Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 19:29   #1951
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ha! Właśnie widziałam gdzieś jak jednmk okiem nadrabiałam i nie byłam pewna czy dobrze zapamiętałam bo nie wchodził. Teraz wiem, że jeszcze nieaktywny
Dziękuję Ci ślicznie Kupię sobie sandałki i półbuty, dam znać po zakupach

Super. Jak jeszcze coś chcesz to pisz
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


Wiem, że coś miałam Ci napisać, ale bożenkę nie pamiętam co to było starość nie radość
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:30   #1952
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
dzięki

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś dzień
I na koniec babka w sklepie mnie na 30 zł orżnęła takie dopełnienie dnia.
Dzięki wszystkim za dobre słowa, niestety wszystko wygląda nieciekawie. Już nie chodzi o zmiany, tylko o to jak to wszystko ma się odbyć
uu straszny dzień

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Lipa ale nie ma tego złego. W S zawsze coś znajdziesz




Ja tyż nie mam
choć instagram mnie kusi. Dużo fajnych zdjęć robię


Aniyam
My cały czas z Tobą jesteśmy
dzięki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:31   #1953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie buty z Zary, o te: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p3644593.html
i je zwracam, bo na żywo są brzydkie. Ten czub jest tak wielki, jakbym nim miała dziury w ścianie wiercić. Mało zgrabny but. I trzeba brać rozmiar mniejsze.
Będą dwie stówki do wydania w S.
Zara nie miała nigdy żadnych zgrabnych szpiczastych balerin dlatego typuje tam w noski zaokrąglone
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:39   #1954
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
No nie są eleganckie Ja mam małe torebki, takie na podstawowy skład, portfel, klucze, 2 telefony, czytnik i mały notes + drobiazgi typu pomadka. Ale nawet do pracy biorę drugą torbę z np. parasolką składaną (dzisiaj nie wzięłam bo od zeszłego piątku było gorąco - błąd, o 17 zaczęło padać w Zielonej, akurat jak wyszłam z pracy ), jedzeniem, czasem dokumentami, do której mogę wrzucić zakupy Teraz noszę tę clinikową pomarańczowo-biało-różową na sznurkach i wiem, że obag świetnie by mi ją zastąpił

Btw czy prawdziwe obagi są ciężkie? W carrefourze są jakieś gumowe torby w ciemnych kolorach tj. szare, granat, ciemny fiolet - strasznie ciężkie
Nie porównuj tych podrob w caffefourze do obagow wg obagi nie są lekkie, ale też nie są ciężkie ja je bardzo lubię
Użyłam maseczki błotnej z S a teraz nałożyłam rozświetlającą SR Estee zobaczymy jaki będzie efekt zmasowany
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 19:43   #1955
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Never odebrałam próbki! Chwała, że nie pojechałam w tym tygodniu w delegację

Potestowałam Nobile Danza, czułam tam szarlotkę I teraz paczę na opis nut i jest faktycznie jabłko i cynamon
Drugi zapach co tylko psiknęłam przed chwilą ale zaraz lecę pod prysznic, to Givenchy Eaudemoiselle, cuuudny Trochę przypomina mi Violet orchid TF.
Reszta jutro
Dziękuję
psikaj psikaj i daj znać .
Ja psiknęłam Seminalis na cyce
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:37   #1956
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś dzień
I na koniec babka w sklepie mnie na 30 zł orżnęła takie dopełnienie dnia.
Dzięki wszystkim za dobre słowa, niestety wszystko wygląda nieciekawie. Już nie chodzi o zmiany, tylko o to jak to wszystko ma się odbyć
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:40   #1957
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jako próbkę niespodziankę z D dostałam dziś krem do rąk Clarena bez pojemności saszetka

A ja tą maskę https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=bKecdhRq0
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 20:46   #1958
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A jakoś się powoli z tym wszystkim godzę i oswajam


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no pewnie trzeba samemu potestować bo u każdego się pewnie inaczej dany produkt spisuje

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

co wątek myśli o tuszach do rzęs Guerlaina? chodzi mi najbardziej o porównanie do Sumptuous Estee, Diora i Armaniego
Ma ładne opakowanie i zapach, poza tym nic dobrego o nim nie da się powiedzieć

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ale miałam dziś dzień
I na koniec babka w sklepie mnie na 30 zł orżnęła takie dopełnienie dnia.
Dzięki wszystkim za dobre słowa, niestety wszystko wygląda nieciekawie. Już nie chodzi o zmiany, tylko o to jak to wszystko ma się odbyć
oj, współczuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:46   #1959
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
jak na próbkę to super gift
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:50   #1960
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Foreo uzależnia... Teraz myślę, że jak mi się skończy dozębna szczoteczka to może te ich miniówe....
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:59   #1961
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
jak na próbkę to super gift

dobrze, że nie deo rodem z kiosku ruchu
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 21:05   #1962
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Uzywalas już Lune ? Moja jeszcze nieotwarta, dopiero co doprowadzilam buzię do porządku po Mia2 i trochę się boję
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:22   #1963
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ale wypas Widzę, że tylko ja mam pecha do próbek niespodzianek

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Foreo uzależnia... Teraz myślę, że jak mi się skończy dozębna szczoteczka to może te ich miniówe....
Ale Issa mini jest dla dzieci

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
dobrze, że nie deo rodem z kiosku ruchu
Deo to jako niespodzianka, a nie próbka - czekaj na kolejną noc zakupów

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Ale po tym Frothy Gel Origins skóra aż piszczy z czystości przy spłukiwaniu - dokładnie myje Ale wrażliwcom chyba nie polecam, bo od razu musiałam maskę zieloną Originsa nałożyć, bo twarz miałam ściągniętą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:23   #1964
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale wypas Widzę, że tylko ja mam pecha do próbek niespodzianek

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Ale Issa mini jest dla dzieci

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Deo to jako niespodzianka, a nie próbka - czekaj na kolejną noc zakupów
Spoko, ja albo nie dostaję żadnych próbek a jak jakieś zamawiam zawsze dostaje inne niż chciałam (jak byłam sama to dostawałam męskie a jak mieszkamy z TŻetem to erisy 50+)
Jak brałam irisa i się o próbki upomniałam dostałam erisowy balsam

Podobno właśnie ta mini jest dedykowana dzieciom bo rodzic może kontrolować jak myje ząbki (system buziek), ale końcówki ma te same, wiec dorosły też będzie miał z niej pożytek, a opcja smutnej buzi może mnie motywować
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:25   #1965
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To trzeba po te próbki lecieć jak nic
Z drugiej strony do tej pory żaden podkład armaniego mi nie podszedł, wiec nadziei sobie wielkich nie robię Blisko był ten Fusion czy jak mu tam, ale nie do końca, bo kolor czy cos tam nie pasowało- juz dokładnie nie pamietam
Ja nie dostałam ulotki - D. o mnie nie pamięta ale też mi Armaniusze nie podeszły. Ostatnio testowałam i testowałam, a i tak skończyłam w Macu
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61497086]Treść usunięta[/QUOTE]
Świetny gift
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:26   #1966
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Spoko, ja albo nie dostaję żadnych próbek a jak jakieś zamawiam zawsze dostaje inne niż chciałam (jak byłam sama to dostawałam męskie a jak mieszkamy z TŻetem to erisy 50+)
Jak brałam irisa i się o próbki upomniałam dostałam erisowy balsam

Podobno właśnie ta mini jest dedykowana dzieciom bo rodzic może kontrolować jak myje ząbki (system buziek), ale końcówki ma te same, wiec dorosły też będzie miał z niej pożytek, a opcja smutnej buzi może mnie motywować
Z D online dostajesz inne próbki, niż zamawiasz albo żadne??? Dziwne Takie rzeczy to zazwyczaj mi się w S zdarzają

Ta szczoteczka jest malutka, nie wiem czy się nada...?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-06-08 o 21:35
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:31   #1967
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam ulotki - D. o mnie nie pamięta ale też mi Armaniusze nie podeszły. Ostatnio testowałam i testowałam, a i tak skończyłam w Macu


Ostatnio dostałam próbki Armaniego, więc może akurat trafisz na ogarniętą konsultantkę

TŻ się nie znają Przecież trochę inna jest, ciemniejsza
moze jeszcze przyjdzie? Z drugiej strony szkoda papieru na taka ulotkę wystarczyło maila wysłać o nowości jak juz wysyłali, to mogli dać z próbkami podkładu i bazy

Czyli znowu mamy podobnie - tym razem z armaniuszami

No to samo mu tłumaczyłam, ale wiesz, chlop zna sie lepiej i twierdził co innego

A ktora to, w sensie imię, albo wygląd? Moze do niej uderzę, jak ogarnięta A nic nie wspominała o nowym podkładzie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:40   #1968
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Uzywalas już Lune ? Moja jeszcze nieotwarta, dopiero co doprowadzilam buzię do porządku po Mia2 i trochę się boję
Raz użyłam, tej strony z mniejszymi wypustkami, uczucie jest zupełnie inne niż przy clarisoniku, to taki masaż. Skóra była lekko zaczerwieniona, ale mniej niż po mii. Zobaczymy co dalej, czymś muszę skórę czyścić

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale wypas Widzę, że tylko ja mam pecha do próbek niespodzianek

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Ale Issa mini jest dla dzieci

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



Deo to jako niespodzianka, a nie próbka - czekaj na kolejną noc zakupów

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Ale po tym Frothy Gel Origins skóra aż piszczy z czystości przy spłukiwaniu - dokładnie myje Ale wrażliwcom chyba nie polecam, bo od razu musiałam maskę zieloną Originsa nałożyć, bo twarz miałam ściągniętą
Ta maska jest z kodu niespodzianka próbki mam 3 inne
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:40   #1969
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Na stronie Foreo są dostępne dotychczasowe Luny po 629 zeta i nowe po 799, jest też wersja luksusowa (z 18 karatowym złotem za jedyne 25 690 zł) .
Nie można im zadawać pytań poprzez stronę, ale z tego co piszą Luna 2 ma wersję dedykowaną cerze tłustej i większą moc oczyszczania. Ktoś zauważył inne różnice?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 21:42   #1970
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Spoko, ja albo nie dostaję żadnych próbek a jak jakieś zamawiam zawsze dostaje inne niż chciałam (jak byłam sama to dostawałam męskie a jak mieszkamy z TŻetem to erisy 50+)
Jak brałam irisa i się o próbki upomniałam dostałam erisowy balsam

Podobno właśnie ta mini jest dedykowana dzieciom bo rodzic może kontrolować jak myje ząbki (system buziek), ale końcówki ma te same, wiec dorosły też będzie miał z niej pożytek, a opcja smutnej buzi może mnie motywować

Mi nigdy D. nie pomylił próbek
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:43   #1971
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Na stronie Foreo są dostępne dotychczasowe Luny po 629 zeta i nowe po 799, jest też wersja luksusowa (z 18 karatowym złotem za jedyne 25 690 zł) .
Nie można im zadawać pytań poprzez stronę, ale z tego co piszą Luna 2 ma wersję dedykowaną cerze tłustej i większą moc oczyszczania. Ktoś zauważył inne różnice?
Fajna cena tej ze złotem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:44   #1972
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. zaczęły się chyba podwyżki cen peelingi Geomara podrożały o 10zł
Że jak?

A co do maseczki Glacial Water od Skin79 - jako niespodzianka i tak ok, ale według mnie najgorsza maseczka jaką do tej pory z tej firmy użyłam, została mi na skórze lepka warstwa, a najwrażliwsze części twarzy piekły, także dla wrażliwców nie polecam

Macie może jakieś informacje o salonie esteti-med w Warszawie? Bo się zastanawiam nad depilacją laserową i chciałabym opinii. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:44   #1973
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

dobry wieczor! ja dalej z synkiem w szpitalu.
nie wiem czy moge wam sie wygadac bo nie daje rady.
1.06 moj synek wnocy mial 41 s goraczki, dusznosci gdzie wydolbosc oddechowa 70% i calonocne ataki padaczki. lekarz pelniacy dyzur mimo iz pielegniarka dzwonila do niej Ani raz nie przyszla-zlecala leki przez tel. i dla niej nie ma problemu, wyolbrzymiam, nie mam dystansu. tylko ze ona za dyzury nocne dostaje kupe kasy, a z tego co mowily piel to nidgy nie wstaje do dzieci. poszla skargado dr, tylko jak sie okazalo to ona jest zastepca dyrektora i skonczylo sie na wpisie do akt. a narazila moje dzziecko na utrate zycia. rano jak przyszedl ordynator i zobaczyl w jakim stanie jest dziecko to byla cisza po czym zlecil wszystkie mozliwe badania.
ja przebaczyc i zostawic tego nie umiem bo moje tak bardzo chore dziecko cierpialo bo lekarka wolala sie wyspac. no ale gory nikt nie ruszy, uklady, znajomosci...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:45   #1974
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Użyłam peelingu cukrowego z S, powiem Wam ze super jest, fajnie ściera,ładnie pachnie i ma jakieś olejki moim zdaniem warto wypróbować w promo 3w cenie2

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-06-08 o 21:47
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:45   #1975
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Raz użyłam, tej strony z mniejszymi wypustkami, uczucie jest zupełnie inne niż przy clarisoniku, to taki masaż. Skóra była lekko zaczerwieniona, ale mniej niż po mii. Zobaczymy co dalej, czymś muszę skórę czyścić



Ta maska jest z kodu niespodzianka próbki mam 3 inne
Z kodu niespodzianka? A kiedy zamawiałaś? Dawno już nie było kodu niespodzianka chyba...?

Ja dzisiaj odebrałam to zamówienie z próbką kremu do rąk Clarena (za pobraniem z poniedziałku), a pewnie w piąteczek dostanę kolejne perfumy z próbką niespodzianką - nie wiem czemu wybieram tę opcję jak zawsze dostaję coś beznadziejnego
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:48   #1976
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Spoko, ja albo nie dostaję żadnych próbek a jak jakieś zamawiam zawsze dostaje inne niż chciałam (jak byłam sama to dostawałam męskie a jak mieszkamy z TŻetem to erisy 50+)
Jak brałam irisa i się o próbki upomniałam dostałam erisowy balsam

Podobno właśnie ta mini jest dedykowana dzieciom bo rodzic może kontrolować jak myje ząbki (system buziek), ale końcówki ma te same, wiec dorosły też będzie miał z niej pożytek, a opcja smutnej buzi może mnie motywować
Też dostałam Erisy ostatnio

Skoro końcówki są te same (moc też?), co po co przepłacać, a jeszcze jest szansa na uśmiechniętą buźkę po szczotkowaniu
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
moze jeszcze przyjdzie? Z drugiej strony szkoda papieru na taka ulotkę wystarczyło maila wysłać o nowości jak juz wysyłali, to mogli dać z próbkami podkładu i bazy

Czyli znowu mamy podobnie - tym razem z armaniuszami

No to samo mu tłumaczyłam, ale wiesz, chlop zna sie lepiej i twierdził co innego

A ktora to, w sensie imię, albo wygląd? Moze do niej uderzę, jak ogarnięta A nic nie wspominała o nowym podkładzie?
Wolałabym nawet maila bo jakby nawet wysłali próbki, to pewnie i tak murzyńskie



Faceci zawsze wiedzą lepiej

Akurat nie było konsultantki od Armaniusza i jakąś blondynkę złapałam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:48   #1977
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Próbował już ktoś tego peelingu Yvette?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:48   #1978
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
dobry wieczor! ja dalej z synkiem w szpitalu.
nie wiem czy moge wam sie wygadac bo nie daje rady.
1.06 moj synek wnocy mial 41 s goraczki, dusznosci gdzie wydolbosc oddechowa 70% i calonocne ataki padaczki. lekarz pelniacy dyzur mimo iz pielegniarka dzwonila do niej Ani raz nie przyszla-zlecala leki przez tel. i dla niej nie ma problemu, wyolbrzymiam, nie mam dystansu. tylko ze ona za dyzury nocne dostaje kupe kasy, a z tego co mowily piel to nidgy nie wstaje do dzieci. poszla skargado dr, tylko jak sie okazalo to ona jest zastepca dyrektora i skonczylo sie na wpisie do akt. a narazila moje dzziecko na utrate zycia. rano jak przyszedl ordynator i zobaczyl w jakim stanie jest dziecko to byla cisza po czym zlecil wszystkie mozliwe badania.
ja przebaczyc i zostawic tego nie umiem bo moje tak bardzo chore dziecko cierpialo bo lekarka wolala sie wyspac. no ale gory nikt nie ruszy, uklady, znajomosci...
a jak teraz zdrowko Krzysia?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:50   #1979
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Że jak?

A co do maseczki Glacial Water od Skin79 - jako niespodzianka i tak ok, ale według mnie najgorsza maseczka jaką do tej pory z tej firmy użyłam, została mi na skórze lepka warstwa, a najwrażliwsze części twarzy piekły, także dla wrażliwców nie polecam

Macie może jakieś informacje o salonie esteti-med w Warszawie? Bo się zastanawiam nad depilacją laserową i chciałabym opinii. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

No to kaszanka i kilo salcesonu

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Próbował już ktoś tego peelingu Yvette?

Ja się boję.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 21:51   #1980
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
No to kaszanka i kilo salcesonu

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------




Ja się boję.
Jest napisane, że polecany do cery wrażliwej (peeling)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.