Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 17:47   #3151
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Te perfumy są kwiatowe, pachną goździkami, frezją, bergamotką. Wyczuwam też wanilię. Raczej unikałam zawsze takich zapachów, ten przypadł mi do gustu w Douglasie. Nie umiem więc ich przyrównać do innych perfum, bo dla mnie ten zapach jest niespotykany z w/w powodu.

Czy dobrze rozumiem - mozna je poniuchac w Douglasie?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:47   #3152
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny i Kamisio - przymierzam się powoli do kupna sypkiego pudru na Tru. Używany przeze mnie Vipera odbijający światło powoli sięga dna. Chciałabym wypróbować coś z wyższej półki.
I tu dylemat. Co wybrać? Waham się pomiędzy Clarinsem, Cliniqiem Blended Face Powder a La Prairie Foundation Finish Loose Powder.

Mam cerę mieszaną, chciałabym by puder dobrze ją matowił a jednocześnie nie zbierał się w porach ani zmarszczkach.

Kolejny mój zakup to korektor. Fajnie byłoby by współgrał z pudrem sypkim i podkładem Mary Kay Medium - Coverage Nr 100 (Ivory).
Tu myślę nad Helenką Magikiem bądź Cliniqiem.
Czy te korektory nadają się także do tuszowania niedoskonałości, wyprysków?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:48   #3153
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A do mnie dotarły wczoraj błyszczyki Biotherm i jestem z nich tak zadowolona, że aż muszę tu o tym napisać Dokładnie czegoś takiego szukałam. Zaskakująco trwałe jak na błyszczyki. Piękny połysk, taki naturalny, ale jednak wyrazisty. Kolory też fajne - wszystkich pięciu mogę używać, bo są w miarę delikatne i ładnie się stapiają z naturalnym kolorem ust. Miałam trochę wyrzutów sumienia po kliknięciu tego zestawu, ale teraz nie żałuję absolutnie Zwłąszcza, że były akurat w promocji
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:52   #3154
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czy dobrze rozumiem - mozna je poniuchac w Douglasie?
W Polsce ich nie widziałam. Już sprostowałam wyżej że niuchałam je w Niemczech.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
A do mnie dotarły wczoraj błyszczyki Biotherm i jestem z nich tak zadowolona, że aż muszę tu o tym napisać Dokładnie czegoś takiego szukałam. Zaskakująco trwałe jak na błyszczyki. Piękny połysk, taki naturalny, ale jednak wyrazisty. Kolory też fajne - wszystkich pięciu mogę używać, bo są w miarę delikatne i ładnie się stapiają z naturalnym kolorem ust. Miałam trochę wyrzutów sumienia po kliknięciu tego zestawu, ale teraz nie żałuję absolutnie Zwłąszcza, że były akurat w promocji
(Agusia) Agabil1 już dawno je chwaliła.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:56   #3155
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Dostałem pryzme Laury Mercier, czekam nie cierpliwie na testy, ale okazja chyba dopiero trafi sie w przyszłym tygodniu, naradzie na reke testowałem i jest genialna
no tak, Ty to masz kiepsko z tym testowaniem

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To koniecznie sprawdź jakie jest to serum i podziel się wrażeniami, bo jestem bardzo ciekawa
Ja jestem bardziej ciekawa nie tyle serum, co idealista EL i chyba się nie doczekam

poza tym, nie wiem, czy wiecie, ale oprócz maziaji do buziaka są też fajne buty w sklepach kupiłam dzisiaj zarąbiste szpilki

i... zbliża się Dzień Mamy myślałam, że zamówię dla niej jakieś serum, ale wygląda na to, że chce obrus
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:56   #3156
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
(Agusia) Agabil1 już dawno je chwaliła.
Wiem, wiem, czytałam i widziałam zdjęcia To też pomogło mi trochę w decyzji Ale co innego, jak się już przetestuje na sobie

A co do Bambusa, to oczywiście też kupiłam, jak jeszcze był w promocji za pół ceny No i nie wiem, możliwe, że nie umiem się nim posługiwać, ale na mnie wpada w pomarańcz
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:58   #3157
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Serenite_;7488891]

dasz rade, naprawde rewelacja
nie widze w nim nic z odcieni pomaranczy an miedzi, delikatny i daj efekt taki o jaki mi chodziło, wyglada jak po naturalnym opalaniu.

dominikaha, masz moze porownanie superbalm vs full potential lips?
z FLP jestem bardzo zadowolona
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:01   #3158
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Trudno, nie zamierzam go wyrzucać





A Ty jeszcze nie dostałaś ?
Niestety A miało być to serum na imieniny dla mamuśki Trudno dostanie je z opóźnieniem Musze teraz coś zastępczego kupić...

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ja jestem bardziej ciekawa nie tyle serum, co idealista EL i chyba się nie doczekam

poza tym, nie wiem, czy wiecie, ale oprócz maziaji do buziaka są też fajne buty w sklepach kupiłam dzisiaj zarąbiste szpilki

i... zbliża się Dzień Mamy myślałam, że zamówię dla niej jakieś serum, ale wygląda na to, że chce obrus
Ok, Od jutra zacznę je testować specjalnie dla Ciebie
W zamian gadaj, gdzie te fajoskie szpilki kupiłaś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:02   #3159
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no wlasnie sie zdziwiłam...zobaczymy, jak dostanę...tyle achów na KWC i też lubię wanilię...



oj to się Kitty i Zenny narobil przy tych 2600 sztukach bambusków, przecież każdy to 40 gram..oni to są pracowici


mam pytanie o swiezosc : Liquid Bronze Self Tanning Clarinsa (Eau Lactee), któraś jak pamietam kupowała...a się znów pojawił...tyle, że po wpadce Kasiaoli z 2002 rokiem przy męskiej wersji...boję sie... proszę napiszcie jak z jego datą, ja nie potrafie po zdjęciu ocenić czy to stare czy nowe spłaszczone opakowanie

no i chyba żadna z Was nie kupowała tego Shiseido na noc z serii Skincare, co?
pamietam ze w shiseido pielegnacji coś było zakrzyżykowane, ale nie pamietam co....pliss:pl iz:
Wczoraj odebrałam go z poczty (samopopalacz clarins) i jest z 2007 roku. Opakowanie na zdjęciu z tru jest okrągłe ale ja już dostałam w spłaszczonym - śmiało brać polecam!

Dodam, że to jedyny samoopalacz (z tych, które testowałam), który NIE śmierdzi

Edytowane przez KatarzynaD
Czas edycji: 2008-05-08 o 18:07 Powód: pomyłka
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:08   #3160
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam go z (samopopalacz clarins) jest z 2007 roku. Opakowanie na zdjęciu z tru jest okrągłe ale ja już dostałam w spłaszczonym - śmiało brać polecam!

Dodam, że to jedyny samoopalacz (z tych, które testowałam), który NIE śmierdzi
KatarzynaD no to super wiadomosc, zamówie w takim razie, bo mimo bambuska punktowo nie moge na siebie patrzec...
wielkie

Kasiuoli, to pomysl czy tez chcesz czy juz Ci ten intense wystarczy? choc zamówienie dla Ciebie juz poszlo
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:08   #3161
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
No i kogo tu lać.....miałam do końca miesiąca nic nie zamawiać. a tu proszę namówiłyscie mnie na tego Cristobala. fakt źe dałam sobie termin do 20 maja, ale chyba jednak go zamówie.
ps. bo jak mam was nie słuchac, jak do tej pory nie zawiodłam się na niczym.
Dynia, ja tez uległam pokusie i zamówiłam "w ciemno" tego Cristobala. Najwyżej bedzie ładna ozdoba na toaletkę tym bardziej ze fortuny nie kosztuje. W okolicach 1 maja sprawdzałam, ze było ich ok. 150 sztuk (mam na mysli pojemność 50ml) a dzis juz 44. A niech tam...biorę Asia to Twoja wina
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:09   #3162
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny a może to serum na osłodę po przeterminowanym Lancomie sobie kupimy??
http://eu.strawberrynet.com/productD...74354&goChar=V

ciekawe ile kosztuje w PL .........
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:09   #3163
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam go z poczty (samopopalacz clarins) i jest z 2007 roku. Opakowanie na zdjęciu z tru jest okrągłe ale ja już dostałam w spłaszczonym - śmiało brać polecam!

Dodam, że to jedyny samoopalacz (z tych, które testowałam), który NIE śmierdzi
Można poprosić o linka?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:12   #3164
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
No i kogo tu lać.....miałam do końca miesiąca nic nie zamawiać. a tu proszę namówiłyscie mnie na tego Cristobala. fakt źe dałam sobie termin do 20 maja, ale chyba jednak go zamówie.
ps. bo jak mam was nie słuchac, jak do tej pory nie zawiodłam się na niczym.
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny a może to serum na osłodę po przeterminowanym Lancomie sobie kupimy??
http://eu.strawberrynet.com/productD...74354&goChar=V

ciekawe ile kosztuje w PL .........
Izabelini, a gdzie sponsor tej imprezy ?
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:12   #3165
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam go z poczty (samopopalacz clarins) i jest z 2007 roku. Opakowanie na zdjęciu z tru jest okrągłe ale ja już dostałam w spłaszczonym - śmiało brać polecam!

Dodam, że to jedyny samoopalacz (z tych, które testowałam), który NIE śmierdzi
Kusisz.

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Dynia, ja tez uległam pokusie i zamówiłam "w ciemno" tego Cristobala. Najwyżej bedzie ładna ozdoba na toaletkę tym bardziej ze fortuny nie kosztuje. W okolicach 1 maja sprawdzałam, ze było ich ok. 150 sztuk (mam na mysli pojemność 50ml) a dzis juz 44. A niech tam...biorę Asia to Twoja wina
Ja Ci dam, moja. Nie tylko ja się zachwycam Cristobalem.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Można poprosić o linka?
A proszę:
http://eu.strawberrynet.com/productD...42913&goChar=C

31 sztuk
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:15   #3166
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dominikaha, masz moze porownanie superbalm vs full potential lips?
z FLP jestem bardzo zadowolona
Nie mam niestety, nie używałam żadnych błyszczyków Clinique
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:21   #3167
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
A do mnie dotarły wczoraj błyszczyki Biotherm i jestem z nich tak zadowolona, że aż muszę tu o tym napisać Dokładnie czegoś takiego szukałam. Zaskakująco trwałe jak na błyszczyki. Piękny połysk, taki naturalny, ale jednak wyrazisty. Kolory też fajne - wszystkich pięciu mogę używać, bo są w miarę delikatne i ładnie się stapiają z naturalnym kolorem ust. Miałam trochę wyrzutów sumienia po kliknięciu tego zestawu, ale teraz nie żałuję absolutnie Zwłąszcza, że były akurat w promocji
Do mnie też dziś dotarły te błyszczyki i w zupełności podpisuję się pod opinią Dominikiha

Ja nadal czekam na cristobala zamawiałam 25.04., więc mam nadzieję, że dotrze wkrótce i nie wpadnie w ręce UC.
A po wypowiedziach AsikS już nie mogę się doczekać Kusicielka
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:24   #3168
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś dotarły te błyszczyki i w zupełności podpisuję się pod opinią Dominikiha

Ja nadal czekam na cristobala zamawiałam 25.04., więc mam nadzieję, że dotrze wkrótce i nie wpadnie w ręce UC.
A po wypowiedziach AsikS już nie mogę się doczekać Kusicielka
Mnie też skusiły inne Dziewczyny. To taki łańcuszek.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:28   #3169
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ok, Od jutra zacznę je testować specjalnie dla Ciebie. W zamian gadaj, gdzie te fajoskie szpilki kupiłaś
kupiłam je w takim małym butiku, a najlepsze, że była to jedyna para i przeceniona obcas 10 cm klapek wiązany w kolorze camel, boskie pasują do torebki i paska i brązera całe szczęście, że już nic z kosmetyków nie kusi teraz trzeba się ubrać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:32   #3170
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
jesli do SENSI to sie w nim zakocham...jesli bardziej korzenny tez sie zuzyje






eh, my tu kusicielki jedne... nie mialas wyjścia Serenite ani Ty Dynio
Jak zwykle nie miałam...Ale już prawie nic nie potrzebuję Jak zwykle No ale przecież nie mam żadnego brązera. To niedopuszczalne!



Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mam się nastawiać Basiu?





Sensi zapach znam, rzeczywiście lekko go przypomina choć jest jeszcze śliczniejszy.



Nauczysz się, ja też wcześniej nie używałam. Bambusem sobie "kuku" nie zrobisz.

Mam nadzieję


Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Asiu owszem, hihihihihi
ja do tej pory wogóle mało uzywalam...a tym bardzije brązerów. Wyglądałam w nich okropnie, podkreślalo mi zmeczenie twarzy. (jestem prawie białą blondynką, z szara cerą i niebieskoszarymi oczami). Ale jak mogłabym nie skusić się na Bambusa...
No i efekt jest bardzo piękny na mojej twarzy. jestem z niego bardzo zadowolona. on moze w pierwszym wrażeniu na twrazy daje trochę pomarańczem, ale to za chwile znika. twarz sprawia wrażenie wypoczętej, świeżej, lekko musniętej słońcem. namalowałam się dzisiaj tylko nim do pracy, żadnego tuszu , żadnego podkladu, tylko krem i bambus (zaspałam). efekt sliczny, naturalny. Tak że ja chwale go bardzo...


No to jest spore grono zadowolonych osób

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Kamisio - przymierzam się powoli do kupna sypkiego pudru na Tru. Używany przeze mnie Vipera odbijający światło powoli sięga dna. Chciałabym wypróbować coś z wyższej półki.
I tu dylemat. Co wybrać? Waham się pomiędzy Clarinsem, Cliniqiem Blended Face Powder a La Prairie Foundation Finish Loose Powder.

Mam cerę mieszaną, chciałabym by puder dobrze ją matowił a jednocześnie nie zbierał się w porach ani zmarszczkach.

Kolejny mój zakup to korektor. Fajnie byłoby by współgrał z pudrem sypkim i podkładem Mary Kay Medium - Coverage Nr 100 (Ivory).
Tu myślę nad Helenką Magikiem bądź Cliniqiem.
Czy te korektory nadają się także do tuszowania niedoskonałości, wyprysków?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Magika Helenki gorąco polecam!! To pierwszy korektor, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Kryje sińce (a mam spore), nadaje się też na wypryski. Pięknie się rozprowadza, jest kompletnie niewidoczny. Ma naturalny kolor, super rozświetla i co bardzo ważne-nie włazi w zmarszczki mimiczne
Pudru sypkiego wciąż szukam idealnego. Na razie stworzyłam własną mieszankę (idealną właśnie). Clinique mi się nie podobał, bo był widoczny na twarzy. Clarins trochę mnie bieli, ale dla jasnych karnacji na pewno jest super. La Praire nie miałam, ale jestem ciekawa. Chyba Layla go miała, jeśli się nie mylę...



Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, czytałam i widziałam zdjęcia To też pomogło mi trochę w decyzji Ale co innego, jak się już przetestuje na sobie

A co do Bambusa, to oczywiście też kupiłam, jak jeszcze był w promocji za pół ceny No i nie wiem, możliwe, że nie umiem się nim posługiwać, ale na mnie wpada w pomarańcz

Nie strasz Tylko nie pomarańcz! Tego na mojej twarzy nie zniosę!


[quote=malwiiina;7489703]
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


dasz rade, naprawde rewelacja
nie widze w nim nic z odcieni pomaranczy an miedzi, delikatny i daj efekt taki o jaki mi chodziło, wyglada jak po naturalnym opalaniu.

dominikaha, masz moze porownanie superbalm vs full potential lips?
z FLP jestem bardzo zadowolona
Uff, następna zadowolona

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niestety A miało być to serum na imieniny dla mamuśki Trudno dostanie je z opóźnieniem Musze teraz coś zastępczego kupić...



Ok, Od jutra zacznę je testować specjalnie dla Ciebie
W zamian gadaj, gdzie te fajoskie szpilki kupiłaś
A kiedy te imieniny?


Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam go z poczty (samopopalacz clarins) i jest z 2007 roku. Opakowanie na zdjęciu z tru jest okrągłe ale ja już dostałam w spłaszczonym - śmiało brać polecam!

Dodam, że to jedyny samoopalacz (z tych, które testowałam), który NIE śmierdzi

A nie robi smug i plam? Możesz coś więcej o nim napisać? Jaki jest efekt?
Szukam właśnie czegoś, żeby się zbrązowić (do tego Bambuska) ale w tej dziedzinie zawsze się nacinam...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:32   #3171
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, czytałam i widziałam zdjęcia To też pomogło mi trochę w decyzji Ale co innego, jak się już przetestuje na sobie

A co do Bambusa, to oczywiście też kupiłam, jak jeszcze był w promocji za pół ceny No i nie wiem, możliwe, że nie umiem się nim posługiwać, ale na mnie wpada w pomarańcz

Oooo...skoro wszytskich Pucci różowią, a Ciebie i mnie NIE, to oznacza, że bambus by mnie też pomarańczowił, prawda? Nie potrzebuje go, nie?

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dziewczyny a może to serum na osłodę po przeterminowanym Lancomie sobie kupimy??
http://eu.strawberrynet.com/productD...74354&goChar=V

ciekawe ile kosztuje w PL .........

Kliknelam od razu 7 sztuk , zeby miec zapas
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:34   #3172
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mnie też skusiły inne Dziewczyny. To taki łańcuszek.
chyba już wielki łańcuch
Asiu(moja imienniczko), odnośnie sypańca mogę polecić Ci Clinique blended face. Uważam, że jest bardzo fajny i dobrze matowi -> możesz poczytać na kwc moją recenzję - tu. Reszty z wymienionych nie miałam. Obecnie zachwycam się lucidity, ale on nie matowi tak, jak clinique.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:35   #3173
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
kupiłam je w takim małym butiku, a najlepsze, że była to jedyna para i przeceniona obcas 10 cm klapek wiązany w kolorze camel, boskie pasują do torebki i paska i brązera całe szczęście, że już nic z kosmetyków nie kusi teraz trzeba się ubrać

Do czasu
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:37   #3174
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=AsikS;7489540]Dziewczyny i Kamisio - przymierzam się powoli do kupna sypkiego pudru na Tru. Używany przeze mnie Vipera odbijający światło powoli sięga dna. Chciałabym wypróbować coś z wyższej półki.
I tu dylemat. Co wybrać? Waham się pomiędzy Clarinsem, Cliniqiem Blended Face Powder a La Prairie Foundation Finish Loose Powder.

Mam cerę mieszaną, chciałabym by puder dobrze ją matowił a jednocześnie nie zbierał się w porach ani zmarszczkach.






Bardzo sobie chwalę Clinique blended (kolor 20 invisible) Przede wszystkim kolor pięknie stapia się z cerą (jestem bladziochem), nie włazi w pory, nie podkreśla zmarszczek, nie powoduje błyszczenia (delikatnie matuje) i duża pojemność - 35g
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:37   #3175
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Serenite, jeżeli mogę coś polecić, to byłyby to samoopalacze Lancome flash bronzer. zarówno do twarzy, jak i do ciała. Do twarzy jest bardzo delikatny i daje ładny efekt. Do ciała najlepszy jest w sprayu, ale teraz mam w żelu. Dają super efekt brązowej skóry i nie jest to delikatne złoto jak u Diora, ale konkret bez zacieków w postaci brązowo-złotej opalenizny. Z żelem trochę trzeba się natrudzić, żeby równo rozsmarować, ale warto
Puder LP jest wyjątkowo dobry, najważniejsze dla mnie, że nie podkreśla porów. Idealnie wygładza, właściwie same ochy i achy, oprócz puderniczki, bardzo minimalistyczna, oka nie cieszy, ale efekt cieszy bardzo ma drobinki rozświetlające, ale niewidoczne gołym okiem.

Etolie - skoro mowa o pudrach, weż nr 01 La Prarie, bardzo dobry produkt. Jest lekki, delikatny, ale kryjący i rozświetlający. Nie b ędzie płaskiego matu, tylko mat z rozświetleniem bardzo delikatnym. W perf. cena 185 zł. Waga - 56 g!!! Ogromny! 01 to kolor dla bladzioszków, ale ja też uzywam do wykończenia, bo jest transparentny i wykańczam brązerem, także jest ok, nawet przy lekko opalonych podkładach.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:41   #3176
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Magika Helenki gorąco polecam!! To pierwszy korektor, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Kryje sińce (a mam spore), nadaje się też na wypryski. Pięknie się rozprowadza, jest kompletnie niewidoczny. Ma naturalny kolor, super rozświetla i co bardzo ważne-nie włazi w zmarszczki mimiczne
Pudru sypkiego wciąż szukam idealnego. Na razie stworzyłam własną mieszankę (idealną właśnie). Clinique mi się nie podobał, bo był widoczny na twarzy. Clarins trochę mnie bieli, ale dla jasnych karnacji na pewno jest super. La Praire nie miałam, ale jestem ciekawa. Chyba Layla go miała, jeśli się nie mylę...
Też skłaniam się bardziej do Magika Helenki. Ma bardzo dużo pochlebnych opinii i często przewija się tu też w wątku Truskawkowym. Pozostaje tylko kwestia doboru koloru. Myślę nad 02.
Co do sypkiego to właśnie recenzja Layli odnośnie La Prairie bardzo mnie kusi w jego stronę. Choć i Clarins też mi chodzi po głowie.




Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
chyba już wielki łańcuch
Asiu(moja imienniczko), odnośnie sypańca mogę polecić Ci Clinique blended face. Uważam, że jest bardzo fajny i dobrze matowi -> możesz poczytać na kwc moją recenzję - tu. Reszty z wymienionych nie miałam. Obecnie zachwycam się lucidity, ale on nie matowi tak, jak clinique.
Asiu, dziękuję. Poczytam jeszcze na spokojnie i może uda mi się podjąć męską decyzję odnośnie pudru.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:42   #3177
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Serenite
na czym ten test polega?

w tescie opisane wszytkie kosmetyki własciwie podklady i kremy bo narazie znalazłam 2 testy, ale te teściki trzeba wykupic ich wlasciwosci zawartośc pigmentu wogole srodkow straszne opienie ma body shop to wyczytalam wstępie
no chwale się odebrałam HL to co Aga ma i Kamisio także maseczka Borghese moja ukochana co mnie stłukł TŻ i eliner sheseido kurcze no załamie się tak mnie ten cristobal po głowie chodzi że szok!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:43   #3178
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie strasz Tylko nie pomarańcz! Tego na mojej twarzy nie zniosę!
To pewnie raczej wina tego, że jeszcze nie do końca rozgryzłam jak go obsługiwać, niż kosmetyku samego w sobie Skoro większość jest zadowolona, to na pewno jest wart kliknięcia

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Oooo...skoro wszytskich Pucci różowią, a Ciebie i mnie NIE, to oznacza, że bambus by mnie też pomarańczowił, prawda? Nie potrzebuje go, nie?
Czy ja wiem... Ja Bambusa póki co testowałam jedynie bez podkładu, więc może w tym jest mój błąd? Liczę, że gdy użyję go na podkład, to dołączę do tych wszystkich zachwytów
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:46   #3179
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Serenite, jeżeli mogę coś polecić, to byłyby to samoopalacze Lancome flash bronzer. zarówno do twarzy, jak i do ciała. Do twarzy jest bardzo delikatny i daje ładny efekt. Do ciała najlepszy jest w sprayu, ale teraz mam w żelu. Dają super efekt brązowej skóry i nie jest to delikatne złoto jak u Diora, ale konkret bez zacieków w postaci brązowo-złotej opalenizny. Z żelem trochę trzeba się natrudzić, żeby równo rozsmarować, ale warto
A widziałas go moze kiedyś na tru? od paru dni go własnie wypatruje na truskawce ale niestety... Ile za niego płacilaś? (wersje do twarzy)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:58   #3180
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Soft, nie kupiłam na Tru, tylko na bezcłówce do ciała - 98 zł, w perf. 140 zł. Do twarzy nie pamiętam. Istotnie poszukiwałam tych samoopalaczy na Tru i 2 tyg. temu nie było Jak nie ma nadal, to może rzeczywiście dobrze wziąć Clarinsa, ma super opinie na kwc. Tylko trzeba uważnie, bo widziałam starsze wersje.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.