mnie siwieje

Mi sie ta Cha Cha podoba wlasnie dlatego,¿e nie bede miala problemu w znalezieniu jej w otch³ani mej torebki

Dziewczyny sukces
Pierwszy trening z Ewa za mna

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w³asnej (czyt. kawa³ek uciêtej foliówki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,¿eby sie nie kaleczyc
W tle moj kozacki obrusik w ³osie
ale go potraktowa³a¶
dobrze ¿e mowy wkrótce
mój nie ma siwych w³osów(nie widzê)bo blondynem jest

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam zdjêcia obecnego koloru
ja tam rudego nic nie widzê
³adny kolorek

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny wpad³am na chwilê zameldowaæ ¿e ¿yjê i znikam na jaki¶ czas. Za du¿o siê w moim ¿yciu ostatnio z³ego dzieje. Je¶li co¶ ruszy albo w jedn± stronê albo w drug± to siê odezwê. Buziaki
Trzymaj siê ciep³o!!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
z³o¿ê gratulacje tutaj bo nie mam bloga:piwo :
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:23   #2520
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Metodê trzeba dobraæ do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie¶ tam nakazy postawi± do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje siê jeszcze bardziej
dok³adnie, metoda do dziecka,
poza tym jestem zdania ¿e na wychowanie cz³owieka sk³ada siê dzieñ po dniu, czyli zainteresowanie dzieckiem i po¶wiêcanie mu czasu, empatia, stawianie granic i konsekwencje, a przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jak z drugim cz³owiekiem i nie traktowanie go jak gówniarza...
niestety jest to bardzo trudne jak doros³y sam ze swoimi uczuciami ma problemy

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak s³ysza³am, ze jak dzidzia pojawia siê na ¶wiecie, to od razh rodzice widz± jakie imie pasuje do niego gdy maj± parê opcji.
i to jest ¶wiêta prawda
zawsze mieli¶my 2 imiona w razie czego i tylko jedno z nich dziecku pasowa³o... zawsze w znaczeniu ¿e mam 4 dzieci

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
masakra

moj ma duzo siwych staruch jeden
u mnie ja jestem staruch±, mój m±¿ jest 4 lata starszy a siwych ledwo mu co parê wyskoczy³o, to jawna niesprawiedliwo¶æ!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Chyba wymy¶li³am imiê dla ¶wini TOSIA Jak wam sie podoba?
mnie siê podoba, moja mia³a na imiê Mika

mam pytanko, bo gdzie¶ mi siê w ³azience palette a10 szwenda, jaki to mniej wiêcej poziom? 10?11? i czy jakby potrzyma³ krócej i np z woda 6 lub 9% to mo¿na osi±gn±æ co¶ ciemniejszego?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:29
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.