Amylan na przebarwienia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 08:53   #31
purpurowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Amylan na przebarwienia

Witam,

Zamierzam wykonać w gabinecie zabieg Cosmelan - 1500 PLN , słoiczek kremu 30 ml Cosmelan 2 jest wliczony w cenę. Pani dermatolog uprzedziła mnie ,że może zdarzyć się tak ,że przebarwienia wrócą po zakończeniu kuracji. Aby temu zapobiec trzeba stosować krem Cosmelan 2 przez dłuższy czas , a może nawet zawsze . Taki słoiczek 30 ml starcza ponoć na około trzy miesiące w gabinecie można go kupić za 500 PLN .
Ponadto na stronie producenta wyczytałam ,że nie należy w czasie stosowania Cosmelanu stosować żadnych innych środków depigmentacyjnych.
Znowu na niektórych stronach gabinetów dermatologii estetycznej pojawia się informacja ,że trzeba stosować Cosmelan 2 około roku.


Pozdrawiam wszystkich
purpurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:13   #32
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Amylan na przebarwienia

Witam, do tej pory czytałam wasze wypowiedzi dokładnie, a dziś wykonałam taki zabieg w gabinecie dermatologicznym, ale wrociłam do domu w masce i mam zmyc po 4 godzinach. Lekarka stwierdziła, że jeśli chcę, mogę poczekać w poczekalni i ona to zmyje, ale nie jest to konieczne. A jechać na drugi koniec miasta do zmycia też mi się nie chce, więc zrobię to sama. To mnie jednak przekonuje do tego, co pisała Tymczasowa, ze zabieg jest nieskomplikowany i można go wykonać samemu w całości (i wtedy cosmelan1 wystarczy na kolejną maskę).
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:22   #33
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Amylan na przebarwienia

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:11
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:05   #34
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

Mozesz spokojnie cosmelan uzyc przy tradziku,POMAGA i zrob sam
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:55   #35
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Amylan na przebarwienia

............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:11
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:46   #36
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

I masz racje!!!!Tak samo jest z innymi kwasami - nie pomagaja,wrecz przeciwnie SZKODZA -cienki naskorek ,mocniejsze przebarwienia,wrazliwa skora.Jestem kosmetyczka i mam czesto u mnie ofiary kwasow itp.To wszystko to naciaganie pieniedzy!!!!Totalna bzdura.
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:20   #37
immortal_20
Raczkowanie
 
Avatar immortal_20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 52
GG do immortal_20
Dot.: Amylan na przebarwienia

Wiecie co, w nowej "Urodzie" jest duzy artykul na temat Cosmelanu, wiec jezeli ktoras bylaby zainteresowana to polecam kupic .
immortal_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 20:49   #38
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Amylan na przebarwienia

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Zaciekawilyscie mnie tym peelingiem.Szcezrze mowiac,nigdy wczesniej o nim nie slyszalem,dopiero wczoraj troche poczytalem na necie,i dowiedzialem, sie,ze nadaje sie on rowniez na przebarwienia potradzikowe.Czy rzeczywiscie?


Tez czytałam, o takim "skutku ubocznym", jestem jak najbardziej zainteresowana, bo tez mam problemy trądzikowe i potrądzikowe, mimo że bliżej mi już do 40-stki niż 20-stki.

Zdecydowałam się na cosmelan głównie z powodu przebarwień, ale jeśli zadziała także na inne problemy, będę się cieszyć podwójnie.
Jestem dopiero w pierwszym dniu kuracji, ale za jakiś czas napiszę ci, jak to działa na wypryski, przebarwienia powypryskowe i rozszerzone pory.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 06:13   #39
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Drogie Panie (i Panowie)!
Minął włąanie trzeci tydzień po masce+używanie cosmelanu2 i... jest cudownie! Wszystkie przebarwienia już zniknęły - a miałam placki pod oczami, nad brwiami i okropnny "wąs" nad całą górną wargą, co doprowadzało mnie do rozpaczy! Teraz moja twarz jest gładka, jasna, skóra napięta, już właściwie się nie łuszczy. Co prawda nie miałam wcześniej zmarszczek, ale widzę różnicę w sprężystości naskórka, więc polecam ten zabieg także tym, które chcią się ich pozbyć (moja koleżanka się na to decyduje, choć nie ma plam). Kurczę, z jednej strony rozumiem, że gabinety strasznie zdzierają za zabieg i kremy (ja oczywiście też nie dostałam reszty maski ani hydrovitalu), ale chyba jako straszny tchórz za pierwszym razem robiłabym to u dermatologa... Tym bardziej że w razie czego mogłam przychodzić na konsultacje i nie płąciłam za wizyty.
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 18:07   #40
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Amylan na przebarwienia

..............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:11
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 07:41   #41
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Amylan na przebarwienia

Hej

Mam pytanie - czy mozna ten zabieg stosować w przypadku cery naczynkowej?
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 13:46   #42
ELLA-R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Amylan na przebarwienia

Witam,
walczę już z przebarwieniami czwarty rok. Właściwie nic nie pomaga...
I chyba zdecyduję się na Cosmelan.
Czy mogę poprosić o poradę gdzie w POZNANIU zrobię taki zabieg?
ELLA-R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:26   #43
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp,SamiratiOczywiscie ze zamierzam zrobic to sam,w domu Szczerze mowiac,bardzo sie zrazilem do derm,bo jak dotad bardziej niz stan mojej cery ,interesowala ich zawartosc mojego portfela,wiec w miare mozliwosci,staram sie nie korzystac juz z ich uslug.
Czesc Michal!!! i co? zrobiles ten zabieg?
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:40   #44
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Amylan na przebarwienia

Hej! Czytam uwaznie wszystkie wasze wypowiedzi.Ciesze sie ,ze istnieje ta strona.Rozpoczelam czwarty tydzien terapii Cosmelanem i u mnie nie wyglada to tak jak u wiekszosci,tzn.caly czas moja skora jest zywo czerwona i schodzi platami.Zabieg mialam wykonany pod kontrola dermatologa,Cosmelan1 mialam nakladany w odstepach tygodniowych 3 razy i musialam go trzymac 10 godzin,ale za to Cosmelan 2 mialam nakladac 2razy dziennie lub jezeli moja skora tego nie zniesie raz dziennie. Tak wiec 2 razy dziennie stosowalam tylko przez 3 dni.To byl koszmar. W czasie terapii musialam niestety wyjsc na wazna uroczystosc ,za wczasu spytam lekarza czy moge zrobic jednodnowa przerwe,uznal ze moge.Cosmelan 2 mam smarowac cienka warstwa tak by starczylo mi go jak naj dluzej. Zastanawiam sie czy przez kolejne miesiace bede caly czas tak czerwona i czy nie moge stosowac tej maski pozniej co drugi dzien.(Musze chodzic do szkoly jezykowej 3 razy w tygodniu).Mam ciemna karnacje,ale moja skora jest bardzo wrazliwa,tlusta, sklonna do alergii i zakazen wszelkiego typu.Nie zdziwiona bylam wiec jak w miedzy czasie pojawila mi sie opryszczka,a potem zajady. Moze za dlugo trzymam maske Cosmelan2?Jednak z tego co tu czytam sa ludzie, ktorzy stosuja ja na noc.Wiec chyba nie.Ja nakladam ja na5-8 godzin.Acha,czym jeszcze sie chcialam podzielic caly zabieg(3x Cosmelan1+ Cosmelan2,) kosztowal mnie ok. 820 zl,wiec chyba duzo zalezy od uczciwosci lekarza,poza tym Cosmelan 1 miglabym miec jeszcze raz nalozony gdyby mi na to czas pozwalal.Pozdrawiam
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 21:22   #45
bjm76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Amylan na przebarwienia

Hej-ja też się zastanawiam na zrobieniem tego zabiegu-dermatolog, do której chodzę podała mi cenę za zabieg w jej gabinecie-1300 zł (połowa kremu). Jeżeli znalazłby się ktoś z okolic Rybnika, kto też chciałby zrobić ten zabieg to chętnie kupiłabym ten krem na pół. Czekam na chętnych. Sprawdzałam na ebay krem z wysyłką kosztuje 324 dol. (ok. 910 zł), na allegro też jest dostępny-koszt 1600 zł.
Zakup na ebay za ok. 910 zł i podzielenie się z kimś na pół to naprawdę zachęcająca cena.
bjm76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 06:43   #46
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

...cosmelan1 mialam nakladany w odstepach tygodniowych 3 razy i musialam go trzymac 10 godzin...
Dlaczego az 3 razy miałaś nakładaną maske. miałaś tak mocne przebarwienia? wiesz ze efekty zabiegu widać dopiero po około miesiącu. Dlaczego Twoj lekarz zaproponował Ci coś takiego.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:38   #47
bjm76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez bjm76 Pokaż wiadomość
Hej-ja też się zastanawiam na zrobieniem tego zabiegu-dermatolog, do której chodzę podała mi cenę za zabieg w jej gabinecie-1300 zł (połowa kremu). Jeżeli znalazłby się ktoś z okolic Rybnika, kto też chciałby zrobić ten zabieg to chętnie kupiłabym ten krem na pół. Czekam na chętnych. Sprawdzałam na ebay krem z wysyłką kosztuje 324 dol. (ok. 910 zł), na allegro też jest dostępny-koszt 1600 zł.
Zakup na ebay za ok. 910 zł i podzielenie się z kimś na pół to naprawdę zachęcająca cena.
Dodam, że mieszkam niedaleko Rybnika na Śląsku.bjm76
bjm76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:13   #48
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Amylan na przebarwienia

[quote=AgNiESzKa00;4254970]...cosmelan1 mialam nakladany w odstepach tygodniowych 3 razy i musialam go trzymac 10 godzin...
Szerze powiedziawszy nie wiem dlaczego zabieg ten mialam wykony wany nieco inaczej i nie umiem Ci tez powiedziec czy moje przebarwiena byla bardzo silne.Wydaje mi sie,ze nie ale to moja subiektywna ocena.Mam ciemna karnacje i moje zmiany to stara sprawa.Dwa lata temu,mialam naprawde ciemne placki.W zeszlym roku podpytywano mnie jednak, czy aby nie korzystalam z pilingow chemicznych,bo tak ladnie wygladam.W zeszlym roku nie smialam jednak zagladac nawet do specjalistycznych gabinetow,bo zarabialam tyle co nic.Zwyczajnie jednak stosowalam kremy wybielajace bardzo cierpliwie i unikalam slonca.I w tym roku rowniez moja kosmetyczka mile byla moja cera zaskoczona.Nie mi jednak oceniac.Nie mam porownania z innymi osobami.Zwyczajnie nie zwracalam uwagi.Zapytym lekarza dlaczego tak zdecydowal a nie inaczej(ale pewno sie na mnie zdenerwuje).Zastanawiajac a jest dla mnie cena leczenia Cosmelanem.Ja przy nalozeniu Cosmelanu1 zaplacilam 680zl i otrzymalam sloiczek Cosmelanu2 do domu,tak wiec gdybym na upartego miala stosowac maske tak jak wszyscy zaplacilabym jedynie 680zl,a i tak nie zaplacilam nawet 900zl.
Doskönale wiem,ze efekty widac po miesiacu.Ja chyba je tez po malu zaczynam widziec.Dzis przede wszystkim ucieszylam sie ,bo moja skora zaczyna sie chyba przyzwyczajac i nie bylam juz tak czerwona,ale tez co prawda ,dopiero dzis zamiast nawilzac ja Nivea zastosowalam Avene.Pozdrawiam.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:13   #49
ELLA-R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez tymczasowa Pokaż wiadomość
Zrobisz to tu: http://www.uroda.poznan.pl/cennik.php koszt 1500zł, albo zamów zestaw na ebay, ok 1100zł, ale maska starczy na więcej niż jeden zabieg
Dziękuję za podpowiedź gdzie mogę zrobić cosmelan. Dzisiaj umawiam się na zabieg. Boję się jak nie wiadomo co. Ale mam nadzieję, ze będą efekty. Za dwa miesiące wychodze za mąż, chciałabym wyglądac pięknie. Mam nadzieję, ze do tego czasu skóra się zagoi.
ELLA-R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 20:37   #50
ludzielodu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Cosmelan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez tymczasowa Pokaż wiadomość
Zrobisz to tu: http://www.uroda.poznan.pl/cennik.php koszt 1500zł, albo zamów zestaw na ebay, ok 1100zł, ale maska starczy na więcej niż jeden zabieg
witam!mam pytanie-czy wiesz gdzie jeszcze mozna kupic Cosmelan,poniewaz sprawdzalam juz wielokrotnie ebay i tam go nie ma.ta firma chyba po prostu przestała go już tam wystawiać. probowalam czytac cos na ich stronie po niemiecku-i tam jest do kupienia,ale troche sie boje kupic w ten spobos żeby to sie nie okazała jakas lipa-bo to jednak jak dla mnie strasznie dużo kaski
bede wdzieczna za każdą podpowiedź w tym temacie
ludzielodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:02   #51
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Cosmelan na przebarwienia

Mam pytanie odnosnie stosowania kremów z filtrem. Czy świeci się wam po nich twarz. Ja po godzinie od nałożenia kremu świecę się jak słońce. Straszne. Co robicie zeby tego uniknąć. Co ile czasu nakładanie nową warstwę filtru. Cosmelan jest na ebay. Dzisiaj sprawdzałam. DZIEKI ZA ODPOWIEDZ.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 11:59   #52
ludzielodu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Cosmelan na przebarwienia

dzieki za odpowiedzwidocznie cosmelan pojawil sie tam dopiero co bo wczesniej sprawdzalam duzo razy i go tam nie bylo przez jakis czas.
ludzielodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 07:47   #53
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

do Agnieszki00:
Ja stosuję krem BIODERMA SPF 50+ i świecę się tylko kilka minut po nałożeniu. Ten preparat ma lekką konsystencję i dobrze sie wchłania, smaruję się nim ok. 2 razy dziennie (zawsze przed wyjściem na dwór), ale następnym razem chyba kupię wyższy faktor, bo zaczęłam zauważać u siebie powracanie (ratunku!!!) przebarwień... Sam już nie wiem, czy mam omamy wzrokowe, czy po przebywaniu z miejscu o dużym nasłonecznieniu (ale za wsze z filtrem na twarzy), coś mi się tam nie uaktywniło. Smaruję się uparcie Cosmelanem2 (przez kilka dni nawet na dzień i noc, więc teraz znowu trochę się łuszczę) i mam zamiar wybrać się do dermatologa na kontrolę.
Napiszcie dziewczyny czy u was efekt sie utrzymuje, czy nie, bo zaczynam się załamywać...
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:56   #54
malgol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

halo mnie też lekarz przedstawił opcję trzech zabiegów...680 zł pierwszy i po chyba 80 następne...piszę z Torunia, może ktoś też jest stąd i korzystał z pcme ? mam wizytę na wtorek, ale zastanawiam się teraz czy nie zaaplikować sobie tego sama, no i ta maska potrójna mnie trochę przeraża, skoro -jak piszecie- po jednej i stosowaniu "2" po miesiącu sa efekty. Ja mam dość cienką skórę i przebarwienia raczej rozległe, ale drobne, takie zlane piegi.
pozdrawiam
malgol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:49   #55
malgol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

halo jeszcze raz
mam jeszcze pyutania techniczne na temat samej aplikacji maski;
najpierw oczywiście płyn odtłuszczający - wacikiem? pędzelkiem? jak to wygląda w gabinecie?? dużo tego?
na całą twarz czy tylko na same plamy??
a jeżeli plamki są również na skórze wokół oczu? jak z tą cienką skórą? tez mozna?
potem sama maska - jak nakładać?
na jakś zdjęciach widziałam że pędzelkiem... grubo, cienko ?
na potem stosowanie "2" to już dość dokładnie opisałyści
aha, jeszcze jedno - cosmelan 2 po paru godzinach to się zmywa? bo tak zrozumiałam z jednego posta, no ale nikt inny o tym nie pisał...
jeszcze raz pozdrawiam i czekam (niecierpliwie) na odpowiedź
malgol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:00   #56
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

Hallo malgol! Ten plyn starczy na 2 razy! Nakladasz go wacikiem,omijaj okolice oczow!!!!!!Cala twarz! Cosmelan 1 nakladaj palcami ,tez cala twarz.Trzymasz od zaleznosci 5 do 8 godzin w zaleznosci od typu cery.Im ciemniejsza karnacja tym dluzej.Te maske nakladasz cienko.Tez starczy na 2 razy.Cosmelan 2 pierwszy tydzien trzy razy dziennie,zmywasz normalnie woda,albo mleczkiem to obojetne.Powodzenia.Pamie taj o filtrach przeciwslonecznych!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po zdrowienia
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:52   #57
malgol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

cześć samirati
dzięki śliczne za odpowiedź
tylko jeszcze : cosmelan 1 aplikuję wieczorem i zmywam wodą po - powiedzmy - 6 godzinach, następnie od następnnego dnia rano zaczynam cosmelan 2 trzy razy dziennie przez tydzien i tak;
nakładam powiedzmy o 8 rano a potem - powiedzmy - o 14 - i po 15 minutach krem nawilżający a potem bloker. OK.
ale czy przed kolejną aplikacją o tej 14 zmywam buzię?
Wiem że męczę ale blokera wodą to nie zmyję...
no powiedzmy przez pierwsze 4 dni to może dam radę nie wychodzić z domu ale dłużej się nie da... taka praca.
W ogóle się zastanawiam, czy nie poczekać do jesieni jednak z całym zabiegiem.
Robił to ktoś latem?
No ale sam fakt perspektywy pozbycia się moich "placków" baaaardzo poprawia mi humor
pozdrawiam serdecznie
malgol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:59   #58
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

czesc malgol!Zmyj cosmelan2 mleczkiem kosm.Pamietaj,ze po tygodniu bedziesz uzywac cosmelan2-2 razy dziennie,3 tydzien 1 raz dziennie.I kup sobie koniecznie dobry krem nawilzajacy i natluszczajacy.WAZNE!!!Sk ora bedzie troche schodzic.Masz tez ta maske hydra-vital Faktor K ? Troche pomaga.A zabieg mozesz jak chcesz w pelni lata zrobic.Trzymam za Ciebie kciuki!
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:54   #59
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

Do BIMBA
Ja taż zauważyłam nawrót ale o wiele mniejszy, wręcz bez porównania z tym co było - pomimo stosowania blokerów, unikania słońca i stosowania od 3 lat cosmelan2. mam zamiar zamówić sobie na e bay cosmelan ale mam kilka pytań:
czy muszę znać angielski zeby dokonać zakupu czy po kliknięciu na kup teraz instrukcja będzie po Polsku?
czy bank sam zamieni złotówki na dolary , czy muszę mieć taką opcję w umowie ze swoim bankiem?
Jeśli chodzi o krem z filtrem to od wczoraj uzywam takiego samego (bioderma 50). dowiedziałam się ze ten który ja mam i od 3 lat stosowałam podrażnia oczy a ja mam z nimi problemy - zobaczymy czy będzie lepiej. poza tym ostatnio zauważyłam ze " odczuwam twarz" to raczej nie jest normalne. Czuję straszne pieczenie po 3 godzinach po posmarowaniu buzi. Czy ktoś ma moze taki sam problem. jaki waszym zdaniem jest dobry bloker i podkład. Dzięki za odpowiedz
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:49   #60
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Amylan na przebarwienia

czesc dziewczyny, widze ze juz nie odpisujecie tutaj. o cosmelanie pisza dziewczyny tez na wizaz'u, jak wpiszecie w google cosmelan to pierwsza albo druga - btutaj jest wiele na temat cosmelanu. ja juz bylam zdecydowana na kupno, ale przeczytalam o skutkach ubocznych - tzn. ze plamy wracaja. jak bylo u was??? czy plamy faktycznie wracaja, czy krem cosmelan trzeba juz stosowac zawsze?
pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.