Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-10-16, 13:59   #1
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Exclamation

Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)


Cze¶æ,
Po latach wygl±dania w kó³ko tak samo postanowi³em co¶ zmieniæ w swoim imid¿u, chcê ogólnie zadbaæ o siebie i zacz±æ w koñcu wygl±daæ jak cz³owiek. No... i mo¿e poznaæ jak±¶ fajn± dziewczynê, bo d³ugie w³osy s± strasznie odstraszaj±ce. :P

Dojrza³em do momentu, ¿e chyba zetnê w³osy, które zapuszcza³em przez ostatnie osiem lat, s± fajne, ale a¿ tak mi na nich ju¿ nie zale¿y, poza tym s± tak zniszczone, ¿e ³atwiej by³oby zapu¶ciæ od nowa, ni¿ je odbudowaæ. :P

Chcia³bym prosiæ Was o pomoc w wyborze fryzury, w jakiej dobrze bym wygl±da³. Dodam, ¿e nie chcê byæ ¶ciêty zupe³nie na krótko, wiêc wszelkie "je¿yki" (tak to siê chyba kiedy¶ nazywa³o :P) itp. odpadaj±.

Wygl±dam tak: http://www.fotka.pl/profil/cobza z czego jedyne dwa zdjêcia bez czapki to zdjêcia najbardziej aktualne.

Bêdê wdziêczny za rady i propozycje. Je¿eli macie te¿ jak±¶ sugestie co do ogólnego wygl±du poza w³osami to te¿ chêtnie przeczytam.

Pozdrawiam serdecznie,
P
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 18:31   #2
201704240951
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 9 415
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Hej, proszê dodaj swoje zdjêcie do za³acznika. ;-)
201704240951 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 19:32   #3
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Ok, proszê:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,3 KB, 232 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (61,9 KB, 201 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (47,9 KB, 152 za³adowañ)
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 22:26   #4
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Nie gadaj ¿e d³ugie w³osy przeszkadzaj± w zdobyciu dziewczyny bo to g³upota. Nawet nie wiesz ile za takimi szaleje Mi tam siê podoba jak jest, a u¿ywanie jaki¶ masek czy od¿ywek na w³osy tez nie zaszkodzi
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-16, 23:54   #5
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Dziewczyny to nie jedyny powód.
Jestem wio¶larzem, w³osy s± czêsto po prostu upierdliwe na treningach.

A je¶li chodzi o dziewczyny, to taka prawda, wiêkszo¶æ tak naprawdê na d³ugie w³osy nie poleci.

Poza tym chcê ogólnie zmieniæ swój look, poprawiæ. Zacz±³em zauwa¿aæ jak wygl±dam.
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 10:37   #6
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Nie ¶cinaj, biorê ciê!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 10:51   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

[Poza tym chcê ogólnie zmieniæ swój look, poprawiæ. Zacz±³em zauwa¿aæ jak wygl±dam.]

Slodkie..

Nie napisale¶ chyba dok±d te w³osy siêgaj±? Z moich obserwacji wynika (nie przepadam za w³osami d³uzszymi u facetów ni¿ do szyi (d³ugo¶æ, ktora da sie zwiazac gumk±) dluzsze moim zdaniem wygl±daj± zwyczajnie ¼le.
Jesli poki co nie chcesz przezyc szoku to zetnij wlasnie do szyi tak zeby sie je dalo zwi±zaæ, bêdziesz wygl±da³ podobnie ale z ty³u bêdzie estetycznie, no i mycie ich bêdzie o wiele ³atwiejsze.
Je¶li chcesz na krótko to nic innego nie doradzê jak klasyczne mêskie ciêcie, z lekko dluzszymi wlosami na czubku glowy.

Co bym jeszcze zmieni³a? pewnie zarost i styl ubierania siê, a jesli nie styl, to przynajmniej kolorystykê i kroje ubrañ. Napisz czy w tym temacie tez cos chcesz zmienic?


Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 10:55   #8
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

O mamo
Mi³o mi, ale i tak zetnê.
Potrzebujê jakich¶ zmian... ale spoko, nie chcê ¶cinaæ zupe³nie na krótko, a zapewne pó¼niej znowu zapuszczê

Mogê zatem dostaæ jakie¶ sugestie? Bo temat siê rozwija, a ja nadal nic nie wiem. :P
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 11:17   #9
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Masz w³osy proste? Krêcone? Falowane?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 11:24   #10
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Nie widzê przycisku "edytuj", wiêc odpisujê post pod postem. Zrobi³em sobie "minisesjê" w rozpuszczonych w³osach, wyszed³em jak palant, ale na szczê¶cie nie o to chodzi³o i raczej to nie wyp³ynie szerzej :P

Proszê bardzo.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,1 KB, 308 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (27,0 KB, 339 za³adowañ)
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 11:52   #11
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Holly - chodzi mi o ca³okszta³t. Chcê wróciæ do koszul, kiedy¶ nosi³em i lubi³em, ale jako¶ mi przesz³o. Po tym jak zosta³em ostatnio emocjonalnie poturbowany, doszed³em do wniosku, ¿e czas na zmiany (tamta sytuacja nie wynik³a z wygl±du, ale stwierdzi³em, ¿e muszê siê ogarn±æ).

Tylko nie chcê te¿ z dnia na dzieñ nie wiadomo jak siê zmieniæ :P
No i dochodzi jeszcze kwestia studenckiego bud¿etu. :P

Co do w³osów, to nie wiem czy chcê zupe³nie na krótko, my¶la³em, ¿e mo¿e mo¿na co¶ u³o¿yæ takiego na d³ugo¶ci do 10cm? Czy co¶? Nie wiem, nie znam siê, st±d tu jestem.

P.S. Serio tu nie mo¿na edytowaæ postów?
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:18   #12
kingka
Przyczajenie
 
Avatar kingka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Zetnij chocia¿ o po³owê z tego co masz i zobaczysz te¿ jak bêdziesz siê czu³ Moim zdaniem warto zadbaæ o ich budowê i kondycje, wtedy na krótszych mo¿esz ju¿ o wiele lepiej pracowaæ. Powodzenia przy zmianach!
kingka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 14:57   #13
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Zgadzam siê - zetnij po³owê, bo masz przerzedzone i niefajnie to wygl±da. My¶la³am, ¿e one s± krótsze i jeszcze chcesz ¶ci±æ, a tak to wal ¶mia³o. Do ramion bêdzie ok, jak wyschn±, to zrobi± siê nieco krótsze, bo widzê, ¿e siê faluj±.
Takie fryzury do brody/ramion przy falowanych w³osach u faceta s± cudowne

i to dalej bêd± d³ugie w³osy
http://maomaotxt.com/wp-content/uplo...n-utfppudx.jpg
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 15:00   #14
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Ja my¶lê, ¿e mo¿esz ciachn±æ z kilka cm, tak by w³osy pozosta³y ¶redniej d³ugo¶ci.
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 18:12   #15
prochnica42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Chyba znalaz³am Twój profil na myspace. Mo¿esz ¶ci±æ podobnie, jak mia³e¶ kiedy¶ ;D

https://myspace.com/cobzarox/mixes/c...hoto/367101559

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

http://www.facetemjestem.pl/dlugie-w...eskie-fryzury/
prochnica42 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-17, 21:07   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

ok, a wiêc.. Twoje w³osy s± w kiepskim stanie i nie wygl±daj± estetycznie teraz. Ja bym je ¶ciê³a albo na krótko, albo w³a¶nie najwy¿ej do ramion. Krótka kitka jest ok, ale musisz pilnowaæ, ¿eby dbaæ o koñcówki. nie ma sensu trzymaæ d³ugich w³osów je¶li sa rzadkie i nie robi± tego efektu 'wow'.

Zarost - masz bardzo poci±g³± twarz i tzw kozia bródka, któr± teraz nosisz, optycznie Ci t± twarz jeszcze bardziej wyd³u¿a. Je¶li zarost, to albo na ca³ej twarzy, albo wcale. £adna, zadbana, dobrze ostrzy¿ona broda jest teraz w modzie, je¶li Twój zarost jednak jest niepe³ny, to chyba lepiej bêdzie nie nosiæ go wcale.

Ubrania - jak najbardziej koszule s± na tak, nie oznacza to, ¿e masz zupe³nie zrezygnowaæ z T-shirtow, ale taki "angielski styl" na luzie pasuje ka¿demu chinosy +koszula, albo dzinsy + koszula.
Na Twoim miejscu wybiera³abym te¿ koszulki bardziej wyciête wokó³ szyi. Takie pod szyje niepotrzebnie j± skracaj± i zaburzaj± proporcje.
-Jestem za tym, ¿eby¶ sobie sprawi³ skórzan± kurtkê, na pewno bêdzie Ci pasowaæ,
-czarne dobrze skrojone spodnie jako baza ubraniowa, bêd± pasowaæ do wszystkiego i kilka ciemnych t shirtow / koszul np. granatowe, grafitowe, uwa¿am, ¿e bêd± dobrze komponowaæ siê z typem urody.

Na studenck± kieszen dobre s± second handy, teraz to ju¿ ca³kiem dobrze wypoza¿one sklepy, a ubrania? jesli znajdziesz dobry SH to prawie nowe za rozs±dn± cenê. Mozna te¿ pilnowaæ kiedy sa wyprzeda¿e, albo kupowaæ w necie.
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-18, 10:00   #17
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Cytat:
Napisane przez Holly85 Poka¿ wiadomo¶æ
ok, a wiêc.. Twoje w³osy s± w kiepskim stanie i nie wygl±daj± estetycznie teraz. Ja bym je ¶ciê³a albo na krótko, albo w³a¶nie najwy¿ej do ramion. Krótka kitka jest ok, ale musisz pilnowaæ, ¿eby dbaæ o koñcówki. nie ma sensu trzymaæ d³ugich w³osów je¶li sa rzadkie i nie robi± tego efektu 'wow'.
Chyba faktycznie na pocz±tek zetnê je do ramion, a potem siê zobaczy co dalej...

Cytat:
Napisane przez Holly85 Poka¿ wiadomo¶æ
Zarost - masz bardzo poci±g³± twarz i tzw kozia bródka, któr± teraz nosisz, optycznie Ci t± twarz jeszcze bardziej wyd³u¿a. Je¶li zarost, to albo na ca³ej twarzy, albo wcale. £adna, zadbana, dobrze ostrzy¿ona broda jest teraz w modzie, je¶li Twój zarost jednak jest niepe³ny, to chyba lepiej bêdzie nie nosiæ go wcale.
Generalnie ona jest ju¿ za d³uga i czeka na przyciêcie, nie chcê jej siê zupe³nie pozbywaæ, bo jednak j± lubiê. Jak wygl±dam w przyciêtej: foto poni¿ej.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Poka¿ wiadomo¶æ
Ubrania - jak najbardziej koszule s± na tak, nie oznacza to, ¿e masz zupe³nie zrezygnowaæ z T-shirtow, ale taki "angielski styl" na luzie pasuje ka¿demu chinosy +koszula, albo dzinsy + koszula.
Na Twoim miejscu wybiera³abym te¿ koszulki bardziej wyciête wokó³ szyi. Takie pod szyje niepotrzebnie j± skracaj± i zaburzaj± proporcje.
-Jestem za tym, ¿eby¶ sobie sprawi³ skórzan± kurtkê, na pewno bêdzie Ci pasowaæ,
-czarne dobrze skrojone spodnie jako baza ubraniowa, bêd± pasowaæ do wszystkiego i kilka ciemnych t shirtow / koszul np. granatowe, grafitowe, uwa¿am, ¿e bêd± dobrze komponowaæ siê z typem urody.
Koszula dla mnie nie wyklucza t-shirtów.
Generalnie podobam siê sobie, gdy mam t-shirt, na to ciemn± (czarn±, bo tylko tak± mam) koszulê, koszula rozpiêta rêkawy podwiniête. Zreszt± rêkawy zawsze podwijam, niezale¿nie od tego czy mam bluzê, czy koszulê czy co, nawet nie jest to kwestia wygl±du, tylko tak mi wygodnie.

Skórzana kurtka... raczej nie, po prostu nie lubiê.

Kolorystycznie podobaj± mi siê Twoje sugestie, muszê pomy¶leæ nad czarnymi spodniami, kiedy¶ takowe nosi³em, ale jako¶ ostatnio g³ównie trafiaj± mi siê niebieskie. Ale lubiê te¿ granatowe spodnie.




A je¶li chodzi o second hand... to jest wiêkszo¶æ moich ciuchów
To znaczy teraz to raczej koszulek, bo dobre czasy siê skoñczy³y, ale i tak
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10731055_953854747962500_5916899106178105605_n.jpg (26,9 KB, 58 za³adowañ)
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-18, 12:27   #18
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 762
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Zetnij max do ramion, i jak dalej bêd± Ciê wkurzaæ albo dalej nie zaspokoisz potrzeby zmiany to na krótko siê obleæ. Ale krótko ¶ciêty nie bêdziesz ju¿ mia³ tego "czego¶" co teraz
Kaminka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-18, 12:56   #19
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Wow, a co mam teraz? :P
Od 6 lat jestem singlem, dlatego dziwi± mnie takie komentarze :P
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 20:41   #20
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Zapomnijcie, on ju¿ jest mój! By³am pierwsza!!!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-18, 20:52   #21
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

koncówki, a w³a¶ciwie nawet troche wiêcej mysle ze min z 5 cm musisz ¶ciac, bo tak ogólnie to ca³kiem nie¼le wygl±dasz w takich w³osach d³u¿szych, a to nie ka¿demu pasuje.
Bogusia_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-18, 20:59   #22
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Zatem mo¿ecie mi co¶ powiedzieæ o dbaniu o w³osy? My¶la³em, ¿e robiê to dobrze (no poza tym, ¿e ich nie podcina³em), ale w sumie sza³u nigdy nie by³o. U¿ywa³em od¿ywek i szamponów ró¿nych. Najd³u¿ej chyba Syossa, ostatnio siê przerzuci³em na Shaumê, ale siê pogorszy³o, bo mi wiêcej w³osów wypada. Chcê teraz wypróbowaæ Ziajê. Ale co¶ do tego jeszcze?

W³osów przytnê wiêcej ni¿ 5cm. Sporo tam do odrobienia jest, ostatnio u fryzjera by³em w marcu, a wcze¶niej jesieni± 2009. :P
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 08:05   #23
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Wieele lat temu zwraca³am uwagê na ch³opców z d³ugimi w³osami, ale obecnie niestety mam jakis kompletny odwrót i ka¿demu zaraz bym ciachnê³a te "kucyki"
Ale szanujê czyj¶ styl, przecie¿ czêsto swoim wygl±dem manifestujemy jakie¶ swoje pogl±dy czy filozofiê ¿yciow±....ale tak okiem kobiety(tylko moim okiem!) wygl±da³by¶ dla mnie o wiele bardziej atrakcyjnie i poci±gaj±co w krótkich w³osach. Nie wiem sk±d mi sie to wziê³o ¿e obecnie mê¿czyzna z d³ugimi w³osami jest dla mnie ...obojêtny seksualnie(???). Ostatnio s³ysza³am od kolegi ¿e czêsto widzi ³adne dziewczyny w krótkich w³osach(które im bardzo pasuj±) i doszed³ do wniosku ¿e jednak woli d³ugie w³osy u kobiet-po prostu s± dla niego bardziej kobiece....Chyba mam to samo...Ale przecie¿ je¶li ma zwróciæ na Ciebie uwagê jaka¶ kobieta, to i tak zwróci-niewa¿ne jakiej d³ugo¶ci bêdziesz mieæ w³osy
Ja Twoje zciê³abym na d³ugo¶æ oko³o 10cm, tak aby fryzura stwarza³a wra¿enie nie³adu ,aby¶ móg³ je trochê zadziornie "zmierzwiæ".
Czy wydaje mi siê czy chcesz dla konkretnej kobiety zmieniæ swój styl....?Je¶li tak to pamiêtaj aby pozostaæ sob±- nie przeskakuj z bojówek w garnitur Jeste¶ oryginalny i fajnie by³oby gdyby¶ zostawi³ co¶ ze swojego stylu
AAAnka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 08:23   #24
PieknaNaturalnie
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Szczerze mówi±c niektórzy mê¿czy¼ni wygl±daj± w kucyku ok. Ale no jak dla mnie trochê faktycznie niepowa¿nie. Szczególnie, ¿e zwykle te w³osy nie s± zadbane. Mo¿e warto poszukaæ dobrego fryzjera? Masz do¶æ okr±g³a twarz ,wiêc pewnie trzeba by³oby w³osy wymodelowaæ. JA my¶lê ze d³u¿sze w³osy u góry. Krótsze po bokach i z ty³u to klasyczne i dobre rozwi±zanie.
PieknaNaturalnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 08:25   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Nie ¶cinaj krótko autorze, ale tych zniszczonych koñcówek pozbyæ siê trzeba.
Stylu bym nie zmienia³a, ale ja jestem w tym samym obozie co Kaguya, bra³abym
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-19, 17:52   #26
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Cytat:
Napisane przez zakonna Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ¶cinaj krótko autorze, ale tych zniszczonych koñcówek pozbyæ siê trzeba.
Stylu bym nie zmienia³a, ale ja jestem w tym samym obozie co Kaguya, bra³abym
Podzielê siê, a co
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-24, 22:38   #27
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

mi siê te¿ podoba, nigdy siê tu nie udzielam, ale ten w±tek zwróci³ moj± uwagê ¶ci±æ tyle ¿eby by³y ¶redniej d³ugo¶ci i bêdzie mega, zdecydowanie mój typ
natalcia250 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 18:07   #28
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomo¶ci: 3 371
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Jesli tak bardzo opierasz sie przy dluzszych wlosach to uwazam ze powinienes sciac wlosy do ramion i zamiast koziej bródki normalny mêski zarost.

Masz pociag³± twarz i bródka jeszcze bardziej to wyolbrzymia przez co sa zaburzone proporcje.



Co do stylu moze znajdz lepiej dopasowane spodnie bo te na tobie wisz±.

Wklejam zdjecie, które dok³adnie oddaje moj± wizje dla ciebie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg long-hair-men-trendy-hairdo.jpg (103,8 KB, 92 za³adowañ)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 19:33   #29
secior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Cytat:
Napisane przez Talantea Poka¿ wiadomo¶æ
Co do stylu moze znajdz lepiej dopasowane spodnie bo te na tobie wisz±.
Dziêki, ale akurat kwestia spodni to inna sprawa :P
By³em "po domowemu", czyli spodnie rozpiête, same siê zsunê³y i nie przemy¶la³em tego przy robieniu zdjêæ.
secior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-31, 12:27   #30
Agata124611
Raczkowanie
 
Avatar Agata124611
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Ch³opak w d³ugich w³osach chce je ¶ci±æ, ale nie wie jak ;)

Cytat:
Napisane przez Talantea Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli tak bardzo opierasz sie przy dluzszych wlosach to uwazam ze powinienes sciac wlosy do ramion i zamiast koziej bródki normalny mêski zarost.

Masz pociag³± twarz i bródka jeszcze bardziej to wyolbrzymia przez co sa zaburzone proporcje.



Co do stylu moze znajdz lepiej dopasowane spodnie bo te na tobie wisz±.

Wklejam zdjecie, które dok³adnie oddaje moj± wizje dla ciebie
ooo tak idealne w takich ciê widzê <333
__________________


64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-02-01 11:46:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.