Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 20:29   #1
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Unhappy

Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość


A wieć na początku przywitam się Mam na imie marcin i mam 20 lat.
Przejrzałem już wiele tematów, i widze że jest tyle rozwiązań co problemów, dlatego proszę o indywidualną porade. Próbuje pozbyć się trądziku już 3 rok, niestety bez większych efektów. W tym czasie wypróbowałem kilkanaście różnych specyfików: toniki, maście, kremy, żele i całe serie kosmetyków do cery trądzikowej i przetłuszczającej się (mimo iż nie wiem nawet jak określić swoj rodzaj cery, chyba przetłuszczająca się), no i nic Stosowałem między innymi : Benzacne 5 i 10, Acneroxid 5, duac 5 , Zyrtec, Pastę cynkową, Tetralysal (stosowałem przez 3 misiące, trochę zminiejszył ilośc pojawiających się krostek :/ ale po odstawieniu go problem wrócił po tygodniu ) kilka toników robionych na recepte, całych serii clerasil, clean&clear, soraya, perfecta no i jeszcze wielu innych :/ Kilka razy krioterapia( wogóle nic nie dała). I nic dodam że
wyskakują mi takie zwykłe krostki, ale i takie ogromne bolące pryszcze podskórne( takie jakby guzki, ostatnio coraz więcej), poza tym wydaje mi się że nadmiernie się poce Czy to może mieć wpływ na ilość i częstotliwość pojawiania się pryszczy?? i teraz moje pytanie: Co mogłbym zrobić lub zastosować aby się tego pozbyć raz na zawsze ?? Podobno w takim przypadku mógłby pomóc Atrederm ?? chciałbym się też bozbyć przebarwień po
krostach, w tym celu aktualnie stosuje Duac, ale nie widze żadnych efektów(poza tym że błyskawicznie ubywa mi kasa z portfela ), dodam ze stosuje go juz 2 miesiąc. Są też blizny nieduże, 1-3mm. Proszę o wasze opinie i rady co mogę zrobić(zastosowac), o co prosić dermatologa ?? ?? a może zmienić lekarza, ten cały czas powtarza mi że jest poprawa, wysyła mnie na krioterapie i wypisuje Duac Ale ja codziennie rano przy lustrze upewniam się w przekonaniu że żadnej porpawy nie ma
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:57   #2
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

To dziwne, że lekarz przepisał Ci duac na przebarwienia, bo to generalnie lek na tradzik, wiem , bo sama stosuję go juz drugi miesiąc. poprawa niesamowita, rano wstaję z gładką buzia i już od tygodnia nie uzywam korektora. na przebarwienia dobry jest acne derm, naprawde polecam. a skoro tradzik jest tak uporczywy i nie chce cie puscic, to popros o antybiotyk doustny, czasem warto zaatkowac wroga też od wewnatzr. tak więc duac na noc+acne derm rano, przemywanie twrzy jakims płynem z apteki na recepte i antybiotyc (u mnie unidox solutab, 1/2 tabletki na dobę) i mnie się poprawiło. nie poddawaj sie, naprawdę warto walczyć 3maj się
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 22:59   #3
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Niestety u mnie po Duacu żadnych efektów :/ po posmarowaniu krostka jak była tak jest dalej Jutro idę do mojej pani dermatolog tak więc wypytam o ten acne derm, bo moja twarz wyglada masakratycznie same przebarwienia poproszę też o antybiotyk bo nie ma sensu stosowac duacu i czegoś na przebarwienia kiedy cały czas wyskakuje mi coś nowego a co poradzicie do przemywania twarzy????? obecnie stosuje clerasil 3 dni zel i tonik, w sumie to wysuszaja skóre ( tonik strasznie smierdzi alkoholem więc nic ddziwnego że tak wysusza) ale na krotko godzina dwie po umyciu twarzy i moja skóra znowu błyszczy i jest taka sliska.
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:00   #4
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

mi z kolei na trądzik pomaga afronis. Płyn do przemywania twarzy. To taka pomoc dla osób które nie mogą się powstrzymać od wyciskania:P
Po przemyciu nie trzeba się martwić że stan naszej cery się pogorszy


A może macie zkolei dla mnie coś baaardo skutecznego, co nie podrażnia skóry i zmniejsza przebarwienia usuwając trądzik? jakiegoś pewniaka....
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:12   #5
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Do przemywania polecam Physiogel, bardzo delikaktny, nie powodjue podrażnień, istny raj dla skóry poddanej działaniu silnie wysuszających leków. do kupienia w aptekach bez recepty, cena ok 21 zł, ale butelka bardzo wydajna (duży plus za to, ze nie trzeba jeszcze wysuszać buzi wodą, bo ten zel nakłada się na wacik, i nie zmywa z twarzy> pzdr
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 00:14   #6
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

NIestety ja nie znam nic takiego :/ wszystko co do tej pory stosowałem było dosyć mocne i podrażniało, większośc toników na alkoholu :/
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 00:16   #7
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

A co na takie małe ledwie widoczne( ale jednak ) pryszczyki?? to się chyba zaskórniki nazywa?? mam takie na czole i w okolicach brody
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 00:36   #8
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Po pierwsze: rzeczywiście zmień lekarza.
Po drugie: Agresywne specyfiki wyraźnie Ci nie służą. Schemat jest taki: Wysusznenie => skóra dostaje sygnał "wytwarzać więcej sebum" => gruczoły łojowe intensywniej pracują => więcej pryszczy. A do tego dochodzi jeszcze podrażnienie, które łatwo zakazić przy problemowej cerze.
Spróbuj przerzucić się na jakiś łagodny żel myjący i krem nawilżający. Jeśli chcesz, mogę spróbować Ci coś polecić, ale najlepiej sam przejrzyj KWC.

Aaa... Te małe pryszczyki to zaskórniki. Jeżeli nie widać czarnego czubka, a pod skórą wyczuwalna jest gulka - są to zaskórniki zamknięte; jeśli widać ciemną kropeczkę - otwarte.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:47   #9
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Yhym już wiem o tym wysuszaniu i jego konsekwencjach :/ szkoda że dopiero teraz się o tym dowiedziałem :/ a z tymi zaskórnikami to jest tak że na czole i okolicach brody są zamknięte, a na nosie otwarte. I teraz, co z tym zrobić, żeby tego nie było?????
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:50   #10
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

a co do pytania Me myself & I to pani doktor poleciła mi specyfik który się nazywa Cetaphil, delikatna nie podrażnia i przemywamy twarz bez użycia wody, możesz spróbować
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:41   #11
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez jhony Pokaż wiadomość
a z tymi zaskórnikami to jest tak że na czole i okolicach brody są zamknięte, a na nosie otwarte. I teraz, co z tym zrobić, żeby tego nie było?????
Poczytaj ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=zask%F3rniki
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 21:32   #12
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

ok przeczytałem uff masa tego, ale wnioskuje że poza wizyytą u kosmetyczki, najlepsza jest parówka z szałwi, kremik wyciskanie i maseczka z tym że to metoda na otwarte, a co z zamkniętymi?? i jak to się ma do mojej sytuacji?? przeczytałem bowiem że parówkę mogą stosować osoby bez wyprysków, a ja do nich się nie zaliczam napisałem na priva do pani Beaty ale żadnej odpowiedzi :/ wie ktoś co w takim przypadku i dlaczego parówka i wypryski to złe zestawienie???
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:35   #13
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

aha mam nowy antybiotyk Unidox solutab stsuje 3 dzień i chyba działa, bo dziś ( 3 dzień) nic mi nie wyskoczyło wiecie coś o tym leku?? stosował ktoś?? jakie rezultaty??
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 12:22   #14
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Ja, ja stosowałam! Naprawdę działa. Skoro już po 3 dniach widzisz efekty, to zobaczysz jak będzie po dłuższym czasie pzdr
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 14:22   #15
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
Ja, ja stosowałam! Naprawdę działa. Skoro już po 3 dniach widzisz efekty, to zobaczysz jak będzie po dłuższym czasie pzdr
A kiedy (czy) go odstawiłaś?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 18:07   #16
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

..............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:09
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:51   #17
karolinafghijk011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mielec
Wiadomości: 13
Wink Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

zaczne od tego ze mam 17 lat a najwieksze problemy z tradzikiem mialam jak mialam ok 14 lat. tez nie mialam jakichs duzych pryszczy tylko duzo malych krostek i nic mi w sumie nie pomagalo. teraz stosuje clindacne zel na dzien i skinoren na noc i moja cera wyglada naprawde ok a i slyszalam ze dobre sa parowki z bratka chociaz ich sama nie stosowalam. a i tylko musze powiedziec ze podobno na poczatku tradzik sie nasila ale potem powoli ustepuje. ale za to bralam tabletki z bratka i one mi pomagaly
karolinafghijk011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 12:08   #18
Minia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Ja pozbyłam się uporczywego bolącego trądziku w 5 dni!!! A wszystko za sprawą przypadku i cudownego antybiotyku Dalacin C. przede wszystkim przepisał mi go stomatolog na powazne zakażenie okołowierzchołkowe zęba a nie dermatolog. Mimo wszystko antybiotyk zadzałał wszechstronnie. Słyszałam ze wiele osób brało go na problemy skórne, jest mocny, przenika aż do kości no i musisz zapytać lekarza czy ewentualne korzyści górują nad powikłaniami. Ja piłam przy nim mnostwo jogurtów i dbalam o flore bakteryjną, ale podobno wysusza śluzówki- czyli odczuwa sie suchośc oczu, jamy istnej. Ja nie miałam żadnych powikłań oprócz oczywiście gładkiej skóry bez trądziku. Cały efekt podtrzymuje cuuuuuuuuudownym żelem do mycia twarzy Cleanance od Avene- najlepszy jaki miałam- stosuje go kilka razy w ciągu dnia, skóra jest czysta i jasna, bez blizn. nawet uspokoił moje naczynka.

Teraz wiem ze z trądzikiem można sobie poradzic, powodzenia
Minia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:51   #19
justina__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

też mialam z tradzikiem duzy problem teraz jest znacznie lepiej, pewnie gdybym wczesniej wiedziała o działaniu aloesu nie mialabym teraz blizn


Mialam strasznie duzo pryszczy nie moglam wytrzymac i zaczelam, skubac
w koncu zaczelam chodzic do dermatologa zapisywala mi różne tabletki, antybiotyki, maście,płyny, ale żadnej roznicy nie bylo może troche pomagało a kiedy przestalam uzywac znów je mialam.
Jedyne co mi troche pomoglo to peeling robie go na twarzy ramionach i dekolcie, kiedys robilam takze na plecach ale teraz juz mam placy czyste.



Obecnie pije "aloes" i to wlasnie po nim zauwazylam wielka roznice|| wypilam juz litr || - 2 lyzki aloesu i 2 łyzki wody bądż soku = pije rano i wieczorem godzine przed jedzeniem || robie także peeling raz w tygodniu || aha i jeszcze rano pije zieloną herbate

[.... kiedy skoncze pic aloes chcem kupic sobie herbatke z bratka słyszalam ze
dobra...]
justina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 20:18   #20
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

hej!

Kiedyś Pani Dermatolog pzrepisała mi na wypryski maśc AcneDerm(ok. 20zł)
Musze ci powiedziec, ze naprawde warto wypróbowac tę maśc.
pomaga!
wiem, ze na kazdego rozne specyfiki działaja inaczej..ale warto sprobowac

a można wiedziec jakie masz te pzrebarwienia?
chodzi o takie po pryszczach? takie zaczerwnienienia?
czy np. masz caly nos czerwony?(tak samo z siebie?)

bo jak to drugie to mam to samo..ale nei chce sie rozpisywac co z tym robie,...bo moze to nie o to chodzi
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 21:47   #21
ufolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 37
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

siemka
ja mialam ten sam problem. W podstawowce sie zaczal a teraz wlasnie sie konczy bo... odwiedzilam kosmetyczke. Chodzilam do dermatologa, bralam antybiotyki i masci i jakies toniki i wszystko co bylo mozliwe. Sama wynajdywalam rozne wiadomosci o super rewelacyjnych kremach i masciach i je kupowalam i stosowalam. Efekt byl taki ze raz byla drobna poprawa a raz nie a w to wszystko wlozylam kupe forsy i tylko chyba pogorszylam stan cery;/ teraz mam 25 lat i chyba zmadrzalam odwiedzilam kosmetyczke i nie wiem czy mi uwierzysz ale naprawde pozbywam sie pryszczy. Stare juz mam prawie wszystkie poleczone, a teraz zabieramy sie za blizny. Nie wiem z jakiego jestes miasta ale radzilabym Ci odstawic te wszystkie preparaty bo niektorymi tylko narobisz sobie wiekszej biedy i udac sie do jakiejs dobrej kosmetyczki. Tylko musisz poszukac bo jak trafisz na jakas pania ktora robi "nie halo" to efektu nie bedzie ale jak bedziesz mial szczescie to zadziwi Cie ze wczesniej na to nie wpadles. Ja nie moge sobie darowac tego ze dopiero teraz poszlam do kosmetyczki
ufolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 22:11   #22
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez ufolka Pokaż wiadomość
siemka
ja mialam ten sam problem. W podstawowce sie zaczal a teraz wlasnie sie konczy bo... odwiedzilam kosmetyczke. Chodzilam do dermatologa, bralam antybiotyki i masci i jakies toniki i wszystko co bylo mozliwe. Sama wynajdywalam rozne wiadomosci o super rewelacyjnych kremach i masciach i je kupowalam i stosowalam. Efekt byl taki ze raz byla drobna poprawa a raz nie a w to wszystko wlozylam kupe forsy i tylko chyba pogorszylam stan cery;/ teraz mam 25 lat i chyba zmadrzalam odwiedzilam kosmetyczke i nie wiem czy mi uwierzysz ale naprawde pozbywam sie pryszczy. Stare juz mam prawie wszystkie poleczone, a teraz zabieramy sie za blizny. Nie wiem z jakiego jestes miasta ale radzilabym Ci odstawic te wszystkie preparaty bo niektorymi tylko narobisz sobie wiekszej biedy i udac sie do jakiejs dobrej kosmetyczki. Tylko musisz poszukac bo jak trafisz na jakas pania ktora robi "nie halo" to efektu nie bedzie ale jak bedziesz mial szczescie to zadziwi Cie ze wczesniej na to nie wpadles. Ja nie moge sobie darowac tego ze dopiero teraz poszlam do kosmetyczki
ufolka, mogłabyś poprzeć swoją tezę o wyższości kosmetyczki nad dermatologiem w aspekcie leczenia trądziku jakimiś konkretnymi faktami? Jest ona co najmniej dziwna.
Lekarz ma dużo wyższe kwalifikacje; niejednokrotnie słyszałam, że kosmetyczka tylko pogorszyła stan cery trądzikowej.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:53   #23
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Tu się z Tobą zgodze
Kosmetyczka jest dobra, jeżeli nie jest to typowa skóra tradzikowa..
Moje kolezanki chodza na oczyszczanie..pomaga im..ale nie miały nigdy duzego probemu z wypryskami.
Kosmetyczka dobra- jezeli problemy nie sa duze.
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:50   #24
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

a tak przy okazji, skoro poruszamy temat kosmetyczki, to moge o cos zapytac?

czy z zabiegu oczyszczania mzoe korzystac osoba o wrazliwej cerze(ze sklonnoscia do wypryskow)

???
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 14:02   #25
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, skoro poruszamy temat kosmetyczki, to moge o cos zapytac?

czy z zabiegu oczyszczania mzoe korzystac osoba o wrazliwej cerze(ze sklonnoscia do wypryskow)

???
Masz na myśli mechaniczne oczyszczanie z zaskórników? Odradzałabym. Zresztą w ogóle odchodzi się już od tego zabiegu - więcej z niego szkody niż pożytku. Niepotrzebnie niszczy się naskórek, a cera góra po miesiącu i tak się na nowo zanieczyszcza. Poza tym przy nieumiejętnie wykonanym - można zwiększyć stan zapalny, zwłaszcza przy cerze tradzikowej.
Lepiej wykonać peeling enzymatyczny.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 16:13   #26
justina__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

mam kilka białych blizn, czy one kiedyś zejdą?

znacznie wiecej mam różowych ale one chyba kiedys zejdą? prawda
justina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:54   #27
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Justyna.. własnie na takie rózewe plamy pomógł mi kiedyś AcneDerm teraz do niego wracam znowu trzeba odratowac buźke
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 19:02   #28
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

Cytat:
Napisane przez justina__ Pokaż wiadomość
mam kilka białych blizn, czy one kiedyś zejdą?

znacznie wiecej mam różowych ale one chyba kiedys zejdą? prawda
Jeżeli masz białe blizny, mogą one wynikać z tego, że się opalasz. (Skóra w miejscach, gdzie goi się ranka nie opala się, bo jest przykryta strupkiem) Czerwone blizny powinny Ci zejść w ciągu miesiąca, chyba, że masz podatną na przebarwienia skórę.
Acne Derm jest dobry dla wielu osób - to fakt. Ale koniecznie trzeba używać przy nim filtrów anty-UV! W ogóle, jeżeli chcesz pozbyć się przebarwień, radzę unikać słońca.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:31   #29
justina__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

na ramionach mam duzo takich małych blizn
a nizej mam takie wieksze białe
justina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:46   #30
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Trądzik, blizny, przebarwienia :( mam już tego dość

I na trądzik i na blizny - lampa bioptronowa.Nie jest to zapewne tani zakup(chociaż nie orientuję się aktualnie w cenach,sama mam lampę od wielu,wielu lat),ale na całe życie i na multum dolegliwości(bóle stawów,właśnie blizny,rany i w ogóle i w szczególe).Jeżeli sam nie masz takiej lampy lub możliwości zakupu - popytaj,może ktoś ze znajomych ma.
Również stosowałam wiele maści,jedynie polecam tormentiol na noc no i lampę,przede wszystkim.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-12 21:10:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.