Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 23:26   #5041
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

tylko chęć zmiany, jak dla mojej bezproblemowej skóry jest zupełnie odpowiedni

w takim razie dziękuję! Wszystko to drogie :P ...
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:10   #5042
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
tylko chęć zmiany, jak dla mojej bezproblemowej skóry jest zupełnie odpowiedni

w takim razie dziękuję! Wszystko to drogie :P ...
Warto brać udział w zbiorowych Wychodzi nie raz dużo taniej niż w Pl; u nas to w ogóle niektórzy liczą sobie sumy nie z tej ziemi
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:31   #5043
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

nigdy jeszcze nie zamawiałam,nie wiem co i jak, ale chyba rzeczywiście się tym zainteresuję
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:42   #5044
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
nigdy jeszcze nie zamawiałam,nie wiem co i jak, ale chyba rzeczywiście się tym zainteresuję
Wszystko jest wyjaśnione w regulaminie zamówień zbiorowych
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 16:14   #5045
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

gdzie kupujecie te podkłady? Bo ja już wybrałam odcień z próbek , które miałam i chciałam na allegro zamówić i nie ma już tej formuły co chce
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:50   #5046
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam ,
Chciałam kupic na lato podkład mineralny ( byłby to moj pierwszy)
i zgłupiałam.
Czy moze ktoś mi polecic kolor i gdzie w Łodzi mozna go dostać?

Mam skórę lekko oliwkową, lekko sniadą, napewno nie bladą, wpadającą w oliwkowy kolor. Poradzcie jaki odcien wybrać? Szukam matu.

Wyszukiwałam na internecie gdzie tu w łodzi mozna znaleść sklep z tym ale nic nie znalazłam, najlepiej byłoby pójsc samemu...

Czy te podkłady moga rownież słuzyc troszke jako przyciemniacze cery? cos ala puder?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:07   #5047
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Witam ,
Chciałam kupic na lato podkład mineralny ( byłby to moj pierwszy)
i zgłupiałam.
Czy moze ktoś mi polecic kolor i gdzie w Łodzi mozna go dostać?

Mam skórę lekko oliwkową, lekko sniadą, napewno nie bladą, wpadającą w oliwkowy kolor. Poradzcie jaki odcien wybrać? Szukam matu.

Wyszukiwałam na internecie gdzie tu w łodzi mozna znaleść sklep z tym ale nic nie znalazłam, najlepiej byłoby pójsc samemu...

Czy te podkłady moga rownież słuzyc troszke jako przyciemniacze cery? cos ala puder?
Stacjonarnie nie dostaniesz, chyba, ze sklep internetowy akurat znajduje się w Łodzi i godzą się na odbiór osobisty, ale tak czy inaczej trzeba zamówić online Ciężko określić, co mogłoby Ci pasować, tym bardziej, że będzie to twój pierwszy minerał i nie ma się do czego odnieść, jeśli o ofertę innych firm chodzi; myślę, że pewnie ok będzie kategoria olive.
Tu masz propozycje, aczkolwiek, jak widać, niektóre odcienie zostały wycofane.
Chodzi o bronzer? EDM ma pudry typowo brązujące je w swojej ofercie, albo możesz dobrać podkład ciemniejszy niż ten idealny dla Ciebie. Najbardziej optymalną opcją będzie, tak myślę, 2-3 tony ciemniejszy; jeden ton ciemniejszy rozblendowany może zniknąć...
Generalnie jak na pierwszy raz dobrze uderzać w próbki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 10:34   #5048
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Stacjonarnie nie dostaniesz, chyba, ze sklep internetowy akurat znajduje się w Łodzi i godzą się na odbiór osobisty, ale tak czy inaczej trzeba zamówić online Ciężko określić, co mogłoby Ci pasować, tym bardziej, że będzie to twój pierwszy minerał i nie ma się do czego odnieść, jeśli o ofertę innych firm chodzi; myślę, że pewnie ok będzie kategoria olive.
Tu masz propozycje, aczkolwiek, jak widać, niektóre odcienie zostały wycofane.
Chodzi o bronzer? EDM ma pudry typowo brązujące je w swojej ofercie, albo możesz dobrać podkład ciemniejszy niż ten idealny dla Ciebie. Najbardziej optymalną opcją będzie, tak myślę, 2-3 tony ciemniejszy; jeden ton ciemniejszy rozblendowany może zniknąć...
Generalnie jak na pierwszy raz dobrze uderzać w próbki
Dziekujębardzo
Ten odcien jaki by mi odpowiadał Sandy olive- wycofano
to teraz sie zastanawiam ze moze zamiast podkładu to od razu puder?
Mozna tak?
Po co stosuje sie i podkład i puder?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A czy mogę poprosić o wyjasnienie- jaka jest roznica miedzy matte a semi-matte?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:24   #5049
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Dziekujębardzo
Ten odcien jaki by mi odpowiadał Sandy olive- wycofano
to teraz sie zastanawiam ze moze zamiast podkładu to od razu puder?
Mozna tak?
Po co stosuje sie i podkład i puder?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

A czy mogę poprosić o wyjasnienie- jaka jest roznica miedzy matte a semi-matte?

Puder możesz jak najbardziej, ale chyba lepiej jednak podkład
Ja osobiście używam tylko podkładu, pod niego kładę primer i to wszystko. Ale puder zapewne utrwali makijaż, zmatowi, jeśli użyjesz matującego, lub rozświetli w przypadku rozświetlającego. Zależy, jaki wybierzesz. Ja jednak stawiam na dobry primer i mam problem z głowy. Matte jest matowa, bez drobinek, a semi matte [czyli formuła formóła półmatowa] zawiera rozświetlające składniki.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:11   #5050
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

bardzo Ci dziekuję
sprawdziłam te odcienie a ze nie było mojego sand olive to wybrałam wg Twoich wskazówek:Medium beige neurtal, matowy)) trudno, najwyzej bedę wygladac jak murzyn
tu link:http://www.everydayminerals.com.pl/m...towy-p157.html

Faktycznie tych odcieni i typów maja duzo, zeby tak idealnie dobrać to koniecznie nalezałoby sie przejsc osobiscie i poprobować. Szkoda, ze nie ma w drogeriach

Tak mi sie spodobały te minerałki ze rozgladam sie za eyelinerem, to musi byc harcore zeby codzin rozrabiac go z woda i malowac oczy... ale kusi

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Powiedz jaki masz primer?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:07   #5051
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziekuję
sprawdziłam te odcienie a ze nie było mojego sand olive to wybrałam wg Twoich wskazówek:Medium beige neurtal, matowy)) trudno, najwyzej bedę wygladac jak murzyn
tu link:http://www.everydayminerals.com.pl/m...towy-p157.html

Faktycznie tych odcieni i typów maja duzo, zeby tak idealnie dobrać to koniecznie nalezałoby sie przejsc osobiscie i poprobować. Szkoda, ze nie ma w drogeriach

Tak mi sie spodobały te minerałki ze rozgladam sie za eyelinerem, to musi byc harcore zeby codzin rozrabiac go z woda i malowac oczy... ale kusi

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Powiedz jaki masz primer?
Najlepiej zaopatrzyć się z probki, nie ma innej rady Możesz też kupić odcień zbyt jasny i zbyt ciemny i mieszać partiami, ustalając sobie proporcje. Wtedy niemal na pewno dobierzesz odpowiedzi odcień [o ile trafisz w gamę kolorystyczną]
Primerów najszęściej używam samorobnych, ale teraz takim ekstremalnym, który idelanie i na dłuuuugo matowi mi filtry, przy tym nie robiąc cista, jest najzwyklejszy puder ryżowy Jednak obawiam się, że przy dłuższym stosowaniu mógłby przesuszać, wiec kiedy nie musze mieć perfekcyjnie matowej cery, a kiedy muszę się umalować, sięgam po inne. Primerem jednak może być też finisher; tu nie ma reguły. Ważne, aby Tobie pasowało i na Twojej cerze sie sprawdził
Ostatnio rozpływam się nad efektem porcelany od Aromaleigh; mam już składniki, jakich użyto i postaram się w wolnej chwili odtworzyć ten mały, sypki cud-fotoszop.
Robiłam też puder na wzór Haushki, ale u mnie nie działał, jak powinien. Nie wiem, jak miałby się do tego oryginał...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:57   #5052
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Najlepiej zaopatrzyć się z probki, nie ma innej rady Możesz też kupić odcień zbyt jasny i zbyt ciemny i mieszać partiami, ustalając sobie proporcje. Wtedy niemal na pewno dobierzesz odpowiedzi odcień [o ile trafisz w gamę kolorystyczną]
Primerów najszęściej używam samorobnych, ale teraz takim ekstremalnym, który idelanie i na dłuuuugo matowi mi filtry, przy tym nie robiąc cista, jest najzwyklejszy puder ryżowy Jednak obawiam się, że przy dłuższym stosowaniu mógłby przesuszać, wiec kiedy nie musze mieć perfekcyjnie matowej cery, a kiedy muszę się umalować, sięgam po inne. Primerem jednak może być też finisher; tu nie ma reguły. Ważne, aby Tobie pasowało i na Twojej cerze sie sprawdził
Ostatnio rozpływam się nad efektem porcelany od Aromaleigh; mam już składniki, jakich użyto i postaram się w wolnej chwili odtworzyć ten mały, sypki cud-fotoszop.
Robiłam też puder na wzór Haushki, ale u mnie nie działał, jak powinien. Nie wiem, jak miałby się do tego oryginał...
ja raczkuje w kolorówce czyli puder ryzowy, ale to pod podkłdzik mineralny czy na... chyba pod?
A to co mieszasz to z minerałow, tak by powstał Twoj oczekiwany odcien?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 13:05   #5053
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
ja raczkuje w kolorówce czyli puder ryzowy, ale to pod podkłdzik mineralny czy na... chyba pod?
A to co mieszasz to z minerałow, tak by powstał Twoj oczekiwany odcien?
Ja stosuję pod, ale nie ma przeciwwskazań, by używać go również na podkład. Tylko ja po prostu nie lubię kłaść dodatkowych warstw.
Tak, tzn jeśli o primer chodzi, to nie dodaję barwników, transparentny jest ok. Choć ostatnio rozważam dodatek zielonego tlenku, bo mi rumień wyszedł na policzkach
W przypadku podkładów, to mieszam dwa, trzy odcienie ze sobą, kiedy kolor mi nie pasuje i dobieram do mojej karnacji. Lub ewentualnie dodaję jakiegoś barwnika, jeśli to tylko kolorystyka nie odpowiada i podkład jest np zbyt żółty.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 20:23   #5054
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny jestem nowa z minerałkami, dlatego chciałam zapytać - lepiej kupować wersję travel size, czy słoiczkową? Wiem, że w słoiczku jest więcej produktu, ale wydajność cieni też jest dobra, więc niekoniecznie potrzebuję aż tyle. Ale czy wersja travel z kuleczką do aplikacji nie ogranicza trochę makijażowych możliwości?
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 10:08   #5055
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem nowa z minerałkami, dlatego chciałam zapytać - lepiej kupować wersję travel size, czy słoiczkową? Wiem, że w słoiczku jest więcej produktu, ale wydajność cieni też jest dobra, więc niekoniecznie potrzebuję aż tyle. Ale czy wersja travel z kuleczką do aplikacji nie ogranicza trochę makijażowych możliwości?
Ja brałam travel size, zdejmowałam tę kulkę i przesypywałam cień do malutkiego słoiczka. To była dla mnie najlepsza opcja, bo i tak do dzisiaj nie wykorzystałam ani jednego cienia do końca.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:13   #5056
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja mam w słoiczku dwa cienie tylko: jeden ulubiony, drugi na który zachorowałam, a nie było już travel size [wyprzedaż]. Resztę mam w travel size i mam wrażenie, że są nie do wykończenia. Do tego mi nie robią burdelu w kosmetyczce, a noszę je bardzo często ze sobą.
Nie wydaje mi się, żeby też kuleczka ograniczała mi możliwości. Gdy potrzebuję robić makijaż na szybko jest dla mnie nawet wygodniejsza - nakładam nią cień, pędzlem rozcieram. Jeżeli mi kuleczka przeszkadza, to stukam nią o blat, czy coś w tym stylu i zawsze wylatuje mi trochę produktu. Im dłużej stukam, tym więcej Wtedy używam jak typowego sypkiego
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:15   #5057
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki za podpowiedź dziewczyny, wahałam się, ale widzę, że lepiej wziąć travel, niby mniejsza pojemność, ale na więcej odcieni mogę sobie pozwolić
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:30   #5058
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja mam w słoiczku dwa cienie tylko: jeden ulubiony, drugi na który zachorowałam, a nie było już travel size [wyprzedaż]. Resztę mam w travel size i mam wrażenie, że są nie do wykończenia. Do tego mi nie robią burdelu w kosmetyczce, a noszę je bardzo często ze sobą.
Nie wydaje mi się, żeby też kuleczka ograniczała mi możliwości. Gdy potrzebuję robić makijaż na szybko jest dla mnie nawet wygodniejsza - nakładam nią cień, pędzlem rozcieram. Jeżeli mi kuleczka przeszkadza, to stukam nią o blat, czy coś w tym stylu i zawsze wylatuje mi trochę produktu. Im dłużej stukam, tym więcej Wtedy używam jak typowego sypkiego
A mi ta kuleczka strasznie przeszkadzała zawsze - nierównomiernie rozkłada cień, więc nawet po roztarciu potrafiły się zrobić plamy, a poza tym potrafiło się z niej sypać. Jak dla mnie fuj.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 00:08   #5059
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja stosuję pod, ale nie ma przeciwwskazań, by używać go również na podkład. Tylko ja po prostu nie lubię kłaść dodatkowych warstw.
Tak, tzn jeśli o primer chodzi, to nie dodaję barwników, transparentny jest ok. Choć ostatnio rozważam dodatek zielonego tlenku, bo mi rumień wyszedł na policzkach
W przypadku podkładów, to mieszam dwa, trzy odcienie ze sobą, kiedy kolor mi nie pasuje i dobieram do mojej karnacji. Lub ewentualnie dodaję jakiegoś barwnika, jeśli to tylko kolorystyka nie odpowiada i podkład jest np zbyt żółty.
EbonyLuna serdeczne dzieki za pomoc
Zakupiłam ten moj , podkładzik, w tym kolorku co pisałam, juz pare razy się nim miziałam, kolor wydawał mi sie kapkę za jasny na początku!! ale po godzince zakochałam się, po prostu cudo buźka! idealny, piękny odcien!!!
Zakupiłam tez w parze pedzelek do podkładu hakuro H50S, rewelacja!
Tylko, ponieważ jest to próbka byłam nieco rozczarowana ze słoiczek jest dość wąski i taki malusi. Po kilku doswiadczeniach jednak daje radę się umalować bez szkody dla produktu. Super krycie, przy małym zużyciu,zakrywa rumien, naczynka idealnie i spokojnie trzyma sie cały dzien. Juz w zyciu nie kupię jakiegoś mazacza z drogerii)
Serdecznie dzieki!

A i jeszcze, przy naczynkowej cerze trudno mówić o odcieniu ja jestem jak kameleon, blada za chwile moge mieć urodę indiańską) Niby puder dobiera sie do dekoldu... ale buzka naczynkowca chyba nidgy nie wiadomo jaki ma odcien, a napewno rózni się on i tak od odcienia skóry na dekoldzie, takze mozna sobie poniekąd pozolić na pewną dozę tolerancji)

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-07 o 00:13
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 07:45   #5060
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
A mi ta kuleczka strasznie przeszkadzała zawsze - nierównomiernie rozkłada cień, więc nawet po roztarciu potrafiły się zrobić plamy, a poza tym potrafiło się z niej sypać. Jak dla mnie fuj.
Ja nie narzekam. Na początku nie umialam sobie z nią dac rady i też mnie wnerwiała, ale jakoś później... Gdywcy zaczęłam ja częściej stosować, to się przyzwyczaiłam i nie widze już problemu u siebie
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:56   #5061
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Kosmetyki everyday minerals maja podrozeć, czy juz podrozały. Czy uzywacie jakis mineralnych zamiennikow?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:36   #5062
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Znowu?
Matko, dobrze, że mi podkład na relatywnie długo wystarcza... Nigdzie indziej nie mogę trafić na swój odcień...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:57   #5063
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Znowu?
Matko, dobrze, że mi podkład na relatywnie długo wystarcza... Nigdzie indziej nie mogę trafić na swój odcień...
Ja mam cały czas małą 1 gramową probkę, a ile gram ma twoj podkład?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 09:44   #5064
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Według producenta: 4,8g.
Skąd masz wiadomości o tym, że ma podrożeć?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:21   #5065
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czesc dziewczny
stosuje jeszcze podkład mineralny AM, ale mam wrażenie że mnie troszke zapycha, dlatego chcę go zmienić. Czekam, aż skoncze próbkę. Czy podkłady EM dobrze kryją? Jest to do prównania jak formuła kryjąca AM? Bo nie ukrywam, ale na tym mi zależy, mam cere trądzikową z licznymi głębokimi przebarwieniami, więc chciałabym je dobrze zamaskować. No i czy zauważyła któraś z Was pogorszenie stanu cery po stosowaniu EM? Próbki EM są chyba dosyć małe, mniej więcej ile to jest to 0.1g? Na jak długi czas ona wystarcza?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 21:48   #5066
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Według producenta: 4,8g.
Skąd masz wiadomości o tym, że ma podrożeć?
Kupowałam probki na allegro, chciałam duzy słoiczek ale Pani napisała mi ze nie ma i w nastepnej dostawie będzie drozej, bo kosmetyki EdM bardzo podrozały. Wczesniej miała te duze podkłady po 49 zł, ja sprawdziłam
na stronie edm i cena jest duzo wyzsza, chyba 59 zł?
A nie prawda, ze maja podrozeć??
Ja kupiłam kolejna probkę ale innego odcienia z paniki.
No i dlatego pytanie co stosujecie alternatywnie? 4,8 g to troszke mało...
ale towarek super!

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
czesc dziewczny
stosuje jeszcze podkład mineralny AM, ale mam wrażenie że mnie troszke zapycha, dlatego chcę go zmienić. Czekam, aż skoncze próbkę. Czy podkłady EM dobrze kryją? Jest to do prównania jak formuła kryjąca AM? Bo nie ukrywam, ale na tym mi zależy, mam cere trądzikową z licznymi głębokimi przebarwieniami, więc chciałabym je dobrze zamaskować. No i czy zauważyła któraś z Was pogorszenie stanu cery po stosowaniu EM? Próbki EM są chyba dosyć małe, mniej więcej ile to jest to 0.1g? Na jak długi czas ona wystarcza?
Wg. mnie ale ja mam suche policzki, mam wrazenie ze mi wysusza skorkę, ale to subiektywne.
Nic nie zapycha. A co do krycia to są rozne formuły, sa tez takie mega kryjace. Ja mam matowy i zeby tak dokładnie pokrył to 1 gramik moze staczy ci na 2,5 tyg codziennego uzywania. (ja mam probke 1g).

A moze pytanie dziwne (laikiem jestem), czy podkłady z Everyday minerals róznia sie czymś (składem) od AM??? Te AM tez są mineralne...

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-15 o 21:59
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 21:46   #5067
Natajka86
Przyczajenie
 
Avatar Natajka86
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nowy Sącz/ Kraków
Wiadomości: 27
GG do Natajka86 Send a message via Skype™ to Natajka86
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
czesc dziewczny
stosuje jeszcze podkład mineralny AM, ale mam wrażenie że mnie troszke zapycha, dlatego chcę go zmienić. Czekam, aż skoncze próbkę. Czy podkłady EM dobrze kryją? Jest to do prównania jak formuła kryjąca AM? Bo nie ukrywam, ale na tym mi zależy, mam cere trądzikową z licznymi głębokimi przebarwieniami, więc chciałabym je dobrze zamaskować. No i czy zauważyła któraś z Was pogorszenie stanu cery po stosowaniu EM? Próbki EM są chyba dosyć małe, mniej więcej ile to jest to 0.1g? Na jak długi czas ona wystarcza?
Hej! Ja już od mniej więcej półtora roku stosuje podkłady EM.
Jestem mega zadowolona...! Wcześniej kupowałam przeróżne mazidła z drogerii... naprawdę, nie mogłam długo trafić na to co będzie dla mnie odpowiednie. Zużyłam już około 6-8 tych największych opakowań podkładów. Wcześniej miałam mnóstwo woreczków/ próbek... Potrzebowałam tego aby po prostu dobrać kolor...
Jestem bardzo zadowolona - skóra się poprawiła - widzę sporą różnicę. Mam cerę trądzikową, bardzo trudną w utrzymaniu ;-) a teraz, po tym czasie używania EM jest nieziemska różnica! Wcześniej nie było mowy aby komukolwiek pokazać buzię bez makijażu... Na dzień dzisiejszy nie miałabym już z tym aż takiego problemu...
Naprawdę z czystym sercem polecam każdemu
Natajka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 23:57   #5068
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzis zdarzyła sie taka sytuacja, wysypałomisie troszke mojego podkładu na blat
kuchenny, blat mam w kolorze szarawym. Spokojnie wziełam z tego blatu na pedzel i sie wypudrowałam przed wyjsciem. No ale scieram blat a tu mi taka pomaranczowa plamka (jak zaciek) sie zrobiła. Moze nie rzuca sie to w oczy ale inny ciut odcien, mi przeszkadza. Nie wiem, jutro bede walczyc ze zmyciem tego, po porannych nieudanych próbach (dzis juz mi sie nie chce), ale jakie to ma silne pigmenty!!!! Skoro blat to chyba i skóre barwi??
Ta plamka to w miejscu gdzie kreciłam pedzlem by nabrac tego podkładu.

Te probki sa troszke meczące w uzywaniu, bo nie mam słoiczka, mozecie mi doradzic jak je uzywacie?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-18 o 23:59
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 10:15   #5069
Natajka86
Przyczajenie
 
Avatar Natajka86
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nowy Sącz/ Kraków
Wiadomości: 27
GG do Natajka86 Send a message via Skype™ to Natajka86
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

Te probki sa troszke meczące w uzywaniu, bo nie mam słoiczka, mozecie mi doradzic jak je uzywacie?
Ja sobie zawsze gdzieś przesypywałąm... Do wieczka od kremu najczęściej chyba Jakiegoś takiego już zużytego kremu, który zostawiłam jeszcze właśnie do takiego celu...
Natajka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 13:08   #5070
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

formuła IT jest najbardziej kryjąca? nie wiem czy któraś z Was miała stycznosc z podkładami AM, ale kupiłam tam próbki natural light i beige lihgt i obie mi pasowały. Czy jeżeli zamówiłam bym z EM Light Neutral i Light Medium/Medium Beige Neutral to mniej więcej kolor odpowiadałby tym z AM? kurcze, strasznie ciężko jest dobrać ten kolor.

czy z formuły IT są tylko dostępne próbki w wielkosci max. 0.3g ? czy jest to teraz spowodowane ich brakiem lub no nie wiem..
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.